Горяїнов допоміг придбати реанімобілі для зони АТО


Воротар харківського "Металіста" допомагає захисникам України

Горяїнов допоміг придбати реанімобілі для зони АТО


Волонтери півтора місяці тому звернулися за допомогою до депутата Харківської обласної ради Ігоря Балути. Парамедики проходили курси за натовською системою та планували працювати в зоні АТО. Але для цього потрібні були спецмашини. Балута та легендарний голкіпер харківського "Металіста" Олександр Горяїнов придбали два таких автомобіля. Підготовкою "швидких" зайнялися дніпропетровські фахівці.

Тепер реанемобілі відповідають необхідним стандартам, кажуть парамедики. У таких автомобілях на ходу можна проводити цілий ряд маніпуляцій.

"Ми можемо в принципі вивозити з жовтої зони будь-яких поранених фактично будь-якої складності та в дорозі їх стабілізувати, доставляти в госпіталь - для цього машини всім обладнані", - зазначив парамедік Олексій Литвинов.

У зону АТО реанемобілі відправляться вже наступного тижня.

Нагадаємо, раніше Горяїнов разом з Олександром Севідовим та Артемом Путівцевим відвідав навчально-тренувальний табір АЗОВ.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
atn.ua
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Игорини (Киев)
Респект Саше Горяинову!
Відповісти
6
0
Повернутись до новин
Коментарі 24
Игорини (Киев)
Респект Саше Горяинову!
Відповісти
6
0
MaTaT Nikolaev (Николаев)
Уважение... к сожалению каждый народ заслуживает своей власти...
Ну а мы боремся и помогаем как можем.. друг другу! Вместе и до конца!
К сожалению на два фронта... ( причем внутренний нас унижает намного больнее и обиднее...
Войны это такое дело.. всегда они были.. и будут.. жертвы , разруха... но не это самое обидное.. предательство, трусость и жлобство...
Відповісти
4
2
spartak.sumy (Сумы)
крссавчик если не связано с ними
Відповісти
3
3
spartak.sumy (Сумы)
выборы выборы......
Відповісти
0
8
ferzz (Gluhiv)
Умница! Огромное уважение!
Відповісти
10
0
тутти-10 (Сумська область)
Саня подяка і повага!!! Громадянин України!!!
Відповісти
9
0
тутти-10 (Сумська область)
Саня подяка і повага!!! Громадянин України!!!
Відповісти
11
0
тутти-10 (Сумська область)
О уже, туди тобі і дорога
Відповісти
11
1
moderator


svehla (Ровно)
06.10.2015 19:56
Заблокований п. 4.4
Відповісти
10
0
футбол-гол (большой,но не очень)
Крутяк!
Відповісти
13
2
dindon74 (Севастополь)
Саня Молодца Так они могут а наши толстосумы чо?

Відповісти
17
1
evraz (Черновцы)
Горяйнов MVP
Відповісти
15
1
Цап-царап (Харків)
После таких сообщений всяких ватных
нервных парнишек рвёт в клочья...

Відповісти
21
4
svehla (Ровно)
цирк))) война делается с помощью простых людей)) а где ж помощь правительства?)) бабло по карманам а вы скачите и кричите)) все атошники рядовые нищие домой приходят)) матерям за тушки убитых лям гривасов никто её выплачивает почему то)) слава олигархам у власти?!! так держать!!
Відповісти
6
23
GolfGTI (Северодонецк)
ты 2 недели как зарегистрировался, а смердить уже как будто год на сайте. это ж надо тела убитых защитников называть тушками. какое ты ..... между прочим благодаря им в Ровно или где ты там каркаешь, сепар, нет военных действий в твоем городе. побойся Бога
Відповісти
18
3
Vladey (Odessa - Guangzhou)
Ну так и какая благодарность нашим героям от государства? Где эти 5 млн зеленых, которые каждый день уходят на АТО? Кинули очередной раз...
 
3
14
тутти-10 (Сумська область)
А Ви не задумувалися, що ті прості люди за яких Ви говорите, збираються жити в цій країні, от і допомагають чим можуть у її обороні. Правітєльство? Так у них лікаки і рахунки в швейцаріях їм не страшно, а людям тут жити і жити їх потомкам.
З.І. Дивний Ви якийсь равєнчанін. Рівненщина і Волинь - області де найбільше спілкуються українською - майже 100%. Скачітє, крічітє.... тушкі убітих.... Щось у Вас сленг більше наарєнбуржца, пєрмяка чи вязміча.... схожий.... Ви батєнька часом не троль який десь за парєбрікам?
Відповісти
16
1
Your Frend
Щира повага.
Відповісти
23
3
Лекарь (село Дарница)
[quote datetime=" 06.10.2015 18:55 " author="Maxam (Чернівці)"] " Що за тварюка мінусує? Сайтом не помилився?" [/quote]Тварюк здесь много, сайтом ты не ошибся.
Горяинову - поклон и уважение!
Відповісти
22
4
Maxam (Чернівці)
Що за тварюка мінусує? Сайтом не помилився?


Відповісти
23
4
konogon (Київ)
Скоро будет опровержение пресс-службы о том, что автомобили куплены не для бойцов АТО, а для болельщиков :) Горяинов молодец, патриот! Спасибо вам!
Відповісти
23
4
Парус2 (Від Сяну до Дону)
Respekt !
Відповісти
24
5
Дед Федот (Харьков)
Молодец Саня!В логове сепаров негодование, курица жарит бойцана, потом наоборот!
Відповісти
24
5
bombard (Харьков)
Дело в том, что сепары из ЛДНР объявили Курченко персоной нон-грата. Такой чести даже Ярош и Ко не удостаивались. О чем это может говорить?
Відповісти