Чемпіонат світу покажуть ICTV та Перший національний

Чемпіонат світу покажуть ICTV та Перший національний


Перший національний підписав угоду про субліцензію з телеканалом ICTV про передачу прав на трансляцію футбольних матчів Чемпіонату світу-2010. Про це ТК розповів перший віце-президент НТКУ Михайло Кобля.

«Сума угоди не розголошується, але сума настільки значна, що покриває всі наші витрати на трансляцію чемпіонату та відрядження», - сказав Михайло Кобля.

Керівник відділу якісницьких досліджень ICTV Орест Білоскурський у коментарі ТК зазначив: «Ми будемо створювати щоденники чемпіонату, залучати до роботи найкращих коментаторів, а також створимо трансляції європейського рівня».

Оцените этот материал:
Источник:
«Телекритика»
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
lexa29 (Nova Kahovka)
Гондурас, как олицетворение сборной Украины и России вместе взятых, вперед!
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 27
lexa29 (Nova Kahovka)
Гондурас, как олицетворение сборной Украины и России вместе взятых, вперед!
Ответить
0
0
vova79 (ТЕРНОПІЛЬ)
"УТ 1 СУПЕР",ICTV в мене непоказує,хочаб так
Ответить
0
0
Гроз из шахты (Донецк)
хорошо хоть не трк футбол. ато насмотрелись бы в кавычках футбола
Ответить
0
0
mkn (Киев)
Сцуки ну нафига !!!! Почему Поверхности не отдать , там и картинка лучше и ХД есть и комментаторы на голову выше
Ответить
0
0
alex04 (Хмельницкий)
Чемпионат смешной будет. Гондурас, КНДР, Словакия...
Ответить
0
0
Ариец_Донецк (Донецк)
лучше бы на озвучку чемпионата мира пригласили гоблина и его студию полный П
Ответить
0
0
Олексин (Новочорна)
Чемпион ДК (киев) 30.12.09 22:12 Поверхность (читай - Суркіс) з ними на ножах. Тому, так думаю, коли продавали УТ-1 право трансляції, то, напевне, навіть обумовили, що Ахметову перепродавати навіть частину - зась... Або перепродавати можна, то лише з ТАААКИМИ умовами.... що...; і за великий процент відкату, який навіть Ахметов не потягне..., ну, приблизно так, як ото продавали трансляцію матчів з греками...
Ответить
0
0
voronin10 (Odesa)
за братьев словян !!!За словаков ,словенцев и конечно же за сербов
Ответить
0
0
Telik (Київ)
За Аргентину можно поболеть
Ответить
0
0
karpaty_the_best (Lviv)
Керівник відділу якісницьких досліджень ICTV Орест Білоскурський у коментарі ТК зазначив: «Ми будемо створювати щоденники чемпіонату, залучати до роботи найкращих коментаторів __________________________________________________ Ага! Не забудьте тільки Дерепу, Савелія, Щербачова і Семененка запросити!!!
Ответить
0
0
kurt77 (Багдад)
симпатично играют испанцы.буду болеть за нигерию,камерун.
Ответить
0
0
Бецик (Біла церква)
Болеем за словаков!
Ответить
0
0
KRONK2010 (Горловка)
Хорошо ,что есть кабельное и инет.
Ответить
0
0
валентиныч (харкiв)
миха будет камментить матчи греков)))))))))))))
Ответить
0
0
daniil UA (Санкт-Петербург)
Англия, Гондурас и братья Славяне!
Ответить
0
0
Веселый Рыкун (Харьков)
Не понял,а че 5 канал не будет?
Ответить
0
0
ЖЖЖЖ (Черкаси)
Рiвень (Рівне) 30.12.09 22:12 не это просто АЙСИТВ купил сублицензию у УТ-1
Ответить
0
0
Чемпион ДК (киев)
Хорошо что-хоть не на ТРК УКР.или Хутбол
Ответить
0
0
Рiвень (Рівне)
«Сума угоди не розголошується, але сума настільки значна, що покриває всі наші витрати на трансляцію чемпіонату та відрядження», - сказав Михайло Кобля. Не ПОНЯЛ??? ТАК ЭТО ЧТО ТЕЛЕКАНАЛАМ ПЛАТЯТ ЗА ТРАНСЛЯЦИЮ??? Тогда кто платит?
Ответить
0
0
Falko (Велике Село)
А де ТРКУ, де ТК "Футбол"? Знову протупили? Пане Денісов, прокидайтеся - країна хоче дивитися ЧС-2010 по вашому кабелю.
Ответить
0
0
СашаХМ (KM)
На футбол смотреть! на футбол! причем тут команды? или без украины уже футбол не футбол? мож какие самородки проявятся там )
Ответить
0
0
Metallic@ (Николаев)
Давай Италия!!!
Ответить
0
0
pamok (красный луч)
болеть не за кого, это понятно. но меня больше интерисуют коментаторы, если опять потомки дурепы то ну его на йух этот мир
Ответить
0
0
zeny (Запорожье)
А кого там смотреть?Гондурас с Костой Рикой.До 1/4 интерес пропадает.
Ответить
0
0
ЖЖЖЖ (Черкаси)
тю так давно это уже известно
Ответить
0
0
Веpec (Рівне)
Мне уже все равно... Нас ведь там нет...:-(
Ответить
0
0
KALASH (Одесса)
ок.Испания-Германия 3-2
Ответить