Україна досі фінансує ліквідоване Нацагенство з питань підготовки та проведення фіналу Євро-2012


Україна досі фінансує чемпіонат з футболу Євро-2012

Україна досі фінансує ліквідоване Нацагенство з питань підготовки та проведення фіналу Євро-2012


В державному бюджеті на 2015 рік передбачено 496,7 тисяч гривень видатків на утримання Нацагентства з питань підготовки та проведення фіналу Євро-2012 та реалізації інфраструктурних проектів.

Про це повідомляють журналісти програми "Схеми", спільного проекту Радіо Свободи і Першого суспільного телеканалу.

Україна досі фінансує ліквідоване Нацагенство з питань підготовки та проведення фіналу Євро-2012 - изображение 1

При цьому, позики, які були отримані Україною на організацію чемпіонату, фінансуються окремим рядком у бюджеті України та не входять до зазначеної суми.

Організація чемпіонату Євро-2012 стала одним з найбільших корупційних оборудок за часів колишнього президента Віктора Януковича. За деякими підрахунками, шкода від зловживань при підготовці до Євро-2012 вже сягає понад 4 мільярди доларів, але витрати на чемпіонат продовжуються.

Згідно з документом, отриманим журналістами від Міністерства фінансів, 225,5 тисяч гривень передбачається на зарплати працівникам агентства, 81,9 тисяч – нарахування на оплату праці, 15,3 тисяч гривень – оплата комунальних послуг та енергоносіїв, ще 174 тисяч гривень – інші поточні видатки. Станом на 12 червня 2015 року на Агентство уже витратили 130 тисяч гривень.

Саме Нацагентство з організації Євро-2012 ліквідували 17 січня 2014 року указом тодішнього президента Віктора Януковича. На його базі було створено Агентство з підготовки проведення Євробаскету-2015 року та здобуття права на проведення у 2022 році зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор.

У червні 2014 року ФІБА-Європа вирішила перенести "Євробаскет-2015" з України. Того ж місяця Львів відкликав свою заявку на проведення Олімпіади-2022, а в Національному олімпійському комітеті заявили, що Україна не продовжуватиме боротьбу за Ігри-2022. То ж чим наразі займається Агентство на півмільйона – невідомо.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Радіо Свобода
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Иван Иванюшин
Коррупцию у нас в стране не искоренить,пусть кто что не рассказывает.Менталитет такой.Дорвался до власти,пи.....ди бабло пока есть возможность.ДА тут заедешь в маленький убитый городок,а в этом городке ездят на машинах не хуже чем в столице,одни иномарки,коррупция на лицо,что уже говорить о крупных городах.Ужас,ничего не меняется
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 15
Иван Иванюшин
Коррупцию у нас в стране не искоренить,пусть кто что не рассказывает.Менталитет такой.Дорвался до власти,пи.....ди бабло пока есть возможность.ДА тут заедешь в маленький убитый городок,а в этом городке ездят на машинах не хуже чем в столице,одни иномарки,коррупция на лицо,что уже говорить о крупных городах.Ужас,ничего не меняется
Відповісти
0
0
moderator
Шановні форумчани, переконливе прохання дотримуватися правил спілкування на сайті !
Відповісти
0
0
Acsakal (Kharkov)

Про ці статті витрат на Євро-2012, що вже давно минуло, були публікації і у 2013 році при Януковичі, і у 2014 році при Турчинові, і у 2015 році при Порошенкові... Жодного разу ніхто ніяк не зреагував і навіть вигляду не робив, щр намагається розібратися, а куди власне гроші йдуть?
Якщо схеми "злочинної" влади добре відлагоджені, то чому б їх не подоїти і "доброчинній" владі?
Відповісти
1
0
Милославский Жорж (Суми)
Коррупция, говоришь? Эхххх!!!
Відповісти
0
0
tomarinskiy (днепродзержинск)
[quote datetime=" 23.06.2015 14:13 " author="DJ_BOB (Александрия)"] "Все это пустой треп." [/quote]согласен. я не кого оправдывать не собираюсь, но не разобравшись орать, что всех на кол за пол миллиона гривен, по меньшей мере поспешно. подготовка турнира - это не только сами матчи, стадионы и семечки, мы да же не представляем сколько работы проводиться с интилектуальной собственностью например, которая все время сопровождается спорами. а пол миллиона - это 20000 дол и зарплата 20ти часов работы уважающего себя адвоката
Відповісти
0
2
Octavia (Warsaw)
))))))))))Полюбому сепаратисты виноваты
Відповісти
1
2
DJ_BOB (Александрия)
ребята в период отсутсвие информации по футболу это агенство вам и не такое напишет вы так реагируете шо прямо таки ядерная война начата. Вы читайте первую фразу на ваш запит вид 12 06.2015р. Иными словами кто то дал запрос уже совсем недавно, ( погоня за сенсацией) а до этого все слепые глухие тупые и прочие а перед этим три смены власти прошло Суркис, Коньков, Павелко, Янукович, Турчинов, Порошенко, и че кого обвинять а может и нет никого. Все это пустой треп.
Відповісти
0
1
ivoloshka (Киев)
Ну, зря вы так на всех-то! Кому могло в голову прийти заинтересоваться ТАКИМ?! Очевидно, произошла утечка информации, вот и заинтересовались!
Відповісти
1
0
Golfik25 (Киев)
це зрада полная.
Відповісти
0
0
Gegen mod. Fussball (Київ)
[quote datetime=" 23.06.2015 12:51 " author="leonov1 (Днепропетровск)"] " А так скрутить огласить народный приговор и на нары а лучше на рудники в желтые воды" [/quote]
У часи, коли народ перебуває на межі винищення, упирів, що збагачуються нетрудовим шляхом - просто розстрілювати.
Відповісти
1
1
pya22 (Знаменка)
а там, случайно, в бюджете нет статьи на финансирование московской олимпиады 1980 года?
Відповісти
4
0
leonov1 (Днепропетровск)
Вот сразу брать и в тюрьму того кто запросил и кто подписал.Вот так заковать тварей и на майдан пусть люди прочтут и решат сами сколько им седеть и отдать все свое имущество неимущим гражданам. причем без суда. Зачем тратиться? что тут не понятного? "Новые Януковичи" решили под шумок полляма оттяпать . Зачем тратиться на суд который можно купить адвокатов которые могут отмазать пользуясь какой нибудь лазейкой.. А так скрутить огласить народный приговор и на нары а лучше на рудники в желтые воды причем публично чтоб другим не повадно было.....
Відповісти
2
1
yaspas74 (тернопіль)
Підтримую.І обов"язкову роздруківку витрат всіх внесків команд.Для чого,куди
і скільки.Впевнений половину можна буде скоротити,а то й всі,якщо розумно зробити.
Відповісти
1
0
Vik Stanislav (Запорожье)
Да кто-бы сомневался)))) когда вы уже нажретесь -твари.........
Відповісти
6
0
ivoloshka (Киев)
Цирк!!! А Тимошенко за меньшее сидела!
Відповісти