Лукас не полетів з "Карпатами" до Туреччини через проблеми з підписанням контракту

Лукас не полетів з "Карпатами" до Туреччини через проблеми з підписанням контракту


Кращий бомбардир ФК "Карпати" (Львів) іспанець Лукас не полетів з командою до Туреччини на черговий збір. У гравця через рік закінчується контракт і з підписанням нової угоди виникли певні проблеми, повідомляє сайт фанів та вболівальників "Карпат" з посиланням на власні джерела.

Відмітимо, що в поточному сезоні Лукас зіграв у 18 матчах, в яких забив 8 мячів та віддав три результативні передачі.

Нагадаємо, у неділю ввечері делегація львівських "Карпат" прибула до Антальї, після чого вирушила в сусідній Белек, де й проведе наступні 10 днів. "Зелено-білі" оселилися в готелі Susesi. Вже в понеділок зранку на них чекає перше тренування.

Карпатівці запланували провести три товариські матчі. Спершу "леви" зіграють проти одного з грандів балканського футболу – словенського "Марібора" (13 лютого), згодом поміряються силами з белградським ОФК (16 лютого), а насамкінець проведуть спаринг проти норвезького "Тромсе" (20 лютого).

Оцените этот материал:
Источник:
fckarpaty.com.ua
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Володимир Кульчицький-Поливко
Як на мене занадто рано починається шум навколо цього питання. Фактично ми маємо якісь малозрозумілі вислови від агента та нібито інсайдерську інформацію від фан-клубу і все. Думаю слід зачекати повернення команди в львів і підготовки до старту сезону. От тоді й можна буде про щось говорити.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 57
Володимир Кульчицький-Поливко
Як на мене занадто рано починається шум навколо цього питання. Фактично ми маємо якісь малозрозумілі вислови від агента та нібито інсайдерську інформацію від фан-клубу і все. Думаю слід зачекати повернення команди в львів і підготовки до старту сезону. От тоді й можна буде про щось говорити.
Ответить
0
0
kerlaeda (Луганск)
Летом будет в Металлисте
Ответить
0
0
Smooth da Hustler (Львів)
[quote datetime="12.02.2013 10:37" author="Мсид (Одесса)"] Лукас Черноморцу бы не помешал но скорее всего Динамо заберет ,деньги как для киевлян не большие а игрок хороший да и сразу может играть не втягиваясь долго да и для него играть в л.ч не плохо засветится .Если Карпаты профукают Лукаса будет очень тяжело подниматься . [/quote] Варианта на самом деле два. Лукас доиграет до конца контракта( 1 год остался) и уйдет как СА. Лукаса продают сейчас (ну или в конце текущего сезона).
Ответить
0
0
Мсид (Одесса)
Лукас Черноморцу бы не помешал но скорее всего Динамо заберет ,деньги как для киевлян не большие а игрок хороший да и сразу может играть не втягиваясь долго да и для него играть в л.ч не плохо засветится .Если Карпаты профукают Лукаса будет очень тяжело подниматься .
Ответить
1
2
Bzzzz (Odessa)
По потонцеалу карпаты должны бороться за ервокубки, но руководство кагбудто специально мешает всё время... Давайте уже вылазте из ямы вы нужны нам =) Шахтёр - Динамо, Днепр - Металист, Черноморец - Карпаты, третье дерби есть в Украине!!!
Ответить
2
0
ukrland (Kiev)
Петя любит Катю, Катя любит Диму, Дима любит Свету, Света любит Колю, Коля любит Катю. или не любит, какая разница. кому это интересно. странный народ. лишь бы кого-то обослать.
Ответить
0
0
Швайнштайнгер (Львов)
Нет Дыма без огня...
Ответить
0
0
Счётчик шансов (Полтава)
[quote datetime="12.02.2013 00:27" author="basque (Донецк, Вост.Украина)"] Карпаты любимый клуб Лукаса! [/quote] Был. За то что дал ему работу, место в основном составе в молодые годы, когда перспектив до 25-ти особо и не было.
Ответить
0
0
Счётчик шансов (Полтава)
Просто Лукас стал слишком дорогим игроком для Карпат. О продлении контракта с ним теперь не может быть и речи! Птенчика выкормили - всё. Он улетает.
Ответить
0
0
basque (Донецк, Вост.Украина)
Ошибаешься, Карпаты любимый клуб Лукаса!
Ответить
0
0
SkroM (Doneck)
Мда, наша пісня гарна, нова, починаймо її знову. А через пол года болельщики Карпат же будут го...м обливать, как Федецкого, что не патриот команды. Дым решил старые добрые меры применить)
Ответить
0
2
basque (Донецк, Вост.Украина)
К кому?! К гражданину Испании? Придётся договариваться.
Ответить
0
0
SkroM (Doneck)
Я говорю команды, а не страны)
 
0
0
german (Львів)
та чого його обливати... краще таких як ти...
Ответить
0
1
Счётчик шансов (Полтава)
Глюк Львів (Лемберг) Селюк ошибается.
Ответить
0
0
Счётчик шансов (Полтава)
[quote datetime="11.02.2013 16:56" author="MP (Львів)"] стара пісня диміні: або підписуй новий контракт або гний пів року в дублі [/quote] Ага, играй в дубле, а голы забивай в основе. ))))))))
Ответить
0
0
Счётчик шансов (Полтава)
[quote datetime="11.02.2013 21:04" author="Глюк Львів (Лемберг)"] Якщо вже зараз Лукас не підпише новий контракт, то влітку коштуватиме копійки [/quote] Назовите сумму "копiйок". Возможно, мы заплатим на одну копейку больше.
Ответить
0
0
Глюк Львів (Лемберг)
Можу привести аналогію з Матеусом. Памятаю Брага цінила його в 2,5 ляма, Дніпро заплатив лям. В пресі кілька раз про цей трансфер говорив Селюк, як такий шо Дніпро переплатив, бо "жоден гравець, в якого через пів року закінчується контракт не може коштувати 1 міліон євро" (с)
Ответить
0
0
footboliare (Мир город)
Дим дальше за старе! старий скупердяй.
Ответить
0
0
wuwal (СТРИЙ)
Хм!!!
Ответить
0
0
wuwal (СТРИЙ)
Так Лукас лишився в Туреччині після других зборів для підтримання фізичних кондицій, для чого йому було летіти до львова на три дні.......
Ответить
1
0
Smooth da Hustler (Львів)
[quote datetime="11.02.2013 21:04" author="Глюк Львів (Лемберг)"] От власне, що ризикувати керівництво Карпат не буде. Якщо вже зараз Лукас не підпише новий контракт, то влітку коштуватиме копійки, навіть якщо стане кращим бомбардиром УПЛ чи отримає виклик в збірну Іспанії)))) Тому їхні наступні дії будуть або продати його вигідніше, або пробувати тиснути тим що наступний рік він проведе в дублі, або продовжувати його награвати знаючи що в майбутньому на нього не можна розраховувати. При першому варіанті клуб отримує гроші. При другому, якщо підуть на принцип то не отримують нічого, але і Лукас отримає гірший контракт ніж розраховує зараз, плюс рік без ігрової практики. Третій варіант нереальний коли клуб на етапі формування команди, робити ставку на Лукаса вже буде не правильно. [/quote] З тобою можна погодитись, але гноїти гравця через те що він не хоче контракт підписувати, це безглуздо. Навіть по 3му варіанту, він би приніс користь команді. Хоча не факт що інфа достовірна. Ось вічно ці джерела, що за джерело ??
Ответить
1
0
wuwal (СТРИЙ)
+
Ответить
0
0
Smooth da Hustler (Львів)
[quote datetime="11.02.2013 18:22" author="kolia26 (ЛЬВІВ)"] [quote datetime="11.02.2013 17:37" author="Smooth da Hustler (Львів)"] Власні джерела. Я краще оф. інформації почекаю. [/quote] Довго чекатимеш)Оф.сайт навіть список гравців не спромігся написати які відбули до туреччини.Доречі Ткачук теж залишився у Львові. [/quote] Ну оф. сайт вже давно загнувся, там крім перепалки місцевих форумчан, нічого цікавого, та й ті вже теж набридли. От можливо Криміналіст щось знає.
Ответить
0
0
kolia26 (ЛЬВІВ)
[quote datetime="11.02.2013 19:04" author="goldblueranger (Copenhagen)"] [quote datetime="11.02.2013 18:59" author="kolia26 (ЛЬВІВ)"] Покажіть мені де мова йде про дубль?Не змогли домовитись на рахунок продовження контракту і шукають зараз варіанти щоб його продати.Чистої води бізнес.В Європі такі речі відбуваються кожного трансферного вікна.Нічого дивного тут нема. [/quote] Ну да, а если не продадут? Будет играть? Без нормальных сборов? А где логика? [/quote] Говорив колись покійний Прокопенко:"Не шукайте логіки у футболі".Продадуть.
Ответить
0
0
goldblueranger (Copenhagen)
[quote datetime="11.02.2013 18:59" author="kolia26 (ЛЬВІВ)"] Покажіть мені де мова йде про дубль?Не змогли домовитись на рахунок продовження контракту і шукають зараз варіанти щоб його продати.Чистої води бізнес.В Європі такі речі відбуваються кожного трансферного вікна.Нічого дивного тут нема. [/quote] Ну да, а если не продадут? Будет играть? Без нормальных сборов? А где логика?
Ответить
0
0
M&M (Lviv)
[quote datetime="11.02.2013 18:57" author="Кудесник (Луганск)"] Так вы же, фанаты, теперь клубом руководите! Это тебе не на Донбасс пасквили писать, здесь надо хотя бы одну извилину иметь... [/quote] смішний хлопчик
Ответить
5
1
Глюк Львів (Лемберг)
[quote datetime="11.02.2013 18:52" author="goldblueranger (Copenhagen)"] [quote datetime="11.02.2013 18:46" author="Глюк Львів (Лемберг)"] Ви відірвані від футбольних реалій. Гравців продають і купують вже 150 років. Не знали?) І не кажіть що в Копенгагені не так) [/quote] Видимо вы не понимаете о чем пишите. Только дикие племена покупают игроков чтобы мариновать в дубле пока не продлят контракт. Нормальные люди покупают игроков чтобы играли. Представить не могу чтобы в Европе игроку платили больше всех в команде, но отстранили от игр за пол года до окончания контракта с такой смешной формулировкой "оно хочет от нас сбежать". [/quote] Не розумієте що пишите Ви. Випадків коли гравець на піку своєї слави перехродить з однорго клубу в інший як вільний гравець в якого закінчився контракт дуже, деже, дуууууууже мало. Такі випадки є скоріше ознакою непрофечійності клубного менеджменту, аніж якісь згадані Вами європейські стандарти.
Ответить
1
0
kolia26 (ЛЬВІВ)
[quote datetime="11.02.2013 18:57" author="Кудесник (Луганск)"] Так вы же, фанаты, теперь клубом руководите! Это тебе не на Донбасс пасквили писать, здесь надо хотя бы одну извилину иметь... [/quote] Я з клубом немаю нічого спільного,вже говорив тобі кілька раз,мав би хоча б одну ізвилину,то б запамятав.
Ответить
1
0
kolia26 (ЛЬВІВ)
[quote datetime="11.02.2013 18:52" author="goldblueranger (Copenhagen)"] [quote datetime="11.02.2013 18:46" author="Глюк Львів (Лемберг)"] Ви відірвані від футбольних реалій. Гравців продають і купують вже 150 років. Не знали?) І не кажіть що в Копенгагені не так) [/quote] Видимо вы не понимаете о чем пишите. Только дикие племена покупают игроков чтобы мариновать в дубле пока не продлят контракт. Нормальные люди покупают игроков чтобы играли. Представить не могу чтобы в Европе игроку платили больше всех в команде, но отстранили от игр за пол года до окончания контракта с такой смешной формулировкой "оно хочет от нас сбежать". [/quote] Покажіть мені де мова йде про дубль?Не змогли домовитись на рахунок продовження контракту і шукають зараз варіанти щоб його продати.Чистої води бізнес.В Європі такі речі відбуваються кожного трансферного вікна.Нічого дивного тут нема.
Ответить
3
1
goldblueranger (Copenhagen)
[quote datetime="11.02.2013 18:46" author="Глюк Львів (Лемберг)"] Ви відірвані від футбольних реалій. Гравців продають і купують вже 150 років. Не знали?) І не кажіть що в Копенгагені не так) [/quote] Видимо вы не понимаете о чем пишите. Только дикие племена покупают игроков чтобы мариновать в дубле пока не продлят контракт. Нормальные люди покупают игроков чтобы играли. Представить не могу чтобы в Европе игроку платили больше всех в команде, но отстранили от игр за пол года до окончания контракта с такой смешной формулировкой "оно хочет от нас сбежать".
Ответить
1
1
9590 (Одесса)
Очень хороший игрок. Я не знаю, шо он за человек, но нам бы не помешал.
Ответить
2
1
Глюк Львів (Лемберг)
Вибачте одесити, але сьогодні трансфер Лукаса тільки по трансфермаркету становить 3 ляма. Кого ви купляли за такі гроші?)
Ответить
6
1
9590 (Одесса)
Таки да.
 
0
0
goldblueranger (Copenhagen)
[quote datetime="11.02.2013 18:16" author="Глюк Львів (Лемберг)"] Ну все логічно. Тут або підписує новий контракт, або хлопаку продають поки є попит. Влітку він вже має право підписати контракт з новим клубом без будь-яких компенсацій клубу. [/quote] Извините, но вы пишите бред. Контракты пишутся не для того чтобы повыгоднее продать и не для того чтобы получть раба, а для того, чтобы футболист играл. Нужно год - подписываете на год. Хотите на 3 - подписывайте на 3. Хотите посмотреть? Подписывайте 1+2. А то если футболист согласился с вами работать - значит он уже по жизнь вам обязан? Дикость какая.
Ответить
2
3
Глюк Львів (Лемберг)
Ви відірвані від футбольних реалій. Гравців продають і купують вже 150 років. Не знали?) І не кажіть що в Копенгагені не так)
Ответить
2
2
odesss (Staten Island)
Лукас - давай к нам в Одессу! Проблем не будет.
Ответить
4
9
kolia26 (ЛЬВІВ)
[quote datetime="11.02.2013 17:37" author="Smooth da Hustler (Львів)"] Власні джерела. Я краще оф. інформації почекаю. [/quote] Довго чекатимеш)Оф.сайт навіть список гравців не спромігся написати які відбули до туреччини.Доречі Ткачук теж залишився у Львові.
Ответить
2
0
Кудесник (Луганск)
Так вы же, фанаты, теперь клубом руководите! Это тебе не на Донбасс пасквили писать, здесь надо хотя бы одну извилину иметь...
Ответить
2
4
Глюк Львів (Лемберг)
Ну все логічно. Тут або підписує новий контракт, або хлопаку продають поки є попит. Влітку він вже має право підписати контракт з новим клубом без будь-яких компенсацій клубу. За новий контракт Лукаса потрібно було дбати ще влітку, але хто ж знав що восени він вистрілить так?) В цьому власне і прорахунок керівництва Карпат, та сама проблема вже влітку виникне з Кенією і наступного року зі Штілічем. З одного боку обережність в фінансовій складовій керівництва зрозуміла при бюджеті клубу, та можливо і правильна (подивіться на Таврію, Арсенал) з іншого ж боку скупий платить двічі.
Ответить
3
1
ihor182 (Львів)
Лукас має право влітку підписати попередній контракт, який вступить в силу лише після закінчення поточного з Карпатами, тобто наступного року. тому зараз ніхто не спішитиме з такими речами, адже невідомо як він проведе весняну частину чемпіонату. окрім того, клуби зараз не можуть вести переговори з гравцем, адже можуть нарватися на санкції від УЄФА (при бажанні можна найти декілька таких прикладів). а те, чому Лукас не полетів... для цього можуть бути безліч причин...
Ответить
0
0
Глюк Львів (Лемберг)
От власне, що ризикувати керівництво Карпат не буде. Якщо вже зараз Лукас не підпише новий контракт, то влітку коштуватиме копійки, навіть якщо стане кращим бомбардиром УПЛ чи отримає виклик в збірну Іспанії)))) Тому їхні наступні дії будуть або продати його вигідніше, або пробувати тиснути тим що наступний рік він проведе в дублі, або продовжувати його награвати знаючи що в майбутньому на нього не можна розраховувати. При першому варіанті клуб отримує гроші. При другому, якщо підуть на принцип то не отримують нічого, але і Лукас отримає гірший контракт ніж розраховує зараз, плюс рік без ігрової практики. Третій варіант нереальний коли клуб на етапі формування команди, робити ставку на Лукаса вже буде не правильно.
 
1
0
ihor182 (Львів)
він не поїхав з командою - і все, пішли слухи і думки різного маштабу. і я не впевнений, що тут є хоч трохи правди. без коментарів хоч з однієї сторони - це всього лиш балачки...
Ответить
2
1
goldblueranger (Copenhagen)
Вот дебилизм - если он вам не нужен весной, нужно было подписывать только до зимы. Типа я снял квартиру, но я на ней не буду в ней жить, потому что хозяин не хочет продлевать аренду...
Ответить
1
1
Smooth da Hustler (Львів)
Власні джерела. Я краще оф. інформації почекаю.
Ответить
8
0
Романович Олег (Львов)
Начинається
Ответить
9
0
Jack Daniels (Львів)
як завжди незрозуміла політика клубу - як тільки гравець трохи кращий за інших і виділяється в команді непоганою грою, треба зразу з ним конфліктувати, посадити в дубль через якусь фігню або продати, що в кінці приводить до того що втрачаємо найкращих і команда знову внизу.. коли це вже закінчиться і появляться адекватні люди в правлінні?
Ответить
10
1
андрей1981 (Черкаси)
Був би чудовим напарником Ідейє
Ответить
5
2
MP (Львів)
стара пісня диміні: або підписуй новий контракт або гний пів року в дублі
Ответить
15
0
Shahter2012 (Донецк)
Карпатам с такой трансферной политикой Дыминского не позавидуешь.Клубу нужен новый спонсор иначе будет беда.
Ответить
3
3
Глюк Львів (Лемберг)
А чия трансферна політика в нашому футболі окрім Динамо, Шахти, Металу і Дніпра для вас є взірцевою? З кого нам приклад брати?)
 
0
0
фиksa (lviv)
Рідко але мітко. Повністю згідний, Дим і Карпати явно антиподи.
 
1
0
footboliare (Мир город)
та з вашим босом не получилось(Кожанов, Федецький, Ощипко), то з дніпропетровським ляси точить, ще земельки прихопити паркової і можна вважати, що успішний бізнесмен. тьху
 
1
0
german (Львів)
давай ахмєтку!
 
1
0
ukra93 (Lisbon)
возникли проблемы и сразу в дубль отправляют... переживаю за Карпаты, но у них самое конченое руководство в мире, мля клуб позиционирует себя как национальный, а ведут себя как жиды!
Ответить
19
2
palmotron (Бровари)
В Динамо будь-ласка!)) Шкода Карпати!( За них дуже переживаю!
Ответить