"Оболонь" відвідала найбільшу пивоварню в Європі (фоторепортаж)

"Оболонь" відвідала найбільшу пивоварню в Європі (фоторепортаж)


Перед грою проти київського "Арсенала" гравці та тренери футбольного клубу "Оболонь" відвідали найбільшу пивоварню в Європі та познайомились із процесом приготування пива, а також провели дегустацію продукції.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Flakelf (Kiew)
Пивовари з Німеччини ставлять собі найголовнішу мету при варінні пива: це збереження традицій, збереження смаку, намагання сподобатись покупцю не лише за для отримання прибутку, а й для збереження репутації, честі, власної гідності перед соціумом. Це є своєрідний gestalt пивоварів Старої Європи. Майже в кожному невеликому німецькому містечку є маленька пивоварня, яка є особливим знаком міста. Я вже не кажу про великі міста. В Берліні поважають Berliner Weisse. В Кельні поважають свій Kolsch. Що ж відбувається в нашій окупованій державі: Великі пивні індустріальні магнати повністю захоплюють ринок збуту, малі пивоварні просто не витримують нездорової конкуренції. Все завалене Жлоболонню, в Києві в ларьку нормального пива не купиш. Вихід з такої ситуації: Націоналізація крупних пивоварень, легалізація дрібних пивоварень та підприємств, та здорова конкуренція між ними без олігархії та auslanderen. Дякую.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 30
Flakelf (Kiew)
Пивовари з Німеччини ставлять собі найголовнішу мету при варінні пива: це збереження традицій, збереження смаку, намагання сподобатись покупцю не лише за для отримання прибутку, а й для збереження репутації, честі, власної гідності перед соціумом. Це є своєрідний gestalt пивоварів Старої Європи. Майже в кожному невеликому німецькому містечку є маленька пивоварня, яка є особливим знаком міста. Я вже не кажу про великі міста. В Берліні поважають Berliner Weisse. В Кельні поважають свій Kolsch. Що ж відбувається в нашій окупованій державі: Великі пивні індустріальні магнати повністю захоплюють ринок збуту, малі пивоварні просто не витримують нездорової конкуренції. Все завалене Жлоболонню, в Києві в ларьку нормального пива не купиш. Вихід з такої ситуації: Націоналізація крупних пивоварень, легалізація дрібних пивоварень та підприємств, та здорова конкуренція між ними без олігархії та auslanderen. Дякую.
Ответить
0
0
Flakelf (Kiew)
YURA_VOLYN (Луцьк) Скоро й воно зіпсуються. Капіталюги почнуть відчиняти такі лавочки на кожному кутку та штампувати це пиво десятками тон. Наші буржуа дуже особливі тим, що потім забувають про якість напою і починають штампувати фейк для бухарів з мінімальними затратами, що і доведено на прикладі Жлоболонь, Інтерблю(Чернігівське), Ригань.
Ответить
0
0
YURA_VOLYN (Луцьк)
в нас зара в Луцьку більшічть людей почали купляти ЖИве пиво..не Оболонь або Львівське живе--а дійсно Смачне ПИво,,,в нас такім є Павліське,жИгулівське,Земан,Живень і так далі
Ответить
0
0
Flakelf (Kiew)
Жлоболонь порожняк не годинь. ІМХО, найкраще пиво в Україні зараз - Микулинецьке та ПБ
Ответить
0
0
ntalex (Оболонь)
Це агенти Арсеналу підкинули таку ідею оболонцям напередодні матчу!
Ответить
0
0
krivbasscity (Киев)
Не пью пиво с тех пор, как ознакомился с секретным докладом А. Даллеса по Советскому Союзу.
Ответить
0
0
krivbasscity (Киев)
И вообще, пиво - это отрава.
Ответить
0
0
krivbasscity (Киев)
Korj-Brewer (Киев) А что, ты смотришь балет под молочко, если рекомендуешь?
Ответить
0
0
_fair-play_ (Киев)
Оболонь, оболонь, загаси душі вогонь...(из песни) Класный район - Оболонь :-) !!!
Ответить
0
0
Korj-Brewer (Киев)
Футбол із пивом - не футбол! krivbasscity (Киев) 01.09.10 10:04 Смотри балет с молоком !!!!!!!!!
Ответить
0
0
Korj-Brewer (Киев)
Слюсар наверное часто посещает цеха Оболони, у него весу кг 10 лишнего. А с кем это Ковалец так обнимается? Это не сын его? А вообще-то клубу очень далеко до пивзавода и эту разницу наверное и не хотят сокращать. Хотя могли бы. Мы тоже надеялись,что Хортица подтянется к команде. Представляете какие у нас бы были дегустации. И с Оболью подружились бы.Да видно не судьба, становимся фарм-клубом Шахтера потихонечку. М.Алый (Запорожье) 01.09.10 09:54 Это нападающий Александр Бондаренко !!! Юное дарование !!!
Ответить
0
0
KykymBeer (Kyiv)
А девочка ничего... Драйвер (Симферополь) 31.08.10 23:30 Под пивко потянет!
Ответить
0
0
oltatcity (Яремче)
Ну тепер понятно чому програли Арсеналу....)))))
Ответить
0
0
krivbasscity (Киев)
Футбол із пивом - не футбол!
Ответить
0
0
М.Алый (Запорожье)
Кстати, а Оболони это не грозит? Помнится когда-то Сармат хотел ее скушать?
Ответить
0
0
М.Алый (Запорожье)
Слюсар наверное часто посещает цеха Оболони, у него весу кг 10 лишнего. А с кем это Ковалец так обнимается? Это не сын его? А вообще-то клубу очень далеко до пивзавода и эту разницу наверное и не хотят сокращать. Хотя могли бы. Мы тоже надеялись,что Хортица подтянется к команде. Представляете какие у нас бы были дегустации. И с Оболью подружились бы.Да видно не судьба, становимся фарм-клубом Шахтера потихонечку.
Ответить
0
0
Korj-Brewer (Киев)
tupo reklama mo4i. no doubt (Jax.) 01.09.10 09:10 Не нравиться не пей ! И на вкус и цвет, ну ты понял !!!
Ответить
0
0
Korj-Brewer (Киев)
Меня \"порвал\" футболер \"Оболони\" с пакетом (2-я фотка снизу). Вроде как пытается \"отработать\" \"Живчик\")))) Луческу (Донецк) 01.09.10 00:54 А,Валик Слюсар !!!!!
Ответить
0
0
Korj-Brewer (Киев)
А девочка ничего... Драйвер (Симферополь) 31.08.10 23:30 Ну кому что !!!!!!!!!!!!!
Ответить
0
0
no doubt (Jax.)
tupo reklama mo4i.
Ответить
0
0
Луческу (Донецк)
Меня \"порвал\" футболер \"Оболони\" с пакетом (2-я фотка снизу). Вроде как пытается \"отработать\" \"Живчик\"))))
Ответить
0
0
freeAk (La La Land)
вобщето играли неплохо - особенно во 2ом тайме
Ответить
0
0
pantaras (Київ)
4 фото зверху порвало: Один на шухері стоїть, а другий думає як би його пивка посьорбати!))) Судячи по грі, таки насьорбались!)))
Ответить
0
0
Nicks (Kyiv)
Результат матча показал, что экскурсию и дегустацию лучше было провести после игры...
Ответить
0
0
Denzel Washington (Shepetivka)
Не хочу нiкого образити, але це значно приэмнiше, нiж у шахту лiзти!
Ответить
0
0
Драйвер (Симферополь)
А девочка ничего...
Ответить
0
0
вот такой (константиновка)
лучше живчик...молодцы кто пил живчик...
Ответить
0
0
forzamilan (Кременчук)
або три))
Ответить
0
0
Gucul (Windy city)
Ех, я б зараз провів пивну дигустацію, бакальчик або два Оболонь Преміум не помішав би)
Ответить
0
0
dima24 (VInnytsya-Sumy)
\"а також провели дегустацію продукції.\" ))))))
Ответить