Сьогодні Андрію Шевченку виповнюється 39


Сьогодні свій день народження святкує Андрій Шевченко

Сьогодні Андрію Шевченку виповнюється 39


Сьогодні, 29 вересня, свій 39-й день народження відзначає екс-нападник київського "Динамо", "Мілана", "Челсі" і збірної України Андрій Шевченко.

Володар "Золотого м'яча" 2004 року. Тричі ставав кращим бомбардиром Ліги Чемпіонів, двічі - чемпіонату Італії. Другий бомбардир в історії "Мілана", кращий бомбардир в історії міланських дербі. Шість разів визнавався кращим футболістом України. Заслужений майстер спорту України.

Всього за кар'єру провів 653 офіційних матчі, в яких відзначився забитими м'ячами 326 разів. Шевченко є кращим бомбардиром в історії збірної України (111 матчів, 48 голів).

андрей шевченко день рождения

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Баклан (Одесса)
А я помню, как это человечишко футболку Сборной с себя срывало и на землю бросало, такое ни простить, ни забыть нельзя!
Відповісти
0
3
Повернутись до новин
Коментарі 13
Баклан (Одесса)
А я помню, как это человечишко футболку Сборной с себя срывало и на землю бросало, такое ни простить, ни забыть нельзя!
Відповісти
0
3
вручий (Светловодск-Киев)
Всего наилучшего Шева.!!!
Відповісти
1
0
yaspas74 (тернопіль)
Всі наші таланти народились в один день.Шева,Конопа.
Вітання.Ще Беланов недавно.
Відповісти
4
0
Vladey (Odessa - Guangzhou)
"Все" это 2 человека?) Богата земля наша на таланты тогда)))
Відповісти
4
1
Морячков Вячеслав (Одесса)
С днём рождения Андрей! прекрасный нападающий был,приятно было смотреть за твоей игрой.
Відповісти
4
0
Корнер ДД (Правый берег)
Желаю Андрею успешной тренерской карьеры !!!
Відповісти
4
0
канц (Колобжег)
Ещё много пользы мог принести сборной, рано завязал...

С Днём Рождения!!!!c4ef3e9aede1c09_tmp
Відповісти
6
0
Ромео Подольский (Винница)
Не так давно більшість підсміювалась і кепкувала з тренерських амбіцій Шевченка, а в останні роки карєри гравця його не критикував хібащо лінивий, але тим не менш це найкращий футболіст з часів незалежної України.
Відповісти
2
0
тутти-10 (Сумська область)
З Днем народження Миколайович! Після тебе у нас нема нападів у збірній. Такі як ти родяться раз на десятки років. Удачі в тренерській роботі! Може колись виведеш нашу збірну на ЧС, так як ти це зробив гравцем.
Відповісти
8
0
sanchoz (Днепр)
У Коноплянки тоже сегодня ДР
Відповісти
6
2
serginio-26 (Кривой рог)
С Днюхой)
Відповісти
6
0
svehla (Ровно)
в рух надо было идти доигрывать))
Відповісти
1
13
shushuair (Одесса)

После Милана конечно немного подпортил себе статистику с забитыми голами, тем не менее, Лучший игрок СНГ за всю историю независимости однозначно.
с днём рождения, Царь!
Відповісти