Керівник "Карпат" перебуває під адміністративним арештом

Керівник "Карпат" перебуває під адміністративним арештом


Вчора, 13 травня, галицький районний суд міста Львова виніс постанову про адміністративний арешт 25-річного львів’янина, який 6 травня під час "обливаного понеділка" не реагував на вимоги працівників міліції.

Про це повідомила начальник ЦГЗ УМВСУ у Львівській області Світлана Добровольська. Зараз Павлів відбуває покарання.

Інцидент набув розголосу - в молодику, який "смикав" працівника міліції, завдяки фото впізнали керівника ФК "Карпати" Тараса Павліва.

Фото с сайта gazeta.lviv.ua

Нагадаємо, Тарас Павлів є головою громадської організації "Завжди вірні", яку створили вболівальники "Карпат". У вересні 2012 року почесний президент ФК "Карпати" Петро Димінський повністю передав управлінські повноваження клубом "Завжди вірним".

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
RomanSh (Lviv region)
На фото противно дивитися. Особливо на долбо**ба в синій футболці, через котрого, очевиднео, все і заварилося. Порівняйте його (особливо його внутрішній стан) на фото2 і на фото3.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 61
RomanSh (Lviv region)
На фото противно дивитися. Особливо на долбо**ба в синій футболці, через котрого, очевиднео, все і заварилося. Порівняйте його (особливо його внутрішній стан) на фото2 і на фото3.
Ответить
0
0
Донецк 36 (ДОНЕЦК)
Закрыть лет на пять и на зону в Донецкую область !
Ответить
0
1
Karpaty_the_best (Lviv)
[quote datetime="14.05.2013 18:08" author="Свободу не спинити (Львів)"] Цікаво а чому він його смикав. Як видно з фото всі нормально спочатку обливали перехожих (для тих хто не знає то є така традиція вранці на обливний понеділок (другий день Пасхи) хлопці йдуть обливати дівчат), а вже на наступному чомусь мент біжить за одним з учасників акції. [/quote] Я не думаю, що облити з ніг до голови холодною водою набраною в найближчій калюжі, є нормальним і відповідає традиціям. А задирання спідниць, якій традиції відповідає? Тим більше, якщо по вашому це відповідає традиціям, то чому це бидло бігало з закритими обличчями? А позакривали вони облшиччя, тому що прекрасно розуміють, що це звичайне хуліганство. Традиція полягає в тому, що злегка покропити дівчину водою, а не вилити їй на голову відро води і задерти спідницю. А ця група безкультурних рагулів, це звичайні хулігани і ними повинна займатися міліція. І їм повезло, що в нас не прийнято писати заяви про сексуальне домагання, бо в Америці всі їхні жертви задертих спідниць вже б написали заяви в поліцію. І поясніть мені будь-ласка, чому Гдадік поліз з руками до міліціонера захищати хуліганів? Чи "Завжди вірні" це безкультурне бидло, яке перетворює народні традиції в дике хуліганство на вулицях Львова?
Ответить
6
0
Анатолій , м.Львів (Львів)
А вот то, что формально клубом руководит какая-то гопота (пусть голубая и пушистая) - это повод задуматься, о том, а есть ли будущее у такой команды... Жаль что вы этого не видите... michailo (Донецк)14.05.2013 19:10 ______________________________________________... Праві Ви .Та Ахметов у 25 років ... А що робив Ахметов у 25 ?
Ответить
1
0
III (Lviv) (Львів)
2 Львівяни Такі, як ця, новини та їх обговорення існують для дрочерів на "проблеми Карпат". Не заважайте людям отримувати хоч якесь задоволення від життя. З розумінням та співчуттям слід ставитися до їх екології, вірусу гепо-добкінізму і банальної людської заздрості.
Ответить
0
0
Nick_Sparrow (Харьков)
http://www.youtube.com/watch?v=STzufT8SRIU
Ответить
0
0
donets1961 (луганск)
Как хе достали эти мажоры Сам в своей жизни ничего тяжелее ложки не поднимал, а гонору на 3-х гетманов и так будет до тех пор пока перед ЗАКОНОМ не будут все равны- и депутат и дворник
Ответить
0
0
Мститель Неуловимый (Николаев)
[quote datetime="14.05.2013 18:13" author="tulja (Lvov)"] Мститель Неуловимый (Николаев)-а ти не думав як легко нами маніпулювати?хоч чесно говоря цей хлопчина і не завжди правий і можливо де вчому помиляється та все ж це ще дитина!але чому дорослі так пильнують його і зразу ж в пресу несуть його ляпи?напевно це комусь потрібно але явно не нам з вами!це фото говорить про много і про ніщо!а можливо міліціонер спровокував?ми ж незнаємо правильно?хоча по фото видно що хлопчина берегів не бачить!а що за всіма фанатами так пильно дивляться з фотоапаратами?все це низько і гидко і тому брати сторону тих хто це планує для мене такождуже низько!в цьому нічого доброго і людського немає!щодо керівництва то тут попросив би неробитьи висновків на тому в чому ви всі не свідомі тому що небачите явного!скільки б фани не шкодили Карпатам!наш Димінський ніколи на нихне жалівся а тим більше ніколи не забороняв ходити на футбол!хотів би я бачити що зробив би ахметов зфанами як би вони на футбол не ходили строєм!молодь вона вюди радикальна і вина в цьому старших тому що з ними потрібно спілкуватись!бачив що робилося у Франції?я не бажаютаких дій у нас але там молодьрозкута і тому ніхто там не передким не прогинається!бузпорядки можна прибрати а приниження НІКОЛИ! [/quote] Нет понятие дети, старики и т.п. когда человек становиться публичным и занимает какой то пост , как говорится "назвался груздем полезай в кузовок", ведь никто его не заставлял становится главой ГО и получат определенные полномочия в управлением ФК "Карпат", теперь он не "хлопчина", а лицо клуба и его поступки это имидж клуба. По поводу фотоаппарата , старая истина " наказывают не тех кто нарушает, а тех кого ловят", потому или не нарушай или не попадайся :). И в чем провокация? В том что они начали проводить обливание в общественном месте и где то перешли границу и оказали сопротивление милиционеру , они что не знали , что такое возможно, что не всем это нравится. Вы хотите оправдать "праздник непослушания" или "дуракам закон не писан"? Насчет фанов , строем ,Ахметова это баян который базируется на ваших стереотипах, лично мне болельщики Шахтера своим поведением более симпатичны , чем орущее и все ломающая стадо которым вы и Динамо так гордится. Оставаться человеком даже на массовых мероприятиях значительно тяжелей , чем стать животным в толпе. Все эти поведения напоминают мне задор толп плебса в 17 году. Вы что поведения выходцев из Африки во Франции ставите в пример поведению аборигенов Львова ... веселая у вас аналогия , хотя смуглые в ярких национальных одеждах, может вы и правы , есть что то общее :)
Ответить
0
0
papa12345 (Львів)
Ви,напевно,неуважно читали пост tulja (Lvov),в якому пояснено дуже багато- а ви :бачимо те що бачимо??? Нікто не виправдовує поведінку хуліганів,але-побувайте на святі обливного понеділка,і у вас питань по культурі не виникне в("общественном месте") і не тільки!!!! На рахунок фанів- без слів.... "Оставаться человеком даже на массовых мероприятиях значительно тяжелей , чем стать животным в толпе."- а хто спорить??? "Все эти поведения напоминают мне задор толп плебса в 17 году."-no comments(таке враження , що ви штурмували Зимній)))) "Вы что поведения выходцев из Африки во Франции ставите в пример поведению аборигенов Львова ... веселая у вас аналогия , хотя смуглые в ярких национальных одеждах, может вы и правы , есть что то общее :)"-тут йдеться про ВОЛЮ,національні традиції...ІМХО
Ответить
0
0
Igorich (Львів)
dimilano24 (Харьков) 14.05.2013 19:10 Повір, в порівнянні з Харковом, Донецько, Сумами...... у рівень культури у Львові на порядо вищий. Тут просто 3 фактори: 1. Ви бачите тільки те, що хочете бачити (хто хоче бачити у Львові позитив, той його бачить, хто негатив - відповідно, дивиться на дороги, гопоту.....) 2. Як і в кожному місті, у Львові теж, як не дивно є така хвороба, як гопота. Правда, як сказав мені мій знайомий з Херсону після кількох днів перебуваня у Львові: - Я в вас вообще гопников не видел! 3. Думаю, (хоча можливо помиляюся), якби на родінє ПРезидента хтось виніс подібний мусор з хати, то шукалиби того журналіста по лісах довго і нудно.
Ответить
2
2
SVD33 (Черкаси-Луцьк)
moderator 14.05.2013 18:06 Причина? Що про Львівців неможна подавати ніяку інформацію? Якщо вони не адекаватні так садити цих Львівців або на виправні роботи,є місця дем не вистачає робочой сили.
Ответить
0
1
dimilano24 (Харьков)
Какой кэривнык такая и команда, а то рассказывают что Львовяне самые культурные, видим мы их фашистское поведение и на матчах,а теперь и их руководителя вне футбола
Ответить
4
2
Igorich (Львів)
tulja (Lvov) 14.05.2013 18:57 Бачу, трохи комплексуєш. Напевно на початку 2000-х ходив по центру з питаннями до незнайомих людей: єшть какіхта двацпять копачєг? Ті панімаєш, мусарасава павєзалі пацанчіка срайона. А ті з якогУ района?....................
Ответить
2
0
tulja (Lvov)
Igorich (Львів)-турка з малої тому що то є моє відношення!а твоя реакція це діагноз!твої побратими реагують так завжди!до речі половина з них це МІЛІЦІЯ!
Ответить
0
4
Igorich (Львів)
tulja (Lvov) 14.05.2013 18:31 чуєш, турка, ти напевно сам не далеко від гопоти втік, по каліграфії і назві міста це видно. Між іншим, газета, яка тобі не подобається, опозиційна до Карпат, та частина львівських ЗМІ, яка не належить Димінському. Подібні фото і в Експресі, і в інших газетах, чи на інтернет-ресурсах викладали. Було чітко видно, як зелено-біла гопота знущається з пересічних львів"ян і гостей міста
Ответить
3
1
tulja (Lvov)
Igorich (Львів)=Igorich (турка).
Ответить
1
2
Igorich (Львів)
Гопота гопотою. Потрібно було мента повиловлювати їх з самого ранку, надавати гум по сраці, позаписувати прізвища, а після дня Львова відправити центр прибирати. Хто не прийшов, тому 15 діб. Тоді б знали, як лити відра води на всіх підряд, в т. ч. на туристів, яких обливаний понеділок ніяким боком не стосується
Ответить
7
1
tulja (Lvov)
michailo (Донецк)-Міша!а чому ти не бачиш що роблять судьї з чиновниками від футболу!з Карпатами?нев же ти думаєш що ці діти керують клубом?їм дали частину прав щоб вони відчули себе відповідальною частиною клубу!як бачим що не все так гладко але дитячі дурості розкручувати до таких меж а діла мажориків які машинами збивають людей!тихенько заминають!ну скажи де наш розум?ну це що тут цеж маніпуляція яка має мету на розбрат!щоб ми тут один одного обливали!а що думаєш у Львові всі такі патріоти?та газета в якій це фото надрукували має свою мету!у нас немає народної ані преси ані телебачення!ну що ти думаєш що миліція така безобідна як на цьому фото то ти дуже помиляєшся!просто сьогодні у Львові а завтра і у вас!Ми всі в цьому бруді і потрібно з нього вибиратися але аж ніяк не сварками і взаємо-звинуваченнями!
Ответить
1
0
michailo (Донецк)
Уважаемый! Заметьте, я ничего, ни слова не сказал о том, что там на этих фото... Фото можно сделать любые, был бы комп хороший... Вопрос же в другом, зачем этот фиговый лист??? Зачем такие, с позволения сказать, презы клубов, которые на самом деле фуксы, обязанность, которых сидеть при всех властях??? Вот о чем вопрос-то был, а не кто куда и кого за что-то смыкнул... Для меня это как раз вообще не имеет значения - не убили никого, не травмировали, ну и ху.дожник с ними... А вот то, что формально клубом руководит какая-то гопота (пусть голубая и пушистая) - это повод задуматься, о том, а есть ли будущее у такой команды... Жаль что вы этого не видите... Хотя может быть и я чего-то недопонимаю...
Ответить
0
0
tulja (Lvov)
Мститель Неуловимый (Николаев)-а ти не думав як легко нами маніпулювати?хоч чесно говоря цей хлопчина і не завжди правий і можливо де вчому помиляється та все ж це ще дитина!але чому дорослі так пильнують його і зразу ж в пресу несуть його ляпи?напевно це комусь потрібно але явно не нам з вами!це фото говорить про много і про ніщо!а можливо міліціонер спровокував?ми ж незнаємо правильно?хоча по фото видно що хлопчина берегів не бачить!а що за всіма фанатами так пильно дивляться з фотоапаратами?все це низько і гидко і тому брати сторону тих хто це планує для мене такождуже низько!в цьому нічого доброго і людського немає!щодо керівництва то тут попросив би неробитьи висновків на тому в чому ви всі не свідомі тому що небачите явного!скільки б фани не шкодили Карпатам!наш Димінський ніколи на нихне жалівся а тим більше ніколи не забороняв ходити на футбол!хотів би я бачити що зробив би ахметов зфанами як би вони на футбол не ходили строєм!молодь вона вюди радикальна і вина в цьому старших тому що з ними потрібно спілкуватись!бачив що робилося у Франції?я не бажаютаких дій у нас але там молодьрозкута і тому ніхто там не передким не прогинається!бузпорядки можна прибрати а приниження НІКОЛИ!
Ответить
0
0
Свободу не спинити (Львів)
Цікаво а чому він його смикав. Як видно з фото всі нормально спочатку обливали перехожих (для тих хто не знає то є така традиція вранці на обливний понеділок (другий день Пасхи) хлопці йдуть обливати дівчат), а вже на наступному чомусь мент біжить за одним з учасників акції.
Ответить
0
4
канц (Львов)
про що ті говориш? як хлопці? яких дівчат??? ти бачив що виробляли ці "хлопці" понамотували на обличчя футболки натягнули маски (як завжди ) духом вони дохлі, через те і соромляться обличчя показувати. І почали заливати водою усіх незважаючи не на що... це є Стаття 296. Хуліганство!!! і така Ганьба з цими "хлопцями" кожен раз у Львові, як що є можливість грубо порушати громадський спокій з\'являються ці "хлопці" з так званим "гладіатором" в масках замість обличчя...
Ответить
3
1
SIRy (Lвів)
А що на факу Юристики ЛНУ Вас не навчалим української мови? Як Ви туди проповзли без ЗНО, чи Вм тільки прийдете до нас? До питання: ст. 296 Хуліганство. Джерело? КЦП, КПК УРСР, СССР чи канцтовари (Львов) завше актуальні? А за фактом - чітко видно, що Павлів підписався за хлопчину, якого чубив "воїн з неопізнаними ознаками приналежності". Щось не видно ні погонів, ні посвідчення. Натомість чітко проглядується палиця (кийок).
 
0
4
moderator
SeerAlexKASPIAN (Луцк) 14.05.2013 17:35 Заблокований.
Ответить
0
1
michailo (Донецк)
Дорогенькие болельщики Карпат! У вас была очень симпатичныая команда, которая могла дать бой любому гранду. А как мы за КЛ болели вместе с Вами, когда они бились в ЛЕ!!! И шо сейчас с командой??? Это ведь не КЛ, а х-н знает шо... А теперь выясняется, что клубом пусть чисто формально, но руководит какая-то гоп-структура... Можно и нужно уважать болельщиков, но решения со всей ответственностью за них должен принимать президент клуба, не прикрываясь какими-то мажорами... А шо мы видим здесь??? Я не знаю реальных раскладов, но кто тогда решал, кого приглашать или увольнять с тренерского мостика, сколько можно или нельзя потратить на трансферы и т.д. Звиняйте куме, но теперь мне ясно, что КЛ, гораздо больнее, чем казалось до сих пор. Костов сделал абсолютно верно, что свалил оттуда... Печалька, однако!...((((((((((
Ответить
5
0
SIRy (Lвів)
Міську! Не треба нас шкодувати (Не надо печалиться, вся жизнь впереди! Надейся и жди!). Спокійно, без нервів, ми тут самі без вусів. Хворі КЛ - точно, маєш рацію! Відлікуємо моментально (ага, по типу бразильців у шахту, метрів на 800). Тримай Шахтар, би ся не скурвили як восени ...
Ответить
0
2
Мститель Неуловимый (Николаев)
То мопед с кем то не поделил , то тут, имхо Дыминский своим решением отдать какие то полномочия ГО показал свою глупость в управлении клубом, ни сколько не сомневаюсь в его уме в вопросах бизнеса, но ФК Карпаты это не его. И хоть на данном сайте многие болельщики Карпат лично у меня не вызывают симпатии, но все равно Карпаты если убрать всю историко-политическую мишуру был самобытным клубов , кубковым бойцом , но начиная с ухода Маркевича клуб хоть и при Кононове немного оживал все время хирел, жаль, я вижу причину в руководстве клуба ,то же самое происходит и с Динамо К и та же причина.
Ответить
0
0
Volynyak@ (Луцьк)
http://www.champion.com.ua/football/2013/03/11/526...
Ответить
0
0
papa12345 (Львів)
потрібно було щей трудотерапію застосувати-мити та підмітати вулиці!
Ответить
3
1
SeerAlexKASPIAN (Луцк)
льВІВЦІ
Ответить
5
5
Донецк 36 (ДОНЕЦК)
Позор на позоре а не футбольный клуб !
Ответить
8
3
german (Львів)
і в чому позор? в тому що менту тягла дали... чи в тому що суд щось там присудив?
Ответить
0
10
Донецк 36 (ДОНЕЦК)
Кузнецов Батиста Кочиш и др.Все даром уходили, даже в первую лигу только бы от неудачников свалить !
 
2
2
Eugeen (Львов)
Мише Кополовцу стыдно на улицу выходить, а этот герой красуется. Я считаю что за результаты Карпат ему должно быть ещё больше стыдно, как руководителю. Павлив, сиди дома, заройся в подушку и думай как спасти Карпаты. Как Карпаты начнут выигрывать и показывать футбол, тогда появляйся.
Ответить
7
1
german (Львів)
та який він керівник... тільки Ви не ведіться на цю мульку... ладно там з Донецьк ачи з Севаса не все розбереш... але Ви львівські... бачите що ця мулька з передачею управління це фігня повна... невже це так важко зрозуміти... а по суті... ну пообливались... чого там ментам робити?...
Ответить
0
7
german (Львів)
коли дають тягла ментам це завжди зачот!
Ответить
0
10
Pavel Vezko (Donetsk)
а че в масках обливали? сыкливые такие?
Ответить
2
0
Кораблестроитель (Севастополь)
Ну побрызгал водичкой, если во Львове такая традиция, зачем милиции вмешиваться?
Ответить
1
2
Pavel Vezko (Donetsk)
может женщины жаловались
Ответить
1
0
german (Львів)
100% не було б ментів не було б новини...
Ответить
0
0
Chupakabra (lviv)
за що? будь-ласка пункт
Ответить
0
2
Chupakabra (lviv)
[quote datetime="14.05.2013 16:47" author="moderator"] Chupakabra (lviv) 14.05.2013 16:41 Попередження. [/quote] за що? пункт будь-ласка
Ответить
0
4
Eugeen (Львов)
И кому ППД доверил Карпаты, шайке малолеток. Ему Карпаты спасать надо а он милицию дёргает и тёлок обливает.
Ответить
6
0
vituynia (Черкассы)
Гуманное у нас отношение к подобным мажорам-хулиганам.Попробовал бы этот недоросль так потягать американского копа или английского полисмена,получил бы минимум штраф со многими нолями,плюс длительное лечение за свой счёт.
Ответить
3
0
moderator
Chupakabra (lviv) 14.05.2013 16:41 Попередження.
Ответить
2
2
ika (Львів)
Чомусь в нас взагалі туго з президентами. Цей взагалі неадекватний...
Ответить
6
1
Chupakabra (lviv)
[quote datetime="14.05.2013 16:11" author="Kevin Durant (Lviv)"] Харків-це студенська столиця України ,але там не всі студенти?Так ,що за пару ідіотів,а тим більше приближеним до ППД,не варто судити про все місто [/quote] та не звертай уваги) таким лишень би знайти до чого причепитись і через одного бидлана починають "культурная сталіца вот, вот пасматріте какая кульутрная сталіца" пс. для особливо обдарованих, які люблять судити за одиночними випадками - ось вам більш наглядна статистика http://www.geograf.com.ua/maps-ukraine/745-map-ukr... http://gisua.inf.ua/stat_t_01.html
Ответить
3
2
КуМ (донецк)
Ну судя по фото - скорее первое)))
Ответить
1
1
Metall_Tiffozi (Kharkov)
[quote datetime="14.05.2013 15:38" author="futbik (львов)"] Карпати топ-клуб останніх місяців)) але нажаль не за результатами, а за скандалами. [/quote] Скорее, гоп-клуб, судя по этим фото и этому "руководителю"
Ответить
4
3
Добрый вечер (Харьков)
Культурная столица? Быковать, да бабам платья задирать((((
Ответить
10
8
Kevin Durant (Lviv)
Харків-це студенська столиця України ,але там не всі студенти?Так ,що за пару ідіотів,а тим більше приближеним до ППД,не варто судити про все місто
Ответить
9
1
канц (Львов)
нарешті ! ! ! може трохи охолоне? хоча напевно що ні... він уявляє себе майже гетьманом Львова, а насправді просто хуліган.
Ответить
12
1
КуМ (донецк)
Даже интересно: то ли и эти ребята мажорами себя почувствовали, то ли вариант давления на клуб и его хозяев?
Ответить
1
1
beat (Гепа-сити)
давно пора этого отморозка закрыть
Ответить
9
1
futbik (львов)
Карпати топ-клуб останніх місяців)) але нажаль не за результатами, а за скандалами.
Ответить
13
1
Мститель Неуловимый (Николаев)
Теперь ясно почему Карпаты в такой з....це , руководству не до них
Ответить
8
1
Пришта (Киев)
Закон суров, но справедлив.
Ответить
7
1
blow05 (Мариуполь)
еще один "политический"? и да, где про мопед за 40 тыс. грн?
Ответить