Пресс-клуб с Пьерлуиджи Коллиной. Видео

Пресс-клуб с Пьерлуиджи Коллиной. Видео


В Доме футбола прошло заседание очередного футбольного пресс-клуба, гостем которого стал куратор отечественного судейского корпуса Пьерлуиджа Коллина. Итальянец на протяжении более чем трех часов отвечал на вопросы журналистов, а также прокомментировал спорные эпизоды, которые имели место в центральном матче 23-го тура чемпионата Украины между "Динамо" и "Днепром". Предлагаем вашему вниманию видеозапись данного мероприятия.

%video=4fe98f3e77e5a%

Оцените этот материал:
Источник:
UA-Футбол
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
AleksAD (Новомосковск)
А теперь для тех, кто кичится знанием украинского языка, в частности для Влоди, v6z15 (Тернопіль), CBEPX (Львів) и иже с ними(к противоположностям относится так же): когда на сайте о футболе будете поднимать темы о языках и межэтнических отношениях(украинцы и русские - один этнос)посмотрите на себя со стороны, вдруг вы увидите себя на дереве зацепившимся хвостом за ветку. А теперь о матче Динамо-Днепр: Коллина разложил все по полочкам, ждем извинений от гражданина Коломойского и его прихлебателей, выпендривавшихся на каналах TV.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 39
AleksAD (Новомосковск)
А теперь для тех, кто кичится знанием украинского языка, в частности для Влоди, v6z15 (Тернопіль), CBEPX (Львів) и иже с ними(к противоположностям относится так же): когда на сайте о футболе будете поднимать темы о языках и межэтнических отношениях(украинцы и русские - один этнос)посмотрите на себя со стороны, вдруг вы увидите себя на дереве зацепившимся хвостом за ветку. А теперь о матче Динамо-Днепр: Коллина разложил все по полочкам, ждем извинений от гражданина Коломойского и его прихлебателей, выпендривавшихся на каналах TV.
Ответить
0
0
AleksAD (Новомосковск)
привет
Ответить
0
0
Mikes (Харьков)
Ursusbear (Kiyv) 22.03.2012 01:52 Опа! Второй коммент о футболе! Ура!:-) В целом согласен. А то что он своих защищает на людях, так это же естественно! Неизвестно ещё, что он им лично говорил...
Ответить
0
0
Ursusbear (Kiyv)
П"єр Луїджі - Толковий та розумний спеціаліст у своїй справі, і все, що він сказав - повна правда!
Ответить
0
0
Влодя (Львів)
Лишній раз переконуюся в правоті класика Павла Глазового: ... — У мєня єсть свой язик, ні к чему мнє мова. — І сказав їй мудрий дід: — Цим пишатися не слід, Бо якраз така біда в моєї корови: Має, бідна, язика і не знає мови.
Ответить
0
0
Taren (Донецк)
Я с детства разговариваю на русском , но от этого не меньше люблю свою Украину чем вы , с запада ! Вы только и делите людей по том на каком они языке разговаривают , и какого цвета кожа ! А это просто - расизм ! Мне лично всё равно кто на каком разговаривает ! Вас же никто там насильно не заставляет учить русский , как в нас сейчас пытаются впихнуть украинский ! Он никогда не станет для нас родным ! Потому что поколения родителей говорили на русском ! А насильно - он только отталкивает ! Когда введут два государственных языка в Украине , как во многих нормальных странах , думаю этих споров больше не будет ! evro2012 (Харьков) 21.03.2012 12:27 ++++
Ответить
0
0
Mikes (Харьков)
На футбольном форуме из 33 постов аж целый 1 о футболе!!! Прикольненько... Вставлю и я свои 5 копеек. По опросам населения за второй государственный - 48 % жителей Украины, против - 46. Остальным, повидимому, пофиг. А пока у нас один государственный - официальные мероприятия должны вестись на нём. Тогда и копья тут ломаться не будут. А одним государственным украинский останется ещё надолго - для введения двуязычия (как и для организации референдума) 300 голосов в парламенте нет и не будет...
Ответить
0
0
CBEPX (Львів)
А кто ж украл у нас наш родной русский язык ? Русский должен быть государственным ! На нём разговаривает большая часть Украины ! Почему мы должны разговаривать на том языке , который только на западе Украины основной ? evro2012 (Харьков) 20.03.2012 21:38 Вы только и делите людей по том на каком они языке разговаривают , и какого цвета кожа ! А это просто - расизм ! evro2012 (Харьков) 21.03.2012 12:27 Овва, ти геть неадекватний... Я вже тобі радив почитати, може просто дурниць писати не будеш. Ти взагалі мені не приємний кцап, не бреши про свою щиру любов до України. Це смішно. Ти почитай, що ти написав, може зрозумієш, який ти придурок) Ділю не я, ділиш ти - не може бути України з офіційним язиком, це не припустимо, ніхто на теке не піде. Вам просто перед виборами лапшу про це вішають, а ви ведетися. Отож, твій коментар, який я вище вставив, звичайний тролячий ідіотизм! Я тобі щось про колір шкіри говорив? В чому я расист?) Введіть спершу в себе в Росії другу українську, тоді поговорим про другу російську.
Ответить
0
0
mazepa(MYK) (MYKOLAIV)
Я за другу державну - HTML або англійську! А (German (Львів)) - правий, тому що в країні є державна мова, а не нац. меншин! Тоді ліпше англійською, ми ж хочемо розвиватися, чи і надалі будемо знати 2 мови! Російську ми і так будемо знати, а от іншу - це питання. І не забуваємо про сумний випадок в Данії, там більшість розмовляють англ., а не датською(це вже забута мова). Спочатку мова, потім клуб, потім держава ...
Ответить
0
0
German (Львів)
ще раз повторюю, говоріть якою хочете мовою, але я хочу в своїй країні Україні в офіційній організації Федерації Футболу України чути українську мову... а те, що Ви її не знаєте, або не хочете знати, так це Ваші проблеми, а не мої...
Ответить
0
0
Ryaboy79 (Симферополь)
evro2012 (Харьков) 21.03.2012 12:27 5 баллов.Красава.
Ответить
0
0
evro2012 (Харьков)
CBEPX (Львів) 21.03.2012 10:53 Я с детства разговариваю на русском , но от этого не меньше люблю свою Украину чем вы , с запада ! Вы только и делите людей по том на каком они языке разговаривают , и какого цвета кожа ! А это просто - расизм ! Мне лично всё равно кто на каком разговаривает ! Вас же никто там насильно не заставляет учить русский , как в нас сейчас пытаются впихнуть украинский ! Он никогда не станет для нас родным ! Потому что поколения родителей говорили на русском ! А насильно - он только отталкивает ! Когда введут два государственных языка в Украине , как во многих нормальных странах , думаю этих споров больше не будет !
Ответить
0
0
CBEPX (Львів)
evro2012 (Харьков) 21.03.2012 09:24 Ніхто тебе не змінює, можеш все що тобі подобається, російською мовою, російськими рублями, російською символікою, вболівати за російські команди... І незабувай недавидіти українське, тоді, може, росіяни тебе сприймуть за свого...
Ответить
0
0
German (Львів)
Я хочу быть самим собой ! И разговаривать на том языке , который впитан в меня с молоком матери ! На русском ! evro2012 (Харьков): та ти розговарівай хоч на кітайском... але прес-конференція в Федерації Футболу України!!! повинна перекладатись українською... якщо якийсь там член не говорить українською...
Ответить
0
0
Mikes (Харьков)
Класснй язык - украинский! Был бы у меня словарный запас побольше, я б тольки мовою і спілкувався!
Ответить
0
0
evro2012 (Харьков)
Почему мы должны разговаривать на том языке , который только на западе Украины основной ? evro2012 (Харьков) 20.03.2012 21:38 --------- Не "почему", а "зачем". Чтобы стать другими, я думаю. Baobab (Kyiv) 21.03.2012 01:50 Я не хочу быть другим ! Я хочу быть самим собой ! И разговаривать на том языке , который впитан в меня с молоком матери ! На русском !
Ответить
0
0
CBEPX (Львів)
Винни-Пухх (Киев) 21.03.2012 07:23 Є таке хобі, гадити в коментарях. Це коли в житті нічого не вдається, весь шлак виливається на інших. Типова поведінка невдахи.
Ответить
0
0
Винни-Пухх (Киев)
aguar_arx (Харьков) 20.03.2012 21:22 от сам видишь - русский, английский... Но никак не украинский, ибо этот местечковый диалект нафиг никому не сдался. Лучше бы уж лучше на польском комментировали...
Ответить
0
0
Aleksej 78 (Житомир)
Тормозит у меня видео. Сделайте сокращенную текстовую версию.
Ответить
0
0
Baobab (Kyiv)
Почему мы должны разговаривать на том языке , который только на западе Украины основной ? evro2012 (Харьков) 20.03.2012 21:38 --------- Не "почему", а "зачем". Чтобы стать другими, я думаю.
Ответить
0
0
kola (Днепропетровск)
Тотальна русіфікація почалася в 60-х роках тільки в містах, в селах, що на сході, що на заході говорили українською. Шо цікаво, то саме на заході суржику було більше. Тільки він був не російський, а більше польський, трохи румунський. Я сам ще дитиною на початку 60-х усе літо проводив у селі на кіровоградщині і коли вертався додому в город, то слова не міг сказати російською...))
Ответить
0
0
Taren (Донецк)
если кому интересно, разбор момента с якобы нарушением Силвы и не назначенным пенальти в матче Дк-Дд смотрите видео примерно с минуты 65й-70й
Ответить
0
0
2tall4you (Corpus Christi, TX)
CBEPX (Львів) 20.03.2012 23:33 Та за таке ж не банять здається? Це ж майже "олімпійський вид спорту" - для якого потрібно звести до купи одного українця і одного росіянина. :)))
Ответить
0
0
CBEPX (Львів)
2tall4you (Corpus Christi, TX) 20.03.2012 23:27 Саме це слово я хотів вжити, але не наважився таке написати)
Ответить
0
0
2tall4you (Corpus Christi, TX)
Оффтоп: А на рахунок мови, то за переписом 2001 року лише Крим, Донецька, Луганська і Одеська області - мали менше половини жителів, що вважали українську мову рідною.
Ответить
0
0
2tall4you (Corpus Christi, TX)
По ходу відео ніхто не дивився - так вирішили "хохлосрач" зробити. :))) звезда (омск) 20.03.2012 22:42 Приємно таке чути від росіян.
Ответить
0
0
CBEPX (Львів)
bbnzp59 (Запорожье) 20.03.2012 22:52 Читаю такі коментарі, смуток бере( Радує одне, радіональність не не твоїй стороні. Українська мова до 1930-х років, була поширена саме на сході! На заході нею розмовляли дуже мало. Поцікався тим питанням і буде тобі щастя. Якщо щось для себе візьмеш, то в Україні стане на одного ідіота менше.
Ответить
0
0
CBEPX (Львів)
звезда (омск) 20.03.2012 22:42 погоджуюсь, дійсно це дико і неприпостимо! В даній темі ми маємо справу з типовим тролем (підозрюю, до того-ж представником іншої держави)... Бував я в східних регіонах, той там розмовмяють на суржику) Те, що українською не розмовляють - це фальшивий стереотип, який штучно підтримується!
Ответить
0
0
bbnzp59 (Запорожье)
Юго-Восток Является Украиной лишь номинально.Здесь все города при Екатерине построены.Мова тут не приживется.Она вообще-то умирающий язык.
Ответить
0
0
_Андрюха_ (Івано-Франківськ)
evro2012 (Харьков) 20.03.2012 21:38 не плети дурної... може ще гімн будем їхній співати і 3-кольором махати???
Ответить
0
0
CBEPX (Львів)
evro2012 (Харьков) 20.03.2012 21:38 Згідно з офіційними даними перепису, російську мову назвали рідною 14 млн. 273 тис. громадян України, або 29,6% населення країни. Отож, переставай тролити, берись за голову, може з тебе що будуть люди...
Ответить
0
0
evro2012 (Харьков)
А кто ж украл у нас наш родной русский язык ? Русский должен быть государственным ! На нём разговаривает большая часть Украины ! Почему мы должны разговаривать на том языке , который только на западе Украины основной ?
Ответить
0
0
DK_VIKTOR (zhitomih)
англійська стане на пригоді значно більше, повір мені на слово. Знайти роботу з високою зарплатнею значно легше, коли знаєш англійську, російська нікому нафік не потрібна. jaguar_arx (Харьков) Поскольку наше правительство, да и просто самые богатые дяди нашей страны, русскоговорящие, вы, наверное, все-таки заблуждаетесь.)
Ответить
0
0
jaguar_arx (Харьков)
Винни-Пухх (Киев), англійська стане на пригоді значно більше, повір мені на слово. Знайти роботу з високою зарплатнею значно легше, коли знаєш англійську, російська нікому нафік не потрібна.
Ответить
0
0
jaguar_arx (Харьков)
Підтримую, що це за русифікація? Немає перекладачів українською? Я може і англійською розумію, це не привід перекладати з італійської на англійську чи якусь іншу іноземну мову. У нас є державна мова, будьте ласкаві перекладайте державною.
Ответить
0
0
Винни-Пухх (Киев)
ора-рясна львів (львів) 20.03.2012 20:15 Учи русский, пригодится! (с)
Ответить
0
0
dant (Сумы)
ks1r.ad (Киев), можна було б і на польську перекладати. Її теж розуміють.
Ответить
0
0
ks1r.ad (Киев)
ора-рясна львів (львів) 20.03.2012 20:15 А ты типа настолько "националист" что не понимаешь "коцапську мову" И отвечая на твой вопрос. Это прес-конференция для Украины
Ответить
0
0
ора-рясна львів (львів)
А що федерація не має українських перекладачів?, чи ця прес-конференція для Росії?
Ответить