ICTV: обрано найкращих українських футбольних коментаторів для матчів ФІФА-2010

ICTV: обрано найкращих українських футбольних коментаторів для матчів ФІФА-2010


Українці визначились, з ким будуть вболівати та переглядати матчі Чемпіонату світу з футболу-2010. Найкращими коментаторами країни були названі Денис Босянок, Дмитро Джулай та Віктор Вацко. Саме вони супроводжуватимуть найкращі матчі у прямій трансляції з ПАР на ICTV.

Протягом кількох місяців ICTV проводив опитування серед глядачів. Спочатку ви надсилали на електронну скриньку імена найулюбленіших коментаторів, з яких була сформована топ-десятка за кількістю голосів. Після цього розпочався етап голосування на сайті ICTV.UA. Боротьба за звання найкращих тривала цілий місяць, свої голоси віддали десятки тисяч уболівальників!

Отже, зустрічаємо переможців!

— Денис Босянок (22,88% голосів)

— Дмитро Джулай (18,64% голосів)

— Віктор Вацко (14,06% голосів)

Оцените этот материал:
Источник:
ictv.ua
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
VitoFirst (Львов)
М-дя... Лучшие из худших?
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 33
VitoFirst (Львов)
М-дя... Лучшие из худших?
Ответить
0
0
ЖЖЖЖ (Черкаси)
на ут-1 Моралес, Циганик и Тимошенко
Ответить
0
0
sv (don) (Донецк)
-корабел- (Николаев) Открою тебе секрет. Таких \"чаморных каналов\" у нас и в мире - большинство. Они тоже не будут ЧМ показывать.
Ответить
0
0
Falko (Велике Село)
До-овго Джулай відмовлявся коментувати щось для ефірних каналів, ду-уже довго. Довелось пробити поїздку до Африки, аби нарешті погодився.
Ответить
0
0
V@rchun (Днепропетровск)
А Тимошенко Вова-МалдОва Рiвень (Рівне) +5
Ответить
0
0
Saturn (Киев)
Действительно - лучшие
Ответить
0
0
dovguj (lviv)
Хороща новина! залишилась маленька проблемка... Що робити з тими гугузелами?
Ответить
0
0
Джиб (Севастополь)
Моралес и Цыганик тоже не плохие коментаторы,их тоже надо было брать.
Ответить
0
0
Makarchuk (Харьков)
А Игорь Цыганик ?
Ответить
0
0
Morphyk7 (Киев)
Вітаю всіх нас! Вперше, коментувати класний футбол будуть класні коментатори!!! V2 (Луцьк) 18.05.10 09:36 _________________________ в украине нет классных комментаторов к сожалению
Ответить
0
0
-корабел- (Николаев)
А где же великие комментаторы ТК Ногомяч?Денисов опять бабло зажал?От же чаморный канал,даже ЧМ не показывают
Ответить
0
0
sea (Маріуполь)
а Моралес?
Ответить
0
0
Андрон (Кременчуг)
Адназначна по ICTV буду смотреть Чемп!
Ответить
0
0
shpunt (Rivne)
Хе-хе-ехе...Шустер якраз по УТ-1 буде коментувати)) він з своєю студією заключив контракт з УТ-1 ))))))
Ответить
0
0
David Villa (L\\\'viv)
Ураааааааааааааа... ДЖулай))))))))))))))))))))) РЕСПЕКТІЩЕ ICTY, не пожаліли бабла на норм коментаторів.... я думаю на тих полювали і російські телеканали... Але Дерепу треба взяти обов"язково другим коментатором, ото наржемся з його включеннь...)))
Ответить
0
0
90минут (Днепропетровск)
а какойй канал будет ЧМяк показывать? serliver (Кривой Рог) 18.05.10 09:00 Судя по рекламе, найкраші матчи транслирует ICTV в прямом эфире, а на ictv.ua все матчи он-лайн
Ответить
0
0
Майкл (Lugansk)
Хух, без Тимошенко!!
Ответить
0
0
Vel (Odessa)
Ето классно. Теперь будет-что послушать . Наконец-то!
Ответить
0
0
V2 (Луцьк)
Вітаю всіх нас! Вперше, коментувати класний футбол будуть класні коментатори!!!
Ответить
0
0
basque (Донецк (Восточная Ук)
Raul (Киев)18.05.10 09:23, а пофиг, главное, чтобы Денис финал комментировал!
Ответить
0
0
Рiвень (Рівне)
А Тимошенко Вова-МалдОва
Ответить
0
0
Raul (Киев)
действительно лучшая троица и, что немаловажно, с разной специализацией. Конечно, по Италии интересней слушать Джулая, по Германии - Вацко, по Англии и латинской - Босянка. Думаю, они и сборные так между собой поделят.
Ответить
0
0
JimmyMohito (Харків)
Не ЧМЯК (2002), а ЧМЮАР! Или просто ЧМЮ. Видимо, ICTV
Ответить
0
0
basque (Донецк (Восточная Ук)
Босянок вне конкуренции! :)
Ответить
0
0
Fregard (Харьков)
Де Дерепа??? Не буду дивитись ЧМ
Ответить
0
0
serliver (Кривой Рог)
а какойй канал будет ЧМяк показывать?
Ответить
0
0
asssa (Харьков)
Да, а Дерепа, Савелий, Семененко? Классико украинского комментаторства? Как же так! :) А серьезно- действительно лучшие будут комментировать. Молодцы.
Ответить
0
0
f@n-ua (полтава)
Главное что ВЕЛИКОГО и НЕПОВТОРИМОГО ШУСТЕРА не будет!!!
Ответить
0
0
хуан (Харьков)
Дерепа монстр, як же без нього??
Ответить
0
0
Oleg_Manevychi (Київ)
Sagini (Днепропетровск) 18.05.10 08:23 Вони перемогли в голосуванні на УТ-1 ))))))))))))))))))))))))
Ответить
0
0
Oleg_Manevychi (Київ)
а дерепа з савелієм де? ((((((((((((((((((((((((((((
Ответить
0
0
Sagini (Днепропетровск)
А где заслуженные комментаторы Украины Савелий и Дурепа? Наверное голосование не легитимное :)))
Ответить
0
0
yKpoII (Dnepr City)
ура товарищи! :)
Ответить