ПФЛ пропонує започаткувати новий турнір серед команд другої ліги


Ряд представників клубів другої ліги звернулися з проханням переглянути план-календар проведення змагань

ПФЛ пропонує започаткувати новий турнір серед команд другої ліги


До Професіональної футбольної ліги звернулися ряд представників клубів другої ліги з проханням переглянути план-календар проведення змагань.

Нагадаємо, що календар змагань серед команд клубів другої ліги сезону 2009-2010 років було розроблено з розрахунку, що кожна група буде складатися з 18 команд. В такому разі першість складалася б з 34 турів.

Однак, після рішення Атестаційної комісії від 8 липня 2009 р. про недопущення деяких команд до змагань виявилося, що максимальна кількість колективів в одній з груп складе 14, а в іншій – 12. Це означає, що одні колективи вимушені проводити турнір з 26 турів (що на 8 турів менше, ніж заплановано календарем), а інші – з 22 турів (на 12 менше).

Разом з цим, керівництво ПФЛ виступило з пропозицією започаткувати новий турнір – Кубок Ліги. Робочою групою розроблено проект системи розіграшу, а також запропоновано дати проведення матчів. Планується, що на першому етапі учасники цього змагання – команди другої ліги – будуть розділені на 8 груп. Команди, що за результатами матчів за круговою системою посядуть в групах 1-2 місця, виходять до 1/8 фіналу і розігрують трофей за кубковою системою.

Оцените этот материал:
Источник:
ПФЛ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Адмирал Ельсон (Днепропетровск)
А может сократить Премьер Лигу? на 4 команды. Ещё сократить 1-ю лигу тоже на 4-е команды. В них возрастёт конкуренция. И во 2-ю добавятся более сильные коллективы. И будет им число 34. Но это всЁ по итгоам этого сезона. Ещё не позно всЁ пересмотреть.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 22
Адмирал Ельсон (Днепропетровск)
А может сократить Премьер Лигу? на 4 команды. Ещё сократить 1-ю лигу тоже на 4-е команды. В них возрастёт конкуренция. И во 2-ю добавятся более сильные коллективы. И будет им число 34. Но это всЁ по итгоам этого сезона. Ещё не позно всЁ пересмотреть.
Ответить
0
0
zloy xoxol (Чернигофф)
на зоны вторую лигу и делили из расчета экономии на поездках по типу запад-восток. тут вон Закарпатье в премьер лиге не может до Мариуполя добраться про что можно говорить во второй... попутешествуй из Луганска в Черновцы,Ровно и в обратном направлении.. может быть кубок лиги и спасет игровую практику,но без денег в нашем футболе дела не будет!
Ответить
0
0
В.Перетурин (Марипуполь)
А не проще ли было одну из команд перебросить в другую группу- было бы ровно по 13 команд?
Ответить
0
0
sasa_fcvp (Полтава)
А не прстише зробити одну другу лігу і 26 команд, як це було в союзній першості. І матчів було б чимало й ігрової практики було придостатньо...
Ответить
0
0
chuvachok (Sumy)
так у Шотландии 12 команд, а у гр А только 12, а может и 13 будет, а группе Б 13 или 14!!! 3 круга єто сильно долго! а турнир хоть интерес какойто!
Ответить
0
0
Roma$rio (Lvov)
І що,фіналісти зіграють лише 13 матчів(6 в групі і по 2 на кожній стадії,і один у фіналі),а що будуть робити ті які вилетять ще з групи? Брєд!!! Ліпше як у Шотландії у три кола.
Ответить
0
0
Djibouti (Djibouti)
интересно получается!
Ответить
0
0
Alext (Рівне)
Вже премєр лігу зробили, то ще один турнір хочут накрутити.
Ответить
0
0
Ahonc (Киев)
Надо сделать как в Англии или Франции, чтоб победитель Кубка Лиги попадал в Лигу Европы :)
Ответить
0
0
Vulture (Киев)
Да.Победитель в 1ю лигу(ну или на крайняк переходной матч) было бы неплохо и поднимал интерес к турниру,но кажется такого не будет(((
Ответить
0
0
Crazy_fan (Тернопіль)
Мені подобається ідея з кубком, який би проходив паралельно чемпіонату. Тоді у першу лігу можуть виходити 3 команди: переможець групи А, групи Б і кубка. 26 можна і на 8 поділити ;) Наприклад у 1/32 стартує 20 команд, залишиається 16 команд у 1/16.
Ответить
0
0
metr (Кременчуг)
Федя Фузбол (Лас Веґас) 09.07.09 15:52 нех кремню в группе а делать.пусть в Б пока сидит тренируется
Ответить
0
0
МАГ (Дн-вск)
Кубок, чтоб с команд бабки драть. Им лучше экономить на матчах))))
Ответить
0
0
СашаХМ (KM)
нужно дошлифовать всё, а идея хороша.
Ответить
0
0
Федя Фузбол (Лас Веґас)
ліквідація другої ліги.... починаємося з 26 команди а на кінці сезону буде скільки??? avangardo (Lviv) краще вже нехай грають по три кола , тобто 14 команд - 39 турів, 12 команд - 33 тури перевести Кремінь до групи А і буде тоді 36 турів (13 комaнди)
Ответить
0
0
Vulture (Киев)
О!Это мне напомнило о LDV Trophy который проводится в Англии между командами ниже Чемпионшипа)))
Ответить
0
0
Fisa (Харьков)
а победитель кубка может попасть в 1ю лигу,если обыграет команду занявшую 3е с конца место в 1й лиге - вот тогда точно будет интерес к турниру
Ответить
0
0
avangardo (Lviv)
краще вже нехай грають по три кола , тобто 14 команд - 39 турів, 12 команд - 33 тури
Ответить
0
0
vickov (Днепр)
Бред... Кубковая система и круговая - две большие разницы. При такой формуле во 2-й лиге большого интереса к матчам не предвидется...
Ответить
0
0
chuvachok (Sumy)
и будут выходит по 2 команды в плей офф!!! и одна вылетает в груповом этапе...
Ответить
0
0
chuvachok (Sumy)
ага я тоже заметил, как они собираются делить на 8... если даже и поделить получается по 3 команды и значить, кто останется вкинуть в какеито группы...
Ответить
0
0
kollerkot (Киев)
26 на 8 не делится...
Ответить