Александр Денисов: Российские клубы не вызывают ажиотажа в Украине

Александр Денисов: Российские клубы не вызывают ажиотажа в Украине


Директор украинского "ТРК-Футбол" Александр Денисов поделился мнением о том, насколько рейтинговыми могут быть матчи Объединенного чемпионата.

- По замыслу главы Газпрома Алексея Миллера, телевидение заплатит за показ объединенного чемпионата 120 миллионов долларов в год. Это реальная цифра?
- Мне сложно сказать, откуда у господина Миллера сформировалась такая сумма. Если исходить из рыночных реалий, то она вообще нереальная. Я еще читал его высказывание про какие-то баснословные рейтинги этого турнира. Давайте предположим, что пакет прав на чемпионат СНГ купит НТВ и наша медиагруппа. У нас и у них есть открытые эфирные каналы, где можно поставить центральный матч тура, который будет иметь некий рейтинг. О каких рейтингах еще можно говорить?! Остаток чемпионата уйдет на платный "НТВ-Плюс" и два наших канала, "Футбол" и "Футбол Плюс", где основной источник дохода - это платная дистрибуция.

- Значит, вы не верите, что рейтинги нового чемпионата будут выше, чем у Лиги чемпионов?
- Лига чемпионов - это турнир, в котором российские и украинские команды борются с сильнейшими клубами Европы. Почему матчи между потенциальными участниками чемпионата СНГ должны быть выше них?

- Давайте вернемся к цифре 120 миллионов. Готова ваша медиагруппа выложить за телеправа половину - 60 миллионов?
- Что значит "готова"? Для начала надо увидеть этот продукт. Могу только сказать, что Лига чемпионов по таким ценам не продается. Сколько? Это коммерческая информация, но цифра значительно меньше, чем озвученная вами.

- Сколько вы платите за показ чемпионата Украины?
- Восемь миллионов долларов за пул из девяти клубов.

- Это хорошие деньги?
- Клубы, может, получают недостаточно. Для телевидения это сложные деньги. С точки зрения их возврата с рынка рекламы и от спонсоров. На сегодня телевидение на Украине не окупается. Пока это проекты инвестиционного характера.

- У вас много подписчиков?
- Потенциально порядка четырех миллионов семей. Каждая семья - это два с половиной - три человека. Зимой число абонентов не падает.

- Вы показываете чемпионат России?

- Нет. У нас крупнейший кабельный оператор имеет в своем пакете канал "Наш Футбол". Мы же всегда фокусируемся на эксклюзивном продукте.

- Украинские команды не могут договориться об общем телевизионном пуле. Как же они будут вести переговоры с российскими клубами?
- Думаю, что до этого даже не дойдет. УЕФА и ФИФА будут категорически против этой инициативы. Если они позволят состояться такому прецеденту, то тут же очнется G14 (организация ведущих европейских клубов. - "Спорт день за днем"). Это как открыть ящик Пандоры!

- Вы готовы к тому, что "НТВ-Плюс" будет диктовать вам свои условия: столько-то камер поставить, такое-то освещение сделать?
- Мы прожили такую историю, которую России еще предстоит прожить. Я имею в виду Евро-2012. Кроме этого, наш канал каждый год транслирует игры Лиги чемпионов и Лиги Европы.

- На каком языке должны вестись трансляции матчей объединенного чемпионата - на российском или украинском? Или, может, на обоих сразу?

- Это непринципиальный вопрос. НТВ на Россию вещает на русском языке, у нас порядка восьмидесяти процентов эфира на украинском. Так что комментаторов найдем. Может, кто-то из них будет вести репортаж на русском языке. У нас, кстати, работает ваш соотечественник Юрий Розанов.

- Вы им довольны?
- Очень рад, что он в нашей команде.

- Какую аудиторию собирает топ-матч "Динамо" и "Шахтера"?
- Сразу оговорюсь, что матч "Динамо" - "Шахтер" всегда идет на открытом канале. И собирает аудиторию, сопоставимую с играми Лиги чемпионов. Недавний матч "Шахтер" - "Боруссия" собрал 21 процент телевизионной доли. Украинское "класико" может взять 18 процентов.

- На что может рассчитывать игра "Динамо" (Киев) - "Спартак" или "Зенит" - "Шахтер"?
- Они не соберут долю выше, чем "Шахтер" - "Динамо". Независимости Украины уже почти 22 года, и это противостояние уже можно сопоставлять с матчами "Селтик" - "Рейнджерс" или "Реал" - "Барселона".

- В России любят говорить, что на Украине есть всего две стоящие команды, а остальные им и в подметки не годятся. Матчи с участием "Днепра", "Металлиста", "Черноморца" имеют хороший рейтинг?
- Если бы дело обстояло так, как вы говорите, никто бы не приглашал Украину в объединенный чемпионат. Сейчас элиту нашего футбола составляют четыре клуба: "Динамо", "Шахтер", "Днепр" и "Металлист", которые неплохо "стригут" очки в еврокубках. Хотя если сравнить средний класс клубов, то тут преимущество у России.

- Вызовут на Украине интерес трансляции из Махачкалы и Грозного?
- Для меня это большой вопрос. Что могут увидеть украинские болельщики в этих противостояниях? Может, кто-то просто придет посмотреть на Виллиана или Это’О. Вообще российские клубы не вызывают ажиотажа на Украине! Встретиться раз в два года - это, наверное, интересно. Но не более. Нет такого градуса, как в матчах "Шахтера" и "Динамо".

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
sasho1962 (Kirovoqrad)
Так и назавем - чушь,но редкая.Нет."Редкая чушь"!
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 456
sasho1962 (Kirovoqrad)
Так и назавем - чушь,но редкая.Нет."Редкая чушь"!
Ответить
0
0
sasho1962 (Kirovoqrad)
Посмотрел итоги чемпионатов некоторых стран прошлого года.Чтобы занять место в середине таблицы надо набрать 41% (Украина,Англия,Испания,Германия),43%(Италия)о... занять последнее набиралось 20%(Италия),22%(Украина,Англия),23%(Испания,Ге... по ЧСНГ(9-е место-середина):34х3х42%=43очка;по ЧУ(9-е место-последнее):16х3х22%=11очков.Можно набрать с россиянами 32очка,с украинцами 11 -занять в ЧСНГ 9-е место и вылететь с этого первенства.
Ответить
0
0
sasho1962 (Kirovoqrad)
Получить хорошие премиальные и вылететь.Впрочем - повторяюсь.
Ответить
1
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
Три таблицы, двойной подсчет..и непонятный статус "чемпиона СНГ"
Ответить
1
1
Червонец (Большое Тараканово)
Предыдущие посты оффтопные - я просто порезвился. По сути: с точки бизеса Денисов прав, потому что больше зрителей, чем УЖЕ есть, ОЧ не привлечёт. И это уже здесь писали. Разве на первые пару лет, как на диковинку. Поэтому означенных сумм будет взять неоткуда, кроме как из кошелька Газпрома. Но, во-первых, на Газпром и так уже навешано непрофильных расходов выше крыши; во-вторых, в России пусть и не такая задница, как у нас, но проблемы тоже постепенно нарастают. Поэтому я считаю ОЧ авантюрой с точки зрения финансовой прежде всего. Я сознательно не цепляю отношения к чемпу УЕФА и ФИФА.
Ответить
0
0
Леша из Крыма. (Таврическая губерния)
Денисов у нас бл ажиотаж вызывает......клоун
Ответить
0
1
yaspas74 (тернопіль)
Дуже багато не футбольних спорів. В мене думка одна. Збережуть квоту по 6 команд від країни,я однозначно "ЗА" не збережуть однозначно "ПРОТИ"
Ответить
0
1
Тоже Харьковчанин (Харьков)
Читайте новости...пока что ФИФА обещает вообще не допускать участников сего турнира к еврокубкам.
Ответить
0
1
Friend Your
Деякі ознаки троля. Постійні спроби перейти на особистості в розмові. Використання теми спору тільки для виклику емоційної реакції співрозмовника (демагогія). Удавана недалекість і непоінформованість - або навпаки знання всього на світі (зазвичай простежується зворотна залежність між реальним і показуваним). Думка, докорінно відрізняється від думки локального більшості. Невихованість, хамська поведінка (звичайно це ознака товстого, тобто нецікавого, очевидного, троля). Накидання гівна на вентилятор (зачіпання свідомо спірних провокаційних тем). Впевненість, що всі інші - «сумовите гівно» та інша демонстрація своєї переваги. Ви підходите під абсолютно всі ознаки троля.
 
1
0
yaspas74 (тернопіль)
Ти сам написав поки що.Значить поки що всі проти. А якщо УЕФА дасть зелене світло,можемо отримати давно омріяну УКР ТОП-лігу з 9-ти команд,які визначать Чемпіона,призерів,уч Єврокуб.причому за Російські гроші і в проміжками між нашими топ-іграми будемо мати хороші спаринги з кращими рос клубами.Причому теж за немалі кошти. Ось моя думка.
 
1
1
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="21.02.2013 10:28" author="Defolio (Львів)"] Мої думки та питання .. поділяють більшість людей на цьому форумі . [/quote] Вы проводили соцопрос ? )))) Вы уж извините - форум футбольных фанатов - это не совсем та социальная группа, авторитетом в которой лично я буду дорожить. Хотя конечно, умных и достойных людей тут тоже "есть". Для начала давайте просто уважать мнение собеседника и его самого, а не фанатично доказывать свое. Иначе смысла в общении нет никакого в принципе.
Ответить
0
5
Defolio (Львів)
На лайки та дислайки подивіться..оце і буде соцопитування. Хоча ви знаєте, мені це не так важливо, бо соціологія це найбільш брехлива і неправдива наука. Різні люди можуть бути і можуть зайти на різні сайти , чи то футбольні, чи то політичні, чи якісь інші для вас авторитетніші. Але переписка від цього не зміниться. Якщо такий авторитетний пан з Харкова як ви є на цьому форумі, та заходить сюди по спілкуватися, то чи не вважаєте ви що сюди можуть заходити і інші більш авторитетніші люди? Я перепрошую, але це не я нав!язую свою думку, а ви! Коли я рекомендую чи бажаю або прошу, то ви категорично заперечуєте мені. Наприклад: кажете що це російськомовний сайт, і я повинен писати тут по російськи або перекручуєте питання на свій лад. Коли я кажу що я б хотів щоб більше розмовляли та популяризували укр.мову (бо ми живемо в незалежній країні, і в нас одна єдина державна мова, і ми зобов!язані дотримуватися простих людських та громадянських обов!язків по відношенню до себе та своєї країни та збереженні і поширенні мови української нації для блага країни та своїх інтересів), то ви на це відповідаєте: а хто вам сказав що я не розумію українською мовою, я чудово її розумію. Так тут я не питаю вас чи ви її розумієте, я звертаюся до вашого сумління про виконання вами ваших громадянських обов!язків! Якщо не будуть їх виконувати звичайні прості люди, то тоді не кажіть і не чекайте від тих людей що керують державою, політиків, чиновників, олігархів, що вони вам щось повинні зробити та кокращити ваше життя. І тому не скигліть і не кажіть, що ви чекаєте вже майже 22 роки, що в країні щось поміняється. Якщо вам елементарного не потрібно, то і тим хто керує всім цим, не потрібно тим більше.Не потрібно ні мови, ні культури, ні історії, ні права, ні достойного рівня життя для людей, ні доріг, ні чого! Вони живуть для себе, а не для країни! Їм байдуже все і всьо! Так само байдуже як і деяким людям укр. мова, культура, історія, традиції. Навіть байдуже моя думка. Бо всерівно будуть настоювати на своїй правоті, і не направоті опонента. Чому ми маємо бути з вами опонентами? Ми що політики? Чи може вороги? У нас всіх, ті самі проблеми, що і у звичайних людей. Чому якщо 450 депутатів сидять в тій ВР, і всі розказують що хотять зробити добро та покращення, а нічого не роблять? Та тому що в них ментальності різні, історія, думки інакші. Але мусить їх щось обєднувати, а це гроші та влада! А далі оце спільне покращення для людей не доходить(((
Ответить
3
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
Уважемый Defolio. Вот последуйте своему же совету..и не искажайте мои слова. Вы пишете мне" чи не вважаєте ви що сюди можуть заходити і інші більш авторитетніші люди?", не замечая, что чуть выше я написал - " конечно, умных и достойных людей тут тоже "есть". Это противоречит Вашим словам ? Я не говорил, что Вы ОБЯЗАНЫ говорить на сайте по русски. Так же как и я не ОБЯЗАН разговаривать по украински, приезжая во Львов. Это элементарная вежливость, а не обязанность. Так же как и- возможно, не Вами - Вашими "коллегами" постоянно утверждается, что на русском языке люди говорят потому, что не хотят ( в лучшем случае, а чаще звучит "неспособны") выучить украинский. Вы сейчас будете мне рассказывать про "гражданские обязанности" ? Они заключаются совсем в другом. Люди, сидящие в вышиванках и разговаривающие строго на украинском, воруюит при этом миллионы - они как, по Вашему, достойнее простого порядочного русскоязычного гражданина Украины ? Поверьте мне..уж каким я сам был патриотом лет 20 назад! Мое отношение сегодня - это реакция на спекуляции на теме национализма,на фоне разворовывания страны вот и все. Не люблю делать то, к чему меня вынуждают - не убеждают, заметьте, а именно вынуждают. Повертье..все это мелочи, как уже говорил - будет человеческий уровень жизни , будет повод горлиться тем, что ты - гражданин Украины - и никого не нужно будет убеждать говорить по украински. И кстати, Вы правильно заметили про ментальность..украинский народ (imho, на вс случай) не является единым этносом...но это отдельная тема. С уважением.
 
0
3
Андрей (Odessa)
"Вы проводили соцопрос ? ))))" соцопрос проводит постоянно администрация сайта, посмотрите на оценки ваших постов! хотя предвижу ответ вроде "сюда налетели свидомые, нормальных тошнит..." и т.п.
Ответить
5
0
Defolio (Львів)
Мої думки та питання розуміють та поділяють більшість людей на цьому форумі , на відмінну від вас. Так що не треба радити того чого самі не дотримуєтеся.
Ответить
1
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="21.02.2013 09:59" author="sasho1962 (Kirovoqrad)"] [/quote] Смотрите телевизор - интервью простых(и непростых)граждан что с запада,что с востока,что с центра Украины."Ты всё поймеш,ты всё увидиш там". Где тут "КАК" ? Извините, я мысли читать не уиею, тем более на таком расстоянии. Извольте изьясняться конкретнее . И заодно воздержаться от оценивания моих способностей к логическому мышлению, ОК ? Люопытно, почему именно поборники национальной идеи за редким исключением не способны вести дискуссию цивилизованно...
Ответить
0
4
sasho1962 (Kirovoqrad)
В чём нецивилизованость?Я вам указываю на ваши ошибки-возможно это некоректно.Ну а как вам по другому обьясниш?В моем посте говорилось о суржике("КАК" говорят).Текст о телевизоре замыкал логическую цепочку моей мысли.Вы-выбрасываете суржик,остаётся "зомбоящик".Не передергивайте и всё будет ОК.
Ответить
3
1
Червонец (Большое Тараканово)
Ты привёл цитатку - аргумент к тезису, который в предыдущей фразе, тобою отрезанной. Твой оппонент прав.
Ответить
0
0
sasho1962 (Kirovoqrad)
Спасибо за поддержку:я думаю он уже понял-меня больше не трогает.
 
0
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 23:15" author="sasho1962 (Kirovoqrad)"].Смотрите телевизор - интервью простых(и непростых)граждан что с запада,что с востока,что с центра Украины."Ты всё поймеш,ты всё увидиш там". [/quote]Уважаемый...ну вот приводить "зомбоящик" в качестве аргумента - это уж и вовсе несерьезно [quote datetime="20.02.2013 22:44" author="власан (Рівне)"] Питання втому ,якби почали недублювати польскі фільми ,в вас би виник супротив проти цього. [/quote]Естественно. А чем польское кино отличается от скажем французского (кроме того, что французское интереснее ? ) Польский язык знает разве что население Западной Украины. Лично у меня он не вызывает никакого интереса..как впрочем и польское кино, если честно. ..хотя вообще я, как уже говорил, предпочел бы синхронный перевод .
Ответить
0
4
sasho1962 (Kirovoqrad)
Я говорил:"как говорят",а не "что".В этом ваша проблема:или отсутсвие логики,или специальное перекручивание смысла.Надеюсь первое-иначе троллизм.
Ответить
3
0
Defolio (Львів)
Та це вже не вперше пан з Харкова перекручує та переробляє під себе питання. Йому вигідно, інакше немає нормальної відповіді на поставленні опонентами питання. В політиці неодноразово бачив , чув політиків які так роблять (Кивалов,Колеснічеко,Д.Табачник). Але не розумію для чого це простим людям? Якась неповноцінність виходить. Комплекси, чи що...хм.
 
3
0
Анатолій , м.Львів (Львів)
sasho1962 (Kirovoqrad)20.02.2013 23:15 ______________________________________________... І надалі читатиму Ваші повідомлення .
Ответить
3
0
sasho1962 (Kirovoqrad)
Во даёте,Харьковчанин!Любите полемику?Полемика подразумевает логику,продуманность вопросов и своих реплик,возможность дальнейших контраргументов в противовес чужих реплик.Многое у вас есть,но не все:часто реплики построены по принцыпу - я знаю,другие выдумывают.Между прочим,не всегда верность вывода зависит от энциклопедических знаний полемизирующих.Подчас достаточно просто логики,но это возможно только при одинаковом следовании ей.Если отвечать часто:"зачем","не мае сэнсу"или "сомнительно",то зачем вообще затевать спор.И в последий раз по языку:грамотность написаний,произношений зависит больше от начитанности чем от образованости.Это почти не зависит от языка преподования.На суржике говорит 30-40% населения(соцопросов не проводил),причем независимо от региона.Смотрите телевизор - интервью простых(и непростых)граждан что с запада,что с востока,что с центра Украины."Ты всё поймеш,ты всё увидиш там".
Ответить
3
0
Анатолій , м.Львів (Львів)
Тоже Харьковчанин (Харьков) ______________________________________________... Та йди вже спати , компу дай відпочити
Ответить
4
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 22:25" author="власан (Рівне)"] Повір дварази почувши польську мову і ти би її зрозумів. [/quote] Зачем ?
Ответить
0
3
власан (Рівне)
Питання втому ,якби почали недублювати польскі фільми ,в вас би виник супротив проти цього.
Ответить
3
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 22:21" author="власан (Рівне)"] Я укр-мовний. Щоб купити книгу цікаву для мене українською мовою виникає проблема,змушений купляти російською.З 90-х менталітет змінився.Вже появилася молодь яка навчалася на рідній мові тому -ця проблема загострюється. [/quote] А в 80х мне приходилось покупать книгу на украинском, т.к. на русском я ее купить не мог. К кому вопросы ? Сейчас это регулируется не государством, как в УССР, а спросом. Значит, вашим западноукраинским издательствам невыгодно печатать книги на украинском? Харьковским явно невыгодно. А менталитет да..поменялся..я вот перестал говорить на украинском.
Ответить
0
2
власан (Рівне)
Тут питання нетільки в менталітеті ,а втому що створилося таке спірне питання.І тоді виникли радикальні течій як з одней сторони так із другой.Повір спрос є тільки великий навал російських книг лякає книговидавців
Ответить
1
0
Анатолій , м.Львів (Львів)
Вы понимаете разницу межуд "много" и "все" ? Вообще мне жутко нравится этот подход..т.е. по Вашему свободно владеть двумя языкаи-украинским и руссикм - это хуже, чем одним украинским ? Я Вам напомню, что русский язык является одним из семи признанных международных языков. Тоже Харьковчанин (Харьков)20.02.2013 21:55 ______________________________________________... Не всі володіють російською мовою . У Вас є конкретні цифри 7
Ответить
3
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
Як я бачу, деякі ніякою мовою не володіють. Покоління майдану.. Далі , як уже сказав - не бачу сенсу.
Ответить
0
3
Анатолій , м.Львів (Львів)
Практически все зарубежное кино на ТВ дублируется на украинском Тоже Харьковчанин (Харьков)20.02.2013 21:44 ______________________________________________... Включіть ТВ . Російські серіали без дубляжу . Що Ви пишите ? Розумію , що дванадцять годин у інтернеті , смєнщік не прийшов . Па-русскі зараз - Інтер, Україна ,Новий , СТБ ,ICV ...Конкретно заблуждаєтесь , шановний
Ответить
5
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
Все ясно..дальнейший диалог смысла не имеет.
Ответить
0
4
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 21:51" author="Анатолій , м.Львів (Львів)"] Багато хто з українців знають , для прикладу, польську мову . То польські фільми не потрібно озвучувати українською ? [/quote] Вы понимаете разницу межуд "много" и "все" ? Вообще мне жутко нравится этот подход..т.е. по Вашему свободно владеть двумя языкаи-украинским и руссикм - это хуже, чем одним украинским ? Я Вам напомню, что русский язык является одним из семи признанных международных языков.
Ответить
0
2
власан (Рівне)
Повір дварази почувши польську мову і ти би її зрозумів.Неповню чи латинський туди входить чи ні
Ответить
2
0
Анатолій , м.Львів (Львів)
Тоже Харьковчанин (Харьков)20.02.2013 21:47 ______________________________________________... Багато хто з українців знають , для прикладу, польську мову . То польські фільми не потрібно озвучувати українською ?
Ответить
3
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 21:40" author="Анатолій , м.Львів (Львів)"] Дивляться з російською мовою 7 [/quote] Хм...перевод делается не дял удовлетворения собственных комплексов, а чтобы понимать содержание. Если уж я - увы! не владею свободно французским или английским - вообще предпочитаю закадровый перевод, чтобы оценить "родной" звук. Поэтому перевод с русского на украинский - это идиотизм высшей пробы.Вы можете себе представить адекватное дублирование Миронова, Высоцкого, Даля ? Я не могу.
Ответить
0
2
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 21:27" author="Zapp Brannigan (Київ)"] Мене обурює саме несправедливе співвідношення російського і українського продукту, враховуючи співвідношення російськомовного і українськомовного населення. І цей пост я написав у відповідь на Ваше твердження, що українськомовне населення несправедливо вважає себе обділеним. PS. А стосовно дубляжу... Деякі фільми вдало дублювали українською, деякі російською. Наприклад, "Тачки" українською в 100 разів краще! [/quote] 1. Практически все зарубежное кино на ТВ дублируется на украинском ( и бОльшей частью бездарно - я именно о ТВ. Особенно это заметно, когда смотришь фильмы, которые ранее смотрел в профессиональном русском дубировании ). Дубляж для кинопроката- не спорю, делается вполне прилично. Но перевод дял ТВ - извините..это распил бюджетных денег и не более. 2. Ради Бога..я же не против украинского кино. Только где оно ? Я вспомнил два фильма - "Сафо" и "Штольня". Первый вполне на уровне, второй так себе...октровенно говоря, такая же поделка.Но это и все. Так к кому вопросы ? 3,А процент русскоязычного населения...ой сомневаюсь я, что соотношение 30/70..очень сомневаюсь.
Ответить
1
3
Анатолій , м.Львів (Львів)
ту же "Бригаду" смотрят не только в Украине, но и в Европе Тоже Харьковчанин (Харьков)20.02.2013 21:20 ______________________________________________... Дивляться з російською мовою 7
Ответить
4
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 21:13" author="Zapp Brannigan (Київ)"] Я мав на увазі, що попит на пресу легко прослідкувати за кількістю проданих примірників, а Ваша теорія про попит не виправдовує кількість російськомовного продукту на ТВ... Не так висловився. У російського продукту типу бригади, ментів, чи інших тупих серіалів про спецназ і тд якість ну явно не краща... І рейтинги у нього явно нижчі, ніж в українських програм. [/quote] Пункт 1. В середине 90х был связан с книготорговлей. Так что по поводу спроса на украиноязычную литературу - уж поверьте мне.. П 2. Что касается качества...ту же "Бригаду" смотрят не только в Украине, но и в Европе, к Вашему сведению. А "Дети Арбата" или "Мастер и Маргарита" Вас тоже заставляют усомниться в качестве ? Вы назовете хоть один равный по уровню украинский продукт? Хотя дешеуки более чем достаточно, не спорю. Но П3. Что характерно..Вы упоминаете только российский продукт. А какой нибудь "дом большой мамочки" или "Рэмбо-3" у Вас тошноту не вызывает ?
Ответить
0
1
Zapp Brannigan (Київ)
А я "Майстер і Маргарита" і не називав... Достойне кіно. Рембо-3 - кіно 25-річної давності, а деякі серіали про спецназ - те саме, тільки зняте зараз. Зрозумійте, я не проти російської мови, російської культури. Мені подобаються Чехов, Булгаков, Висоцький, ДДТ. Мене обурює саме несправедливе співвідношення російського і українського продукту, враховуючи співвідношення російськомовного і українськомовного населення. І цей пост я написав у відповідь на Ваше твердження, що українськомовне населення несправедливо вважає себе обділеним. PS. А стосовно дубляжу... Деякі фільми вдало дублювали українською, деякі російською. Наприклад, "Тачки" українською в 100 разів краще!
Ответить
2
0
власан (Рівне)
Я укр-мовний. Щоб купити книгу цікаву для мене українською мовою виникає проблема,змушений купляти російською.З 90-х менталітет змінився.Вже появилася молодь яка навчалася на рідній мові тому -ця проблема загострюється.І якби нероздутя цього питання політиками то проблема двох мовності рішилася сама пособі так як небуло б такого супротиву з росіїсько мовного населення
Ответить
4
0
Червонец (Большое Тараканово)
Дети Арбата, равно как и Мастер и Маргарита - попса. Навскидку - Тигролови Багряного. И вообще масса украинской литературы лучше не только каждой из этих книг, но обеих вместе взятых...
Ответить
1
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
Если б ты был чуть внимательнее - заметил бы, что речь о телепродукте, а не о книгах. Или главное - не ссуть вопроса, а личность оппонента? А что касается книг...Рыбаков конечно попса, но сравнивать Булгакова с любым украинским писателем..увольте.
 
1
2
Stanislav_Karpaty (Кузнецовск)
[quote datetime="20.02.2013 17:08" author="proha1806 (Москва)"] " Трагедия случилась в Ивано-Франковске. 14 февраля в одном из развлекательных заведений города ранение в голову из травматического пистолета получила футболистка калушского "Нефтехимика" и молодёжной сборной Украины Виктория Пылыпив. Девушка находится в коме в одной из больниц города. Известно лишь, что в одном из ночных клубов Ивано-Франковская около полуночи неизвестный подошел к Виктории и выстрелил в упор. Как сообщает официальный сайт "Нефтехимика", за жизнь 18-летней футболистки борются медики Ивано-Франковской обласной клинической больнице. У потерпевшей серьёзная черепно-мозговая травма. На прошлой неделе врачи провели операцию по удалению осколков черепа из головного мозга, однако Вика все еще находится в коме" [/quote] Жестяк((
Ответить
0
1
Stanislav_Karpaty (Кузнецовск)
Невже Пенисов Ума набрався))))
Ответить
1
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 20:51" author="Defolio (Львів)"] Тут можна посперечатися на рахунок попередньої влади. Їм не дали себе реалізувати. Та і термін владарювання дуже маленький. Хоча і за такий термін для українців зробили чимало корисного. [/quote] Я бы на эту тему с Вами пообщался..не тут. Ибо точно забанят . Интересно просто, кто им что " не дал" и что полезного они сделали.
Ответить
0
2
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 20:44" author="Zapp Brannigan (Київ)"] І попит ніяк не виправдовує кількість російськомовного продукту на загальнонаціональних каналах. [/quote]Вы сами поняли, что написали ? )))) А к тому же добавьте, что "украиноязычный продукт" нередко отвратительного качества.Особенно меня умиляет бездарный перевод телепередач и кинофильмов с русского на украинский.
Ответить
0
1
Zapp Brannigan (Київ)
Я мав на увазі, що попит на пресу легко прослідкувати за кількістю проданих примірників, а Ваша теорія про попит не виправдовує кількість російськомовного продукту на ТВ... Не так висловився. У російського продукту типу бригади, ментів, чи інших тупих серіалів про спецназ і тд якість ну явно не краща... І рейтинги у нього явно нижчі, ніж в українських програм.
Ответить
2
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 20:14" author="Defolio (Львів)"] А хто на них киває? Я не кивав))) Хоча тут можна ше сказати, що оті совки що були у рядьянський час ,то багато з них перейшла по наслідству з здобуттям незалежності України. Так що не все так гладко)) Чи ви думаєте, що у керма країни не совки?))))В душі всі до одного))) Хіба що їх тут тільки гроші тримають та власний інтерес) [/quote]Ну если Вам проще валить все на "попередныкив" - это Ваше право. Только что ж Вас так разражает, когда те же аргументы использует нынешняя власть, причем по отношению к гораздо более близким предшественникам ? (Сразу уточню - я не являюсь горячим поклонником ПР )
Ответить
0
5
Defolio (Львів)
Тут можна посперечатися на рахунок попередньої влади. Їм не дали себе реалізувати. Та і термін владарювання дуже маленький. Хоча і за такий термін для українців зробили чимало корисного. Якби до влади прийшли не демократи, а скажем ультра політики, політики швидких та різких змін. То це було б інаше діло. А так вони всі з одного тіста.
Ответить
3
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 19:32" author="Defolio (Львів)"] Ви не так мене зрозуміли. Дочитайте повністю весь текст. Я порівнював до рядіанщини коли були ми під поляками, і теперішній час. [/quote]Возможно, не совсем понял, но все равно - сегодня кивать на совок, по прошествии 20 лет независимости..как то неуместно
Ответить
0
3
Defolio (Львів)
А хто на них киває? Я не кивав))) Хоча тут можна ше сказати, що оті совки що були у рядьянський час ,то багато з них перейшла по наслідству з здобуттям незалежності України. Так що не все так гладко)) Чи ви думаєте, що у керма країни не совки?))))В душі всі до одного))) Хіба що їх тут тільки гроші тримають та власний інтерес)
Ответить
2
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 18:51" author="bander-login (Луцьк)"] Не позорь батьківщини мого швагра. [/quote] Я не розумію польскої мови. Українською, будь ласка, якщо не знаєшь російської.
Ответить
0
4
bander-login (Луцьк)
Їдь на "родіну"
Ответить
3
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 17:26" author="ugvp (Харьков)"] Сами с собой. Везде им видится ущемление их прав и насильственная украинизация, а по факту они просто воспитаны в имперской традиции. Главное для них не принимать ничего отличного от своей токи зрения. [/quote] Везде им видится ущемление их прав..Главное для них не принимать ничего отличного от своей токи зрения... не кажется ли Вам, что гораздо больше это подойдет наиболее рьяным "захисникам незалежности" ? Так все таки..в чем невежественность?
Ответить
0
5
Friend Your
Ви вже дістали всіх своїми комплексами меншевартості. Вам вже ваші земляки кажуть, що ви дурниці мелете, а ви нічого не розумієте та далі гнете своє і не відповідаєте на незручні для вас питання. Я в вас питав, де факти, що західні українці до 39-го року називали себе поляками? І чому я та інші етнічні українці повині в Україні розмовляти на російській мові? Відповіді немає, а тільки перекручування та відвертий троллінг.
Ответить
4
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
До побачення.
 
0
3
Zapp Brannigan (Київ)
Щодо притіснення чиїхось прав. Дуже простий приклад. За переписом, який в 2001 році провів Кучма (не націоналісти!), українську мову рідною визнали 67% громадян України, російську - 29%. У нас є 67% тиражів українських газет? У нас є 67% українськомовного продукту на ТВ? У нас є 67% українськомовних сайтів із доменної зони UA? Це, по-Вашому, не порушення прав?
Ответить
3
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
Имеется и другая информация "По данным фонда «Общественное мнение» (2002), в областных центрах Украины 75 % населения предпочитает общаться на русском языке (и только 9 % — на украинском)[17], сплошные ареалы русского языка в сельской местности существуют в Крыму, Донбассе, Слобожанщине, на юге Одесской и Запорожской областей, островные русские говоры имеются в центральных областях и на Буковине. Кроме этого, по данным опроса, проведённого компанией Research & Branding Group, 68 % граждан Украины свободно владеют русским языком (украинским — 57 %). " Кроме этого, замечу, что в отличие от УССР, сегодня количество украинских книг и газет определяется спросом, а не "указанием сверху". Поэтому,каким бы это не было для Вас ударом - сегодня печатных изданий и СМИ на украинском меньше, чем было при "совке"
 
0
4
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 17:23" author="Фанат Українського Футболу (Київ)"]все це йде від глибокої ненависті до України, її корінного етносу та його мови, а відтак від кримінальної ментальності. Тут як? Ти АБО любиш цю країну всім серцем, палаєш заради неї, допомагаєш її розвію, шануєш її землю, її корінний народ і його солов`їну мову, розвиваєш громадянське суспільство, АБО ти дико грабуєш її, насаджуєш свої дикі порядки, знищуєш громадянське суспільство, співпрацюєш із її внутрішніми ворогами, мрієш про знищення мови корінного народу [/quote] ..как я Вас ждал) ..как это порадовало - улыбнуться в конце рабочего дня
Ответить
1
4
Фанат Українського Футболу (Київ)
Щоб зрозуміти Денісова, спочатку слід твердо визначитись "на березі" - він ЛЮДИНА АХМЕТОВА! Його розпорядник на його каналі. Визначились? Отже, тепер стає зрозумілим тон інтерв`ю Денісова. Відразу впдає у вічі декотра нервозність Денісова, і це, особисто мені, легко пояснити. Річ у тім, що фірма Денісова ще геть не готова до т.зв. "об`єднаного чемпіонату", але вона хоче його. Тому Денісову не подобаються форсовані дії Москви, він розуміє - ЦЕ ПАСТКА! Натомість "об`єднана першість" це мрія Ріната (яку він вголос років 8 тому виказав), і мрія ця не похована, бо люди Ахметова регулярно її випромінюють. Ви ж подивіться на Попова, людину з ФФУ(!), першого віце-президента(!!), праву руку Конькова(!!!), людину, яка НЕ СОРОМЛЯЧИСЬ ТА НЕ ПРИХОВУЮЧИСЬ КАЖЕ "МЕНІ ПОДОБАЄТЬСЯ ЦЯ ІДЕЯ"!! І додає, свиня така: "але ми ще не готові до неї"! Крапка! Відповідно й Денісов каже, але набагато хитріше і заувальованіше. Більше того, він навіть шляхетно каже, на відміну від відвертого підлабузи Попова. Але все одно кінцева мета, що розпорядника ТБ-каналу, що підлабузи одна - ліквідація незалежного чемпіонату, та створення об`єднаної химери. Мої слова жорстокі, але я буквально шкірою відчуваю справжню натуру Ахметова та його людей. Якщо глибше, то все це йде від глибокої ненависті до України, її корінного етносу та його мови, а відтак від кримінальної ментальності. Тут як? Ти АБО любиш цю країну всім серцем, палаєш заради неї, допомагаєш її розвію, шануєш її землю, її корінний народ і його солов`їну мову, розвиваєш громадянське суспільство, АБО ти дико грабуєш її, насаджуєш свої дикі порядки, знищуєш громадянське суспільство, співпрацюєш із її внутрішніми ворогами, мрієш про знищення мови корінного народу - у випадку із Ахметовим ТРЕТЬОГО НЕ ДАНО! От най особисто Рінат Леонідович відмовиться від будь яких об`єднань із Росією (у всіх сферах!), тоді він вмить стане Героєм України! А ще йому слід навчитись гнучкості на "внутрішньому полі". Біда, що він вважає гнучкість проявом слабкості. В іншому випадку він би не вів свавільну війну проти українського футболу, не нагнітав би протистояння "Донецьк проти всіх" або "після нас хоч потоп"!
Ответить
3
1
Joyce (Donetsk)
Денисов не есть идиот и прекрасно понимает, что тот, кто платит, тот и заказывает музыку! А оно ему надо? С другой стороны, меня лично интересуют игры нашей первой четверки и матчи ЛЧ/ЛЕ! Короче, ОЧ - в спам:)
Ответить
1
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 17:08" author="ugvp (Харьков)"] Это глупости. Если вы говорите "принципиально", то не приписывайте это всем харьковчанам. [/quote] Вы не замечаете разницы между словами "все" и "многие" ?
Ответить
0
3
ugvp (Харьков)
И слово "многие" тоже глупость. Принципиально говорят на русском только воюющие невежды. Но их мало и с каждым годом становиться все меньше.
Ответить
4
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
Воюющие невежды..как интересно. С кем они воюют и в чем их невежественность?
 
0
3
ugvp (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 15:57" author="Тоже Харьковчанин (Харьков)"] [quote datetime="20.02.2013 15:54" author="Friend Your"] Ви напевно не розумієте того, що читаєте. Я ж написав, в силу звички говорять на російській мові, а не тому що не знають української. Зі мною 90% харків\'ян розмовляли на українській мові. Як Вам ще пояснювати? [/quote] Из присущей харьковчанам вежливости. А вот Вы действительно не понимаете...ибо я уже сказал, что по русски многие говорят не "по привычке", а на сегодняшний день - принципиально. Благодаря, кстати, таким как Вы. [/quote] Это глупости. Если вы говорите "принципиально", то не приписывайте это всем харьковчанам.
Ответить
3
0
hunter6959 (Донецк)
А Кубань в этом чемпе играть и не будет....я прикидывал примерный список команд))))
Ответить
0
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 17:01" author="Brissenden (Славянск)"] Вопрос чемпионата СНГ превратися из чисто спортивного в политический..Могу с уверенностью сказать, что если бы нам пребдложила совмесный чемпионат Польша, никто бы не возражал,а обеими руками ухватились бы, и некакие санкции фифа не напугали б...а так, всем дружным скобом за вилы схватились..как не стыдно!! [/quote] Смотря по каким причинам кто возражает. Лично я бы против обьединения с Поляндией возражал бы ТЕМ БОЛЕЕ. Вообще никакого интереса.
Ответить
1
3
bander-login (Луцьк)
Ти не харківчанин.Признайся, ти з тамбовщини, чи з рязанщини.Поміняй НІК. Тобі краще підійде"ТІПА ХАРЬКОВЧАНІН". Не позорь батьківщини мого швагра.
Ответить
3
0
Brissenden (Славянск)
Вопрос чемпионата СНГ превратися из чисто спортивного в политический..Могу с уверенностью сказать, что если бы нам пребдложила совмесный чемпионат Польша, никто бы не возражал,а обеими руками ухватились бы, и некакие санкции фифа не напугали б...а так, всем дружным скобом за вилы схватились..как не стыдно!!
Ответить
0
4
wert (Кривой Рог)
И на чем интересно зиждется уверенность по поводу Польши?
Ответить
1
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 16:58" author="sasho1962 (Kirovoqrad)"] "Разочарован,что голосовал".Или что-то подобное.Вроде я не выдумщик. [/quote] Не поняли. Разочарован я тем, что Украина про...(как бы так помягче)...утеряла, в общем, возможности, которые имела в 91 м.
Ответить
0
3
andrey_burak_85 (Барышевка)
Наверное со всем соглашусь,что сказал тов.Денисов.
Ответить
0
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 16:52" author="sasho1962 (Kirovoqrad)"] В Союзе с Россией или независимо!Что непонятного?На этом откланиваюсь,иду на работу.Может поздно вечерком заскочу. [/quote] Ну так вообще то я однозначно голосовал за независимость, о чем и говорил.ю Так что не пойму, к чему это Вы
Ответить
0
1
sasho1962 (Kirovoqrad)
"Разочарован,что голосовал".Или что-то подобное.Вроде я не выдумщик.
Ответить
0
0
tulja (Lvov)
Тоже Харьковчанин (Харьков)-а ти в курсі як він обєднаний?є РОССІЙСЬКА ліга,де грають тільки Россійські команди і є чемпіонат ВТБ!ну то чому незробити КУБОК ГАЗПРОМУ?
Ответить
4
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 16:46" author="sasho1962 (Kirovoqrad)"] Я говорил о нашем поколении,якобы грамотном. [/quote] Вы знаете..в моем окружении практически исключительно люди грамотные.
Ответить
0
3
sasho1962 (Kirovoqrad)
Хорошее окружение!Завидую Вам!
Ответить
0
1
tulja (Lvov)
А я хочу дивитися КАРПАТИ-БАРСЕЛОНА!ДИНАМО_РЕАЛ!ШАХТАР_БАВАРІЯ!М... таких фантастів!ну де ще є такий народ?ну чому ГОЛЛАНДУІ не обєднуються з ПОРТУГАЛЬЦЯМИ?також виграли би!НІ?скільки ми можемо жити в такому болоті де пята колона нам весь час підсовує КАПКАНИ!спочатку газ по сусідських цінах хай дадуть!я вже неговорю про БРАТСЬКІ ЦІНИ!
Ответить
4
0
sasho1962 (Kirovoqrad)
Наконец то про футбол!
Ответить
1
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 16:42" author="tulja (Lvov)"]чомусь баскетбол нехочуть обєднувати?та тому що там дісно їхній баскетбол сильніший! [/quote] Вообще-то баскетбол уже обьединен
Ответить
0
1
tulja (Lvov)
Ну що ви за ПІВНІ!знову мову перебираєте!складається така думка що багатьом тільки би поспорити!то що говорить ДЕНИСОВ є абсолютна правда!кохайтися чорнобриві та не з маскалями!говорять що у нас команд немає а хочуть аж пищать!чомусь баскетбол нехочуть обєднувати?та тому що там дісно їхній баскетбол сильніший!доки ми між собою будемо спорити і затрогувати болючі теми то доти Россія нас незалишить в спокої!це основа імперської політики!РОЗДІЛЯЙ І ВЛАДСТВУЙ!
Ответить
2
0
hunter6959 (Донецк)
Ну не совсем согласен.Я лично скорее буду смотреть Металлист ЦСКА(Анжи) чем Металлист-Волынь(Арсенал)Вот как то так!
Ответить
0
4
Тоже Харьковчанин (Харьков)
А Металлист-Кубань?
Ответить
3
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 16:38" author="sasho1962 (Kirovoqrad)"] Так референдум был:за или против. [/quote] Не понял?
Ответить
0
1
sasho1962 (Kirovoqrad)
В Союзе с Россией или независимо!Что непонятного?На этом откланиваюсь,иду на работу.Может поздно вечерком заскочу.
Ответить
2
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 16:32" author="volion06 (odessa)"] Был шанс что в результате честных выборов к власте придут люди знающие что делать для развития нашей страны! [/quote] И хоть раз за 20 лет этот шанс претворился в жизнь? [quote datetime="20.02.2013 16:34" author="sasho1962 (Kirovoqrad)"] поверте на слово - и в наше время грамотеев было не больше 20-30%. [/quote]Ну, понятно, что интернета тогда не было, по по кр мере хотя бы в СМИ не наблюдалось вопиющей безграмотности. А глядя на молодежь..какие 30% грамотных! Дай Бог 5% ...А Вы говорите о будущем Украины...
Ответить
0
3
sasho1962 (Kirovoqrad)
Я говорил о нашем поколении,якобы грамотном.
Ответить
1
0
volion06 (odessa)
Да 20лет мы ждали и надеялись !теперь придется ждать еще20лет пока этот мусор уйдет в небытие!
Ответить
3
0
volion06 (odessa)
[quote datetime="20.02.2013 16:21" author="Тоже Харьковчанин (Харьков)"] [quote datetime="20.02.2013 16:20" author="volion06 (odessa)"] Как по мне то лучше "майданутость" хоть были шансы что то изменить! [/quote] И что изменили? Убили экономику окончательно? [/quote]
Ответить
0
0
Анатолій , м.Львів (Львів)
Тоже Харьковчанин (Харьков) ______________________________________________... Вот что писал Д.И.Багалей в "Истории Слободской Украины": "Наверное, то, что мы повествуем сейчас о национальном украинском составе харьковского населения, будет в диковинку для его теперешних жителей и особенно для тех, кто, не интересуясь местной историей и не видя теперь ничего украинского, думал, что Харьков никогда и не был украинским городом. Но всё это подтверждается документальными свидетельствами, которые найдены мной в разных архивах. Что касается названий улиц и прозвищ домовладельцев, то этот документ напечатан мной вместе со списком харьковцев 1656 г. в 1-м томе моей “Истории г. Харькова” в качестве особого приложения к нему, и кто захочет ознакомиться с ним, тот найдёт там целый ряд чисто украинских фамилий харьковцев за 1724 г. и среди них увидит, наверное, немало и таких, потомки которых проживают в Харькове и ныне, давно отрекшись от языка своих дедов и прадедов."
Ответить
5
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
Не совсем понял, что Вы мне хотели этим доказать
Ответить
0
4
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 16:20" author="volion06 (odessa)"] Как по мне то лучше "майданутость" хоть были шансы что то изменить! [/quote] И что изменили? Убили экономику окончательно?
Ответить
0
3
volion06 (odessa)
А что экономика Украины сейчас жива? Был шанс что в результате честных выборов к власте придут люди знающие что делать для развития нашей страны! А пришли пацаны которые знают как отобрать и поделить себе любимым!
Ответить
5
0
volion06 (odessa)
Как по мне то лучше "майданутость" хоть были шансы что то изменить! А этих теперь не чем не скинешь разве только вилами!
Ответить
4
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 16:12" author="Friend Your"] Цікава думка. Виявляється україньці вині в тому, що в славному місті Харкові розмовляють на російській мові, а не ті хто її 350 років там силою насаджував. [/quote] Не украинцы. А личности, страдающие комплексом национальной неполноценности, видящие на каждом шагу происки украинофобов.
Ответить
0
3
Friend Your
Мені здається, що комплекс меншовартості якраз в тих, хто так сильно хвилюється, щоб їх часом не українізували.
Ответить
2
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 16:13" author="sasho1962 (Kirovoqrad)"] Просто легче властям(особенно нынешним)устроить срач между своими гражданами,а самим потихонечку бизнесовать пока мы "чубимся".Регионализация Украины задолбала уже. [/quote]ДЫк это ежу понятно. Будет достойный уровень жизни, можно будет сказать - " Я горжусь тем, что украинец" - и вопрос с языком снимется сам собой. А у нас то , как Вы сказали, "регионализация", то "майданутость"...
Ответить
0
1
Gorec (Goriany)
А може бути праві були наші сусіди на Балканах, які після їх звільнення від турецького ярма, висловлювалися приблизно так: "звільниться від турецького ярма не так важко, як від дружніх обіймах російських братів визволителів"?
Ответить
6
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 15:54" author="Friend Your"] Ви напевно не розумієте того, що читаєте. Я ж написав, в силу звички говорять на російській мові, а не тому що не знають української. Зі мною 90% харків\'ян розмовляли на українській мові. Як Вам ще пояснювати? [/quote] Из присущей харьковчанам вежливости. А вот Вы действительно не понимаете...ибо я уже сказал, что по русски многие говорят не "по привычке", а на сегодняшний день - принципиально. Благодаря, кстати, таким как Вы.
Ответить
0
3
sasho1962 (Kirovoqrad)
Господа-панове - может хватит по языку.Сайт то футбольный.Ну ей богу - как дети.Погуглил :пальто и кино не склоняются(пардон);кофе,в разговорной речи,может иметь средний род,причем достаточно давно - еще при Советах.
Ответить
2
0
genev09 (Донецк)
новостей мало - говорить не о чем... на этой неделе наши в ЛЧ не играют, ЛЕ только завтра, тема ЧСНГ уже надоела вусмерть... вот народ и развлекается...
 
3
0
Friend Your
Цікава думка. Виявляється україньці вині в тому, що в славному місті Харкові розмовляють на російській мові, а не ті хто її 350 років там силою насаджував.
Ответить
3
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 15:45" author="Friend Your"] А на російській там зараз в місті говорять в силу звички та насильницької русифікаціїї,[/quote] ..Я чуть кофе от смеха не захлебнулся... И..Вообще то подавляющее число харьковчан прекрасно знает украинский. И не разговаривает на нем не потому, что не может
Ответить
0
4
Friend Your
Ви напевно не розумієте того, що читаєте. Я ж написав, в силу звички говорять на російській мові, а не тому що не знають української. Зі мною 90% харків\'ян розмовляли на українській мові. Як Вам ще пояснювати?
Ответить
2
0
volion06 (odessa)
Да грешен! Но не потому что безграмотен а просто нет времени переключиться на другую клаву!
Ответить
2
0
volion06 (odessa)
Тоже харьковчанин-поверьте русским я владею не хуже чем вы! На iPadе установлена программа коррекции я ее еще не освоил! А по существу есть что сказать или так ерундой поболтать охота ?
Ответить
2
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
Т.е. полное игнорирование знаков препинания- это технические проблемы, а не потому, что вы не догадываетесь об их существовании ? )
Ответить
0
3
volion06 (odessa)
Да если возникнет вопрос-болгарский ведь тоже славянской язык?отвечаю-болгарский язык это смесь тюркского ,славянского и фракийского. В самой Болгарии больше склоняются к большему проценты фракийского! Так что и в болгарском языке не так много славянского элемента .да и по стараюсь предугадать : я не являюсь русофобом я просто хочу жить в своей стране под названием Украина !
Ответить
3
0
volion06 (odessa)
По поводу языка-украинский и русский языки были сформированы как самостоятельные языки приблизительно в 16 веке-цитата из доклада преподавателя Санкт-петербургского университета Мудрука ( прошу простить не помню ученую степень) далее в 15-16веках церковные книги в московское княжество приходили из Болгарии . И книги эти были написаны на церковно - славянском языке а если говорить проще то на старо-болгарском языке. Отсюда и исходит то что как не странно но болгарский и русский два наиболее схожих языка! Сравните украинский с польским или с белорусским можете сравнить с словатским или хорватским без разницы в любом сравнении вы увидите общии черты одного пра-языка! В свою очередь на русский язык оказали влияние тюркские и финско-угорские языки с не большим вкраплением славянского языка. Все остальные сходные черты современного русского и украинского языков это попытка российской империи создать искусственный путем новой российской нации. Для России это как для империи нормально но нам зачем это нужно? А всем кто спрашивает зачем нам нужен украинский язык я отвечу просто что бы не быть второй Россией просто не вижу смысла копировать кого бы ни было! Поэтому обе мои дочери закончили в Одессе украинскую школу и поверьте русский язык они не забыли! С ув. К моему украинскому народу! Слава героям!
Ответить
5
1
Тоже Харьковчанин (Харьков)
Если дочери владеют русским еще хуже папы, ...печально
Ответить
0
3
sasho1962 (Kirovoqrad)
Хамите!Вы что - большой эксперт?
 
3
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 14:49" author="Friend Your"] А я вже писав, що всюди в Україні розмовляю на українській мові. [/quote]Ну, именно об этом я и говорил. А именно - о тех, кто "не переходять ні в якому випадку"
Ответить
0
2
Friend Your
Ви мені поясніть, чому це я повинен в Україні переходити на російську мову? Я на російській розмовляю, але тільки в Росії та з туристами з Росії і роблю це в першому випадку, тому що знаходжусь в другій державі, а в другому випадку, щоб мене зрозуміли іноземці.
Ответить
3
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
Нравится это Вам или не нравится - но Харьков, к примеру - русскоязычный город. А повторять банальности и перечислять страны, в которых говорят на нескольких языках..ну уже просто не смешно
 
0
3
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 14:42" author="Defolio (Львів)"] Всі охочі можуть зараз влаштуватися на престижну та високооплачувану роботу? Принаймні було краще до як прийшла советская власть, [/quote] Пардон...какое отношение Советская власть имеет к тому, что СЕЙЧАС? 20 лет прошло. Пожинайте плоды того, за что боролись ( это я себе, я так понял, что Вы помоложе будете...а я за эту независимость голосовал в свое время )
Ответить
0
3
sasho1962 (Kirovoqrad)
Просто легче властям(особенно нынешним)устроить срач между своими гражданами,а самим потихонечку бизнесовать пока мы "чубимся".Регионализация Украины задолбала уже.
Ответить
3
0
Defolio (Львів)
Ви не так мене зрозуміли. Дочитайте повністю весь текст. Я порівнював до рядіанщини коли були ми під поляками, і теперішній час.
Ответить
2
0
KoFur (Київ)
Тоже Харьковчанин (Харьков), не ображайся, все буде добре і всі із нас залишаться при своїх думках, а дехто зробить висновки і змінить свою думку... Всяке буває. Пока хлопці, немає цасу спорити, пора на роботу.
Ответить
2
0
prog (Донецк)
Народ, какая разница кто на каком языке говорит?
Ответить
0
2
KoFur (Київ)
[quote datetime="20.02.2013 14:32" author="Тоже Харьковчанин (Харьков)"] ь выше выяснилось, что все с точностью [/quote] читай уважніше, вдумуйся, і не перекручуй :)
Ответить
1
0
Friend Your
Може була 1-2 на все місто. А в роійськомовних так вчили українську, що Ви її, як не знали тоді, то й досі не знаєте.
Ответить
0
0
Friend Your
[quote datetime="20.02.2013 14:35" author="Тоже Харьковчанин (Харьков)"] [quote datetime="20.02.2013 14:30" author="Friend Your"] А скільки в Харкові за часів СРСР було шкіл з викладанням на українській мові? [/quote] Не знаю. Но русскоязычные школы позволяли выучить украинский в совершенстве. [/quote] [/quote] Може була 1-2 на все місто. А в роійськомовних так вчили українську, що Ви її, як не знали тоді, то й досі не знаєте.
Ответить
1
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
Было адресовано Вам. Лично я во Львове говорю на украинском. А Вы в Харькове на каком ? Тоже Харьковчанин (Харьков) 20.02.2013 13:41 Делаю вывод, что Вы заурядный тролль...
Ответить
0
4
Friend Your
А я вже писав, що всюди в Україні розмовляю на українській мові. Якщо Ви не читаєте відповіді, то не треба з когось дурня робити і називати тролем.
 
0
0
genev09 (Донецк)
обидно такое слышать... у меня была обычная русскоязычная школа, но украинский преподавали очень хорошо... так, что говорить и читать на украинском проблем вовсе не было... а вот когда съездил в Киев - услышал знаменитый суржик, на Западную Украину - так очень много слов вообще непонятных - румынских, мадьярских, польских... так что получается, что русскоязычное население страны как раз может говорить на классическом литературном украинском языке - мы его в школе изучали в чистом виде, язык не загажен заимствованными словами... естественно, те, кто его нормально изучал, а не просто галочку получил...
Ответить
1
3
KoFur (Київ)
[quote datetime="20.02.2013 14:33" author="Тоже Харьковчанин (Харьков)"] "Москальска мова"- это слова адекватной личности? И ты претендуешь на уважение? Ну извини... [/quote] Ну нє то нє :) Я ж не претендую на святість перед всіма.
Ответить
2
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
..пора вывешивать каую -нибудь свежую новость..а то дискуссия принимает нежелательный характер.
Ответить
0
1
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 14:30" author="Friend Your"] А скільки в Харкові за часів СРСР було шкіл з викладанням на українській мові? [/quote] Не знаю. Но русскоязычные школы позволяли выучить украинский в совершенстве. [quote datetime="20.02.2013 14:33" author="Defolio (Львів)"] Хто захоче навчиться, а як ні то буде шукати причину! [/quote]Это к чему ?
Ответить
0
2
Defolio (Львів)
Це я про 95 квартал))
Ответить
1
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 14:31" author="KoFur (Київ)"] веду себе я нормально і адекватно скрізь.[/quote] "Москальска мова"- это слова адекватной личности? И ты претендуешь на уважение? Ну извини...
Ответить
1
2
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 14:28" author="Friend Your"] Що цікаво, російськомовні хочуть, щоб україньці з ввічливості переходили в розмовах з ними на російську, а самі на україньську не переходять ні в якому випадку. [/quote]Чуть выше выяснилось, что все с точностью до наоборот.
Ответить
0
4
Friend Your
Що вияснилося? Те, що Ви відмовляєтесь в Україні спілкуватися українською мовою та пропонуєте україньцям на українському сайті переходити на російську? Не розумієте української мови, так користайтесь хоча б автоматичними перекладачами. В інтернеті їх багато.
Ответить
3
0
KoFur (Київ)
[quote datetime="20.02.2013 14:21" author="Тоже Харьковчанин (Харьков)"] [quote datetime="20.02.2013 14:19" author="KoFur (Київ)"] Крім тих, кого природа обділила інтелектом і крім "телячья мова" нічого в голову не вклала :) [/quote] А чем ты лучше, родной ? Разве ты себя ведешь иначе? [/quote] Я тобі (раз ми уже на ти) не рідний, в мене взагалі рідні ніякої в Харкові і області немає, і веду себе я нормально і адекватно скрізь. В Росії розмовляю російською (навіть в Україні з росіянами), В Англії буду розмовляти англійською, і скрізь буду поважати їх мову, традиції. Але чому тут я повинен під когось підлаштовуватись? Хай поважають насамперед мене, українця, в моїй державі.
Ответить
4
0
Friend Your
Що цікаво, російськомовні хочуть, щоб україньці з ввічливості переходили в розмовах з ними на російську, а самі на україньську не переходять ні в якому випадку. Тобто вважають це нижче своєї гідності, не замислюючись над тим, що україньці можуть вважати так само.
Ответить
3
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 14:22" author="Defolio (Львів)"] А це міняє щось? Яка різниця? [/quote] А разница в том,что насколько могу судить - раньше в школах добросовестно учили и русский, и украинский - сейчас чуть похуже украинский и кое-как русский. ..как грустно шутили ребята из "Квартала" -"На украинском говорить лучше не стали, но на русском уже разучились"
Ответить
1
1
Friend Your
А скільки в Харкові за часів СРСР було шкіл з викладанням на українській мові?
Ответить
3
0
Defolio (Львів)
Хто захоче навчиться, а як ні то буде шукати причину!
Ответить
2
0
Friend Your
[quote datetime="20.02.2013 14:19" author="KoFur (Київ)"] Потрібно все починати з себе і все налагодиться. Я не соромлюсь в столиці розмовляти українською, і знали б Ви як це подобається тим, хто ніколи не користувався нею як розмовною... Відразу ж переходять, переключаються на українську і дуже чисто розмовляють. Крім тих, кого природа обділила інтелектом і крім "телячья мова" нічого в голову не вклала :) [/quote] Молодець. Повністю згідний.
Ответить
2
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 14:19" author="KoFur (Київ)"] Крім тих, кого природа обділила інтелектом і крім "телячья мова" нічого в голову не вклала :) [/quote] А чем ты лучше, родной ? Разве ты себя ведешь иначе?
Ответить
1
4
KoFur (Київ)
[quote datetime="20.02.2013 14:15" author="Тоже Харьковчанин (Харьков)"] Лично к Вам более вопросов не имею. [/quote] Аналогічно
Ответить
2
0
KoFur (Київ)
[quote datetime="20.02.2013 14:09" author="Тоже Харьковчанин (Харьков)"] [quote datetime="20.02.2013 14:04" author="KoFur (Київ)"] пора вже моду на москальську викинути. [/quote] На какую-какую? [/quote] Є такий типу анекдот: Як називається людина яка знає багато мов - поліглот А як називається та що знає тільки одну мову - москаль.
Ответить
5
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
Лично к Вам более вопросов не имею.
Ответить
0
1
Одинцов Игорь (Луганск)
[quote datetime="20.02.2013 14:07" author="Defolio (Львів)"] Ну-ну..не він один з українців сидів довгі роки по тюрмах і на каторгах засаланий був. Я б побачив на якій ви б мові писали після такого! [/quote] ну вы уж как-то совсем неуважительно отнеслись к патриотизму и стойкости Тараса Григорьевича.слова написаны этим человеком не связаны с его нахождением в тюрьме,они написаны до,после и вовремя.И речь даже не о том,что временами он писал на русском,а о том,что не всегда "ругал" Россию и не всегда отзывался хорошо о Украине,но в современной Украине вы этих строк не увидите,дабы не портить образ "настоящего" Шевченка.
Ответить
0
3
Defolio (Львів)
Скажу попростіше. Хочешь жить умей вертеться.
Ответить
1
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 14:07" author="Defolio (Львів)"] Ну-ну..не він один з українців сидів довгі роки по тюрмах і на каторгах засаланий був. Я б побачив на якій ви б мові писали після такого! [/quote]Во первых, Шевченко даже дневники и личную переписку вел на русском. А уж про "жуткие " условия Шевченко на "каторге"..я Вас умоляю...
Ответить
0
3
Defolio (Львів)
Ви ще скажіть на якій мові він думав, а то не всі знають, так як ви! І чи міг він інакше, якби не насильницька русифікація, та кріпосне право???
Ответить
2
1
Тоже Харьковчанин (Харьков)
Что -то только не торопился он вернуться на Родину..и кстати...не напомните ли, кто выкупил Шевченко из крепостничества?
 
0
4
Defolio (Львів)
Ага, так йому було добре по тюрмах сидіти , в кайданах( описує у віршах). То чому не дожив до старості літ?
Ответить
2
0
Беовульф (Одесса)
[quote datetime="20.02.2013 14:02" author="genev09 (Донецк)"] для русских долгое время не существовало такой страны, как Украина... приведенный мной проф. русского языка высказал теорию, что изначально было "ехать на окраину"... "окраина" - древнерусское слово... "пограничная страна"... ну привыкли так говорить русские на протяжении веков - вот вам и правило! ну или если хотите - исключение из правил...[/quote] Правильно. Сей прохфессор исходил из РУССКОГО слова "окраина". Понимаете? Таким имперским прихфессорам платили деньги, чтобы обосновать завоевания Москвы. Мол, свои земли собираем, свои окраины. Это продажные лакеи. И ссылаться на такого - моветон в приличном обществе. [quote datetime="20.02.2013 14:02" author="genev09 (Донецк)"] еще раз повторю - раз нет единства и четкости в написании - правильно и так и так, т.е. ошибки нет, можно сказать по-русски "на Украину"...[/quote] Знаете, понятие "образованный человек" или "интиллигент" тоже не точно обозначены. Но Вы-то отличите хама от интеллигента, а безграмотного бомжа от образованного человека? Отличите? Так, почему Вы лично упорствуете в безграмотном написании российских шовинистов слова своей родной страны? Вот этого я не пойму никак...
Ответить
4
3
genev09 (Донецк)
читаю эти рассуждения - диву даюсь... это же кошмар... вы просто русофоб, что ли? так бы и сказали... вам лично почему не все равно, как говорят русские на своем языке? чего вы лезете с о своими поучениями, как правильно? подумайте... теперь точно все, дискуссия закончена...
Ответить
0
4
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 14:04" author="KoFur (Київ)"] пора вже моду на москальську викинути. [/quote] На какую-какую?
Ответить
0
2
KoFur (Київ)
[quote datetime="20.02.2013 14:02" author="genev09 (Донецк)"] [quote datetime="20.02.2013 13:46" author="Беовульф (Одесса)"] Да ну?! А происхождение слова не имеет значения?! Вот это да! Вы понимаете, что "сидеть в зАмке" и "сидеть под замкОм" разные слова, хоть и похожи? И предлоги перед ними ставятся разные именно из-за СМЫСЛА и этимологии слова. "Ехать на окраину" и "ехать в Украину" тот же пример. :) [/quote] для русских долгое время не существовало такой страны, как Украина... приведенный мной проф. русского языка высказал теорию, что изначально было "ехать на окраину"... "окраина" - древнерусское слово... "пограничная страна"... ну привыкли так говорить русские на протяжении веков - вот вам и правило! ну или если хотите - исключение из правил... такое, что его даже прописали в справочники (упомянутый мной Розенталь и его справочник по русскому языку)... ведь традиции тоже имеют право быть: в школе, в институте, в аптеке, в банке, но: на заводе, на почте, на курорте, на складе... еще раз повторю - раз нет единства и четкости в написании - правильно и так и так, т.е. ошибки нет, можно сказать по-русски "на Украину"... [/quote] Сказати можна, але не логічно. На Кубу - логічно (так як на острів), а на "країну" - маразм і Розенталь в логіці мені не авторитет і вікові традиції москалів теж не колишуть, поки будуть так казати, то і відношення до нас буде відповідне.
Ответить
3
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 14:02" author="Defolio (Львів)"] А ви проти українізації? Чи проти Сталіна? Ви оприділіться якось, а то самі не знаєте. [/quote] Не волнуйтесь, я давно определился. Я и против Сталина, и против насильственной украинизации
Ответить
2
2
KoFur (Київ)
[quote datetime="20.02.2013 13:11" author="Defolio (Львів)"] А хто тобі сказав, що я сказав, що ви не вмієте говорити на українській мові? Ви читаєте, але не розумієте що я написав. Мені прикро..я дійсно вважав що ви розумієте укр.мову. Немає української роскладки - це перше виправдання любої російськомовної людини яка є українцем по паспорті. Вже не раз таке просто чув про розкладку. В інтернеті скажіть будь ласка, що вам заважає говорити на українській мові? Інструкцію по налаштуванні мови в ком!ютері я на пишу, якщо треба буде. Просто ви так хочете розмовляти , як я зараз танцювати. Це ваше право , хто на якій хоче на тій говорить мові, але навіщо виправдовуватися російськомовним людям я нерозумію. Рідна російська, то говоріть, але не виправдовуйтеся, і не приписуйте українську мову до своєї рідної. [/quote] кх-кх, а давайте до кінця вже розберемось... Розмовляють мовою, а разговаривают на языке, тобто, "розмовляти на українській" - не правильно. потрібно говорити - розмоляти українською. Я теж не філолог, і теж пишу з помилками, але намагаюсь в Києві розмовляти саме українською, і хочу сказати що столиця ніфіга не російськомовна, 90% співрозмовників дуже гарно володіють рідною :) Просто пора вже моду на москальську викинути. А про "на" чи "в" - воюю давно, і успішно ;) Навіть знайомі росіяни вже навіть не думають казати "на Украине".
Ответить
4
1
Defolio (Львів)
Страшніше не те що хтось говорить неправильно із-за кордону, а те що у нас в країні так говорять і так вважають. Я теж намагаюсь говорити і писати правильно. Але ви самі бачите. Чи зможу я , чи хтось інший, при теперішньому стані. Взяти цей сайт , телебачення, книги, радіомовлення все виключно все на російській мові. У мене вчителька української мови була білоруска, а її чоловік росіянин. Ви думаєте вони чомусь вчили дітей в школі?! Нічого подібного! Так що як не ми самі, то ніхто за нас не вивчить!
Ответить
3
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
Вы , извиняюсь, учились при СССР или при независимости?
 
1
2
KoFur (Київ)
Потрібно все починати з себе і все налагодиться. Я не соромлюсь в столиці розмовляти українською, і знали б Ви як це подобається тим, хто ніколи не користувався нею як розмовною... Відразу ж переходять, переключаються на українську і дуже чисто розмовляють. Крім тих, кого природа обділила інтелектом і крім "телячья мова" нічого в голову не вклала :)
 
4
0
Одинцов Игорь (Луганск)
[quote datetime="20.02.2013 13:56" author="Defolio (Львів)"] А у вас виникли сумніви, що я не зможу почитати і на інших мовах? Не думайте, що крім України та Росії Т.Шевченка ніхто не знає. Його знає цілий світ. Його вірші перекладаються десятками мов. Його памятники стоять в різних кінцях світу! [/quote] дело не в том на коком языке вы можете прочитать,дело в том на каком языке писал Шевченко помимо украинского,а именно для вас ненавистном русском.И там есть слова не в пользу Украины и далеко не все стихи выдержаны "нелюбовью" к России.Так что не нужно лепить из Тараса укр.националиста живущего жаждой отмщения всему русскому,это убого.
Ответить
0
5
Defolio (Львів)
Ну-ну..не він один з українців сидів довгі роки по тюрмах і на каторгах засаланий був. Я б побачив на якій ви б мові писали після такого!
Ответить
1
1
genev09 (Донецк)
[quote datetime="20.02.2013 13:46" author="Беовульф (Одесса)"] Да ну?! А происхождение слова не имеет значения?! Вот это да! Вы понимаете, что "сидеть в зАмке" и "сидеть под замкОм" разные слова, хоть и похожи? И предлоги перед ними ставятся разные именно из-за СМЫСЛА и этимологии слова. "Ехать на окраину" и "ехать в Украину" тот же пример. :) [/quote] для русских долгое время не существовало такой страны, как Украина... приведенный мной проф. русского языка высказал теорию, что изначально было "ехать на окраину"... "окраина" - древнерусское слово... "пограничная страна"... ну привыкли так говорить русские на протяжении веков - вот вам и правило! ну или если хотите - исключение из правил... такое, что его даже прописали в справочники (упомянутый мной Розенталь и его справочник по русскому языку)... ведь традиции тоже имеют право быть: в школе, в институте, в аптеке, в банке, но: на заводе, на почте, на курорте, на складе... еще раз повторю - раз нет единства и четкости в написании - правильно и так и так, т.е. ошибки нет, можно сказать по-русски "на Украину"...
Ответить
1
7
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 13:55" author="sasho1962 (Kirovoqrad)"] Может хватит про языки.Тут врядли кого переубедиш.Это как церьковь и Вера.Это с молоком матери и воспитанием в семье и окружении приходит.Глупо убеждать неубеждаемого. [/quote]ДА дело не в убеждении. 20 с лишним лет назад сам был таким приверженцем независимой Украины..только прошедшие годы напрочь излечили.
Ответить
0
4
sasho1962 (Kirovoqrad)
Думаете:были бы с Россией - что-то поменялось бы!Ну да,небыло бы срача по языку(и в прямом и переносном смысле:силовики быстро бы прикрыли).А наверху там такие же как у нас,если не хуже.Ресурсов бы на всех не хватило.Такая наивность.
Ответить
4
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
Уважаемый, а где Вы в моих постах увидели призыв объединяться с Россией?
 
0
3
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 13:51" author="Defolio (Львів)"] Головне говорити, і хотіти це робити, і показувати приклад, щоб інші так робили. [/quote]Да,я не хочу.
Ответить
0
4
Defolio (Львів)
Що і треба було очікувати)))От і видно який ви українець і яка у вас любов)) Добре що хоч признались))
Ответить
1
0
Парус2 (Днепропетровск)
ну по этой теме я с Денисовым согласен, единственное с чем нет-это то что люди придут смотреть на Виллиана, не ну я понимаю что 35 и всё такое, но до футболиста топ уровня ему ещё как до Киева ....., всё таки ставить на одну ступеньку Это"О и Виллиана не совсем адекватно
Ответить
2
0
Friend Your
[quote datetime="20.02.2013 13:50" author="Донецк 36 (ДОНЕЦК)"] [/quote] Де це написано, що сайт рускоязичний? Це тобі так хочеться, щоб він був рускоязичний, а мені навпаки хочеться, щоб він був україномовний.
Ответить
3
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 13:47" author="Defolio (Львів)"]Я вам відкрию ще страшнішу правду. Колись не було російської мови на теренах України. Її впроваджували насильно, [/quote] Я Вам открою еще более страшную правду - первым, кто начал активную украинизацию - был Иосиф Сталин. ))))
Ответить
0
6
Defolio (Львів)
А ви проти українізації? Чи проти Сталіна? Ви оприділіться якось, а то самі не знаєте.
Ответить
1
0
Одинцов Игорь (Луганск)
[quote datetime="20.02.2013 13:47" author="Defolio (Львів)"] Це все виправдання. Я вам відкрию ще страшнішу правду. Колись не було російської мови на теренах України. Її впроваджували насильно, робили все для того щоб знищити українську мову, україномовних людей. Щоб місця не пустували, понавозили з усіх усюд людей рускоговорящіх, а тепер вони нас вчать як нам жити у своїй країні. А не забагато ви на себе берете? [/quote] вот меня лично никто не привозил,не виноват я что границы перекраивались и жителей Крыма думаю тоже никто не "понавозил" и куда их привезли,в безлюдные степи?
Ответить
1
4
Defolio (Львів)
І мене ніхто не перевозив, і не винуватий я , що в моїй країні мої деякі земляки не любять мою мову.Крим не рухайте, він татарський. І всіх тих татарів повивозили так само, як і українців з України. Куда? Росія велика! Там стільки національностей, що зараз самі рускі від них плачуть. Так що не треба.
Ответить
3
0
Одинцов Игорь (Луганск)
[quote datetime="20.02.2013 13:41" author="Defolio (Львів)"] Тарас Шевченко про чемпіонат СНД Кохайтеся, чорнобриві Та не з москалями, Бо москалі — чужі люди Роблять лихо з вами. Москаль любить жартуючи, Жартуючи кине; Піде в свою Московщину, А дівчина гине. Т. Шевченко "Катерина" [/quote] ну если ты такой знаток поэзии Шевченко,то можешь почитать егоповести и на русском языке и не самые плохие.
Ответить
0
5
Defolio (Львів)
А у вас виникли сумніви, що я не зможу почитати і на інших мовах? Не думайте, що крім України та Росії Т.Шевченка ніхто не знає. Його знає цілий світ. Його вірші перекладаються десятками мов. Його памятники стоять в різних кінцях світу!
Ответить
4
0
Беовульф (Одесса)
[quote datetime="20.02.2013 13:36" author="genev09 (Донецк)"] вы вообще понимаете о чем речь идет? о том, как на русском (!) языке говорят... при чем здесь "украинцы и как они себя называют иностранными словами"? это русские так говорят по-русски![/quote] Да ну?! А происхождение слова не имеет значения?! Вот это да! Вы понимаете, что "сидеть в зАмке" и "сидеть под замкОм" разные слова, хоть и похожи? И предлоги перед ними ставятся разные именно из-за СМЫСЛА и этимологии слова. "Ехать на окраину" и "ехать в Украину" тот же пример. :)
Ответить
5
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 13:39" author="sasho1962 (Kirovoqrad)"] Я оспорил ваш тезис.И в чем я не прав? [/quote] Может, Вы что-то не так поняли?
Ответить
0
4
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 13:39" author="Friend Your"] вообще-то тут русскоязычный форум, и элементарные правила вежливости подразумевают общение тут на русском. Це я писав чи Ви? І кому я тут вказував чи рекомендував спілкуватися виключно на російській мові? [/quote] А Вы будете оспаривать тот тезис, что правила вежливости подразумевают общение на языке собеседника? Лично я во Львове говорю на украинском. А Вы в Харькове на каком ?
Ответить
0
7
Friend Your
Так я теж Ваш співрозмовник. Чому ж Ви мені вказуєте переходити на російську мову, а самі не переходите на українську? Ми живемо в Україні і мова в Україні українська. На російських сайтах всі спілкуються на російській мові і нікому в голову не приходить з ввічливості переходити на якусь іншу. А Ви мені в Україні пропонуєте переходити на мову другої деожави.
Ответить
5
0
sasho1962 (Kirovoqrad)
Может хватит про языки.Тут врядли кого переубедиш.Это как церьковь и Вера.Это с молоком матери и воспитанием в семье и окружении приходит.Глупо убеждать неубеждаемого.
 
4
0
sasho1962 (Kirovoqrad)
А я на русском.Мне так удобней - не хочу мямлить.Но рад за вас.
Ответить
2
0
Friend Your
В України всюди говорю тільки на українській мові. І всюди мене розуміють та й досить часто самі переходять на українську.
Ответить
4
1
Defolio (Львів)
Тарас Шевченко про чемпіонат СНД Кохайтеся, чорнобриві Та не з москалями, Бо москалі — чужі люди Роблять лихо з вами. Москаль любить жартуючи, Жартуючи кине; Піде в свою Московщину, А дівчина гине. Т. Шевченко "Катерина"
Ответить
6
2
Одинцов Игорь (Луганск)
[quote datetime="20.02.2013 13:29" author="Friend Your"] Це в першу чергу український сайт. І, якщо Ви не знаєте української мови, то не треба тут всім нав\'язувати російську та спілкування на ній. [/quote] ну как сказал выше ваш коллега из Львова,на этом сайте не указанно на каком языке необходимо общаться.
Ответить
1
6
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 13:35" author="sasho1962 (Kirovoqrad)"] то ,что Украина защищает,в меру сил и возможностей,язык,так это нормально. Это один из постулатов государственности. [/quote] Насаждать и защищать - не есть одно и то же. Причем насаждать безграмотно ( это я о СМИ )
Ответить
0
6
sasho1962 (Kirovoqrad)
Не понял.Ну да ладно.Вы против государственности?Если нет - какие притензии,говорите в быту,как сейчас,хоть на арабском.
Ответить
4
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 13:30" author="Беовульф (Одесса)"] [quote datetime="20.02.2013 13:25" author="Тоже Харьковчанин (Харьков)"] Не "русизм", а "полонизм", собственно. [/quote] Нет. Именно русизм. [/quote]По этому поводу есть различные мнения. Ну, я не филолог, специально не интересовался, так что - это не моя тема.
Ответить
0
3
genev09 (Донецк)
[quote datetime="20.02.2013 13:19" author="Беовульф (Одесса)"] Так как, элементарный здравый смысл подсказывает, что не могут украинцы называть себя и свою страны ИНОСТРАННЫМ словом. Нет слова "окраина" в украинском языке [/quote] вы вообще понимаете о чем речь идет? о том, как на русском (!) языке говорят... при чем здесь "украинцы и как они себя называют иностранными словами"? это русские так говорят по-русски! все, можете не писать мне более - надоело... вижу, все равно все впустую - просто вникнуть даже не желаете... считайте, что победили и правильно только так, как вы скажете... только не удивляйтесь, когда русские все равно будут говорить "на Украину"...
Ответить
0
6
sasho1962 (Kirovoqrad)
Вы правы несомненно- пусть называю как привыкли.Хоть логически и не правильно.
Ответить
3
1
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 13:30" author="Defolio (Львів)"]Коли людина говорить іншій людині і розказує як вона любить одну мову, а в той час говорить на іншій, то це вибачте лицемірство, і обман! [/quote]Я собственно, одинаково люблю оба языка.. [quote datetime="20.02.2013 13:29" author="Friend Your"] Це в першу чергу український сайт. І, якщо Ви не знаєте української мови, то не треба тут всім нав\'язувати російську та спілкування на ній. [/quote]А чому Ви вирішили, що я не знаю української? Пардон,это Вы навязываете украинский, а не я - русский . А мне в общем-то все равно. Я Вас пойму хоть так, хоть так.
Ответить
0
7
Friend Your
вообще-то тут русскоязычный форум, и элементарные правила вежливости подразумевают общение тут на русском. Це я писав чи Ви? І кому я тут вказував чи рекомендував спілкуватися виключно на російській мові?
Ответить
7
1
Defolio (Львів)
Та бачу яка у вас любов. Любов не ділиться на сорти, 1-ша, 2-га, чи третя, любов немає кордонів. Ще раз пояснюю я нічого не вирішував , мене не цікавить знаєте ви , чи не знаєте ви українську, чи китайську, чи будь яку іншу! Головне говорити, і хотіти це робити, і показувати приклад, щоб інші так робили. А то зайду на сайт вроді український, а українського зі свічкою вдень не знайдеш. Ще будуть мені тут про любов розказувати. Повстидались би!
Ответить
4
1
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 13:27" author="Defolio (Львів)"] З ваших слів я зрозумів таке. Якщо раніше я був українцем, то тепер я рідко ним є хіба що при необхідності, частіше я є росіянином. [/quote] Во первых, открою вам страшную тайну - "украинец" - это означает не только национальную принадлежность, но и наличие украинского гражданства вне зависимотси от национальности. ( Хотя у меня в советском паспорте было записано "украинец" ). Во вторых, так уж сложилось, что на территории государства Украина русский язык является родным для не меньшего числа его граждан, что и украинский. Так что называть его "чужим" - абсурд. В третьих..не люблю, когад меня к чему-либо принуждают.
Ответить
1
5
Defolio (Львів)
Це все виправдання. Я вам відкрию ще страшнішу правду. Колись не було російської мови на теренах України. Її впроваджували насильно, робили все для того щоб знищити українську мову, україномовних людей. Щоб місця не пустували, понавозили з усіх усюд людей рускоговорящіх, а тепер вони нас вчать як нам жити у своїй країні. А не забагато ви на себе берете?
Ответить
3
1
Беовульф (Одесса)
[quote datetime="20.02.2013 13:25" author="Тоже Харьковчанин (Харьков)"] Не "русизм", а "полонизм", собственно.[/quote] Нет. Именно русизм.
Ответить
6
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 13:22" author="sasho1962 (Kirovoqrad)"] Ого,как нас заносит.История историей - то такое.Ну тогда давайте считать Австрию,часть Швейцарии-немцами,Латинскую Америку-португальцами и испанцами,я уже молчу про ... [/quote] ЧТо то Вы мух смешали с котлетами. Я же не утверждаю, что на территории ЗУ живут не украинцы. Я лишь о том, что не стоит жителям некоторым отдельно взятых регионов присваивать себе право "учить других Родину любить"
Ответить
1
7
sasho1962 (Kirovoqrad)
Я оспорил ваш тезис.И в чем я не прав?Про "родину любить" там ничего не было.
Ответить
6
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 13:25" author="Defolio (Львів)"] Я перепрошую, але тут український форум! Як буде на ru, тоді буде російський. Правилами сайту не вказано на якій мові я маю писати!!!! [/quote] Так будьте добры - в таком случае и сами не указывайте другим, что им делать
Ответить
1
5
Defolio (Львів)
Я не вказую. І нічого нікому не нав!язую. Просто ви самі мене спровоковуєте на це. Своїми розмовами. Коли людина говорить іншій людині і розказує як вона любить одну мову, а в той час говорить на іншій, то це вибачте лицемірство, і обман!
Ответить
6
1
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 13:19" author="Беовульф (Одесса)"] Какие нужны аргументы? Адекватные. Ибо, аргумент, типа, "Украина" от "окраина" не выдерживает никакой критики. Так как, элементарный здравый смысл подсказывает, что не могут украинцы называть себя и свою страны ИНОСТРАННЫМ словом. Нет слова "окраина" в украинском языке. Это русизм. [/quote] Не "русизм", а "полонизм", собственно.
Ответить
0
6
Беовульф (Одесса)
[quote datetime="20.02.2013 12:59" author="genev09 (Донецк)"] вот только вы ведь не профессор русского языка и словари-учебники по языкам не писали? и какие вам нужны аргументы?[/quote] Какие нужны аргументы? Адекватные. Ибо, аргумент, типа, "Украина" от "окраина" не выдерживает никакой критики. Так как, элементарный здравый смысл подсказывает, что не могут украинцы называть себя и свою страны ИНОСТРАННЫМ словом. Нет слова "окраина" в украинском языке. Это русизм. Понимаете? Слово "Україна" произошло от слова "країна" - страна. Но, если Вы, хотите говорить "на стране", как Мастер Йодо, то говорите. Только нас учить этому не надо. :)) А, чтобы больше не оффтопить, прочтите мой спор на русском форуме про происхождение этого слова. Там четыре странички всего. http://razgovorchik.ru/index.php?showtopic=14839 И посмотрите на реакцию РОССИЙСКОГО профессора истории Вадима Долгова (Амир Гасан). Даже он признал мою правоту и внес это в свою диссертацию.
Ответить
9
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 13:11" author="Defolio (Львів)"] Немає української роскладки - це перше виправдання любої російськомовної людини яка є українцем по паспорті. Вже не раз таке просто чув про розкладку. В інтернеті скажіть будь ласка, що вам заважає говорити на українській мові? [/quote] ВЫ совершенно правы. Если раньше я с удовольствием переходил на украинский язык - сейчас это делаю только в случае крайней необходимости. И не я один такой. Результаты тотальной украинизации принесли сови плоды. Да..и кстати, вообще-то тут русскоязычный форум, и элементарные правила вежливости подразумевают общение тут на русском.
Ответить
1
9
Defolio (Львів)
Я перепрошую, але тут український форум! Як буде на ru, тоді буде російський. Правилами сайту не вказано на якій мові я маю писати!!!!
Ответить
8
0
Defolio (Львів)
З ваших слів я зрозумів таке. Якщо раніше я був українцем, то тепер я рідко ним є хіба що при необхідності, частіше я є росіянином. Ну що ж , різні люди є. Скільки людей стільки думок.
Ответить
6
0
Friend Your
Це в першу чергу український сайт. І, якщо Ви не знаєте української мови, то не треба тут всім нав\'язувати російську та спілкування на ній.
Ответить
6
2
Донецк 36 (ДОНЕЦК)
Сайт русскоязычный если ты не понял до сих пор !
 
1
7
sasho1962 (Kirovoqrad)
Вот про "тотальную" не надо.Посмотрите наши СМИ,на этот сайт в конце концов,а то ,что Украина защищает,в меру сил и возможностей,язык,так это нормально. Это один из постулатов государственности.
Ответить
5
1
Одинцов Игорь (Луганск)
не вызывают)))тут победа в товорняка и у многих экстаз,что-там говорить уже про официальные матчи)))
Ответить
0
2
sam (Днепропетровск)
В чемпионате СНГ пусть играют украинские команды из регионов, где сильно развита ностальгия по СССР: Шахтёр Донецк, Заря Луганск. А остальным это не хрен не надо.
Ответить
5
3
York (Донецк)
?
Ответить
2
2
York (Донецк)
[quote datetime="20.02.2013 09:18" author="Friend Your"] Що хазяїн дозволить, те й буде говорити. Шаг вліво, чи вправо - спроба втечі і звільнення на місті. [/quote] Он же не собака, какой хозяин....
Ответить
3
3
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 12:37" author="vwv (Харьков)"] А мы и не знакомы. Долгую историческую дискуссию разводить здесь смысла не вижу, но ЗУ именно исторически всегда была украинской, истоки государственности этих земель идут с Киевской Руси. [/quote] А коль не знакомы - то извольте и не "ты"кать. Исторически - сколь угодно, а вот официально до 39 года территория ЗУ не входила в состав никаких устойчивых, признанных в мире украинских государств.
Ответить
2
6
sasho1962 (Kirovoqrad)
Ого,как нас заносит.История историей - то такое.Ну тогда давайте считать Австрию,часть Швейцарии-немцами,Латинскую Америку-португальцами и испанцами,я уже молчу про Северную Америку,Индию,Вьетнам,Африку,Австралию и Новую Зеландию с их французами и англичанами.Ведь большинство государств независимость получили только в 20-м веке.
Ответить
6
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 12:40" author="sasho1962 (Kirovoqrad)"] .А чем гордиться карликовым странам - им что не любить свою страну?Логика-90%,если не больше,стран,по большому счету не чем гордиться(ну если не считать историю и природные особенности).Они самодостаточны. [/quote] Хотя бы заботой о собственном народе. И именно - самодостаточностью. А переживать по поводу того, с каким предлогом соседи употребляют название твоей страны - никак не признак самодостаточности. Это вроде того, как в Кот`д` Ивуаре жутко обижались, когда их называли Берегом Слоновой кости..
Ответить
1
4
sasho1962 (Kirovoqrad)
Так 99% не переживает.Этот форум - не вся страна.А моё - это так,мысли вслух.Ни кому не навязываю.Про гордость не я начал.
Ответить
3
0
Беовульф (Одесса)
[quote datetime="20.02.2013 12:44" author="genev09 (Донецк)"] ну почитайте еще разок пост - может увидите...[/quote] Прочитал внимательно. Нет аргументов. Опять та же лабуда - от "окраины" все выводит. Да от "полтавщины". :)) Вот Вам такой-же "аргумент" - раз пишется "на рязанщине", "на владимирщине", то надо говорить на России. :)) Вам самому-то не смешно от таких аргументов?
Ответить
4
0
genev09 (Донецк)
вот только вы ведь не профессор русского языка и словари-учебники по языкам не писали? и какие вам нужны аргументы? покажите тогда мне правило (желательно проверенную ссылочку на такие правила), где четко прописано, что на русском языке необходимо говорить "в Украине"? только не подсовывайте постановление наших украинских политиков - они-то к русскому языку отношения не имеют... все уже не один раз было написано - кроме правил, существуют еще и традиции... как говорили русские "на Украине" (причем пошло это от украинского языка), так и будут говорить... повторяю - раз нет четкого правила, то и слова Денисова ошибкой не являются...
Ответить
3
8
sasho1962 (Kirovoqrad)
Ребят,завязываем уже,пусть каждый остается при своем мнении.Просто всё течёт,всё изменяется.Кто-то с этим согласен,кто-то нет.
Ответить
2
1
genev09 (Донецк)
соглашусь, тема себя исчерпала... и так уже на предупреждения точно наоффтопили...
 
2
2
Takson (Sevastopol)
ну так то раньше и кроты с хорями не вызывали интереса, первые были клубом так-сяк до прихода ахмета, вторые в пердиве болтались до прихода ярика. так, что, если такой чемпионат будет, то и интерес к матчам появится со временем
Ответить
1
4
Беовульф (Одесса)
[quote datetime="20.02.2013 10:19" author="genev09 (Донецк)"] Friend Your kolia26 (ЛЬВІВ) Беовульф (Одесса) . Розенталь Д. Э. (советский и российский лингвист, автор многочисленных трудов по русскому языку. Кандидат педагогических наук (1952), профессор (1962)) для вас авторитетом будет считаться? ... извиняюсь за оффтоп, но не я начал придираться...[/quote] Ну и где здесь "доказательство" приставки "на"? Нагородили много букв, а толку-то? :)
Ответить
3
0
genev09 (Донецк)
ну почитайте еще разок пост - может увидите...
Ответить
0
3
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 12:32" author="Андрей (Odessa)"] ну, следует еще вспомнить про линию Керзона, и как эта территория стала польской, вопреки решениям Версальской конференции [/quote] Не спорю.
Ответить
0
2
Андрей (Odessa)
ну, так я это к вашему же утверждению, что СССР эти земли в 39-м прихватил, а отдать забыл... так можно и про пол Одесской области сказать: в 40-м прихватили, а потом румынам отдать забыли... (то, что те в 20-м прихватили)
Ответить
3
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
Ну так я ж Вам ответил...не спорю. Вообще это вопрос достаточно неоднозначный. Просто раздражают некоторые ...панове, которые начинают тут прапорами размахивать да лозунгами разговаривать, при этом крича, что они самые "затебейные- затебее всех" (Квартет И (с))
 
0
4
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 12:21" author="sasho1962 (Kirovoqrad)"] Мне бы Украина устаканилась-стала цивилизованой,сохранила язык,поднялась бы экономически.А потом можно будет и космополитом. [/quote]Если поднимется, станет цивилизованной, обеспечит достойный уровень жизни - с языком, патриотизмом и всем прочим проблем не будет. Когда будет чем гордиться...кроме успехов Шахтера в ЛЕ и Кличко на ринге.
Ответить
2
2
sasho1962 (Kirovoqrad)
Гордиться,конечно,хорошо,но я Украину и так люблю.А чем гордиться карликовым странам - им что не любить свою страну?Логика-90%,если не больше,стран,по большому счету не чем гордиться(ну если не считать историю и природные особенности).Они самодостаточны.
Ответить
5
1
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 12:23" author="vwv (Харьков)"] Если не знаешь историю, или знаешь ее на уровне пропагандистских школьных учебников СССР, то не высказывайся категорично. Все, что написано в этом посте сплошной бред. [/quote] Аргументируйте, будьте так любезны. Кстати, не припомню, чтобы был с Вами близко знаком.
Ответить
1
6
vwv (Харьков)
А мы и не знакомы. Долгую историческую дискуссию разводить здесь смысла не вижу, но ЗУ именно исторически всегда была украинской, истоки государственности этих земель идут с Киевской Руси.
Ответить
7
0
vwv (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 11:57" author="Тоже Харьковчанин (Харьков)"] [quote datetime="20.02.2013 11:53" author="sasho1962 (Kirovoqrad)"] Это был ответ на ваш тезис - "мы были украинцами всегда". [/quote] Эх..сильно в сторону нас занесло. Поясняю. Слобожанщина всегда - при царях ли, при советской ли власти- была Украиной. Кстати, Харьковщина напротив - изначально была русской землей, а уж потом оказалась украинской. Территория ЗУ по сути, официально стала украинской только в 39 году. А временные нежизнеспособные псевдогосударственные образования начала ХХ века рассматривать, извините - несерьезно. [/quote] Если не знаешь историю, или знаешь ее на уровне пропагандистских школьных учебников СССР, то не высказывайся категорично. Все, что написано в этом посте сплошной бред.
Ответить
7
2
гадюкін (Тернопіль)
[quote datetime="20.02.2013 11:11" author="Тоже Харьковчанин (Харьков)"] [quote datetime="20.02.2013 11:08" author="Defolio (Львів)"] Краще вже в польському Лемберге , аніж в Євразії [/quote] Так что..восстановим историческую справедливость? Вернем Галичину Польше ? ))))) [/quote] давно пора...))) а по теме - тут все хвалят Денисова, что мол адекватная типа вьюха и вообще, оказывается, нормальный чувак, тоже против чемпа снг, но никто не заметил, что "нормальный чувак" таки разок спалился - фразка: "комментаторов найдем" - лично для меня - все ставит на свои типа места... обье-ну - быть!!! интересно, что такого знает русская разведка про рыжего, что он сначала дарил газпрому 4 очка в ЛЧ, а теперь согласился быть вечно вторым к тому-же под гнетом? уверен, ахметов сдался (если б только сдался, а то заставили лоббировать) еще до самого первого сообщения об идее обье... а остальное - понты для приезжих)))
Ответить
6
0
sasho1962 (Kirovoqrad)
Все то ты знаеш.Я,в принципе,тоже за ОЧ,но патриот страны,терпеть не могу ПР.И что- тоже продажная тварь.Может обойдемся без ярлыков.При том,что терпеть не могу Денисова.
Ответить
3
3
гадюкін (Тернопіль)
не лепил я ярлыков и не собирался, честно...)) просто мне действительно очень интересно - это к тому, что я таки всего не знаю - чего ахметов, в отличии от того-же яныка, не может быть до конца самостоятельным и так подвержен сквознякам из россии?))) а по поводу Денисова, то он ничем не хуже основной журналистской братии, просто делает свою работу, в данном случае - плавно подготавливает народ к неизбежному)))
 
3
1
гадюкін (Тернопіль)
да, еще одно, кое в чем ты прав... будь у руля украинского футбола Тягныбок или еще кто из его шайки, русским и в страшном сне бы не приснилась идея обьеденнённого чемпионата)))))
 
3
2
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 12:09" author="sasho1962 (Kirovoqrad)"] Давайте тогда уж с Киевской Руси.Будем меряться кто более украинец.Главное кем ты себя чуствуеш,а историю оставим для потомков. [/quote] А если космополитом ? ))
Ответить
1
3
sasho1962 (Kirovoqrad)
Да ради бога!Космополит-человек Мира,побольше бы их.Но я не такой.Мне бы Украина устаканилась-стала цивилизованой,сохранила язык,поднялась бы экономически.А потом можно будет и космополитом.
Ответить
3
2
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 12:05" author="Bonus (Lviv)"] . не треба розповідати, що ми стали українцями за Союзу. І взагалі, цей сайт є футбольним, тому звертаюсь до вас шановний Тоже Харьковчанин не провокувати інших дописувачів на нефутбольні теми. Бо якщо проаналізувати нефутбольні, а політико-історичні дописи на цьому сайті, то думаю ви би були тут лідером. . [/quote] 1.Не понял..я соврал? СССР не присоединял территорию нынешней ЗУ к УССР ? 2.Уважаемый..я не провоцировал, мой пост был ответным, более того - как раз я всячески избегаю трактовки обсуждаемой темы - чемпа СНГ - с политической точки зрения. Хотя я тоже против этой идеи- неоднократно говорил почему, я разделяю мнение, что это убьет мотивацию развития футбола в большинстве городов Украины за исключением четырех-пяти.
Ответить
2
6
Андрей (Odessa)
ну, следует еще вспомнить про линию Керзона, и как эта территория стала польской, вопреки решениям Версальской конференции
Ответить
5
1
vwv (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 10:25" author="Dimonych (FCSD)"] Денисов говорит правильно, это российская газетка пишет неправильно, у них это принципиально. [/quote] Я тоже так думаю. Просто напечатали так, их на этом зациклило.
Ответить
2
2
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 12:02" author="Friend Your"] на рахунок вікіпедії, то не Ви перший та не останій таке говорите, коли це Вам потрібно. [/quote] Никогда не ссылался на википедию.
Ответить
1
1
Friend Your
Так як там на рахунок поляків?
Ответить
2
0
Не_фан (краматорск)
[quote datetime="20.02.2013 11:45" author="Defolio (Львів)"] Бачу які ви українці. В країні живете, а говорите на окупаційній, чужій мові. [/quote] а кто тебе сказал что тут не умеют говорить на украинском? я взагали люблю розмовляты украинською мовою и вмию. в токо на компе у меня нет украинской раскладки. и у нас в городах все говорят на русском, так что поневоле уподобаешься. поживи ты тут годик я посмотрю на каком ты заговоришь.
Ответить
6
0
Defolio (Львів)
А хто тобі сказав, що я сказав, що ви не вмієте говорити на українській мові? Ви читаєте, але не розумієте що я написав. Мені прикро..я дійсно вважав що ви розумієте укр.мову. Немає української роскладки - це перше виправдання любої російськомовної людини яка є українцем по паспорті. Вже не раз таке просто чув про розкладку. В інтернеті скажіть будь ласка, що вам заважає говорити на українській мові? Інструкцію по налаштуванні мови в ком!ютері я на пишу, якщо треба буде. Просто ви так хочете розмовляти , як я зараз танцювати. Це ваше право , хто на якій хоче на тій говорить мові, але навіщо виправдовуватися російськомовним людям я нерозумію. Рідна російська, то говоріть, але не виправдовуйтеся, і не приписуйте українську мову до своєї рідної.
Ответить
5
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 11:53" author="sasho1962 (Kirovoqrad)"] Это был ответ на ваш тезис - "мы были украинцами всегда". [/quote] Эх..сильно в сторону нас занесло. Поясняю. Слобожанщина всегда - при царях ли, при советской ли власти- была Украиной. Кстати, Харьковщина напротив - изначально была русской землей, а уж потом оказалась украинской. Территория ЗУ по сути, официально стала украинской только в 39 году. А временные нежизнеспособные псевдогосударственные образования начала ХХ века рассматривать, извините - несерьезно.
Ответить
1
4
sasho1962 (Kirovoqrad)
Давайте тогда уж с Киевской Руси.Будем меряться кто более украинец.Главное кем ты себя чуствуеш,а историю оставим для потомков.
Ответить
4
2
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 11:49" author="Friend Your"] Може Ви погано розумієте українську мову? Там все написано. Якщо Вам треба докладніше, то шукайте самі, в інтернеті все є. А я до Вас в пошуковці не наймався. [/quote] Вот именно, что есть. И не только в википедии, которую, к слову, как источник информации стоит рассматривать в последнюю очередь.
Ответить
1
4
Friend Your
Якщо Ви такі розумні, то давайте докази, що західні україньці називали себе поляками. А на рахунок вікіпедії, то не Ви перший та не останій таке говорите, коли це Вам потрібно.
Ответить
3
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 11:45" author="Defolio (Львів)"] Бачу які ви українці. В країні живете, а говорите на окупаційній, чужій мові. [/quote] Фу...
Ответить
4
7
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 11:32" author="sasho1962 (Kirovoqrad)"] Не фига!Многие на востоке и юге причесляют себя к русским(не знаю правда ли это гениалогически. [/quote]Почему "причисляют"? Они являются русскими. Так они и не мечутся туда-сюда в зависимисти от конъюнктуры
Ответить
2
6
sasho1962 (Kirovoqrad)
Это был ответ на ваш тезис - "мы были украинцами всегда".
Ответить
3
1
Донецк 36 (ДОНЕЦК)
Харьков первой столицой был ,шо надо ?
 
2
5
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 11:28" author="Defolio (Львів)"] моя твоя не понимать. Я вам про Петра, а ви мені про Інокентія! [/quote] .."как же тебя понимать, коль ты ничего не говоришь(с) " ))) Поясніть, будь ласка
Ответить
0
3
prog (Донецк)
Делать вам нечего - срач разводить
Ответить
3
1
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 11:24" author="Friend Your"] То вам, поважаємий, треба поцікавитися, як себе називали західні україньці до 39-го року. А я це давно знаю. [/quote] Аргументируете?
Ответить
1
3
Friend Your
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D1%83%D1%81%D0...
Ответить
2
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
И где тут написано, что "жители ЗУ именовали себя русинами" ?
 
0
4
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 11:22" author="Defolio (Львів)"] Ми були поляками документально і не зі своєї волі. Ми завжди були, є і будем українцями в душі і у серці. [/quote] В отличие от вас, мы всегда были украинцами. В том числе и документально Так что, именно - не вам нас учить. Без обид.
Ответить
1
4
sasho1962 (Kirovoqrad)
Не фига!Многие на востоке и юге причесляют себя к русским(не знаю правда ли это гениалогически.
Ответить
4
0
Defolio (Львів)
Бачу які ви українці. В країні живете, а говорите на окупаційній, чужій мові. Будете мені ще розказувати про свої документи. Не давно на передачі на першому національному був Жириновський. І він розказував, що його дід по татовій стороні з Рівненської області, з Костополя вроді. Але коли його запитали хто він по національності, то той відповів, що він руский, а всіх інших немає для нього. Мені аж смішно з того стало, так само з вами.
Ответить
5
3
Донецк 36 (ДОНЕЦК)
Ты на футбольном сайте людей будешь учить на каком языке разговаривать ???Ты не потерялся ?
 
1
5
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 11:20" author="sasho1962 (Kirovoqrad)"] Ну что на это ответить. [/quote] Ответить желательно ссылкой на к примеру, учебник русского языка, где сие зафиксировано.
Ответить
2
2
sasho1962 (Kirovoqrad)
Мне об этом сообщили русские родственники жены.Но если хотите погуглю.
Ответить
2
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 11:19" author="Defolio (Львів)"] Вроді вважав вас за нормальну та адекватну людину.., а пишете чорт зна що! [/quote] Это Вы о чем ? Или Вы оспариваете тот факт, что СССР вступил во Вторую ммировую войну в сентябре 1939го, оккупировав польские территории ( и "забыв" их вернуть) ?
Ответить
1
4
Defolio (Львів)
моя твоя не понимать. Я вам про Петра, а ви мені про Інокентія!
Ответить
3
3
Bonus (Lviv)
Іду свідомо в бан! Ви з історії багато знаєте, але далеко не все щодо Західної України. Так у самому Львові в 30-х роках справді українців було близько чверті населення, і основну маса населення складали поляки і євреї, було ще багато вірмен і німців, але тоді населення було меншим за 400 тис. І такий склад населення був зумовлений тим, що Львів був торговим містом, а вище перелічені нації були відмінними торгашами. Однак, коли в 60-х роках почалась масова розбудова промисловості і з навколишніх сіл люди їхали на роботу, а 90% з них були українці. І вже наприкінці 80-х населення зросло до майже 800 тис., а українців у національному складі населення міста було 78%. В основному за рахунок ближніх сіл, які стали згодом мікрорайонами Львова. А щодо заслуги СРСР, то чомусь "добрий" до українців Союз за пактом Молотова-Рібентропа залишив у складі теперішньої Польщі такі етнічні українські землі як Холмщина і Підляшшя, де проживало понад 70% українців. До речі, тоді на території Брестської області також більшість населення були українці, але її чомусь віднесли до Білорусії. Тому не треба розповідати, що ми стали українцями за Союзу. І взагалі, цей сайт є футбольним, тому звертаюсь до вас шановний Тоже Харьковчанин не провокувати інших дописувачів на нефутбольні теми. Бо якщо проаналізувати нефутбольні, а політико-історичні дописи на цьому сайті, то думаю ви би були тут лідером.
Ответить
7
3
Донецк 36 (ДОНЕЦК)
Та вали в свой бан,провокатор свыдомый !
 
1
10
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 11:17" author="sasho1962 (Kirovoqrad)"] А Кубань Украине? [/quote] И российское Приморье...там целые села по украински разговаривают )
Ответить
7
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 11:17" author="Friend Your"] До 39-го року західні українці називали себе русинами. [/quote] Уважаемый, поинтересуйся, кто такие русины. В данном случае они абсолютно не при чем. А население Львова по переписи...точно не помню, 36 что ли, года преимущественно состояло из поляков и евреев Украинцев там занчилось менее 20%.
Ответить
2
5
Friend Your
То вам, поважаємий, треба поцікавитися, як себе називали західні україньці до 39-го року. А я це давно знаю.
Ответить
3
1
Defolio (Львів)
Тоді населення Львова не було як зараз під 700тис. до мільйона. І ви забули, ще про села, де 99% були і є українці. Вам ні один п.поляк, чи п.єврей не піде в українське село жити, їм подавай розкошні апартаменти. А з тими кого примусово переселили, то всі ми знаємо чим це закінчувалося.
Ответить
5
0
sasho1962 (Kirovoqrad)
А население моего города,не говорю уже про Одессу,на треть было еврейским.И что с того - присоединяемся к Израилю?Кстати,ещё его называли,раньше,"маленьким Парижем".Вперед Франция?
Ответить
4
2
Червонец (Большое Тараканово)
Оппа! А причин, по которой город, входивший в Галицкое княжество имел так мало украинцев не назовёшь ли прицепом?
Ответить
1
1
Friend Your
[quote datetime="20.02.2013 11:13" author="Тоже Харьковчанин (Харьков)"] [/quote] До 39-го року західні українці називали себе русинами.
Ответить
1
1
Defolio (Львів)
скоріш русинами називали себе ті що входили до Угорського Королівства. Закарпаття.
Ответить
3
1
Friend Your
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D1%83%D1%81%D0...
 
2
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 11:13" author="sasho1962 (Kirovoqrad)"]Кстати,в русском языке разрешили склонять "кино","пальто" [/quote] ??????????????????????????
Ответить
0
3
sasho1962 (Kirovoqrad)
Ну что на это ответить.А про "кофе" тоже обьяснять?
Ответить
2
1
genev09 (Донецк)
[quote datetime="20.02.2013 11:08" author="0003725008 (Вишнёвое)"] Вот хотелось бы узнать у Денисова собирается ли он в ближайшее время включить (на платной основе) канал ФУТБОЛ в цифровое эфирное Т2 и что это может стоить или проще ставить тарелку Виасатовскую (99 грн/мес. за 1 канал-дороговато). [/quote] а чего "99 грн/мес. за 1 канал"? там по-моему штук 60 каналов... и спортивных штук 8... правда ерунда всякая, но Футбол и Футбол+ присутствуют, да и по евроспорту иногда можно чего-нить из нарезки глянуть...
Ответить
1
1
0003725008 (Вишнёвое)
В советское время продавали "дефицитные" вещи с нагрузкой.Вот эфирное Т2 там вообще 3/4 мура но так как бесплатно то ещё куда ни шло а здесь ради того чтобы посмотреть 1 канал придётся оплатить по полной. У меня вообще то вопрос к Денисову -он рекламировал футбол в рекламе Т2. Вот я и жду когда появится ФУТБОЛ на Т2. Может ктото владеет такой инфомацией? Людям не имеющим доступа к кабельным операторам думаю это будет небезинтересно.
Ответить
2
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 11:11" author="Shakhtersci (Донецк)"] Возможно тогда они бы были поляками и входили в Евросоюз))) Меня часто удивляет развитие дискуссий на сайте. А начиналось все с грамотного интервью А. Денисова. :) [/quote] Так они и были поляками до 39 года ))) А потмо вдруг стали украинцами все. А дискуссия..ну живем так. Поэтому сложно абстрагироваться. Плюс еще такая тема...не очень похоже, что сия затея имеет только спортивные цели.
Ответить
0
6
Defolio (Львів)
Ми були поляками документально і не зі своєї волі. Ми завжди були, є і будем українцями в душі і у серці. Не вам говорити про нас, дивіться краще на себе. Про таки людей говорять: "В чужому оці скалку найдуть, а в своєму бревна не бачать!"
Ответить
7
2
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 11:08" author="Defolio (Львів)"] Краще вже в польському Лемберге , аніж в Євразії [/quote]Так что..восстановим историческую справедливость? Вернем Галичину Польше ? )))))
Ответить
0
8
888 (Алчевск)
а Алчевск можно????
Ответить
2
1
sasho1962 (Kirovoqrad)
А Кубань Украине?
Ответить
6
1
Defolio (Львів)
Вроді вважав вас за нормальну та адекватну людину.., а пишете чорт зна що!
Ответить
5
1
0003725008 (Вишнёвое)
Вот хотелось бы узнать у Денисова собирается ли он в ближайшее время включить (на платной основе) канал ФУТБОЛ в цифровое эфирное Т2 и что это может стоить или проще ставить тарелку Виасатовскую (99 грн/мес. за 1 канал-дороговато).
Ответить
2
0
genev09 (Донецк)
[quote datetime="20.02.2013 10:58" author="Friend Your"] Для мене Розенталь не авторитет. Те, що пишуть зараз всякі проффесори, то просто підтасування мовних звичок, набутих за віки безграмотності, під сучасні реаліії. [/quote] "зараз"? хоть бы погуглили, что ли... вообще-то Розенталь жил в 1899-1994 годах... и уж точно он не чета нынешним "профессорам"...
Ответить
2
1
Friend Your
Я знаю, коли жив Розенталь, і під сучасністю мав на увазі 20-те та 21-ше століття.
Ответить
1
0
genev09 (Донецк)
[quote datetime="20.02.2013 10:56" author="Адам Жоржевич (Хмельницький)"] Товарищ Розенталь очень четко ответил таким как Вы, что произносить НА Украине - это лингвистический атавизм. [/quote] где? ну где он так говорит? "Сочетание на Украину/Украйне возникло под влиянием украинского языка (ср.: на Полтавщину/Полтавщине, на Черниговщину/ Черниговщине) и поддерживается выражением на окраине." "возникло.. и поддерживается..." т.е. употреблено в насоящем времени... переиздано в 90-х годах, так что вполне новое издание... другое дело, если бы Вы сказали, что Розенталь этот родился еще в Царстве Польском и Украину мог не сильно любить в силу каких-нибудь предубеждений...:))
Ответить
0
5
Адам Жоржевич (Хмельницький)
Оцьки нннада?! )))
Ответить
5
0
sasho1962 (Kirovoqrad)
Кстати,самое главное забыл из-за правописания и политики,если касается бизнеса - Денисов становится вменяемым.
Ответить
2
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 10:47" author="Defolio (Львів)"] Ну тогда все вместе дружно "скажем спасибо" : Речі Посполиті, Російській імперії(Сталіну особливо і всім її царям та цариці Єкатерині 2), Угорському королівству, татарам і всім зрадникам. [/quote] Уважаемый, если б не Сталин - ты бы и поныне жил бы в польском городе Лемберге. Так что - знай меру. )))
Ответить
0
8
888 (Алчевск)
Как я завидывал бы Defolio (Львів)
Ответить
7
0
Defolio (Львів)
Якби не Сталін не було би геноциду в Україні та голодоморів! Краще вже в польському Лемберге , аніж в Євразії
Ответить
6
2
valeks_08 (Донецк)
Тю!...А где ж патриотизм делся?И что, Польша не Евразия?Я уже не говорю за тот факт, что при польском правлении, Львовяне не могли устроится на нормальную работу и получить хорошее образование.Но если, Вам, уважаемый нравится так....
 
1
3
Shakhtersci (Донецк)
Возможно тогда они бы были поляками и входили в Евросоюз))) Меня часто удивляет развитие дискуссий на сайте. А начиналось все с грамотного интервью А. Денисова. :)
Ответить
0
4
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 10:34" author="genev09 (Донецк)"] а ошибки и "чистоту" украинской речи можно услышать, приехав в любой украиномовный город - очень много польских, венгерских и т.д. слов в зависимости от местности, так что классический украинский язык и не сильно узнаешь... [/quote] Причем, что характерно, в первую очередь в самых "патрррриотичных" регионах ))) Как говорит старая пословица - "зови хоть горшком, только в печку не ставь"
Ответить
3
4
genev09 (Донецк)
[quote datetime="20.02.2013 10:34" author="Адам Жоржевич (Хмельницький)"] "Сочетание на Украину/Украйне возникло под влиянием украинского языка (ср.: на Полтавщину/Полтавщине, на Черниговщину/ Черниговщине) и поддерживается выражением на окраине." Ты слепой или специально придуриваешься? Читай этот абзац 12 раз подряд и перейдешь на следующий уровень сознания. Может быть... Потому что для тебя что Ахматова, что Ахметова - нет разницы. [/quote] давайте без переходов на личности, пожалуйста... что я должен перечитать? вижу "Сочетание на Украину/Украйне..." - что не так?
Ответить
3
5
Адам Жоржевич (Хмельницький)
Если перешел - сорри. Ну что же Вы "ваньку валяеете : на Полтавщине, но в Украине - потому что это государство, а не регион, а уж тем более не окраина какой то там империи.
Ответить
5
1
genev09 (Донецк)
ну это же не я придумал... это г-н Розенталь написал, а он-то, как ни крути, является светилом русского языка... точнее являлся... ведь не поспорите, что это вполне украинское выражение, даже Шевченко употреблял "На Вкраїні" понятное дело, что сейчас Украина - полноценное государство, но традиции пока еще живы... пройдет время и может быть будут говорить по-другому...
 
3
4
genev09 (Донецк)
[quote datetime="20.02.2013 10:23" author="Тоже Харьковчанин (Харьков)"] Я не "патриот", нго справедливости ради Да не украинского языка, а аналогией Украина-Окраина и воприятием Украины как субьекта Российской империи ( о чем свидетельствует и аналогия с "Полтавщиной") [/quote] да, вполне возможно... но так сложилось это сочетание, которое украинским политикам показалось обидным и они в 93г выдали постановление говорить на русском языке (!) "в Украину"... повторюсь, это всего лишь исторически сложившаяся традиция... говорили же "на Руси"... поэтому вообще не вижу большой трагедии сказать "на Украине" и украинским "патриотам" тут нечего скрежетать зубами, никто их этим не оскорблял - говорил-то о на руссом? а ошибки и "чистоту" украинской речи можно услышать, приехав в любой украиномовный город - очень много польских, венгерских и т.д. слов в зависимости от местности, так что классический украинский язык и не сильно узнаешь...
Ответить
2
5
Defolio (Львів)
а ошибки и "чистоту" украинской речи можно услышать, приехав в любой украиномовный город - очень много польских, венгерских и т.д. слов в зависимости от местности, так что классический украинский язык и не сильно узнаешь... Ну тогда все вместе дружно "скажем спасибо" : Речі Посполиті, Російській імперії(Сталіну особливо і всім її царям та цариці Єкатерині 2), Угорському королівству, татарам і всім зрадникам.
Ответить
5
1
Валідол (Житомир)
В Україні набагато цікавіший чемпіонат ніж на Росії, тому це об\'єднання нам зараз ні до чого.
Ответить
8
0
Sany (Днепропетровск)
Адексатное вью. Чего же он в своей программе такую ахинею часто несет...?
Ответить
3
2
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 10:19" author="Defolio (Львів)"] На шахматній досці є не тільки ферзь, тура, офіцер,..., але є і пішак від якого впринципі нічого не залежить, але є одне але.., якщо ним правильно керувати, і вміло грати, то можна стати і королевою. [/quote] Золтые слова- "правильно управлять". В 91 могли быть ладьей. А стали пешкой.
Ответить
4
2
sasho1962 (Kirovoqrad)
Неправда.Были бы пешкой не было бы столько возни вокруг нас.
Ответить
3
1
Shakhtersci (Донецк)
За сырье и ресурсы любой колонии великие державы долго возились... Надо смотреть на реальное положение дел в мире, но это уже совсем другая тема...
 
0
3
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 10:19" author="genev09 (Донецк)"]. Сочетание на Украину/Украйне возникло под влиянием украинского языка (ср.: на Полтавщину/Полтавщине, на Черниговщину/ Черниговщине) и поддерживается выражением на окраине. [/quote] Я не "патриот", нго справедливости ради Да не украинского языка, а аналогией Украина-Окраина и воприятием Украины как субьекта Российской империи ( о чем свидетельствует и аналогия с "Полтавщиной")
Ответить
7
1
sasho1962 (Kirovoqrad)
100%
Ответить
2
1
metallist_v (Харьков)
впервые за несколько лет согласен с денисовым .
Ответить
5
2
genev09 (Донецк)
Friend Your kolia26 (ЛЬВІВ) Беовульф (Одесса) . Розенталь Д. Э. (советский и российский лингвист, автор многочисленных трудов по русскому языку. Кандидат педагогических наук (1952), профессор (1962)) для вас авторитетом будет считаться? http://www.evartist.narod.ru/text1/66.htm СПРАВОЧНИК ПО ПРАВОПИСАНИЮ, ПРОИЗНОШЕНИЮ, ЛИТЕРАТУРНОМУ РЕДАКТИРОВАНИЮ "Употребление предлога в в пространственном значении связано с представлением об ограниченном пространстве, при отсутствии этого значения употребляется предлог на. Ср.: машины стояли во дворе (окруженное забором или домами пространство) – дети играли на дворе (вне дома; ср.: на дворе сегодня холодно). 1) С административно-географическими наименованиями употребляется предлог в с винительным и предложным падежами, например: в город/городе, в район/районе, в область/области, в республику/ республике; в Сибирь/Сибири, в Белоруссию/Белоруссии, в Закавказье. Сочетание на Украину/Украйне возникло под влиянием украинского языка (ср.: на Полтавщину/Полтавщине, на Черниговщину/ Черниговщине) и поддерживается выражением на окраине. С названиями горных областей употребляется предлог на: на Алтай/Алтае, на Кавказ/Кавказе, на Урал/Урале (имеется в виду горная местность без точно очерченных границ). Но: в Крым/Крыму (только частично ограниченное горами степное пространство). Употребление предлогов в – на с предложным падежом при названиях гор во множественном числе придает сочетаниям разное значение: в Альпах, в Андах, в Апеннинах, в Пиренеях и т.д. значит «в горах, среди гор»; на Балканах – Балканском полуострове, на Карпатах – на поверхности гор. В некоторых случаях закрепляется один из синонимических предлогов: работать в фотостудии – работать на киностудии (на радио, на телевидении). Иногда сказывается исторически сложившаяся традиция; ср.: в деревне – на хуторе, в селе – первый на селе работник; в учреждении – на предприятии, в переулке – на улице; ср. также: в комбинате бытового обслуживания – на мясокомбинате. На выбор предлога влияет семантика управляющего слова и значение всего сочетания. Ср.: поехал на вокзал – вошел в вокзал, пошел на студию – вошел в студию (сказывается соответствие приставки в- и предлога в)." . извиняюсь за оффтоп, но не я начал придираться...
Ответить
1
6
Defolio (Львів)
Сочетание на Украину/Украйне возникло под влиянием украинского языка (ср.: на Полтавщину/Полтавщине, на Черниговщину/ Черниговщине) и поддерживается выражением на окраине. То це значить ми (український народ) самі винуваті в тому, що в Росії на нашу країну На кажуть? Це ще раз доказує і переконує мене в тому що я думав і вважав про рашку. І як казав Шекспір(вроді) " Весь світ театр, а ми у ньому актори" . А кому на якій стороні добра чи зла грати, оприділяє кожен сам собі. Блін , а потім говорять, а чому українці так погано ставляться до нас..ппц..а як інакше? по інакшому не можна..заклюють!
Ответить
6
1
Тоже Харьковчанин (Харьков)
Мда....правильно сказали- комплексы.
 
2
2
genev09 (Донецк)
где вы увидели оскорбление в словосочетании "на Украину" в русском языке? тут лишь говорится, что такое сочетание возникло под влиянием самих же украинцев: ведь говорил же Шевченко: "Як умру, то поховайте Мене на могилі, Серед степу широкого, На Вкраїні милій" вот они и переняли - гордитесь, что русский язык изменился под украинским влиянием:))
 
3
5
Адам Жоржевич (Хмельницький)
"Сочетание на Украину/Украйне возникло под влиянием украинского языка (ср.: на Полтавщину/Полтавщине, на Черниговщину/ Черниговщине) и поддерживается выражением на окраине." Ты слепой или специально придуриваешься? Читай этот абзац 12 раз подряд и перейдешь на следующий уровень сознания. Может быть... Потому что для тебя что Ахматова, что Ахметова - нет разницы.
Ответить
7
2
Friend Your
Для мене Розенталь не авторитет. Те, що пишуть зараз всякі проффесори, то просто підтасування мовних звичок, набутих за віки безграмотності, під сучасні реаліії.
Ответить
2
2
Shakhtersci (Донецк)
Не надо было ничего объяснять, для твоих оппонентов это как горохом об стенку.
Ответить
0
5
sasho1962 (Kirovoqrad)
Немного уважения к аппонентам не помешало бы!Кстати,в русском языке разрешили склонять "кино","пальто",а "кофе" может быть среднего рода-не только мужского.И где же тут вековые правила?
 
4
1
фэн динамо (Киев)
пусть не пиз...,что телевидение убыточное, блок рекламы стоит очень серьезные деньги за СЕКУНДУ показа, а во время выборов это вообще КОСМИЧЕСКИЕ сумы
Ответить
2
7
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 10:07" author="Андрей (Odessa)"]обращения "сударь" и "господин" тоже веками употреблялись, а исчезли в одно поколение... [/quote] А жаль! Ибо замены на сегодня им не нашлось, к сожалению
Ответить
0
7
sasho1962 (Kirovoqrad)
Атавизмы,во всяком случае у нас.
Ответить
3
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 10:07" author="Defolio (Львів)"]Ви самі в лапках написали "незалежної". [/quote] На сегодня независимость Украины в основном выражается в том, что от нее вмире ничего не зависит, к сожалению. Я в 1991м верил в иное развитие событий.
Ответить
1
6
Defolio (Львів)
Так що на ваш погляд, якщо на нашій планеті є 8 (10) країн від яких все і всі залежать, то іншим країнам тоді потрібно бути не незалежними? На шахматній досці є не тільки ферзь, тура, офіцер,..., але є і пішак від якого впринципі нічого не залежить, але є одне але.., якщо ним правильно керувати, і вміло грати, то можна стати і королевою.
Ответить
5
2
sasho1962 (Kirovoqrad)
Первые лет 5 я согласися бы с вами,но гдето с 1996 все атрибуты(политические,экономические,правовые,в... и тд)государственности в Украине есть.
Ответить
5
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 10:03" author="kolia26 (ЛЬВІВ)"] Ямайка-острів і правильно пишеться "НА".Урал-це країна?Урал-це гори,мотоцикл,автомобіль,бензопила.І значення "в" або "на" можна варіювати в залежності від значення терміну. [/quote] Правильно, об этом и говорю. С этой точки зрени яправильнее писать " на Украине". Просто тяжело сломать привычку, доведенную до автоматизма. Сам иногда говорю "Белоруссия". А вообще наткнулся на фразу:( президент Украинской ассоциации преподавателей русского языка и литературы Л.Кудрявцева ) " возня вокруг предлогов - это все от нашей закомплексованности. Мы говорим "в", кто-то "на", но так это их проблемы! Пора бы уже успокоиться и быть выше этого."
Ответить
1
7
Lexabel777 (Армянск)
glassman (Санкт-Петербург) 20.02.2013 09:59 Да питерцы уже вызвали ажиотаж,да такой,что закончилось это -3 очками для Зенита и сказками про всеобщий ништяк в виде обьединённого чемпионата Газпрома.
Ответить
4
0
kolia26 (ЛЬВІВ)
[quote datetime="20.02.2013 09:58" author="Тоже Харьковчанин (Харьков)"] [quote datetime="20.02.2013 09:53" author="tank75 (Одесса)"] Вообще-то еще со школы осталось в памяти правило: если следующее слово начинается на гласную букву (в данном случае - "Украине"), то необходимо говорит "в". Учился только я еще в СССР. Сейчас вообще фиг поймешь чему учат в школах?! [/quote] Я тоже учился в СССР. Где это Вы такие правила нашли ? "В Урале" ? "В Ямайке" ? [/quote] Ямайка-острів і правильно пишеться "НА".Урал-це країна?Урал-це гори,мотоцикл,автомобіль,бензопила.І значення "в" або "на" можна варіювати в залежності від значення терміну.
Ответить
9
1
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 09:59" author="glassman (Санкт-Петербург)"] Александр Денисов: Российские клубы не вызывают ажиотажа в Украине Сейчас это разные чемпионаты, а когда это будет один чемпионат и результат игры будет влиять на расстановку в таблице. [/quote]Интерес не будет выше, чем сегодня - какая разница - нужны очки в игре с Таврией или Кубанью? Выше интерес не будет, и посещаемость тоже.
Ответить
5
1
glassman (Санкт-Петербург)
Александр Денисов: Российские клубы не вызывают ажиотажа в Украине Сейчас это разные чемпионаты, а когда это будет один чемпионат и результат игры будет влиять на расстановку в таблице. Да учесть, что клубы смогли усилиться за счет приличных гонораров.
Ответить
2
8
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 09:53" author="tank75 (Одесса)"] Вообще-то еще со школы осталось в памяти правило: если следующее слово начинается на гласную букву (в данном случае - "Украине"), то необходимо говорит "в". Учился только я еще в СССР. Сейчас вообще фиг поймешь чему учат в школах?! [/quote] Я тоже учился в СССР. Где это Вы такие правила нашли ? "В Урале" ? "В Ямайке" ?
Ответить
3
10
Friend Your
[quote datetime="20.02.2013 09:46" author="genev09 (Донецк)"] результат исторического развития языка на протяжении нескольких столетий. [/quote] Це результат безграмотності протягом кількох століть, який потім було вже пізно виправляти. І тому вирішили з цим змиритися і начебто напівузаконити. Всі грамотні люди говорять так, як треба, а не так, як їм легше та як їм хочеться.
Ответить
7
1
Киев-Дубай-Транзит (Дубай)
Вполне понимаю Денисова, такой проект ему интересен, вполне понимаю Блаттера и Платини, такой проект им НЕ интересен, потому что с бюджетом 1 млн баксов в конечном итоге приведет сначала к маленькому,а потом и серьезному перетеканию серьезных игрочил с Западной Еввропы, а значит к потере управления Европейским футболом! Ведь если гонорары клубов в ЧСНГ будут вдвое больше, чем в ЛЧ, а бюджет это предусматривает, то это одназно повысит уровен стоимости контрактов, а от хороших денег игроки если поначалу и будут отказываться, то не думаю что долго, так как футбольный век не долог. Да и играть клубы будут не в Ахтырке на огороде, и не в Саратове, а в Москве, Питере, Киеве, Донецке, Харькове, Днепре. Миллер, а тем более Путин, ребята очень амбициозные и раз гасло "Мы вас забаним, исключим" уже сменилось на "мы модем рассмотреть это в 2015 году", это означает, что западные руководители вполне реально осознают реальность этого проекта и реальность того, что может появиться серьезный конкурент в Восточной Европе, привлекающий игроков просто сумашедшими деньгами. И хваленая G14 с ее бюджетом, развалится как карточнвй домик, хотя и не сразу, в сравнении с бюджетом и гонорарами ЧСНГ. Кто то скажет, что этот проект напоминает чем то Нью Васюки, но там были одни сказки Остапа, которого несло, а тут реальные деньжищи и огромное честолюбие очень не бедных людей, которые замыслили почти революцию, по крайней мере в футбольной Европе. ИМХО они вряд ли остановятся на достигнутом и просто так ручки не сложат и губки не надуют, а будут продолжать работать в этом направлении, тем более, что медиамагнаты двумя руками будут ЗА такой проект. И теперь получаем картину:клубы становятся богаче, хозяева и игроки соответственно, медиа обогатиться за наш с вами счет и значит тоже довольны! Не довольны только в Европе, понимая нависшую угрозу, но и к ним подходы обязательно найдутся, ИМХО. Так что если больной и потеет сильно, то это еще не признак того, что он собирается безвольно умирать! А что до развития национального футбола, как в России, так и на Украине, то мы все свидетели тому, что дальше лозунгов дело не идет и ЧУ все больше и больше насыщается иностранцами. И возниает вопрос, так может реально попробовать насытить его игроками несколько другого уровня? Ведь все средства для этого есть!
Ответить
3
10
Pavelko (Луцк)
Родной, что курим?
Ответить
1
0
Беовульф (Одесса)
[quote datetime="20.02.2013 09:53" author="tank75 (Одесса)"] Вообще-то еще со школы осталось в памяти правило: если следующее слово начинается на гласную букву (в данном случае - "Украине"), то необходимо говорит "в".[/quote] Вот, абсолютно верное замечание! Браво! А то тут новые "донецкие" правила русского языка ввести пытаются. :))
Ответить
9
2
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="20.02.2013 09:51" author="Defolio (Львів)"] все що можуть зробити, ... це переписувати на свій лад історію та вчити своїх громадян неправильно. Як кажуть, дураками керувати легше. [/quote] Хм..а к правителям " незалэжной" - особенно с 2004 года - это относится разве в меньшей степени ? ) Это замечание универсально
Ответить
1
9
Defolio (Львів)
Не погоджусь з вами. Звичайно історію можно переписати будь ким та будь де, але історію яка передається з діда-прадіда не викенеш і не перепишеш. Правильно казав, один мій знайомий, що кочуючий народ історії немає. Ви самі в лапках написали "незалежної". То це значить , що ви залежні від когось! От і маєте , те що маєте.
Ответить
6
1
Беовульф (Одесса)
[quote datetime="20.02.2013 09:33" author="genev09 (Донецк)"] ...вообще-то по российским литературным правилам правильно писать "на Украине"... [/quote] А где можно прочитать эти правила? :) Или, это новое веяние с востока? :))
Ответить
8
3
Roma89 (Пирятин)
Александр Денисов: Российские клубы не вызывают ажиотажа в Украине ----------------------------------------------... Ага, а матч ШД - Ильичевец на Донбасс Арене делает фурор, да?))))
Ответить
4
5
Dimonych (FCSD)
Да, делает. На матч Шахтер-Ильичевец собирается 40 тысяч. http://shakhtar.com/ru/matches/events/?id=2692 Я же не виноват что на вас раз в год столько собирается, точнее на нас :) Вот и ты бы лучше начинал бы уже за нормальный клуб болеть, а то жизнь, знаешь ли, проходит)
Ответить
3
3
Тоже Харьковчанин (Харьков)
То то и оно. В Харькове и на Ильичевец меньше 25 тысяч не приходит. Российские клубы больше народа, чем уже есть, собирать не будут
 
8
0
Roma89 (Пирятин)
Я не из тех кто "переобувается", одна жизнь - одна команда! Все кто так делает - это представители древнейшей профессии)))
 
3
2
Shakhtersci (Донецк)
Болельщикам клубов с традиционно полупустыми стадионами не понять болельщиков Шахтера.
 
1
3
kolia26 (ЛЬВІВ)
[quote datetime="20.02.2013 09:46" author="genev09 (Донецк)"] [quote datetime="20.02.2013 09:38" author="Адам Жоржевич (Хмельницький)"] Давай ссылку на такие "правила". Тогда и на Уругвае, на Узбекистане, на Уганде... [/quote] правила не всегда абсолютны, они еще и складываются из традиций... "Однако литературная норма русского языка, согласно которой следует говорить и писать на Украине, – результат исторического развития языка на протяжении нескольких столетий. Сочетаемость предлогов в и на с определенными словами объясняется исключительно традицией. Ср.: в школе, в институте, в аптеке, в отделе, но: на заводе, на почте, на курорте, на складе и т. д. Литературная норма не может измениться в одночасье из-за каких-либо политических процессов." http://www.gramota.ru/spravka/buro/hot10 [/quote] Що за брєд?Хто автор статті?Вассерман?Бо так склалось історично,теж мені аргумент.Ми історично називали своїх північніх сусідів ка...ми,а західних ляхами.Так давай це введем на офіційному рівні.
Ответить
10
1
kolia26 (ЛЬВІВ)
[quote datetime="20.02.2013 09:38" author="Адам Жоржевич (Хмельницький)"] Давай ссылку на такие "правила". Тогда и на Уругвае, на Узбекистане, на Уганде... [/quote] Ще зі школи памятаю.НА острові(приклади На кіпрі,на мальті)
Ответить
5
1
genev09 (Донецк)
[quote datetime="20.02.2013 09:38" author="Адам Жоржевич (Хмельницький)"] Давай ссылку на такие "правила". Тогда и на Уругвае, на Узбекистане, на Уганде... [/quote] правила не всегда абсолютны, они еще и складываются из традиций... "Однако литературная норма русского языка, согласно которой следует говорить и писать на Украине, – результат исторического развития языка на протяжении нескольких столетий. Сочетаемость предлогов в и на с определенными словами объясняется исключительно традицией. Ср.: в школе, в институте, в аптеке, в отделе, но: на заводе, на почте, на курорте, на складе и т. д. Литературная норма не может измениться в одночасье из-за каких-либо политических процессов." http://www.gramota.ru/spravka/buro/hot10
Ответить
4
9
Андрей (Odessa)
"результат исторического развития" - это сложившийся стереотип мышления "Украина - провинция России", в ряду подобных стереотипов: "украинцы - хитрые, над ними нужен русский начальник, иначе толку не будет", "украинский язык - коверкание русского", "украинцы - братья, но младшие, за ними глаз да глаз нужен", и др., и пр., и т.д., и т.п. обращения "сударь" и "господин" тоже веками употреблялись, а исчезли в одно поколение...
Ответить
8
1
sasho1962 (Kirovoqrad)
Исторический процесс не остановим,как пришло так и уйдет.Мне кажется предлог "на" относится к понятию региональному,чаще всего(на Балканах,на Колыме),или островному(на Кипре,на Мадагаскаре).Кроме того учитывается созвучие гласные-согласные предлога и существительного."В" и "у" очень близки при совместном произношении.При переводе "Шерлока Холмса" читал 2 варианта по русски:доктор Ватсон и доктор Уотсон.Но как такого правила нет,есть примеры написания.Но про страну логичнее говорить с предлогом "в"
Ответить
5
0
genev09 (Донецк)
да, не спорю... сейчас многие говорят "в Украину"... вполне может быть, что через какое-то время только так и будет употребляться, но нельзя говорить безапелляционно, что только так правильно...
 
1
5
Defolio (Львів)
На Росії теж вболівальники проти такого "братського об!єднання". Так що ті хто губу розкатали, закатайте назад))) Ніколи не буде такого об!єднання, ні футбольного, ні державного. Люди зі шкури вилізуть, а не дадуть.
Ответить
11
1
kolia26 (ЛЬВІВ)
[quote datetime="20.02.2013 08:58" author="Shveps (Poltava)"] Не знаю где пролетает Денисов , но говорит он все верно на мой взгляд! [/quote] Він тут аналізує зі свої економічно вигідної йому точки зору.Прямих закликів,що він проти цього чемпіонату я не бачу у цьому інтерв"ю.120 млн. ціна пулу,газпрому під силу її забезпечити.Якщо ТРК хоче бути офіційник співвласником пулу,то прийдеться викинути половину,тобто 60 млн.Про що Дєнісов і говорить,натякаючи,що пул ЛЧ коштує набагато меньше.Отже навіщо Ахмєтову йти у чемп СНД заробляти кошти і одразу ж їх викидати на телепул?
Ответить
3
2
Friend Your
[quote datetime="20.02.2013 09:29" author="glassman (Санкт-Петербург)"] Мне кажется все эти задумки с чемпионатом связаны с несколькими перспективами. Первая - главная и отрицательная. Из-за финансового фейрплея наши клубы вылетят и европейских кубков.Их просто не допустят до соревнований. Поэтому и придумали схему по которой можно легально фейрплей обойти. Почему при этом подтягивают Украину? Во первых уже есть несколько реально сильных клубов. Во вторых из-за более южного расположения проще сформировать календарь. В третьих - лояльность. Мне кажется Руководству России снять хотя бы часть негатива между нашими странами, а общий чемпионат может помочь в этом. Ну и колосальный толчок в развитии футбола. Мне кажется, что получив обещанные доходы, клубы - середнячки сильно поднимут свой уровень и проходных матчей не будет совсем. Если посмотреть на КХЛ - там зарубы в каждом матче.За два-три года европейский рейтинг можно поднять до пятерки, а потом и за тройку побороться. [/quote] Видаєте бажане за дійсне. Якщо фінансовий фейр-плей буде введене, то його не обходити треба, а виконувати. Не можна втікати від проблем, тим більше в такий неоднозначний спосіб. По всьому іншому - політика. КХЛ - це російський турнір з кількома європейськими командами, теж роздутий. Але його існування можна виправдати тим, що нац хок ліги в Європі слабо сформовані, чого не скажеш про футбол.
Ответить
7
0
Sandro (Kyiv)
Кроту никогда не понять что такое Динамо-Спартак.
Ответить
7
8
Dimonych (FCSD)
Вам никогда не понять что значит болеть за интересный клуб :)
Ответить
3
3
valeks_08 (Донецк)
Ну конечно:)Интересно, а какие объективные доводы, что бы так утверждать?
Ответить
2
1
genev09 (Донецк)
[quote datetime="20.02.2013 09:24" author="цитадель (Черкассы)"] Уже лет 5-7 в цивилизованом мире никто не говорит "на" [/quote] [quote datetime="20.02.2013 09:24" author="цитадель (Черкассы)"] лет 5-7 в цивилизованом мире никто не говорит "на" [/quote] а можно поинтересоваться, что имеется в виду под словами "цивилизованный мир"? вообще-то по российским литературным правилам правильно писать "на Украине"... повторюсь, не могут власти Украины указывать, как правильно говорить на русском языке... сказав "на Украине" - не нарушаешь правил русского языка, а то, что это не нравится украиноязычным гражданам - это их проблемы... и вообще оффтопим, потому закрываем тему...
Ответить
4
15
Адам Жоржевич (Хмельницький)
Давай ссылку на такие "правила". Тогда и на Уругвае, на Узбекистане, на Уганде...
Ответить
11
4
Defolio (Львів)
На Росії є просто виняток - Україна як самостійна,незалежна держава. Тому вони бісяться, і перебіситись не можуть. А все що можуть зробити, то це те чим вони завжди займались з покон віків, це переписувати на свій лад історію та вчити своїх громадян неправильно. Як кажуть, дураками керувати легше.
 
8
1
цитадель (Черкассы)
Циливизованый мир -- это тот, в котором тебя понимают независимо от языка и вероисповидания. И не ссат где им вздумается, и не провоцируют других. У меня полно друзей и в Европе, и в России, и других странах и континентах. Так вот раньше, лет десять назад, действительно, говорили "на Украине", а сейчас говорят "в", и это как-то само по себе пришло, потому что становятся умнее. Но Вам, смотрю, этого не понять. И тема эта совсем для другого форума
Ответить
4
0
Friend Your
[quote datetime="20.02.2013 09:19" author="genev09 (Донецк)"] "на Украине" или "в Украине" - это очень спорный вопрос... тут много копий в спорах поломало ученых мужей... почитайте, к примеру, если интересно: http://gn.org.ua/in_ua "Q. А какое вообще право имеют украинские органы власти указывать, как правильно писать на русском языке? A. Никакого. Точно так же законы, решения, постановления и ценные указания российских органов власти и Института русского языка РАН не обязательны для исполнения украинскими органами власти, средствами массовой информации и отдельными гражданами (в том числе говорящими/пишущими на русском языке)." [/quote] Все правильно, норми літературної англійської на території Австралії, США і інших колишніх колоній Великобританії не виконується. В колишніх колоніях вже англійська зі своїм колоритом і не можна сказати, що це погано, бо місцевим так зручніше.
Ответить
4
5
Kievchess (Киев)
[quote datetime="20.02.2013 09:18" author="Friend Your"] Що хазяїн дозволить, те й буде говорити. Шаг вліво, чи вправо - спроба втечі і звільнення на місті. [/quote] ну почему же? http://www.youtube.com/watch?v=BBk0hv6TC40
Ответить
1
6
Friend Your
[quote datetime="20.02.2013 09:27" author="газонакосильщик (Харьков)"] я не согласен что шлак будет там играть , это просто ЭКОНОМИЧЕСКИ .... [/quote] цей шлак буде 2-3 роки відсіюватись. І шлак не буде очки своїм сюзеренам приносити.
Ответить
2
2
glassman (Санкт-Петербург)
Мне кажется все эти задумки с чемпионатом связаны с несколькими перспективами. Первая - главная и отрицательная. Из-за финансового фейрплея наши клубы вылетят и европейских кубков.Их просто не допустят до соревнований. Поэтому и придумали схему по которой можно легально фейрплей обойти. Почему при этом подтягивают Украину? Во первых уже есть несколько реально сильных клубов. Во вторых из-за более южного расположения проще сформировать календарь. В третьих - лояльность. Мне кажется Руководству России снять хотя бы часть негатива между нашими странами, а общий чемпионат может помочь в этом. Ну и колосальный толчок в развитии футбола. Мне кажется, что получив обещанные доходы, клубы - середнячки сильно поднимут свой уровень и проходных матчей не будет совсем. Если посмотреть на КХЛ - там зарубы в каждом матче.За два-три года европейский рейтинг можно поднять до пятерки, а потом и за тройку побороться.
Ответить
3
9
Андрей (Odessa)
снять часть негатива? какого негатива? если цены на газ, то все в руках Миллера! он абсолютно прав насчет популярности российских клубов у нас, а КХЛ - неверный пример, т.к. в Европе никогда не было сильной ЛЧ, как в футболе.
Ответить
5
0
цитадель (Черкассы)
[quote datetime="20.02.2013 09:19" author="genev09 (Донецк)"] "на Украине" или "в Украине" - это очень спорный вопрос... тут много копий в спорах поломало ученых мужей... почитайте, к примеру, если интересно: http://gn.org.ua/in_ua "Q. А какое вообще право имеют украинские органы власти указывать, как правильно писать на русском языке? A. Никакого. Точно так же законы, решения, постановления и ценные указания российских органов власти и Института русского языка РАН не обязательны для исполнения украинскими органами власти, средствами массовой информации и отдельными гражданами (в том числе говорящими/пишущими на русском языке)." [/quote] Уже лет 5-7 в цивилизованом мире никто не говорит "на"
Ответить
13
3
Friend Your
Що хазяїн дозволить, те й буде говорити. Шаг вліво, чи вправо - спроба втечі і звільнення на місті.
Ответить
2
8
Бармалей младший (Ужгород)
По делу.
Ответить
6
1
лигерон (Днепропетровск)
Для разнообразия адекватная вьюха.
Ответить
6
2
Леша из Крыма. (Таврическая губерния)
РАСПИСАЛСЯ ЗА ВСЕХ......
Ответить
3
2
Metallic@ (Николаев)
Проблема в том что большинство людей в Украине футбол НЕ любит, ничем не интересуется, не разбирается и клюёт только на вывески...
Ответить
10
1
газонакосильщик (Харьков)
Саня обалютно прав в части экономики цифр в 120 млн бакарезов за трансляции, Я глубоко убеждён что активная футбольная биомасса которая висит на этом сайте и на других как только станет вопрос об абон плате допустим в 50 грн в мес за просмотр чемпа СНГ , сразу 99% этих деятелей скажет ГРОШЕЙ НЕМА. А Лично я обеими руками и ногами за чемп СНГ тем более за чужой счёт, ЧУКРа с такими командами как Ильичёвец, Заря, Говерла, МЗ, Кривбас, Армянский Металург , Севастополь и Сталь Алчевск которые будут скоро играть в УПЛ это просто пародия футбола
Ответить
2
17
Адам Жоржевич (Хмельницький)
Ты что-то не то сегодня накосил...)))
Ответить
11
1
газонакосильщик (Харьков)
))) как бэ наверно ....
 
2
3
лигерон (Днепропетровск)
При теперешнем предложении, "По 9 команд от страны" большая часть этих команд таки останется в ЧСНГ, более того. Добавятся еще дрова от соседей.
Ответить
2
2
газонакосильщик (Харьков)
я не согласен что шлак будет там играть , это просто ЭКОНОМИЧЕСКИ ....
 
1
5
цитадель (Черкассы)
Сразу видно, что он очень хочет этих денег, аж поджилки дрожат. Но вынужден говорить, что, мол, нет, нас это не устраевает, ибо УЕФА вздрючет
Ответить
3
12
Адам Жоржевич (Хмельницький)
Все по делу, все резонно - приятно читать.
Ответить
17
2
Duha (Донецк)
Канал "Футбол",скажем так,не является собственностью товарища Денисова и "пролететь" он никак не сможет!:) Он всего лишь думает о том,что прийдется повышать плату за показ каналов и которую совсем уж не охотно болельщики готовы заплатить! Уже ведь "повысили",копеек вроде на 60,и после этого кабельные операторы стали отключать каналы,так как его потом только не "благодарили" любители всё получать бесплатно!:)
Ответить
6
7
Батистута (Луцк)
На 60 копеек ,та я плачу на 20 грн больше чтобы смотреть канал футбол
Ответить
2
0
Duha (Донецк)
Уточнил по поводу повышения- в 2011 году было повышение на 67 копеек со стороны медиа-группы "Україна" на каналы "Футбол",вся остальная цена- это уже к кабельным операторам вопросы! Хотя знаю что в пакете Экстра тв эти два канала идут по цене 29 грв.!
 
1
0
bander-login (Луцьк)
Пан Денисов,вивчіть "русский язык", якщо Ви не бажаєте розмовляти на мові тієї країни, де проживаєте, а віддаєте перевагу мові - країни , що по сусідству, яка є старшим братом , кращим другом і т.д. В и робите постійно помилки. Не "НА УКРАИНЕ", а " В УКРАИНЕ". Аналогічно: в Італії, в Німечині,в Англії.
Ответить
19
27
genev09 (Донецк)
"на Украине" или "в Украине" - это очень спорный вопрос... тут много копий в спорах поломало ученых мужей... почитайте, к примеру, если интересно: http://gn.org.ua/in_ua "Q. А какое вообще право имеют украинские органы власти указывать, как правильно писать на русском языке? A. Никакого. Точно так же законы, решения, постановления и ценные указания российских органов власти и Института русского языка РАН не обязательны для исполнения украинскими органами власти, средствами массовой информации и отдельными гражданами (в том числе говорящими/пишущими на русском языке)."
Ответить
5
7
tank75 (Одесса)
Вообще-то еще со школы осталось в памяти правило: если следующее слово начинается на гласную букву (в данном случае - "Украине"), то необходимо говорит "в". Учился только я еще в СССР. Сейчас вообще фиг поймешь чему учат в школах?!
 
10
1
COBALT (Middletown)
Все он правильно написал: на Украине.
Ответить
2
16
Dimonych (FCSD)
Денисов говорит правильно, это российская газетка пишет неправильно, у них это принципиально.
Ответить
4
1
genev09 (Донецк)
несколько интересных цитат: "Лига чемпионов - это турнир, в котором российские и украинские команды борются с сильнейшими клубами Европы. Почему матчи между потенциальными участниками чемпионата СНГ должны быть выше них?" "На сегодня телевидение на Украине не окупается. Пока это проекты инвестиционного характера." (вот и практически прямой ответ всем злопыхателям: каналы не окупаются, деньги надо отрабатывать...) "Потенциально порядка четырех миллионов семей. Каждая семья - это два с половиной - три человека. Зимой число абонентов не падает" (полтора землекопа:))) "УЕФА и ФИФА будут категорически против этой инициативы. Если они позволят состояться такому прецеденту, то тут же очнется G14 (организация ведущих европейских клубов. - "Спорт день за днем"). Это как открыть ящик Пандоры!" . в общем, вполне адекватный человек и говорит логичные вещи... не понимаю тех, кто его поносит...
Ответить
25
4
vinn (Khmelnitsky)
це в цьомі в\'ю він адекватно говорив...а за звичай не його поносять -а він сам поносить нехіло))))))
Ответить
13
6
Shveps (Poltava)
Не знаю где пролетает Денисов , но говорит он все верно на мой взгляд!
Ответить
30
2
vinn (Khmelnitsky)
перший раз бачу адекватні слова Сашки))))))
Ответить
33
3
kolia26 (ЛЬВІВ)
Дєнісофф у разі створення чемпіонату СНД,зі своїм ТРК Футбол пролітає "Мімо касси",тому і зрозуміло його негативне ставлення)
Ответить