Перший національний візьме участь у тендері на телетрансляцію матчів Євро-2012


Перший національний є членом Європейського мовного союзу і має першочергове право на придбання подібних телевізійних прав

Перший національний візьме участь у тендері на телетрансляцію матчів Євро-2012


Перший національний канал надіслав офіційну заявку УЄФА на отримання прав на трансляцію в Україні матчів чемпіонату Європи 2012 року (Євро-2012). За словами керівника каналу Василя ІЛАЩУКА, Перший національний є членом Європейського мовного союзу і має першочергове право на придбання подібних телевізійних прав в Україні, пише газета «Дело» (№3 від 22 січня).

Водночас В.ІЛАЩУК не виключає, що за права висвітлювати футбольний форум можуть позмагатися й інші українські канали. Хоча на вчорашній день - останній, коли УЄФА ще приймав заявки на права трансляції Євро-2012 - інформацію про участь у конкурсі не підтвердила жодна з провідних вітчизняних телекомпаній.

Умови тендеру, зокрема й вартість прав на трансляцію матчів, поки що не відомі. Вся необхідна документація, деталі конкурсу та повідомлення про сам початок тендеру буде надано телекомпаніям тільки після того, як УЄФА проведе формальну процедуру допуску каналів до конкурсу.

Перший національний був власником прав на трансляцію попереднього Євро-2008 в Австрії та Швейцарії, придбання яких обійшлося каналу в 4 млн. євро. Вочевидь для Євро-2012 ця цифра буде вищою.

Довідка УНІАН. На продажу телевізійних прав Євро-2008 УЄФА заробила 800 млн. євро. За експертними оцінками, чемпіонат 2012 року в Україні та Польщі має принести Європейському футбольному союзу близько 1 млрд. євро.

Крім того, з дозволу УЄФА компанії, які виграли тендер, у певних випадках можуть передавати або продавати субліцензію на трансляцію частини матчів турніру іншим телеканалам у своїх країнах.

Оцените этот материал:
Источник:
УНІАН
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
tallboy_ua (Kyiv)
валентиныч (харкiв) 22.01.09 18:32 Zverь (Запорожье) 22.01.09 18:36 а що вони загальнонаціональні? кожне село в Україні може побачити ЧЄ-2012 по цих каналах і спонсори зможуть відбити свої кошти на рекламу?
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 29
tallboy_ua (Kyiv)
валентиныч (харкiв) 22.01.09 18:32 Zverь (Запорожье) 22.01.09 18:36 а що вони загальнонаціональні? кожне село в Україні може побачити ЧЄ-2012 по цих каналах і спонсори зможуть відбити свої кошти на рекламу?
Ответить
0
0
deymon (Харьков)
Шановнi прихильники спорту номер №1 ми починаему пряму трансляцiю матчу вiдкриття з польського мicтечка Варшава де зустрiчается збiрна польша та збiрна францiя,а зараз пролунають гiмни краiн,ну а допомагати нам с трансляцiей буде режесер i мiй друг Микола Рябов.До зустрiчий в эфiрi.С.Дурепа. червень 2012.р. Надеюсь что этого не будет.
Ответить
0
0
mkn (Киев)
Степник (Киев) 22.01.09 16:00 Странно ты думаешь что билеты пустят в свободную продажу ?! Не надейся ...! (((
Ответить
0
0
Zverь (Запорожье)
AlexZB (Севастополь): под "спутником" имелся в виду пакет из 5 своих каналов и около 50 ретранслируемых поверхностью плюс.
Ответить
0
0
storm76 (Симферополь)
Да успокойтесь все!!! До 2012 года ещё дожить надо!!!
Ответить
0
0
AlexZB (Севастополь)
У Поверхности свой спутник, во жжёте) Вообще-то они арендуют 3 транспондера на спутнике
Ответить
0
0
Ярослав.ua (Львів)
KRONK2010 (Горловка) 22.01.09 19:07 то точно - послухати як вони коментують біатлон, то Comedy Club відпочиває...
Ответить
0
0
lufc_dnipro (Dnipro)
И будет евро на ут-1 в формате HD, ура! А вообще у меня этот канал расплывается, двоится и имеет самую мутную картинку из всех, не смешно даже...
Ответить
0
0
KRONK2010 (Горловка)
Только не это .Хватит нам биатлона.
Ответить
0
0
-NILS- (Харьков)
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕТ! :)
Ответить
0
0
Zverь (Запорожье)
tallboy_ua (Kyiv) 22.01.09 17:40 Как это у поверхности своего канала нет? У них вообще-то свой спутник.
Ответить
0
0
валентиныч (харкiв)
у поверхности своих 5 каналов(спорт 1,2,3,4, HD)
Ответить
0
0
ЖЖЖЖ (Черкаси)
Ви нерозумієте якщо буде УТ-1 показувати то більше людей піде на стадіон ,а то слухати Дерепу просто неможливо :) І так держава заробить більше грошей ))))
Ответить
0
0
tallboy_ua (Kyiv)
Шум (Харьков) 22.01.09 17:37 ну а у Поверхності немає свого телеканалу, тому будуть показувати на УТ-1. Мабуть так воно все і буде.
Ответить
0
0
Шум (Харьков)
tallboy_ua (Kyiv) 22.01.09 17:27 Ну так для этого Поверхность должна права купить.
Ответить
0
0
tallboy_ua (Kyiv)
YM (Донецк) 22.01.09 17:13 згоден Рябова треба міняти. Ну а коментатори...Ліга Чемпіонів Поверхность-ТВ транслювали ж на УТ-й пару років тому,і коментували не Дерепа, а коментатори Поверхность-ТВ...
Ответить
0
0
Шум (Харьков)
Не дай Бог!!!! ____________________________ tallboy_ua (Kyiv) 22.01.09 16:39 Он со дня обретения независимости практически не изменился, а тут 3 года осталось...
Ответить
0
0
валентиныч (харкiв)
tallboy_ua (Kyiv) деньги украдут, аппаратуру купят атстой=откат.дерепу никто не уберет- он там видно подмазал жестоко.просто на коммерческом канале его погнали бы уже кудаподальше
Ответить
0
0
YM (Донецк)
tallboy_ua (Kyiv) 22.01.09 16:39 Аппаратуру-то купить можно, но дать ее в руки Мыколе Рябову - все равно что макаке ноутбук. И комментаторов нанимать гонор не позволит - будем слушать бессмертного Дурепу.
Ответить
0
0
tallboy_ua (Kyiv)
до 2012 на УТ-1 ще може багато чого помінятись в кращу сторону + за спонсорські кошти куплять кучу дорогої апаратури + по контракту на місяць можуть взяти коментаторів штибу вацко, джулая і т.д.
Ответить
0
0
CYA (Харьков)
Только не УТ-1...
Ответить
0
0
Alex_fan (Гребенка)
А что же ТРК Футбол, наплевало на Евро-2012?
Ответить
0
0
Степник (Киев)
А шо вопрос по ЕВРО решенный?:) Если решенный, тогда копите деньги на билеты и не нойте:)
Ответить
0
0
валентиныч (харкiв)
НЕТ! не лишайте нас ЕВРО!!!скажем дружно НЕТ першаму АНАЛЬному !!!
Ответить
0
0
MetalFan (Харьков)
Только не они....
Ответить
0
0
Харьковчанин (Первая Столица)
молодцi! дерепа - форева!!!
Ответить
0
0
Дима(Киев) (Киев)
а вот этого не нужно... да и вряд ли потянет сейчас. как по мне
Ответить
0
0
Где-то на востоке Украины (Алчевск)
п.из.ц будем матчи без коммента смотреть
Ответить
0
0
KALASH (Одесса)
ненадо 1-Го наЦыАНАЛьного
Ответить