Ультрас створили Сторінку пам'яті, присвячену загиблим фанатам під час війни і Революції


Ультрас створили Сторінку пам'яті фанатам, загиблим під час війни і Революції гідності

Ультрас створили Сторінку пам'яті, присвячену загиблим фанатам під час війни і Революції


Ультрас створили Сторінку пам'яті, яку присвятили всім фанатам, що загинули під час війни і Революції гідності.

1 грудня 2013-го. Саме в цей день фанати багатьох клубів зібрались в одному місці, а саме на вулиці Банковій в Києві, і пліч-о-пліч з іншими радикалами та націоналістами почали ламати систему, здобуваючи краще життя для українського народу. З того моменту протест перестав бути мирним. Чергування в захопленій Київраді та Українському домі, нічні патрулювання міста, накриви баз тітушок і, звичайно ж, сутички з "Беркутом" біля колонади стадіону "Динамо" - фанати завжди були на самому передку народного спротиву. Заради спільної мети ультрас забули про чвари між собою, оголосивши безстрокове перемир’я. А коли режим впав і почалась російська агресія, своє вагоме слово довелось сказати фанатам в регіонах - більшою мірою завдяки активній позиції ультрас вдалось зберегти мир в Одесі та Харкові.

На даний момент представники практично кожного фанатського руху воюють на сході нашої держави як в добровольчих батальонах, так і в регулярних частинах. На жаль, не всі з них повернуться додому. Війна забирає найбільш хоробрих та відважних. Вони віддали своє життя за нашу свободу, але вони житимуть доти, доки про них пам’ятають.

Редакція ULTRAS.ORG.UA зібрала інформацію про всіх фанатів, які загинули під час Революції гідності та війни з російським агресором. Інформація буде доповнюватись матеріалами про кожного героя, також ви можете уточнити дані, зв’язавшись з адміністрацією ресурсу.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ultras.org.ua
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Alex Korvin
Ну ты еще тогда посмотри словарь Гринченка))))
Вы всегда будете искать опрадание для свеого "особого мнения" (с)
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 21
Alex Korvin
Ну ты еще тогда посмотри словарь Гринченка))))
Вы всегда будете искать опрадание для свеого "особого мнения" (с)
Відповісти
1
0
Слава Юг (Симферополь)
В незаполитизированном словаре Даля такая трактовка
Революция

ж. франц. переворот, внезапная перемена состоянья, порядка, отношений; смута или тревога, беспокойство
Революционер, -нерка, смутчик, возмутитель, крамольник, мятежник.
Відповісти
0
2
TavriyaFun (Симферополь)
[quote datetime=" 08.09.2015 18:47 " author="Фанат Українського Футболу (Київ)"] " [quote datetime="08.09.2015 18:07" author="Слава Юг (Симферополь)"]"Показать вложенную цитату[quote datetime="08.09.2015 18:02" author="kotigorok (Чернігів)"]" Актябрьським був більшовицький переворот, революція 1917 була у лютому. Вчи історію."[/quote][/quote]Ти навіть ДИХАТИ НА УКРАЇНУ не смій - зрадник!!!" [/quote] Как мне теперь жить...
Відповісти
4
12
Фанат Українського Футболу (Київ)
[quote datetime=" 08.09.2015 18:07 " author="Слава Юг (Симферополь)"] " [quote datetime="08.09.2015 18:02" author="kotigorok (Чернігів)"]" Актябрьським був більшовицький переворот, революція 1917 була у лютому. Вчи історію."[/quote]Что февральская, что октябрьская - были революцией...Революция-насильственная смена существующего строя.." [/quote] Ти навіть ДИХАТИ НА УКРАЇНУ не смій - зрадник!!!
Відповісти
11
5
Слава Юг (Симферополь)
[quote datetime=" 08.09.2015 18:02 " author="kotigorok (Чернігів)"] " Актябрьським був більшовицький переворот, революція 1917 була у лютому. Вчи історію." [/quote] Что февральская, что октябрьская - были революцией...Революция-насильственная смена существующего строя..
Відповісти
2
9
Alex Korvin
Вот зачем врать и что-то сичинять, перекурчивая все на свой лад- если есть, хотя бы элементарное определение или понятие?
Зачем ты это делаешь? Зачем ты трактуешь так, как лично тебе это хочется?

Даже на вата -рукопедии указанно, что:

" Не следует путать «революции» с социально-политическими явлениями, которые, строго говоря, не носят революционного характера — например, государственный переворот "

А вот гос. переворот- это и есть, насильственная смена!
Відповісти
5
3
Слава Юг (Симферополь)
тутти-10
_______________
Мое личное мнение, что любая революция -зло..

Відповісти
3
10
Слава Юг (Симферополь)
А Октябрьская революция 1917 года- это тоже позитив?
Відповісти
4
16
тутти-10 (Сумська область)
А вазвращєніє дамой в березні 2014 тоже пазітів? Ти уже щаслів?
Відповісти
12
4
kotigorok (Чернігів)
Актябрьським був більшовицький переворот, революція 1917 була у лютому. Вчи історію.
Відповісти
8
2
Alex Korvin
Вот в 1917 году была как раз не "революция")))
Відповісти
5
3
Фомичев Всеволод (Харьков)
Для вас - да.
Відповісти
5
1
Днепрянин (Днепр)
Вечная память всем Героям, павшим в борьбе с русско-террористической нечистью!
Відповісти
17
9
Toni (Львiв)
Вічна память Героям !!!
Мінусаторам горіти в пеклі вже сьогодні.
Відповісти
17
10
Alex Korvin
Героям Слава!
Відповісти
17
11
nin-mir (Запорожье)
Земля Вам пухом и Вечная Память!!!
Відповісти
18
10
konogon (Київ)
Какие выродки минусуют?!
Вічна Слава Героям...
Відповісти
22
12
Фомичев Всеволод (Харьков)
Это правильно. Нельзя забывать этих Парней.
Відповісти
21
9
semen винницкий (винница)
только настоящие ублюдки могут минусовать! Слава героям!!!
Відповісти
21
13
Парус2 (Ukraine)
Як повідомила волонтер Марина Хаперська у Facebook, потрапивши в полон, снайпер 92-ї окремої механізованої бригади Олег Чепіленко вирішив підірвати себе разом з сепаратистами.
У момент, коли його вели в розташування ворога, він несподівано схопив одного з бойовиків і кинувся з ним на розтяжку.

"Олег Чепеленко з Харківщини, був учителем у с. Лукашівці Близнюківського району. Викладав інформатику. У роті виконував ще й обов'язки писаря. Був єдиною дитиною у батьків. Прожив 28 років. Поховали героя в рідному селі. Вічна слава!"

gOQGLQ55lsU
НИКОГДА НЕ ЗАБУДЕМ ГЕРОЕВ УКРАИНЫ !
Відповісти
24
12
Tolstoy (Лівий берег)
Настоящие Герои. Каждый, кто предаст память этих Людей - подлец!
Відповісти