Товарищеский матч. Абхазия - ЛНР 1:0


Сборная самопровозглашенной ЛНР проиграла абхазам

Товарищеский матч. Абхазия - ЛНР 1:0


Товарищеский матч.

19 марта 2015. Сухуми, Республика Абхазия. Количество зрителей: приблизительно 1000.

Абхазия - ЛНР 1:0.

Гол: Астамур Логуа.

Товарищеский матч. Абхазия - ЛНР 1:0 - изображение 1

%video=550d2916b7a00%

Игру прокомментировал главный тренер сборной самопровозглашенной ЛНР, бывший игрок "Зари" и сборной СССР Анатолий Куксов.

"Несмотря на то, что сезон только начался и спортсмены еще не достигли оптимальной формы, матч прошел на хороших скоростях. В первом тайме в результате ошибки наших защитников абхазские игроки открыли счет.

Далее игра проходила на встречных курсах, но в конце мы проявляли большую активность, результатом которой должно было бы стать взятие ворот соперника. Однако, хотя моментов для этого было достаточно, мы и не смогли забить гол".

Отметим, что это был первый матч так называемой "сборной ЛНР".

Оцените этот материал:
Источник:
Weakteams.ws
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
IBM (Dnipro)
Думаю, луга-нова торгуєт космєтікой і літєратурой свідків.
Ответить
2
1
Вернуться к новостям
Комментарии 224
IBM (Dnipro)
Думаю, луга-нова торгуєт космєтікой і літєратурой свідків.
Ответить
2
1
Манкунианец (Лучший на земле)
где мои коменты?
Ответить
0
0
Манкунианец (Лучший на земле)
автор, Вы поддерживаете террористов??
Ответить
0
0
moderator
nobik (natania)
22.03.2015 17:29
попередження п.4.8
Ответить
1
0
nobik (natania)
Volodimir Mylenko
A то вы умеете грамотно писать, только копипастить и то не грамотно. Грамотно писать это явно не к последней редакции этого сайта.
Ответить
0
2
moderator
13-й (Одеса)
22.03.2015 07:38
Попередження п.4.8
Ответить
2
1
13-й (Одеса)
Такие статьи - позор сайта! Прощай
Ответить
2
3
hec (Луганск)
Посмотрел в Регламент УЕФА, ФИФА. В принципе, там вообще нет и слова по поводу игроков из КонИФА. То есть , абсолютно спокойно на матчах луганчан может присутствовать кто-то из тренерского штаба сборной Украины, например Заваров Александр Анатольевич. И по результатам просмотра вызвать кого то на сборы в сборную Украины. Уровень и класс игроков таков, что смогли бы помочь сборной основной кислый в нападении, а молодежке Андрющук в полузащите(напоминает по манере игры Коноплянку, а временами даже лучше Жеки) и в защиту Ивашкевича - второй Федецкий, если даже не Лужный.
Поэтому все ваши опасения, мол, сыграл в Абхазии - поставил крест на перспективах сборной Украины в отборе на ЧЕ во Франции - беспочвенны.
Ответить
2
3
pya22 (Знаменка)
это расстрельный список...
Ответить
0
2
13-й (Одеса)
[quote datetime=" 22.03.2015 03:32 " author="Смолин (Кривой Рог)"] " Наче все і пояснили, десь погоджуюсь з вами, десь ні. Та й є одне але....Виходить -"всі дибіли я розумний". Ви бачите кількість коментів з обуреням ? Невже так чхати на читачів ресурсу? Як ви не зрозуміли, ці три букви "ЛНР" вже в печінках у всіх Українцях. Люди на футбольних сайтах відпочивати хочуть від "Української правди" ( на яку ви настучати запропонували ) та й від так званих Лєнєров з дєнєрами... Бл_ такі очевидні речі а ви як дитина -"Моє відерце, відстань"" [/quote]Він підсвідомо мабуть і сам розуміє, та інстинкт плазуна рулить.
Ответить
1
2
13-й (Одеса)
[quote datetime=" 21.03.2015 12:40 " author="Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)"] " А яка різниця?Я Вам взагалі скажу так, що ви, читачі, маєте нам подякувати за цю новину. Тому, що УА-Футбол - один із найпопулярніших футбольних ресурсів в Україні. І нас, підозрюю, читають не тільки прості смертні, а й жителі Будинка футболу (ФФУ). І, можливо, прочитавши цю новину, хтось із нових очільників Федерації задумається над цим моментом. І, можливо, зробить якісь висновки. І, можливо, застосує певні санкції до тих українських футболістів, які зіграли за цю "збірну".Чи краще, щоб про цю подію усі промовчали - а Комарицький сотоваріщі через деякий час, коли українська армія звільнить окуповані території, спокійно собі грали за українські клуби, ніби нічого й не сталося? Так краще, да?" [/quote]Что это за овощ?
Ответить
1
2
13-й (Одеса)
[quote datetime=" 22.03.2015 06:55 " author="ветеран (Полтава)"] " Яркий пример информационной войны путинской эрэфии , государства-агрессора против моей Родины. Полегаю что в бан будет отправлен украинофоб-редактор заодно с руськомiрним "модератором". После такой публикации по-хорошему сайт должен быть вообще лишен лицензии. Это как минимум." [/quote]!!!
Ответить
1
2
ветеран (Полтава)
Яркий пример информационной войны путинской эрэфии , государства-агрессора против моей Родины. Полегаю что в бан будет отправлен украинофоб-редактор заодно с руськомiрним "модератором".
После такой публикации по-хорошему сайт должен быть вообще лишен лицензии. Это как минимум.
Ответить
3
2
No123 (TE)
От нафіга про це писати? Це що, має якийсь футбольний зміст? Це провокація для розведення срачу, це піар сепаратистів... СБУ зсилку надсилаю. Хай виясняють, варто чи не варто.
Ответить
7
3
moderator
Arxipelag (Полтава)
21.03.2015 21:26
заблокований п.4.8
Ответить
2
6
luga_nova (Луганск)
[quote datetime="2015-03-21 12:05:30" author="ricco-sc"]просто объясните: н@х оно вам надо..?
[/quote] А деньги пахнут ?
Ответить
3
1
Decoy7 (Украина)
перефразирую любимую фразу кремля и "воинов" донбасса.... "Зари больше НЕТ"
Ответить
4
3
ПетроФ (Луцьк)
Збулась мрія ідіотів, будуть грати в Ліці чемпіонів та в чемпіонаті Європи. І якщо "Шахтар" не попаде цього року в ЛЧ, то в Луганську варто чекати Андріано та інших буратін з Донецька.))
Ответить
4
4
hec (Луганск)
Фффухх! Только-только приехали из Абхазии. Погодка там - просто чудо: +22, а на солнце вообще под тридцать было. Жаль, что в рабочий день играли, а то бы больше народу пришло. Да и у нас больше бы футболистов приехало, если бы не на работу к 8.00
В понедельник утренняя тренировка, а после неё - празднуем Днюху у Сани Андрющука. Всё уже подготовлено: и подарок, и кафе, и шарики воздушные...

Сейчас прорабатываем идею проведения Лиги Чемпионов для начала. По два клуба от Луганска, Донецка, Абхазии, один от Ю.Осетии и Приднестровья.
Масса вопросов организационных, начиная от экипировки, заканчивая продажами прав на трансляцию.
В следующем году в планах провести свой Чемпионат Европы, пригласим на него тех, кто не поедет во Францию.

Ответить
4
7
MaximSK (Бредогенератор)
И нафик ты в этом участвуешь?
Ответить
4
3
hec (Луганск)
День Рождения - праздник детства.
Как не поздравить человека и не выпить за его здоровье?
 
2
4
IBM (Dnipro)
Ну как зоҐчєм? Днюху отпєрдолілі, довольна поді. Хахол Андрущак тоже.
 
3
2
Пiвоборонець (Харкiв)
Не вижу никакого криминала в материале, правда я не читал всей переписки в его обсуждении. ЛНР и ДНР, судя по развитию событий, ещё могут существовать с десяток, а то и десятки, лет - пока Украина не наладит экономику, либо что-то серьёзное произойдёт в России. Естественно, что всё это время они будут развивать свой футбол, проводить товарищеские матчи с таким же непризнанными. Да, обидно, но криминала в информации не вижу - криминал это затыкать рот журналистам за попытку сказать что-либо, отличное от приятных всем лозунгов.
Ответить
4
6
sanya76 (тернопіль)
про чемпіонати областей нема інформаціі там цікавіше
Ответить
4
1
tok-vadim (Армянск)
Вот-вот, а то про ФК Тернополь уже надоело)))
Ответить
1
6
Я живой! (Днепродзержинск)
Та я з дитинства за збірну ЛНР)))

По темі. Адміни здивували...чесно! Та лоскотати нерви, вмієте лише ви! + за статтю)))
Ответить
3
1
MaximSK (Бредогенератор)
Сейчас вы еще добьетесь отставки Мыленко. Думаю они жалеют что так разместили статью, в следующий раз будут осторожнее они думаю
Ответить
4
0
moderator
Сеш (Днепропетровск)
21.03.2015 18:02
заблокоований п.4.8
Ответить
3
3
moderator
Фанат Українського Футболу (Київ)
21.03.2015 17:50
попредження п.4.8
Ответить
1
5
moderator
Сеш (Днепропетровск)
21.03.2015 17:40
попередження п.4.8
Ответить
1
4
Сеш (Днепропетровск)
А мыленко вы своего "попередили" зам главного редактора. Мне бы телефон вашей редакции не помешал бы
Ответить
6
2
basque (Донецк, Вост.Украина)
Здесь же указан http://www.ua-football.com/about
 
1
2
tok-vadim (Армянск)
Вау, класс!!!! Молодцы, и здесь утёрли нос......Сколько слёЗзззз и соплеййй)))))
Ответить
1
3
Фанат Українського Футболу (Київ)
Адміни, ви що робите падлюки????
Нащо цей фарс тут наводити, агресору та терористам підігрувати! Схаменіться, ви, московські посіпаки! Не ганьбить націю та державу! Негайно вилучите це лайно з сайту! Інакше ви зайвий раз доведете свою причетність до ворожої, російської п`ятої колони, та російських диверсантів. Бо цю потворну новину, цей фарс не інакше як диверсією та плюванням у душу українцям і не назвеш! А ви про свою честь та гідність забули??? Якщо забули, то це ваша проблема. але повторюю не плюйте людям у душу! Геть диверсантів та зрадників з цього сайту!
Ответить
8
3
IBM (Dnipro)
Вініманій, дарагій любітел футбола. Састав сборний ЛНР ві уже знаєте, тепер состав сборний незавісімий са статусом республіка Апсньі:
Шайба, Петросян, Клумба, Бздьір, Партучьоба, Заксобранія, Дамба, Каломтавров, Хачімба, Блямба, Мессіян.
Ответить
3
1
moderator
motoman (Луганск)
21.03.2015 16:41
попередження п.4.1
Ответить
1
2
motoman (Луганск)
Это пздц, товарищи)) Дурдом "Солнышко"
Ответить
9
0
littwa (Kiev)
гребаный стыд
Ответить
6
1
vvasssya (Харьков)
Админ, что это за бредятина!?
Прошу освещать матчи тех сборных, которые являются членами ФИФА!

А кубок водокачки я могу во дворе посмотреть!
Ответить
7
1
Tasman4ik (Харьков)
не расстроюсь, если до ответной игры сборная квазиреспублики не доживет
Ответить
5
2
moderator
Західний вітер (Львів)
21.03.2015 15:19
попередження п.4.8
Ответить
1
5
Західний вітер (Львів)
майте гідність витріть цю недоновину ,убогі
Ответить
8
1
moderator
bolvan (FCSD-g)
21.03.2015 15:10
заблокований п.4.8, п.4.1
Ответить
1
7
moderator
mkn (Киев)
21.03.2015 14:56
Заблокований п.4.3


Ответить
1
6
bolvan (FCSD-g)
год не был на сайте , смотрю у юа-баскетбола мозги совсем набекрень пошли . Підерасы , если вы сейчас не удалите эту ветку , я перекину скрин в сбу , пускай вас выипут во все дыры . ЛыНыРы , это точно украинский сайт?
Ответить
4
4
mkn (Киев)
Короче если у редакции есть понимание то эту ветку удалят
Ответить
6
1
Парус2 (та то таке)
можно в диск. клуб перенести. как вариант.
Ответить
1
1
C.O.fan (Odessa)
И тут согласен!
Ответить
4
1
Криштиану Роналдо (Kharkov)
Комменты поражают. К чему такое негодование, ну сыграли хлопцы в футбол, что тут такого...
Ответить
2
11
mkn (Киев)
Ну вот ты идиот - и что тут такого?
В принципе ничего
Ответить
5
1
mkn (Киев)
Мои поздравления редакции - тупо опустили сами себя до уровня плинтуса
Ответить
8
3
C.O.fan (Odessa)
Согласен!
Ответить
2
1
Криштиану Роналдо (Kharkov)
И такое ещё есть. Если собрать сборные ЛНР, ДНР, Абхазии, Осетии и Приднестровья можно чемпионат непризнанных республик организовывать.
Ответить
2
4
Alterus (Hamburg)
Тусовка субъективных идеалистов какая-то. Т.н. "ЛНР" и "ДНР". увы, есть, есть там и такой-то футбол, но главное же, не писать и не упоминать о них, ибо это ужасная зрада. При этом нафлудили сотню с лишним комментов, доказывая тем самым, что написать было абсолютно верным решением, поскольку интерес это вызвало.
Ответить
6
1
Malder (Kyiv)
это вызвало не интерес, а совсем другие эмоции.
Ответить
5
0
ПетроФ (Луцьк)
Один удод запостив тему, другий першим же постом відразу попросив дотримуватись правил спілкування. Виходить було усвідомлення, що новина гнила, але все рівно її пускають. Невже це так потрібно для рейтинга?
Ответить
8
1
kuzanya (звенигоро(ДК)а)
[quote datetime=" 21.03.2015 14:34 " author="moderator"] " Шановні форумчани, утримайтесь від переходів на особистості по відношенню до форумчан та редакції." [/quote]Хутин--пуйло....ля-ля-ля-ля.....
Ответить
9
1
moderator
Шановні форумчани, утримайтесь від переходів на особистості по відношенню до форумчан та редакції.
Ответить
1
3
moderator
Vov4ik_MX (Харьков)
21.03.2015 14:24
попередження п.4.9, п.4.8
Ответить
0
5
Vov4ik_MX (Харьков)
Мда-а-а, отмочили товарищи редакторы, и аффтары ua-football, так отмочили!!! Уж больно провокационно получилось! Зачем людей обозлять такими "новинами"??? Лично я разозлился нах... ))) Надо ссылочку Арсену Фейсбукову на Фейсбук скинуть!!))))
Ответить
2
1
kuzanya (звенигоро(ДК)а)
[quote datetime="2015-03-21 14:20:22" author="moderator"]kuzanya (звенигоро(ДК)а)
21.03.2015 14:05
утримайтесь від переходів на особистості!
[/quote] ок...
ухожу.
но мнение не меняю.
уступаю репресивной угрозе.
Но пасаран!
Ответить
6
0
kuzanya (звенигоро(ДК)а)
[quote datetime="2015-03-21 14:14:16" author="Парус2"]но мониторит постоянно)[/quote] любит издалека...
и хочется,и колется...
Ответить
2
1
moderator
kuzanya (звенигоро(ДК)а)
21.03.2015 14:05
утримайтесь від переходів на особистості!
Ответить
1
4
Malder (Kyiv)
Существование или несуществоание ЛНР-ДНР пока на 100% процентов не зависит от читателей.

есть такой временный досадный факт.

А вот ваши писюльки о них зависят исключительно от вас.

не надо "дурика" включать.
Ответить
2
2
kuzanya (звенигоро(ДК)а)
[quote datetime="2015-03-21 14:03:19" author="Парус2"]и кстати, чё в диск. клубе так редко появляешься?
боишься?[/quote] ему не комильфо..
боится услышать о своей особе что-то такое,что навсегда разрушит его ранимую юношескую психику.
Ответить
8
1
Парус2 (та то таке)
тоже так думаю.
Ответить
3
1
Парус2 (та то таке)
но мониторит постоянно)
Ответить
3
1
kuzanya (звенигоро(ДК)а)
ну то как ?
аффтар,люди собрались,как думаешь,кто неправ?
ты или люди?
Ответить
5
1
moderator
genev09 (Донецк)
21.03.2015 13:43


Парус2 (та то таке)
21.03.2015 13:55
Утримайтесь від переходів на особистості.
Ответить
1
3
moderator
papa12345 (Львів)
21.03.2015 13:42
Попередження.
Утримайтесь від переходів на особистості щодо авторів сайту!
Ответить
2
3
moderator
франек (ивано-франковск)
21.03.2015 13:41
заблокований п.4.1
Ответить
2
4
moderator
Клименко Софія (Жовтневое)
21.03.2015 13:39
попередження п.4.8
Утримайтесь від переходів на особистості щодо авторів сайту!
Ответить
1
4
genev09 (Донецк)
[quote datetime=" 21.03.2015 13:36 " author="Парус2 (та то таке)"] " а так-же отключать комментарии (ну или в крайнем случае переносить в диск. клуб) " [/quote]наверное, тут выражений не хватает для "обсуждения"? :))
ай-ай-ай... ну пойдете в Подвал и напишите три раза в привычной вам манере, какой genev09 плохой... набор слов сами подберете, уж тут учить не буду...
Ответить
3
7
Парус2 (та то таке)
почему именно три раза, какая манера мне привычна?
чему ты меня уже учил? или ты балаболка которая не отвечает за свои? если ты мне приведёшь примеры где ты просто пытался умничать сам понимаешь это не в счёт.
Ответить
3
3
Парус2 (та то таке)
и кстати, чё в диск. клубе так редко появляешься?
боишься?
Ответить
4
2
MaximSK (Бредогенератор)
Ему не нравится что там матами и оскорблениями общаются)
 
5
0
франек (ивано-франковск)
модеры ---- вы реально иППанутые на всю голову)))
Ответить
3
2
франек (ивано-франковск)
модеры -------------- ви реально ИПАНУТЫЕ на всю башню))))
Ответить
6
2
Парус2 (та то таке)
[quote datetime=" 21.03.2015 10:56 " author="genev09 (Донецк)"] " хотите совет? отключайте комментарии к подобным новостям!" [/quote]поддерживаю !
а так-же отключать комментарии (ну или в крайнем случае переносить в диск. клуб) параноидальный бред который тут пишет мелкая троллятина и гордо это называет БЛОГ.
Ответить
2
2
kuzanya (звенигоро(ДК)а)
[quote datetime=" 21.03.2015 13:12 " author="Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)"] " А взагалі, шановні читачі, мене дуже здивувало, що майже всі (за поодинокими винятками) з вас обурились не події, не матчу цьому - а тому, що про нього написали.Тобто саме існування "збірної ЛНР" для вас не проблема. Проблема - те, що про це повідомляють.Так, може, для вас і існування "ДНР" та "ЛНР" не проблема? "Не пишіть про них - і хай собі існують" - така у вас логіка?На цьому буду прощатися. Дискусія (якщо її можна так назвати) зайшла у глухий кут, говорити немає про що." [/quote]да уж нет,говорить есть про что...
нет,у нас не такая логика.
что там еще?
ага..копрофаги тоже играют в футбол на своих фестивалях.
кароче,работы--непочатый край.
Ответить
4
2
maxx (dnepropetrovsk)
И с каких делов новость про матч каких-то сепаратистских коллективов физкультуры тут делает? Мыленко,ты тоже сепаратист,или как?
Ответить
6
3
papa12345 (Львів)
Iнавiщо про терористичнi органiзацii писати на сайтi?
Афтор, такий афтор
Ответить
6
1
Клименко Софія (Жовтневое)
Автор статті просто мабуть ще жовторотик... Він вважає що поки ЛНР не визнають терористичною організацією в газеті "Українська правда", то вона такою не є... Такі в нього дитячі погляди...
Ответить
4
2
papa12345 (Львів)
А може бахнув горiляки, патерялся?
 
3
2
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
А взагалі, шановні читачі, мене дуже здивувало, що майже всі (за поодинокими винятками) з вас обурились не події, не матчу цьому - а тому, що про нього написали.

Тобто саме існування "збірної ЛНР" для вас не проблема. Проблема - те, що про це повідомляють.

Так, може, для вас і існування "ДНР" та "ЛНР" не проблема? "Не пишіть про них - і хай собі існують" - така у вас логіка?

На цьому буду прощатися. Дискусія (якщо її можна так назвати) зайшла у глухий кут, говорити немає про що.
Ответить
1
9
basque (Донецк, Вост.Украина)
Факт проведения матча псевдореспублик никого не цеплял, мало ли какие там клоуны погоняли мячик в чужом дворе. А вот освещение этого "футбольного" события с применением терминологии Лаврова - это плевок жителям оккупированной территории. Существование "сборных ЛНР и ДНР" не может для нас быть проблемой, поскольку они не существуют, кроме как в ваших новостных обзорах, ну и некоторых других недалёких изданий типа "Украинской правды". Нашли в чём брать пример :(
Согласен со Скайрим (Харьков), что в приписке в конце статьи "т. н.", а не в заголовке - есть существенная разница, что собственно и послужило причиной обвинений редакции в неадекВАТности! Измените заголовок и новость перестанет быть дискредитирующей.
Ответить
6
1
kuzanya (звенигоро(ДК)а)
считаю подобные статьи неуместными.
(это я мягко сказал)
Ответить
10
2
evraz (Черновцы)
да нормально все кузяня, это тест такой ФСБ... тьфу СБУшный вату потролить да чердак чуток трухануть чтоб не засыпали
Ответить
2
1
kuzanya (звенигоро(ДК)а)
идут они лесом с такими труханами.
 
1
1
MaximSK (Бредогенератор)
Надо изменить название статьи, а то как будто официальный матч проводился, по сути это матч дворовых команд или пивзаводов
Ответить
4
3
moderator
ricco-sc (Киев)
21.03.2015 12:59
заблокований п.4.3
Ответить
2
3
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
[quote datetime=" 21.03.2015 12:53 " author="ricco-sc (Киев)"] " ты же называешь себя журналистом! 1-ым делом ты мог это отправить куда надо" [/quote]Ясно. Ще один знаток того, чим мають займатися журналісти. На все добре, пане Тикало. Радий буду Вас більше не чути й не бачити :-)
Ответить
2
8
ricco-sc (Киев)
ну а ты МАРАЗМЫКАЛО!
без совести и чести!
Ответить
2
1
kuzanya (звенигоро(ДК)а)
ну шо за люди)))
от запада требуем санкции,оружия,денег...
а сами что?
ах да,журналысты...

Ответить
10
2
Сяйво (Стрий)
Почему не на фронте? Ишь ты в футбол они бегают, а кто независимую республику защищать будет?)
Ответить
1
0
Скайрим (Харьков)
[quote datetime="2015-03-21 12:44:18" author="Volodymyr Mylenko"]Дочитайте новину до кінця і не любіть мені мізки. Все, розмову з Вами закінчено. Коли навчитеся читати - повертайтесь. Чекаю на вибачення.[/quote] еще раз: в конце статьи приписка " так называемая сборная лнр" в заголовке: Товарищеский матч. Абхазия - ЛНР 1:0
это, типа разницы нет? Трудно понять, что заголовок провакационон?
Ответить
4
0
Сяйво (Стрий)
Почему не на фронте? Ишь ты в футбол они бегают, а кто независимую республику защищать будет?)
Ответить
0
0
Антон Павлов
Я наоборот благодарен редакции за эту новость нужно знать как играют ДНР и ЛНР их нужно признавать они есть ничего не изменишь как и Крымские команды. Не вижу ничего плохого.
Ответить
1
9
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
[quote datetime=" 21.03.2015 12:44 " author="ika (Львів)"] " Для чого тут такою фігньою провокувати і так роздратоване суспільство ?" [/quote]Подивіться мій коментар від 12:40.


ЗІ. Знаєте, деякі новини про "Шахтар" чи "Металіст" теж провокують. Їх теж не треба давати? Наприклад, про звільнення Мармазова чи свідчення його колишньої начальниці, що він її міг ударити. Це теж не треба було давати?
Ответить
0
6
ika (Львів)
Для чого тут такою фігньою провокувати і так роздратоване суспільство ?
І перший пост модератора : прохання дотримуватись правил спілкування на сайті.
Це виглядає з вашого боку так : шановні форумчани, я на вас плюю, але ви відносно мене дотримуйтесь правил ...
Ответить
7
1
Сяйво (Стрий)
Почему не на фронте? Ишь ты в футбол они бегают, а кто независимую республику защищать будет?)
Ответить
2
0
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Дак вони і захищають - на футбольному фронті :-) Налагоджують зв'язки з колегами, таскть :-)
Ответить
1
8
Сяйво (Стрий)
может и так
 
0
1
Сяйво (Стрий)
Почему не на фронте? Ишь ты в футбол они бегают, а кто независимую республику защищать будет?)
Ответить
5
0
green whites (Львів)
мене особисто взагалі не цікавить така футбольна новина, так як футбольна лнр чи днр для мене ніколи не будуть існувати і для дітей моїх також.
Ответить
5
2
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Мене особисто на сайті не цікавлять 95% новин. І? Будемо давати лише новини про "Барселону"? Добре, я так і передам керівництву.
Ответить
1
9
Металист-Днепр 0-6 (Одесса)
Просьба побольше ,еще блогов таких господ ,как genev09 (Донецк)...
.. и будет вам счастье......))


 
2
2
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
[quote datetime=" 21.03.2015 12:40 " author="Парус2 (та то таке)"] " почему тогда не написали - так званой лнр. как это делают на тв каналах?" [/quote]В кінці новини:

"Отметим, что это был первый матч так называемой "сборной ЛНР"."

Як ще написати, аби Ваша милість побачила? КАПС ЛОКОМ? 48-м шрифтом?
Ответить
3
3
Парус2 (та то таке)
ладно ладно, я честно говоря не углублялся в эту новыну. прочитал заголовок и пробежался поверхностно по теме не вдаваясь в подробности. как по мне тут и комментировать нечего.
и если на то пошло где обзор этого матча?
Матч за решеткой. Необычная игра по мини-футболу прошла в Днепропетровске. За победу боролись тренеры спортивных школ и… заключенные СИЗО. Осужденных было двенадцать, профессиональных спортсменов - всего семь. Кому досталась победа - знают наши корреспонденты.
На два часа эта спортивная площадка следственного изолятора стала местом небывалого накала эмоций. Эти осуждённые за решеткой оказались впервые, поэтому их и не отправили в тюрьму, а оставили отбывать наказание здесь. Дмитрий осужден на три года - половину срока уже отсидел. Признается: все это время очень хотелось погонять мяч.
Дмитрий Кистимов, осужденный:
- Эмоции нас, конечно, заполняют. Не каждый день происходит такое событие. Мы ждали с нетерпением ребят. Мы не знали, кто к нам приедет.
За происходящим на поле внимательно наблюдает руководство колонии. Инициировало матч местное начальство, причем с определенной целью.
Игра позволяет осужденным "заглянуть" в другую жизнь. А значит - стимулирует к исправлению. Евгений Сонин такие матчи судит не впервые.
Евгений Сонин, главный судья игры:
- Это правильное дело, что поднимают моральный дух и физические кондиции заключенных. Я вам скажу честно, по секрету: буду подсуживать заключенным"
Поединок закончился со счетом 9:7- в пользу гостей. Впрочем, осужденные пообещали отыграться в следующий раз. Ведь этот матч - не последний.
Ответить
4
2
Парус2 (та то таке)
[quote datetime=" 21.03.2015 11:43 " author="Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)"] " Давайте язик, прикусю." [/quote]если это шутка то не вижу смайлика. если серьёзно то........ну вы поняли.
почему тогда не написали - так званой лнр. как это делают на тв каналах?
Ответить
6
0
Парус2 (та то таке)
[quote datetime=" 21.03.2015 12:06 " author="moderator"] " Перестаньте матюкатися." [/quote])))
Ответить
7
1
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
[quote datetime=" 21.03.2015 12:30 " author="Клименко Софія (Жовтневое)"] " UA-футбол визнає такі держави як Абхазія і ЛНР" [/quote]Покажіть мені будь ласка, в якому саме місці УА-Футбол визнає такі держави, як Абхазія і ЛНР?

Де документ про те, що УА-Футбол визнає ці держави? Де правові підстави вважати, що УА-Футбол взагалі може когось визнавати?

ЗІ. Читаю новину на Українській Правді. Заголовок: "На Полтавщині затримали колишнього військового - поплічника "ДНР"
"

Робимо висновок, що Українська Правда визнає ДНР? Настучимо на неї в СБУ? Підемо в суд? Ну, що ж Ви мовчите. І це не тільки УП - таке пишуть всі інтернет-ресурси. Піднімайте хвилю народного гніву!
Ответить
3
8
Клименко Софія (Жовтневое)
Ясно, тобто ви просто хотіли вислужитися перед російськими окупантами та їх лідером Х-у-й-л-о-м і принизити українських вояків які гинуть за нашу країну. Боляче читати було цю новину і згадувати тих знайомих 20-річних юнаків які загинули від рук росіських солдат! Бог вам суддя!
Ответить
6
0
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Я не почув відповіді на моє питання. "Українська Правда" теж визнала ДНР? На неї теж треба донести в СБУ? Так чи ні? Відповідайте, шановна!
 
1
6
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
[quote datetime=" 21.03.2015 12:23 " author="Скайрим (Харьков)"] " что, официально признали? Даже в источнике, на который вы ссылаетесь и то есть заметка о "так званой "сборной лнр""" [/quote]У вас конкретні проблеми з логікою і сприйняттям реальності, шановний.

"Офіційно визнають" - відповідні організації. У цьому випадку - ФІФА, УЄФА, ФФУ та ГФФ (грузинська федерація футболу). Ми - не офіційна організація, ми не можемо визнавати чи не визнавати когось чи щось. Ми як дзеркало - лише відображаємо події.

Десь в Абхазії так звана "збірна ЛНР" зіграла матч з так званою "збірною Абхазії". Ми про це написали. Де Ви бачите визнання? Визнання - це ДОКУМЕНТ. З підписами і печатками. У цьому конкретному випадку - документ від ФІФА і УЄФА про визнання цих збірних і занесення матчу до реєстру офіційних товариських поєдинків під егідою ФІФА.

Ви десь тут чи на інших сайтах бачили фото, скан, просто текст такого документу? Ні? То про яке визнання взагалі йде мова?
Ответить
3
6
Скайрим (Харьков)
не стоит перекладывать с больной на здоровую. Речь шла, о том, что офиц. раша не признала тот сброд. И о том, что даже в первоисточнике есть приписка " так называемая сборная лнр". У вас: "товарняк сыграли сборные лнр и абхазии". Разницу чуствуете?
Ответить
7
1
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Дочитайте новину до кінця і не любіть мені мізки. Все, розмову з Вами закінчено. Коли навчитеся читати - повертайтесь. Чекаю на вибачення.
 
2
5
ricco-sc (Киев)
"Ну що ж, можна спробувати. Давайте перестанемо писати про російські війська на окупованих територіях Криму і Донбасу. А раптом вони від цього зникнуть?"
- точно перепутал хрен с пальцем!
Ответить
4
2
ricco-sc (Киев)
Ответить
2
1
Клименко Софія (Жовтневое)
UA-футбол це ресурс який контролює Росія??? Як розцінювати дану новину??? UA-футбол визнає такі держави як Абхазія і ЛНР. Тобто якщо Росія знову окупує якусь територію, то UA-футбол зразу її визнає державою??? Прошу прокуратуру і СБУ залучити дану інформацію до рослідування роботи даного інтернет ресурсу на предмет посягання на державну цілісність України.
Ответить
6
2
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)

" пробачте, але таку дурню не треба було освітлювати, для нас вони взагалі мають не існувати! а по складу забули взяти заварова."

green whites (Львів) 21.03.2015 12:23
Тобто якщо про це не писати - воно ніби і не існує?

Ну що ж, можна спробувати. Давайте перестанемо писати про російські війська на окупованих територіях Криму і Донбасу. А раптом вони від цього зникнуть? :-)
Ответить
4
7
ricco-sc (Киев)
"Ну що ж, можна спробувати. Давайте перестанемо писати про російські війська на окупованих територіях Криму і Донбасу. А раптом вони від цього зникнуть?"
- точно перепутал хрен с пальцем!
Ответить
4
3
green whites (Львів)
мова йде про футбол, а про фашистів під прапором російського фюрера ми завжди маємо пам*ятати і всіляко боротись.
Ответить
5
1
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
А яка різниця?

Я Вам взагалі скажу так, що ви, читачі, маєте нам подякувати за цю новину. Тому, що УА-Футбол - один із найпопулярніших футбольних ресурсів в Україні. І нас, підозрюю, читають не тільки прості смертні, а й жителі Будинка футболу (ФФУ). І, можливо, прочитавши цю новину, хтось із нових очільників Федерації задумається над цим моментом. І, можливо, зробить якісь висновки. І, можливо, застосує певні санкції до тих українських футболістів, які зіграли за цю "збірну".

Чи краще, щоб про цю подію усі промовчали - а Комарицький сотоваріщі через деякий час, коли українська армія звільнить окуповані території, спокійно собі грали за українські клуби, ніби нічого й не сталося?

Так краще, да?
 
2
9
С бодуна (Харьков)
Нет, вы еще напишите про "эту", которая на всех каналах раши рассказывает, как ребенка (мальчика) к кресту прибивают, украинцы. Вы своими новостями про ЛНР и ДНР, только их и поддерживаете, неужели непонятно, что такими новостями вы приносите вред Украине, несмотря на трудное время, когда Украину надо поддержать.
Ответить
7
1
С бодуна (Харьков)
Нет, вы еще напишите про "эту", которая на всех каналах раши рассказывает, как ребенка (мальчика) к кресту прибивают, украинцы. Вы своими новостями про ЛНР и ДНР, только их и поддерживаете, неужели непонятно, что такими новостями вы приносите вред Украине, несмотря на трудное время, когда Украину надо поддержать.
Ответить
3
2
green whites (Львів)
пробачте, але таку дурню не треба було освітлювати, для нас вони взагалі мають не існувати! а по складу забули взяти заварова.
Ответить
6
1
ricco-sc (Киев)
[quote datetime=" 21.03.2015 12:16 " author="Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)"] " Ясно. На все добре.ЗІ. Моя думка про Вас не мінялася. Її просто не існує :-)" [/quote] это понятно! я в этом и не сомневался. думаю этот вопрос нужно решать другим способом.
зато "думка" про лнр и днр наверное в сердце живёт у тебя?
Ответить
6
2
genev09 (Донецк)
[quote datetime=" 21.03.2015 11:23 " author="MaximSK (Бредогенератор)"] " У сайта нет технической возможности отключать комментарий" [/quote]да ну? по-моему, было такое когда-то давно...
в любом случае, есть возможность заменять комментарии звездочками, как делалось не раз в ветках викторин...
Ответить
2
6
ricco-sc (Киев)
[quote datetime=" 21.03.2015 12:12 " author="Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)"] " [quote datetime="21.03.2015 12:05" author="ricco-sc (Киев)"]" просто объясните: н@х оно вам надо..? "[/quote]Як я можу пояснити, нашо це нам треба - якщо Ви не розумієте самої суті журналістики?Це все одно, що сліпому від народження пояснити, що таке веселка." [/quote] это не журналистика! вы всё перепутали, и то что вы не можете это объяснит, не говорит о том что я не понимаю, это говорит о вашей не компетентности и низкому уровню той же журналистики... к сожалению, моё мнение о вас навсегда изменилось! фу-фу-фу
Ответить
5
2
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Ясно. На все добре.

ЗІ. Моя думка про Вас не мінялася. Її просто не існує :-)
Ответить
2
8
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
До речі, "не компетентности" пишеться разом.

http://dic.academic.ru/dic.nsf/ushakov/882246
Ответить
4
8
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
[quote datetime=" 21.03.2015 12:05 " author="ricco-sc (Киев)"] " просто объясните: н@х оно вам надо..? " [/quote]Як я можу пояснити, нашо це нам треба - якщо Ви не розумієте самої суті журналістики?

Це все одно, що сліпому від народження пояснити, що таке веселка.
Ответить
4
9
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
[quote datetime=" 21.03.2015 11:49 " author="Сеш (Днепропетровск)"] " Ваши фразы по поводу народной днепропетровской республики я думаю кое кого за интересуют и возможно потребуются пояснения" [/quote]Нєєєє, шановний - це Вами СБУ зацікавиться. Ви ж натякаєте, що в Дніпропетровську є якась команда, схожа на "збірну ЛНР" (на що вказує Ваша пропозиція написати про неї), значить, є і щось схоже на "ЛНР", бо збірні на пустому місці не заводяться.

Ану колись, сепаратист проклятий - ти воду в Дніпропетровську мутиш?!
Ответить
4
12
Сеш (Днепропетровск)
Ах ты сепарат на теле Украины ну считай что ты договорился
Ответить
3
2
basque (Донецк, Вост.Украина)
Не считаю сепаратизм преступлением, если он выражает стремление местных общин к независимости, Конституция в вопросе целостности государства попирает права и свободы своих граждан.
 
2
8
moderator
ricco-sc (Киев)
21.03.2015 12:05
друге і останнє попередження. п.4.1
Перестаньте матюкатися.
Ответить
2
10
moderator


manel-972 (харьков)
21.03.2015 11:05
Заблокований п. 4.8
Ответить
1
4
evraz (Черновцы)
а глава прес службы сборной ЛНР случайно не Мармазов??
Ответить
12
2
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Та дурний він, ага. Він в Москві сидить, блог на якомусь сайті веде :-)

В ОРДіЛО сидять тільки дурачки. Ті, хто дурачками керують, сидять в безпечних місцях :-)
Ответить
4
5
evraz (Черновцы)
так может уже с Москвы и назначили, там же модно сейчас когда аж самой Мааасквы назначают ))) за одно Кабздона с собой подтянет, он им будет гимн перед игрой горланить, а Пореченков салют в честь попеды насыпать
 
2
2
igor20r (Новоград-Волынский)
И назвать "Чемпионат непризнанного мира"
Ответить
4
1
xo66it (Киев (Оболонь))

Пробежался по составу. Игроки, которые в этом сезоне еще отметились на профессиональном уровне у нас. Много остальных играли в профи раньше - Заря, Шахтер Свердловск, Говерла, Арсенал, Сталь Алчевск, Олком и пр, но последние годы не замечены на серьезном уровне.
Еще какое-то кол-во пацанов уровня чемпионата дублеров и дюфл
Кислый - Макеевуголь
Яскович - Сталь Днепродзержинск
Комарицкий - Сталь Алчевск
Андрющук - Кристалл Херсон (был в заявке на одну игру прошлой осенью)
Ответить
2
0
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Думаю, принцип був простий - "хто живе на території ЛНР" :-)
Ответить
2
1
ricco-sc (Киев)
пока не забанили: перестаньте такое писать, иначе будете новости строчить сокамерникам на Лукьяновке!
 
10
2
igor20r (Новоград-Волынский)
Теперь можна турнир устраивать. ДНР, ЛНР, Абхазия, Палестина, Ю. Осетия, Приднестровье, Россия, КНДР
Ответить
11
1
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Щось схоже вже є. Ну, тільки без КНДР - то поважний член світової футбольної спільноти. І без Росії. Поки що :-)

https://en.wikipedia.org/wiki/2014_ConIFA_World_Fo...
Ответить
3
4
Сяйво (Стрий)
пипец, даже мелькнули игроки, выступающие в УПЛ...
Ответить
10
0
GOTS (Эр-Рамади)
а хдє састав Апхазіі ? ....я жє запісиваю !
Ответить
15
1
igor20r (Новоград-Волынский)
Это не сборная, а сборище! ФФУ должно забанить этих "игроков", чтоб не имели права выступать ни в одном турнире
Ответить
5
1
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Думаю, вони і не будуть уже виступати) Чесно кажучи, тут такі гравці, які нафіг нікому не потрібні - хіба що серед аутсайдерів другої ліги був би попит.
Ответить
2
7
Ялтинец (Ялта)
М-да....маразм крепчает....
Ответить
7
0
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
[quote datetime=" 21.03.2015 11:27 " author="ricco-sc (Киев)"] " редакция сайта совсем уже "за мир во всем мире"! " [/quote]Покажіть пальцем - де це Ви прочитали? Варіант "у себе в голові" не приймається (хоч він і правильний) - бо перевірити це я не зможу.
Ответить
2
10
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
[quote datetime=" 21.03.2015 11:26 " author="Сеш (Днепропетровск)"] " Вот ещё новость бомжи городской свлки сыграли с бомжами областной счёт 1-0" [/quote]Цікаво у Вас в Дніпропетровську.

А давайте Ви будете блог вести - "Бомж-футбол Дніпропетровська". Я залюбки почитаю. Вмієте грамотно писати?
Ответить
1
12
Скайрим (Харьков)
раша и та не признала тот зоопарк. А редакция уа - футбол рада старатся... Мда
Ответить
17
1
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
[quote datetime=" 21.03.2015 11:40 " author="Скайрим (Харьков)"] " раша и та не признала тот зоопарк" [/quote]Що Ви маєте на увазі - "раша не признала"? Вам накидати російських сайтів з цією новиною?
Ответить
1
10
Скайрим (Харьков)
что, официально признали? Даже в источнике, на который вы ссылаетесь и то есть заметка о "так званой "сборной лнр""
 
9
1
xo66it (Киев (Оболонь))
но все же клубы поданы абы как
обычно же подают последние клубы, а не те, где вообще играл человек.
вот Марканич 4 года уже вообще не играл на профи, Кислый еще осенью играл за Макеевуголь
остальных тоже надо перепроверять
Ответить
2
0
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Так в першоджерелі.
Ответить
1
9
Зубарев (Краснокутск)
о, соррі, не побачив, що ви тоже вже склад привели...
Ответить
3
1
Зубарев (Краснокутск)
252252_476807
Ответить
3
2
xo66it (Киев (Оболонь))
о, ну хоть нормально подали новость, не только видео
ну-ну, Зорька отличилась на отличненько тут
Ответить
3
0
Пакемонище (Киев)
Отправил ссылку темы в СБУ пусть там посмотрят. Советую всем так сделать.
Ответить
13
1
Зубарев (Краснокутск)
Яремченко: Донбас підтримав всякі "ЛНР" і "ДНР" - залишився без футболу
І я хочу звернутися до своїх земляків-донбасівців: ви піддалися на провокації заїжджих ошуканців, ви з радістю сприймали створення всяких "ДНР" і "ЛНР", то що - радієте результатові?! Радієте розбомбленим містам, відсутності грошей, голодним смертям?! А ще - радієте відсутності футболу?! Будь-якого футболу в регіоні на п’ять мільйонів душ! Чи усвідомлюєте, що "Шахтар" повернеться до Донецька років через 10 - у найкращому випадку? Чи усвідомлюєте, що "ДНР" і "ЛНР" ніколи не приймуть у цивілізоване футбольне товариство? Де Абхазія, де Придністров’я, де Південна Осетія, де їхні збірні, де грають їхні клуби? Так буде і в Донбасі! Час отямитись іще є. Хоча… можливо, все втрачено.
~
кінець цитати
Ответить
13
2
ricco-sc (Киев)
спасибо! +1
Ответить
4
0
Парус2 (та то таке)
[quote datetime=" 21.03.2015 11:25 " author="Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)"] " Скажімо, збірна невизнаної Дніпропетровської Республіки Тополь" [/quote]не надо таких примеров. прикусите язык.
по теме:
не лнр, а либо лугандоны, либо оккупанты, либо просто орки. так точнее.
Ответить
18
2
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Давайте язик, прикусю.

По темі:

Якби вони назвались "збірної Лугандонії", ми б так і написали.

Може, Ви запропонуєте замість "збірна Росії" писати "збірна К.ацапії"? Я, як приватна особа, тільки за буду :-) Але як працівник сайту прекрасно розумію, що так ніхто не робить.

Ще претензії по суті є?
Ответить
3
12
moderator
ricco-sc (Киев)
21.03.2015 11:22
попередження п.4.9
Ответить
1
8
Зубарев (Краснокутск)

А ЛНР вже грали з Црвеною Ґвєздою?
Цей матч був давно анонсований...
Ответить
2
1
ricco-sc (Киев)
редакция сайта совсем уже "за мир во всем мире"!
Скоро организуют трансляцию игр ДНР и ЛНР лиг и прочий мусор!

А чего не было текстовой трансляции матча?
Ответить
10
1
moderator
С бодуна (Харьков)
21.03.2015 11:23
попередження п.4.13
Ответить
2
9
Зубарев (Краснокутск)

Не зрозуміло, чому ця новина в розділі "Український футбол" розміщена...
Якщо керуватися суто логікою, то їй місце в закордонному розділі.
Ответить
10
2
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
[quote datetime=" 21.03.2015 11:22 " author="ricco-sc (Киев)"] " нах об этом вообще писать !?? мозги кончились? " [/quote]Тобто Вас не сам факт проведення такого матчу обурює, а те, що про нього написали? :-)
Ответить
2
14
ricco-sc (Киев)
мне по хрену чем они там занимаются, пусть хот шпилят друг-друга, она ОККУПАНТЫ И ТЕРРОРИСТЫ! Убивают и грабят людей!

А возмущает меня то, что УКРАИНСКИЙ футбольный сайт печатает такую ХРЕНЬ! Маразм крепчает!
Ответить
9
2
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Ви знаєте, УКРАЇНСЬКІ суспільно-політичні сайти регулярно печатають новини із так званих "ДНР" і "ЛНР". Майже кожного дня.

Сподіваюсь, Вас це теж "возмущает". І Ви теж на кожному такому ресурсі в коментарях відзначаєтесь.
 
5
7
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
[quote datetime=" 21.03.2015 11:22 " author="Сеш (Днепропетровск)"] " Нет такой сборной. Я видел как бомжи гоняли пакет чем то набитый тоже в футбол играли. Может напишете новость?" [/quote]Якщо ці бомжі будуть представляти якусь невизнану країну - навіть віртуальну - на території України і зіграють матч з командою іншої невизнаної країни, то напишемо звісно ж.

Скажімо, збірна невизнаної Дніпропетровської Республіки Тополь (чи де Ви там бомжів бачили) зіграла зі збірною Придністров'я. На футбольному полі, м'ячем (на відео явно не пакет, правда?), з суддями ітд.
Ответить
3
16
Сеш (Днепропетровск)
Ну я этот ваш ответ переадресую на суд общественности для начала в фес бук различным блогерам, хочу увидеть их коменты
Ответить
4
2
Сеш (Днепропетровск)
Ваши фразы по поводу народной днепропетровской республики я думаю кое кого за интересуют и возможно потребуются пояснения
Ответить
7
2
Клименко Софія (Жовтневое)
Працюєте на підрив територіальної цілісності? Наші хлопці на фронті гинуть у війні проти росіян, а тут бачу здача національних інтересів... Ганьба. Сподіваюся що ресурс і автор даної статті нестимуть кримінальну відповідальність!!!
Ответить
5
2
С бодуна (Харьков)
Согласен на все 100.
 
2
2
С бодуна (Харьков)
Согласен на все 100.
 
2
0
luga_nova (Луганск)
Скажімо, збірна невизнаної
Дніпропетровської Республіки
На что Вы намекаете? Это между прочим похоже на провокацию,если не сказать жестче-агитацию.
Ответить
5
1
Сеш (Днепропетровск)
Зачем это дерьмо печатать. По русски написал чоб понятней было некоторым
Ответить
13
2
Инспектор (Донецк)
Нахрен такие провокативы давать, а потом за это банить
Ответить
11
1
dimon7777777 (Херсон)
Ничего страшного, в ответке ЛНР отыграется!
Ответить
2
14
Антон Павлов
ЛНР молодцы хорошо сыграли а победы придут скоро.
Ответить
2
28
Николаевич76 (Александрия)
накол предателей Родины, футболёров ЛНР!!!
Ответить
8
3
Скайрим (Харьков)
[quote datetime="2015-03-21 10:50:07" author="Дякон Тарас"]ви б хоч совість мали такі новини розміщувати!!!!!!!!![/quote] а что ты ждешь от курченского сайта?
Ответить
12
2
Александр Александрович (Харьков)
фееричная новость. кто с кем играл? теряю этот курченковский ресурс.
Ответить
9
1
xo66it (Киев (Оболонь))
все таки хотелось чуть больше именно футбольной составляющей - где играли, например, кто судил, сколько зрителей, есть ли профессиональное прошлое у футболистов т.н. "лнр", если да, то в каких клубах и сколько матчей они сыграли.
А то реально выходит халтура для разжигания и годная только
Ответить
2
2
JudgeDredd (Луганск)
Да что уж тут комментить...Обнять и плакать.
Ответить
6
2
Дякон Тарас (Трускавец)
Ще напишіть, що путін був організатором матчу і роздав голодаючим гречку...
сепаратистам і терористам має бути тотальна блокада з нашого боку, а ви тут всяке ляйно розміщуєте!!! Ганьба ....
Ответить
26
2
rebuh (киев)
А что здесь,б...ь,можно комментировать???
Ответить
33
2
Дякон Тарас (Трускавец)
ви б хоч совість мали такі новини розміщувати!!!!!!!!!
Ответить
37
2
ПетроФ (Луцьк)
Цілком підримую.
Ответить
19
2
JudgeDredd (Луганск)
Не прав, знать об этом нужно.
Ответить
2
4
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Тобто якщо цієї новини не буде - то нібито і "збірної" "ЛНР" не існуватиме, так? :-)
Ответить
2
12
Сеш (Днепропетровск)
Нет такой сборной. Я видел как бомжи гоняли пакет чем то набитый тоже в футбол играли. Может напишете новость?
 
19
2
ricco-sc (Киев)
нах об этом вообще писать !?? мозги кончились?
 
19
1
Сеш (Днепропетровск)
Вот ещё новость бомжи городской свлки сыграли с бомжами областной счёт 1-0 печатайте печатайте этож интересные статьи
 
12
2
moderator
Шановні форумчани, переконливо просимо Вас, коментуючи дану новину, дотримуватися правил спілкування на сайті !
Ответить
4
27
genev09 (Донецк)
хотите совет?
отключайте комментарии к подобным новостям!
Ответить
6
16
MaximSK (Бредогенератор)
У сайта нет технической возможности отключать комментарий
 
3
2
С бодуна (Харьков)
Ты и здесь свою сущность показал.
 
13
1
С бодуна (Харьков)
Ты и здесь свою сущность показал.
 
12
2
Скайрим (Харьков)
а что такой лнр, админ? Совсем уже офигели
Ответить
26
1
Цап-царап (Харків)
Мау - ты?..
Ответить
7
1
mkn (Киев)
То есть сказать что редакция полные идиоты и почти изменники в информационном пространстве можно? И послать этих идиотов наху й тоже можно?
Ответить