Борис Колесніков подарував 2012 м’ячів львівській малечі

Борис Колесніков подарував 2012 м’ячів львівській малечі


Вчора, 16 березня, в ході свого робочого візиту до Львова Віце-прем’єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков вручив львівським школярам 2012 футбольних м’ячів. Кількість м’ячів є символічною, адже саме 2012 року Львів прийматиме фінальну частину чемпіонату Європи з футболу.

Усі м’ячі міське управління молоді, сім’ї і спорту розподілить між львівськими школами та спортивними навчальними закладами Львова.

Урочисто м’ячі від Віце-прем’єра отримали призери турніру «Галицька зима», вихованці Львівської спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву №4 (тренер - Ярослав Лема), які посіли 2-ге місце серед дітей 10-11 років. А також призери турніру «Котим’ячик» - команда Львівського економічного ліцею (тренер - Ігор Процик), які посіли 3-тє місце серед дітей віком 15-16 років.

Нагадаємо, разом з Віце-прем’єром оглядати об’єкти до Євро-2012 у Львівській області приїхали міністр фінансів Федір Ярошенко, міністр регіонального розвитку і будівництва Володимир Яцуба, міністр транспорту та зв’язку Костянтин Єфименко, міністр економіки Василь Цушко, міністр у справах сім’ї, молоді та спорту Равіль Сафіулін, директор Місцевого організаційного комітету Євро-2012 Маркіян Лубківський.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
ALEX12 (Харьков)
По-моему Колесников уж сильно взялся за львовский футбол и за Львов. Может метит вместо Дыминского или Садового?...
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 14
ALEX12 (Харьков)
По-моему Колесников уж сильно взялся за львовский футбол и за Львов. Может метит вместо Дыминского или Садового?...
Ответить
0
0
ntalex (Оболонь)
А що за м'ячі, якої фірми?
Ответить
0
0
Максим2 (Мариуполь)
М'чикі точно наколоті мабуть :)
Ответить
0
0
oakina (Донецк)
от вы неугомонные... за детей радуйтесь... им по барабану откуда мячики... пусть ганяют
Ответить
0
0
Конфуцій (Львів)
Steven Gerard (Lviv) 17.03.10 13:43 Так, я знаю. Є ще така інфа, що Дим на пару з Ахметом володіють готелями в Хорватії і Туреччині
Ответить
0
0
BigGar (Луганск)
Steven Gerard (Lviv) 17.03.10 13:43 очень реальный расклад .. вот так точно голландцы построили молокозавод в Луганске .. там тоже смету удвоили а прибыли теперь пополам делят но самое интересное не это .. этому Голландцу все рассказали "доброжелатели" а он знаете что ответил? .. - Меня эта сумма устроила, партнеры свои гарантии выполнили .. а куда пошли деньги не важно! Бизнес налажен, прибыль в рамках запланированной.!!!.. (Европа!) ..
Ответить
0
0
Steven Gerard (Lviv)
Конфуцій (Львів) 17.03.10 13:03 Певно переговори ведуть. Знаєш хто є співвласником Ріксоса-Прикарпаття? Повім: Дим-Ахмєт-Один турок. Чи то Дим чи то Ахмєт вийшли на турка ... чи навпаки ... але ... Хтось з них захотів збудувати той готель ... Дим з Ахмєтом порахували ... умовно кажучи будівництво вийшло 5 лімонів баксів ... Прийшли до турка ... кажут: в нас то виходить 10 лімонів ... вклад 50/50 ... від тоді турок повністю профінансував будівництво Ріксоса а прибутками має ділитися з Димом і Ахмєтом. Тут певно десь так же само)))))))
Ответить
0
0
Конфуцій (Львів)
Виявляється, "...на особисте запрошення віце-прем'єра, його супроводжує почесний президент ФК «Карпати» Петро Димінський." http://zik.com.ua/ua/news/2010/03/16/220745
Ответить
0
0
shoni (Uzhgorod)
А не хочет дядя Боря купить у Шуфрича Закарпатье ФК? Так сказать СХІД і ЗАХІД РАЗОМ! Может и у нас был бы порядок... А то Нести сам не гам и другому не дам! А команду обзывают лифтом! Их и так с Запада толковых три Волынь, закарпатье и Карпаты!
Ответить
0
0
Beaver_DK (Київ)
Конфуцій (Львів) 17.03.10 13:03 Дим також за м'ячиком приїжджав :))))
Ответить
0
0
Конфуцій (Львів)
ІМХО, вчорашня риторика Колеснікова&Со справила загалом позитивне враження, особливо в порівнянні з їх попередниками. Залишається сподіватися, що дії будуть такими ж адекватними, як і висновки. А от що найбільше інтригує, так це факт присутності Димінського на будмайданчику стадіону в колі цих осіб. Дуже хотілося б почути офіційні коментарі з цього приводу.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
зелёный змей (Львов) 17.03.10 12:54 _ Це "йумор"...))) Или сатира на тех, кто никак не уймется...
Ответить
0
0
зелёный змей (Львов)
Cурик, у тебя мания :)
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
А сколько ж мячей он уже украл?..........)))))))
Ответить