ФФУ отримала лист з вибаченнями від ФІФА


ФІФА просить вибачення за #КримНаш

ФФУ отримала лист з вибаченнями від ФІФА


Федерація футболу України отримала лист від ФІФА, у якому міжнародна футбольна асоціація принесла свої вибачення стосовно інциденту, що мав місце під час презентації емблеми Кубку Світу ФІФА-2018 у Москві. Нижче наводимо його зміст:


"Шановний Генеральний секретар,

Ми посилаємося на прикрий інцидент, який стався під час презентації офіційної емблеми Кубку Світу ФІФА-2018 у Москві (Росія).

У рамках презентації офіційної емблеми, Місцевий організаційний комітет доручив місцевому творчому агентству виконати художню проекцію на фасад Большого театру в якості унікальної можливості для фотосесії і відеозйомки. На жаль, обрана і використана під час передачі місцевим постачальником послуг карта Росії, на якій український регіон - Крим - був показаний як частина Росії, була випущена ФІФА із уваги під час завантаження відеоматеріалу на наш сайт та УouTube канал. Коли цей прикрий інцидент був доведений до нашої уваги, ми негайно вилучили відповідний короткий відеоряд.

ФФУ отримала лист з вибаченнями від ФІФА - изображение 1

Ми шкодуємо про будь-які незручності, спричинені цим прикрим інцидентом, і запевняємо Вас, що будемо у майбутньому більш уважними до матеріалів, вироблених третіми сторонами.


Дякуємо за Ваше розуміння цієї проблеми".

Жером Вальке
Генеральний Секретар ФІФА

ФФУ отримала лист з вибаченнями від ФІФА - изображение 2

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
antonenko74 (Запорожская обл.)
1
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 21
antonenko74 (Запорожская обл.)
1
Відповісти
0
0
Voha72 (Нерюнгри)
Во ржака будет, если Симферополю дадут право на проведение матчей ЧМ-2018.... ну если Саранск не прокатит или Калининград.....
Відповісти
0
0
Dubcer (Симферополь)
Что за фигня? Решить эту проблему теперь можно только одним способом: Отменить ЧМ-18 в России и отдать его Украине. Стадионы пусть достроят и города в которых будут стадионы включить в состав Украины. А потом возможно мы тоже извинимся, за такую неловкость))
Відповісти
3
2
papa12345 (Львів)

Лугандони в шоці...
Відповісти
7
3
pahen85 (луганск)
Ржунемагу!!!!! Тролинг 80 уровень))))) ближе к ЧМ все равно крым пририсуют к России!!! И уже все дпавно приняли что Крым теперь Россиия!! Все кроме укропии))) за последний месяц был в Германии и Италии такого наслушался от обычных жителей европы про украину и где они ее видели)))) а вы все в илюзиях!! Ну так держать!!! Стройте илюзию!!! Так говорится " Дурэнь думкою богатiе" больше всего подходит к нынешним свiдомим!!!
Відповісти
4
10
Romabodnar (Тернопіль)
А де штрафні санкції, дискваліфікації? Котрі так щедро роздаються, коли на наших стадіонах не той прапор витягнуть, чи пісню заспівають!!!
Відповісти
5
2
james1 (Львов)
Скоты, думают, что извинились и всё. Кого сняли с должности, где компенсация за моральный ущерб?
Плюнули в душу десяткам миллионов украинцев!
Відповісти
8
4
dimonxman 2-nd (Chernivtsi)
[quote datetime=" 04.11.2014 17:42 " author="brouse (Харьков)"] " Крым уже давно не наш, а "дурень думкою богатiе", хотя все равно приятно." [/quote]К сожалению, как бы прискорбно это не звучало и сколько минусов бы не получило, но Вы прав!
Только я хочу Вас поправить! ПОКА!!!! ПОКА не наш!!! (Надеюсь мы не будем как дурачки орать "ура крымнаш" когда исправим это недоразумение...)
Відповісти
10
4
EnterPrise (Днепропетровск)
Бла бла бла.... Много чести, извиняться.
Відповісти
3
10
brouse (Харьков)
Крым уже давно не наш, а "дурень думкою богатiе", хотя все равно приятно.
Відповісти
11
15
Александр Коваль (Kerch)
Нічого вдіяти не може, Ми живемо за гроші газпроммясочки але запевняємо ВАС що на чемпіонат світу в рашку Ви не поїдете тому не переживайте так з повагою продажна ФІФА-газпромясочка
Відповісти
11
3
Пиастро Андрей (Евпатория)
Крым,Донецк,Луганск-даешь чемпионат!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
5
18
СашаХМ (KM)
чеза фигня???? всеравно, что мы не хотели пускать с флагами Фашистов и т.д. но они прошли, как только заметили после матча убрали, извините????????
Відповісти
8
3
shevsen (Донецк)
какой тонкий троллинг...))
Відповісти
3
6
DON-BASS (Донецкий кряж)
Виновные в этом "инциденте" должны быть строго наказаны. Отделаться пустой отпиской не проканает.
Відповісти
16
4
San_Sanych (Чернігів)
ну хоча б так, головне не мовчати... і дійсно, потрібно тиснути на уєфа за кримські клуби
Відповісти
20
4
genev09 (Донецк)
эт еще что, несколько лет назад, кажется ВВС в новостях вместо эмблемы ООН показала эмблему Космического Командования Объединенных Наций из компьютерной игрушки Halo...
Відповісти
6
8
Mozzarella (Бердянск)
За это прощаем, но пусть теперь Россия понесёт наказание и за крымские клубы.
Відповісти
22
5
MU 0710 (Харьков)
прощаем..
Відповісти
4
20
pya22 (Знаменка)
наоборот! надо возмущаться по любому поводу нарушения прав Украины и, ни в коем случае не прощать! куда это годится? такая серьезная международная организация, в составе которой больше стран, чем в ООН, занимается такой дурью, при этом утверждая, что они выпустили из уваги тот факт, что Крым був показаний як частина Росії... теперь они шкодують, а тогда надеялись, что проканает... газпром рулит...
Відповісти
18
5
basque (Донецк, Вост.Украина)
не, не, не, только мизинец Блатнера в платочке!
Відповісти