Заява прес-служби ФФУ

Заява прес-служби ФФУ


У п’ятницю, 14 січня, громадянин Стороженко С.М. провів прес-конференцію, на якій розповсюдив інформацію про своє особисте бачення ситуації навколо ХII Конгресу ФФУ.

Федерація футболу України не уповноважувала жодного з віце-президентів на оприлюднення будь-яких офіційних коментарів стосовно позиції її колективних членів чи Виконкому національної асоціації щодо ідеї скликання позачергового Конгресу ФФУ.

Робоча група, створена Адміністрацією ФФУ, продовжує вивчати надіслані від колективних членів документи, у тому числі − 21 первинний протокол про недоцільність проведення позачергового Конгресу − для підготовки предметного розгляду цього питання на засіданні Виконкому у строки, встановлені статутом організації.

Процес аналізу всіх без винятку протоколів уповноважених зборів колективних членів, які було представлено до ФФУ станом на 14 січня, у відповідності до статутних вимог відбувається під пильним моніторингом ФІФА-УЄФА.

Прес-служба ФФУ додатково інформуватиме про дату проведення зазначеного Виконкому федерації футболу.

Оцените этот материал:
Источник:
прес-служба ФФУ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Abrazec (Харьков)
Мусор из избы нужно выносить метлой...ооочень у нас все застоялось...
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 18
Abrazec (Харьков)
Мусор из избы нужно выносить метлой...ооочень у нас все застоялось...
Ответить
0
0
Mahno (Algarve)
Какая федерация,такая и заява,ну а дальше по нарастающей,короче,ужасно дико...:((((
Ответить
0
0
Nick_Sparrow (Харьков)
я не пойму, если ФФУ Стороженко так поперек горла стоит, то почему они его еще не уволили? ironhead (Харьков) 14.01.11 23:59 Думаю, потому, что для этого нужен повод. Чтобы он нарушил пункты устава ФФУ, потом думаю это надо провести через конгресс ФФУ, который надо сначала провести. Хотя от работы его постепенно отстраняют, как он сам говорил.
Ответить
0
0
moderator
leandr (київ) 14.01.11 23:23 тов.Артём (Харьков) 14.01.11 23:53 Заблокированы. --- В случае возникновения каких-либо вопросов по поводу блокировки, обращаться на модераторскую почту (адрес - в разделе \"О проекте\")
Ответить
0
0
ironhead (Харьков)
я не пойму, если ФФУ Стороженко так поперек горла стоит, то почему они его еще не уволили?
Ответить
0
0
ironhead (Харьков)
я не пойму, если ФФУ Стороженко так поперек горла стоит, то почему они его еще не уволили?
Ответить
0
0
тов.Артём (Харьков)
leandr (київ) 14.01.11 23:23 Смейся кугут второстоличный, не много осталось!
Ответить
0
0
Rubin (Kharkov)
Раньше Гриша горел на шубах, теперь на Грише горят шапки. А мог бы каждому из нас дарить радость удобными средствами оправления естественных надобностей. Хотя и там бы наверняка загорелось...
Ответить
0
0
Rubin (Kharkov)
Так вроде бы , по словам ФФУ, С.М.Стороженко провел пресс-конференцию, как гражданин, а высказывать свое мнение, как граждане, могут только уполномоченные вице-президенты?
Ответить
0
0
leandr (київ)
читати цю новину не збирався, але зайшов порахувати скільки тут харьків і чисто поржать )))) нарахував всього лиш половину - не густо, сподіваюсь завтра ваші підтягнуться ..
Ответить
0
0
Avatar 19 (Chortkiv)
gfrjh
Ответить
0
0
VitoFirst (Львов)
Цирк.
Ответить
0
0
z111965 (Kharkiv) (Харків)
Вивчають... Що: розмірковують, що робити й чи потрібно було доводити справу до такої стадії? Чи затягують час, щоб підготувати акт про капітуляцію з вигідними умовами? Чи підозріло дивляться один на одного з німим філософським питанням: хто подасться до табору опонентів першим і очолить групу \"зрадників\"? Що ж, думати корисно. Бо роздуми і подальші дії у цьому напрямку не є такими, що підлягатимуть осуду з боку переможців, імена яких ні в кого не викликають сумнівів. І ще можна навіть встигнути залишитись на теплому стільці у новій команді! Ну не приставати ж на позицію \"юристки\" \"пані\" Жуковської- не кращої представниці як безсовісної професії, так і свого богообраного народу; в якої немає, до того ж, перспективи роботи в ФФУ! Хлопці-ФФУїсти! СДПУ(о) вже не така всесильна, і потрібні нові горизонти! :-)
Ответить
0
0
Шум (Харьков)
\"відбувається під пильним моніторингом ФІФА-УЄФА\" Практически в каждой заяве ФФУ \"тактично\" напоминает.. :)))
Ответить
0
0
центральный сектор (Александрия)
Стороженко С.М., незаё, истребитель мне в ангар.
Ответить
0
0
domic (Харьков)
продовжує вивчати надіслані від колективних членів документи, у тому числі − 21 первинний протокол про недоцільність проведення позачергового Конгресу *** Они что, эстонцы. До сих пор \"изучают\" то, что было принято еще ДО конгресса ФФУ более месяца тому назад ? )))
Ответить
0
0
AxelkKomp (Полтава)
\"Робоча група, створена Адміністрацією ФФУ, продовжує вивчати надіслані від колективних членів документи, у тому числі − 21 первинний протокол про недоцільність проведення позачергового Конгресу − для підготовки предметного розгляду цього питання на засіданні Виконкому у строки, встановлені статутом організації.\" ----- Вивчати це по ФФУшному вибирати зручні цитати з протоколів. І про який позачерговий конгрес вони говорять, якщо навіть чергового не було бо повістку не затвердили? Конвульсії...
Ответить
0
0
Харьковчанин (Первая Столица)
Ну не смешно ли?
Ответить