ЗМІ: У Будинку Футболу СБУ проводить обшук і виїмку документів


У Домі футболу - обшук СБУ

ЗМІ: У Будинку Футболу СБУ проводить обшук і виїмку документів


У середу, 24 грудня, у Будинку федерації футболу України проводиться обшук співробітниками Служби безпеки України та виїмка документів.

На даний момент співробітники СБУ виносять з Будинку футболу системні блоки.

У самій ФФУ, даний рейд СБУ пов`язують з майбутніми виборами на посаду президента ФФУ, що призначені на 6 березня 2015 року. Тим самим у ФФУ зазначають, що чиниться тиск на діючого президента ФФУ Анатолія Конькова.

Одним з головних претендентів на цю посаду є народний депутат України від Блоку Порошенка Андрій Павелко.

Нагадаємо, що ще раніше щодо високопосадових осіб ФФУ було порушено кримінальну справу про відмивання коштів в особливо великих розмірах.

Оцените этот материал:
Источник:
Чемпіон
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Petrovich.UA (Kyiv)
[quote datetime=" 24.12.2014 14:35 " author="vazil (СДонецк-Харьков)"] " Избранный вами шоколадный и зая"
vazil (СДонецк-Харьков) 24.12.2014 14:35
По-перше особисто я за них не голосував, хоча інших компромісних варіантів в ситуації в якій знаходиться країна наразі думаю таки немає...

" чьи последователи?)" [/quote]Важке запитання..., не були б вони євреями, припустив би що послідовники Бандери...

Ответить
0
1
Вернуться к новостям
Комментарии 29
Petrovich.UA (Kyiv)

Ответить
0
1
moderator


zeny (Запорожье)
24.12.2014 13:00
Заблокований п. 4.4
Ответить
8
6
Halychanyn (Львів)
так же ж Дедишин в своїх звинуваченнях не раз писав що проти цих "дєятєлів" з ФФУ порушено КРИМІНАЛЬНУ СПРАВУ. Правда, попов казав що Дедишин знову бреше. Як бачимо - Дедишин як мінімум тут був правий..
Ответить
7
5
Андрюха-71 (Львів)
-9 їм точно боком вилізе.....
Ответить
5
3
kolia26 (ЛЬВІВ)
По Польщі,там міністр спорту зняв голову федерації,ФІФА з УЕФА повозмущались,але коли їм пред"явили докази,то нічого притикнути не змогли.

Дальше,Конькова ніхто не знімає і в роботу ФФУ держава не влазить.

Чому ниєм?
Ответить
11
4
Petrovich.UA (Kyiv)
Схоже настав час відповісти Коньку-горбуньку за розвал вітчизняного футболу: зникнення Кривбасу, Арсеналу, Оболоні та ін. За невизначену, затягнуту (підкаблучну чи проплачену) позицію по Кримським клубам, за "кидок" збірної США у товариському матчі і спроби його зриву, за занепад дитячо-юнацького футболу, за прийом на роботу в ФФУ некомпетентних друзів, кумів, коханок та інших аматорів, за трату державних коштів на шикарні готелі, бізнес-класи та ВІП відпочинок, за купівлі майна і послуг за завищеними цінами, по-суті "відмивання" коштів у особливо великих розмірах.. Я вже мовчу за його антиукраїнську позицію в тому числі із заборонами проведення матчів збірної на "Арені Львів", за його самоусунення при відстоюванні інтересів нашої асоціації при нарахуванні коефіцієнтів УЄФА після дискваліфікації Металіста (по-суті граючи 5 клубами наші показники ділилися на 6 і на Метал в тому числі). За те що навіть пальцем не пошевелив щоб змінити щось на краще після своєї "коронації"...
Нарешті український футбол позбудеться безграмотного корупціонера-функціонера, - вірного послідовника Овоча....
Ответить
11
9
vazil (СДонецк-Харьков)
Избранный вами шоколадный и зая чьи последователи?)
Ответить
6
9
Alexmeneger (Симферополь)
Что за коммунистический способ мышления.
По пунктам:
1) А почему за исчезновение частных футбольных клубов ответственность должна нести федерация, а не скажем ПЛ, которая для этого и создавалась(в английской премьер-лиге когда у у клубов возникают проблемы вводился внешний менеджмент от этой самой премьер-лиги)?
А это случаем не фактический владелец Арсенала и Кривбасса виновен в их исчезновении, а сейчас ведёт через свои медиа информационную войну против Конькова, пытаясь захватить власть в федерации?
2) Я недоволен тем как защищались интересы крымских клубов ФФУ, но тут опять ситуация была сразу выброшена на уровень этой самой ФФУ минуя ПЛ.
Для чего вообще создана богодельня ПЛ, если они ничем демонстративно не занимаются?
3) Приём на работу некомпетентных людей - читайте выше про ПЛ.
4) Отмывание денег и коррупция. Факты и доказательства. Я слышал только про футбольные мячи, но после сюжета "Профутбола" написал что обвинения жидкие - футбольные мячи закупались по ценам ниже рыночных.
5) Запрет матчей на "Львов-арене", насколько я знаю, наложен международными футбольными организациями, а ФФУ могла лишь подтвердить это.
6) Дисквалификация Металлиста. Снова читайте выше - международные футбольные организации.
P.S. Я не являюсь сторонником Конькова, но так как его собираются "убирать" и каких кандидатов предлагают(один Печерный чего стоит) - пусть лучше он продолжает работать. Тем более что если рассматривать сборную(за положение которой действительно напрямую отвечает руководство федерации), то здесь как раз всё у федерации в порядке.
Ответить
7
6
ПетроФ (Луцьк)
Президент УЭФА прилетает в Украину, и глава ФФУ не находит времени с ним встретится.((( Наверно это рядовое событие для наших футбольных чиновников, ведь он каждую неделю здесь гостит или может в Украине нету в футболе проблем, хотя бы с Крымом?

И никаких внятных обьяснений от него не поступило.
И на этом можно ставить точку.
 
5
4
Petrovich.UA (Kyiv)
Щодо комуністичного мислення то думаю воно більше притаманно саме вам (нічого особистого, без образ, Крим - Україна), а щодо всього іншого:

1) Дійсно сучасні клуби практично всі приватні. В нашому випадку займатися футболом взагалі збитково для будь-якого бізнесмена. Варто розуміти що на законодавчому рівні рішень щодо створення фонду зарплат чи бюджетів клубів не існує. Тож рано чи пізно будь-який "маленький" клуб може бути приречений на крах... Я не знаю яка повинна бути роль ПЛ, але знаю точно що саме ФФУ повинно брати на себе зобов'язання забезпечити підтримку діяльності існуючих в Україні
об’єднань професіональних футбольних клубів (відповідно до їх статуту). Виходить що як "стригти" капусту з клубів (розгляд спортивних спорів, надання ліцензій, арбітраж, інспектування, допінги, тощо) то вони раді старатися, а якщо у клуба проблеми то вони ні до чого? Це правильно?
2) Знову ж таки до чого тут ПЛ, якщо саме ФФУ – єдина організація, визнана та уповноважена ФІФА, УЄФА та державою в особі центрального органу виконавчої влади здійснювати управління футболом в Україні і саме від рішення ФФУ по-суті залежить доля того чи іншого ФК, який входить до асоціації. ФФУ в питанні Кримських клубів жувала соплі до останнього, в той час коли саме їх тверда позиція повинна була бути чи не першою....
3) і 4) Я не знаю обставин кримінальної справи по якій "пресують" Конькова, але якщо чесно здивований чому це не відбулося раніше, адже "Фактов и доказательств" було більше ніж достатньо... НАПРИКЛАД варто було перевірити хоча б ось це:

http://sport analytic.com/football/150896u-ffu-skadal-cherez-konkova/page1.print
(БЕЗ ПРОБІЛУ)
5) Дійсно рішення про дискваліфікацію прийнято ФІФА, але на підставі чого? Висновку організації FARE якою керують лідери левацьких рухів типу Клименка П. для яких червоно-чорні прапори як тряпка для бика, я вже мовчу про герб князя Данила Галицького, який "організація" приписує в першу чергу до СС? Чому ФФУ допустило таке сурове покарання? Да тому що нікуя не відстоювали правоту ні під час розгляду цих питань по суті ні в порядку апеляції... Хіба не антиукраїнська позиція?
6) Дискваліфікацію Металіста я не обговорюю, мені дивно чому ФФУ навіть не спробувало підвищити рейтинг країни (як греки і турки коли їхні клуби дискваліфікували раніше), відстоявши право ділення коефіцієнту країни сезону 2013-2014 не на 6 клубів а на 5. В такому випадку він був би не 7,833, а близько 9,400, що дозволяло б нашим клубам розраховувати на кращі посіви при жеребкуванні в Євротурнірах і т.д.
П.С. Слідство розбереться. Думаю на очах у ФІФА і УЄФА безпідставно СБУ і ГПУ не лізло б напролом в нашу ФФУ.... ОтакЕ... Підстави думаю пристуні...


 
1
2
Alex Korvin
1. А кто устанавливает правила проверки клубов для участия в ПЛ на предмет тех. соответсвия и финансового? Сколько уже с этим было скандалов.
2. Кто придумал, что минимум у клуба должно быть СВОБОДНЫХ 10 млн баксов в сезон?
ФФУ придумала? Или ПЛ? Мы что круче чемпа Португалии?
3. У нас ПЛ практически ничего не решает, половину вопросов валит на ФФУ, а ФФУ в свою очередь валит на ПЛ.
4. Вся суть в том, что ФФУ когда создавало ПЛ, наверное случайно, забыло снять с себя часть полномочий которые они передали ПЛ- в итоге, смотри ПУНК № 3
 
1
1
zeny (Запорожье)
Страна дураков и скакунов.
Ответить
11
15
курт майкл
дело втом что Коньков может обратиться в Уефа и на все эти обвинения будет гнуть что его преследуют по политическим мотивам и я пусть не которые не думают что я за Коня или против, уефа может встать в стойку, кому мешает возбудить это дела после избрания нового президента ффу, тогда в деле нет политики а сейчас она на лицо
Ответить
6
4
Червяк (Донецкая)
Не нужно так далеко: в Нигерию. В соседней Польше несколько лет назад такое было. Полякам пришлось очень хитрожопо извернуться, дабы не приостановили членство. При помощи Суркиса.
Ответить
5
5
Alex51 (Kiev)
Не боись, Суркисфсе купил
Ответить
6
5
Lonesome (Киев)
[quote datetime=" 24.12.2014 12:14 " author="24sa11go (Винница)"] " Якщо фіфа щось не подобається то нехай самi борються з корупцією.Там їх спокійно можна садити і не помиляться,докази просто шукають,до циганика хай ідуть." [/quote]Ну тогда не обижайся, что Украину могут исключить из этой организации и останемся мы тогда без еврокубков и сборной. И кому тогда нужен будет наш чемпионат? И насчет борьбы с коррупцией, почему-то у меня возникают в этом большие сомнения. До этого все было хорошо, но тут перед выборами как раз СБУ заинтересовалась коррупцией в украинском футболе. Такой выбор момента наталкивает совсем на другие мысли.
Ответить
6
15
-=dionis=- (Kharkov)
а Андрій Павелко знает что такое футбол ???
Ответить
9
7
Манагер (Київ-Волинський)
З 2001 — голова Федерації футболу в Дніпропетровській обл.
Нагороджений медалями Федерації футболу України «За заслуги» (2005), «За працю і звитягу» (2007).
Вікіпедія
Ответить
6
5
-=dionis=- (Kharkov)
Нагороджений не значит разберается в футболе
 
6
4
Alexmeneger (Симферополь)
"З 2001 — голова Федерації футболу в Дніпропетровській обл." - тонкий намёк на толстые обстоятельства?
 
5
4
24sa11go (Винница)
Якщо фіфа щось не подобається то нехай самi борються з корупцією.Там їх спокійно можна садити і не помиляться,докази просто шукають,до циганика хай ідуть.
Ответить
16
10
курт майкл
Фифа и УЕФА до одного места финансовые вопросы а вот вмешательство государства могут серьезно вплоть до приостановки членства, как было кажись с Нигерией совсем недавно
Ответить
11
14
Манагер (Київ-Волинський)
Це не втручання держави, а якесь розслідування. Футбол окремо від держави, але ж не над законом.
 
11
7
ПетроФ (Луцьк)
Пока нету никакого вмешательства государства. От если кабинет министров или еще какая нибудь гос.структура назначит нового презика ФФУ, только тогда это будет признано вмешательством.
 
10
7
Lonesome (Киев)
ФИФА такое может очень не понравиться.
Ответить