"ТСК-Таврія" заявив на чемпіонат Криму екс-гравця збірної України


Крім того, у складі сімферопольського клубу помічені кілька гравців, які раніше грали в Прем'єр-лізі України

"ТСК-Таврія" заявив на чемпіонат Криму екс-гравця збірної України


Сімферопольський "ТСК-Таврія" заявив на чемпіонат Криму колишнього гравця збірної України, "Таврії", "Закарпаття", "Металурга" Д та білоруського "Слуцька" Дениса Голайдо.

Про це повідомив офіційний сайт клубу.

Крім того, у заявці "ТСК-Таврія" знаходяться декілька футболістів, які свого часу грали у Прем'єр-лізі України - Ігор Буряк ("Таврія"), Арсен Абляметов ("Таврія"), Євген Одинцов ("Таврія"), Станіслав Печонкін ("Говерла"), Максим Приходний ("Таврія"), Антон Монахов ("Кривбас", "Ворскла", "Таврія", "Севастополь", "Металург" З).

Нагадаємо, що після закінчення контракту з донецьким "Металургом" Голайдо заявив, що повертається до Криму та не буде більше грати в чемпіонаті України. Крім того, гравець допустив можливість прийняття російського громадянства.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
ferzz (Gluhiv)
"Достойное" завершение карьеры. Еще бы в Абхазии поиграть и жизнь удалась.
Відповісти
1
1
Повернутись до новин
Коментарі 27
ferzz (Gluhiv)
"Достойное" завершение карьеры. Еще бы в Абхазии поиграть и жизнь удалась.
Відповісти
1
1
трамвай за трамваєм (найкращий)
кримчаки ж мали грати с конями и мясом на найвищому російському рівні ...
и що там не склалось ?
а стадіон у Севастополі вже готовий до матчі ЧС-2018 ?
Відповісти
2
3
papa12345 (Львів)
Чекай, міст добудують...
Ху...ло сказало в 2018 році фсьо буде, нада чуть-чуть падаждать)
Відповісти
4
2
moderator
Шановні форумчани, переконливе прохання дотримуватися правил спілкування на сайті !
Відповісти
2
0
Консул (Новоград-Волинський)
Ну і х з ним.
Відповісти
4
1
Київський харків\\\\\\\'янин (Київ)
Мерзавец! Мерзавцы.
Відповісти
3
4
Слава Юг (Симферополь)
Успехов ребятам...
Відповісти
10
13
koaal (херсон)
Да, успехов. Раз платят, то можно и за село какое-нибудь побегать. Этим, думаю, Голайдо с Монаховым и завершат. Хотя, кто его знает? Просто видно, какой "высокий" уровень в чемпионате Крыма сейчас.
Відповісти
7
6
papa12345 (Львів)
Ну так кришнамській, що тут скажеш. А , ну і
------------------------------------------------------------------------

"Вячеслав Базилевич – воспитанник «Шахтера» и победитель Евро-2009 (U-19)" лугандон теж сагласний.
Хто б сумнівався...
Йуоговасток, хулі.
Відповісти
9
14
Dimonych (FCSD)
Не знаю о чем ты, но Базилевич киевлянин, кстати.
Відповісти
5
3
papa12345 (Львів)
Цей ган.дон прийняв раісавс...кає гражданство, а чьом ти?
Лугандонам пакоя нет, да дімонич?
 
8
10
sc-tavria (Симферополь)
Базилевич симферополец
 
3
2
Decoy7 (Украина)
бревнышко. я хоть и не проф футболист, но и сам, и еще найду с десяток человек, которые его один-на-один будут возить, пока не надоест. Так что пускай там играет, как раз его уровень! )
Відповісти
6
9
Калинин Анатолий (Минск)
Не "беларусского", а "белорусского". Не позорьтесь.
Відповісти
4
14
redblack (Винница)
В школе сейчас грамотность идет факультативом.
Відповісти
4
4
tairmen (Симферополь)
а когда первые матчи будут?
Відповісти
3
2
tok-vadim (Армянск)
Завтра начинается первый тур,-матчем в Севасе...После завтра продолжение тура...У нас в Армянске игра начинается 17.30 играют ПФК Беркут (Армянск) - ФК Евпатория (Евпатория)..Ажиотаж прям..Обязательно пойду...
Відповісти
2
7
footboliare (Мир город)
Крим - це Україна?
 
3
3
footboliare (Мир город)
Голайдо - Пельмень!
Відповісти
9
9
footboliare (Мир город)
будет пельмени жрать с ночи до утра
Відповісти
10
9
tairmen (Симферополь)
Монахов, Голайдо - норм игроки были
Відповісти
13
4
koaal (херсон)
Вот именно, что БЫЛИ.
Відповісти
9
4
rggroup1 (Хмельницкий)
Не ну че, Алиев там бегает за полу профи команду и норм
 
0
1
koaal (херсон)
Раз заявлен, значит такой теперь у него "высокий" уровень. Пускай себе на чемпионат области бегает.
Відповісти
13
14
Глюк Львів (Лемберг)
Памятаю колись давно Голайдо дає вюшку на тб, а на фоні вболівальники співають "Голааайдо - с.....ка!". Хз чо, але в мене він завжди з того часу асоціювався з тою кричалкою. Приклеїлось...
Відповісти
16
15
FCDK 1927 (Kyiv )
Згоден, випадково поставив тобі мінус, нехай модер виправить на +
Відповісти
6
8
Захлоп Калиткин (Запорожье)
помню этот видос, в Ужгороде дело было, лет 10 назад. только кричали "Голайдо - ш...ха".
Відповісти