Вихід програми Профутбол на 2+2 у неділю не відбудеться

На своїй офіційній сторінці у фейсбуку програма "Профутбол", яка виходить на канал 2+2, звернулася до глядачів з повідомленням про відміну своєї аналітичної пограми, вихід якої планувався на неділю.

"Дорогі глядачі! У зв'язку з тим, що Україна переживає трагічні часи, на нашій землі проливається кров та сльози, ми не можемо виходити в студію "Профутболу" і обговорювати футбольні поєдинки. Ми так само висловлюємо співчуття рідним загиблих, ми так само не байдужі і переживаємо за майбутнє. Тому, ефіру нашої програми 23 лютого не буде. Сподіваємось, що початок весни ознаменується миром, спокоєм та початком Чемпіонату України з футболу. Вже тоді ми побачимось з вами і у студії "Профутболу"! Бережіть себе!", - говориться у заяві.

Раніше, відповідну заяву також зробили канали "Футбол 1/ Футбол /2", які скасували ряд передач в зв'язку з ситуацією в країні.

Нагадаємо, що вже декілька місяців в Україні продовжуються акції протесту проти режиму діючої влади. На цьому тижні пройшла чергова ескалація конфлікту, внаслідок якої загинули десятки людей. а сотні отримали поранення.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
moderator
Шановні форумчани, переконливе прохання припинити оф-топ !
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 18
moderator
Шановні форумчани, переконливе прохання припинити оф-топ !
Ответить
0
0
Нодь Степан (Мукачево)
Бред! Чим краще показувати долбані руські серіали замість футбола, так як зробив тк Україна в Чт в 22:00?
Ответить
0
0
RomanShakhta (Горловка)
Логично, к тому же 22 и 23 - день траура!
Ответить
3
0
kuzanya (Zvenigorodka)
[quote datetime=" 21.02.2014 20:31 " author="veteran (Lugansk)"] " Спорт вне ПОЛИТИКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" [/quote]ага,в Африке..... когда одно племя догоняет другое..... никакой политики,спорт один... убежали-целы... догнали-сыты....
Ответить
7
0
veteran (Lugansk)
Спорт вне ПОЛИТИКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ответить
3
4
Edelvais (Днепр)
народ победил , война закончилась ! донецкую банду будут судить в Гааге . все с Украиной теперь будет нормальноа эта программа могла бы и состояться
Ответить
3
16
satellite (Харьков)
Вашими бы устами да мёд пить......Как то просто у вас всё получается....
Ответить
9
2
Edelvais (Днепр)
так и будет , сам увидишь . жизнь взагали простая штука , если ее не бояться
 
3
6
moderator
anreal (Киев) 21.02.2014 18:52 Попередження п. 4.13
Ответить
2
6
satellite (Харьков)
Ну и что получается?????????????????? Матчи состоятся а программы не будет??? Я не политик,но где голика??????????????
Ответить
8
4
anreal (Киев)
Программа хорошая, по крайней мере у каждого свое мнение.
Ответить
10
8
Veminal (Киев)
[quote datetime=" 21.02.2014 18:38 " author="CHAMPION (Одесса)"] " Хотелось бы, чтобы вы больше никогда в эфир не выходили, программа клоунов)" [/quote] да твоих бестолковых комментариев тоже лучше больше не слушать..
Ответить
16
16
CHAMPION (Одесса)
Хотелось бы, чтобы вы больше никогда в эфир не выходили, программа клоунов)
Ответить
16
30
anreal (Киев)
Да Вы сами как клоун настолько бестолковы что даже уровень развития немного приостановился...
Ответить
15
14
c99baf (Харьков)
Да,особенно ЦыГаныка.
Ответить
7
5
ferzz (Gluhov)
Разумно.
Ответить
10
7
kostjan+ (теребовля)
Поважаю це рішення, хоча звісно шкода, що не буде.
Ответить