На львівському стадіоні розпочали встановлення фундаменту на південній трибуні

На львівському стадіоні розпочали встановлення фундаменту на південній трибуні


На будівельному майданчику з будівництва стадіону до ЄВРО 2012 розпочали встановлення фундаменту на південній частині та на 80% встановили фундамент на східній трибунах, повідомляє прес-служба міської ради. Також завершено підготовчі роботи для встановлення фундаменту на західній стороні і незабаром тут розпочнуть фундаментні роботи.

«Згідно з графіком будівництва стадіону, східна частина фундаменту стадіону буде завершена до 20 квітня. Загалом же всі фундаментні роботи триватимуть до 1 червня», - розповів директор КП «Дирекція з будівництва стадіону» Віталій Сулима. Нагадаємо, фундаменти північній на стороні стадіону вже повністю готові.

Окрім того, як розповів Віталій Сулима, вже у квітні генпідрядник компанія «Азовінтекс» розпочне роботи з встановлення на північній стороні колон під трибуни.

Оцените этот материал:
Источник:
euro2012.ukrinform.ua
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
bae_lviv (Львів)
voxa56 (lugansk) ти балабол. Це бред сивої кобили. Ні хера такого він не казав , тим більше Пресболу.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 29
bae_lviv (Львів)
Ответить
0
0
Ingvar (Lviv)
Reezo (Донецк) 08.04.09 14:35 ------------------ Західну, як я розумію, ще не починали заливати - там іде осідання утрамбованого грунту. Ще раз повторюю - основна частина працівників - на дальньому плані. На ближньому поки що нема що робити такій купі народу. А взагалі, щоб не задавати таких дивних питань, почитай про графік Ганта - зрозумієш, як планується будівництво і ресурси на нього.
Ответить
0
0
Reezo (Донецк)
Ingvar (Lviv) 08.04.09 14:10 --------------- Ну видно у вас "знавцiв" времени вагон и три тележки, что на таком масштабном строительстве один сварщик и рядом три языкочесателя, как показывает вэб-камера.Спешить, то некуда. А на западной стороне какие там пласты? что там твердеет?
Ответить
0
0
Ingvar (Lviv)
vickov (Днепр) 08.04.09 13:46 ---------------- Та всьо працює - шо ти людей дезінформуєш? :) Он уже і на передньому плані якісь чуваки в касках ходять.
Ответить
0
0
Ingvar (Lviv)
Reezo (Донецк) 08.04.09 13:59 ------------------ Для "знавців" поясню: бетон за нормами ДБН повинен затвердівати мінімум 30 днів, тому заливка фундаменту відбувається пластами певної товщини, щоб усе добре затверділо. Це найдовша і найскладніша частина будівництва. Потім все іде набагато швидше.
Ответить
0
0
Reezo (Донецк)
Работа кипит......наверно уже полгода бетон заливают, такими темпами, лет так через 20-25 будет все готово. А рабочее название "Лемберг" надо сменить на "памятник Садовому".
Ответить
0
0
vickov (Днепр)
1) може бути обідня перерва 2) може бути, що залили бетон і чекають, поки застигне, а самі "козла" забивають :) Зранку були робочі на майданчику - сам бачив. Ingvar (Lviv) 08.04.09 12:55 "Звиздец" вашей камере, в отключили. Не фиг было наблюдать и тем более писать, что работы не ведутся :)
Ответить
0
0
voxa56 (lugansk)
зеленый змей(львов)--не реагирует тот.кто в футболе как ты не понемает тебе ведь твой земляк SpihProm(львов)правильно написал.человек был на футболе.а ты в компютере сидел в то время когда карпаты раступались я могу тебе книжки выслать о игре в футбол
Ответить
0
0
Kvinto (Львів)
Ага, вихідний :) Вони і вчора, на Благовіщення, бетон заливали...
Ответить
0
0
Ingvar (Lviv)
там на дальній "трибуні" є робочі. А зранку я бачив, як вони копошилися на передньому плані.
Ответить
0
0
Ingvar (Lviv)
vickov (Днепр) 08.04.09 12:45 ------------ 1) може бути обідня перерва 2) може бути, що залили бетон і чекають, поки застигне, а самі "козла" забивають :) Зранку були робочі на майданчику - сам бачив.
Ответить
0
0
vickov (Днепр)
http://www.city-adm.lviv.ua/component/option,com_m... дивись все в онлайні з веб-камери Sluva (Львів) 07.04.09 23:55 А сегодня что, выходной? На стройке ни души, только троса крана болтаются на ветру :)
Ответить
0
0
vps30 (Київ)
kazna (Луганск) 08.04.09 08:56 Дивися в галерії.....Доречі дуже непоганий проект кращий чим в Дніпрі Одесі і Харкові http://uaeuro2012.com/
Ответить
0
0
kazna (Луганск)
А прожект кто-нибудь видел?? Как же выглядеть будет??
Ответить
0
0
Sluva (Львів)
Конфуцій (Львів) http://www.city-adm.lviv.ua/component/option,com_m... дивись все в онлайні з веб-камери
Ответить
0
0
Конфуцій (Львів)
зелёный змей (Львов) 07.04.09 23:04 Дякую!
Ответить
0
0
зелёный змей (Львов)
Конфуцій (Львів) 07.04.09 21:33 не ахті яка хоч така http://city.lviv.ua/listcontent/1093/page4424.html
Ответить
0
0
зелёный змей (Львов)
lazik (Рівне) 07.04.09 21:44 ты не знаешь воху? в Луганске на него уже не реагируют )
Ответить
0
0
lazik (Рівне)
voxa56 (lugansk) 07.04.09 19:29 ссылку
Ответить
0
0
Конфуцій (Львів)
Скільки вже про фундаменти написано, хоча б раз фото з будмайданчику виклали, а то з нашою шанованою місцевою владою років через два раптом може виявитися, що там кінь не валявся :)
Ответить
0
0
SpichProm (Львов)
Лично для меня понятно, что Карпаты слили. Кому-то чета доказывать не вижу смысла.
Ответить
0
0
Нанто (Харьков)
южноукраинец12 (Южноукраинск) 07.04.09 20:55 Так я ж об этом и говорю. Не надо во всём видеть договорняки. Иногда просто так бывает, что у одной команды всё получается, а у другой не получается.
Ответить
0
0
южноукраинец12 (Южноукраинск)
на белорусском сайте пресболла появилась интервью тренера карпат о игре с харьковом.где он говорит .что команда по просьбе президента клуба сдала игру сопернику voxa56 (lugansk) 07.04.09 19:29 А Шахтёр тоже сдал игру МЗ? )) Нанто (Харьков) 07.04.09 20:18 Брехняяяяя и Харьковчане и Запорожцы очень здорово отыграли,молодцы
Ответить
0
0
SpichProm (Львов)
Нанто, не сравнивай божий дар с яичницей...
Ответить
0
0
SpichProm (Львов)
хм... чета там ничего не нашел...
Ответить
0
0
Нанто (Харьков)
А Шахтёр тоже сдал игру МЗ? ))
Ответить
0
0
voxa56 (lugansk)
на белорусском сайте пресболла появилась интервью тренера карпат о игре с харьковом.где он говорит .что команда по просьбе президента клуба сдала игру сопернику
Ответить