Агент Мілевського: У Артема є пропозиції з Греції, Польщі, Таїланду та В'єтнаму


Олександр Панков - про подальшу кар'єру Мілевського

Агент Мілевського: У Артема є пропозиції з Греції, Польщі, Таїланду та В'єтнаму


Агент українського форварда Артема Мілевського Олександр Панков спростував інформацію про перехід свого клієнта до "Гірника-Спорт" і розповів про цікаві пропозиції від зарубіжних клубів.

"Перехід до "Гірника-Спорт"? Для нас це був легкий шок з ранку, підбадьорливий душ. Зараз ми ведемо переговори з іншими клубами, а тут така інформація. Посміялися з Артемом.

Є пропозиції з Греції, Польщі, Таїланду і навіть унікальна пропозиція з В'єтнаму. Ми зараз розмірковуємо. Є й інші пропозиції, а в найближчі дні ми повинні визначитися, куди йти далі", - сказав Панков.

Нагадаємо, після скандального розставання зі "Сплітом" 30-річний футболіст перебуває в статусі вільного агента.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
kotigorok (Чернігів)
Ранее футболист выступал за "Газиантепспор", "Хайдук" и киевское "Динамо".-
----------------------------------------------------------
Може все-таки в зворотньому порядку?
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 17
kotigorok (Чернігів)
Ранее футболист выступал за "Газиантепспор", "Хайдук" и киевское "Динамо".-
----------------------------------------------------------
Може все-таки в зворотньому порядку?
Відповісти
0
0
Kpacc68 (Tegusigalpa)
во Вьетконг его= на рисовые поля
Відповісти
1
0
Realexandro (Kharkov)
Агент Милевского: У Артема есть предложения из Греции, Польши, Таиланда и Вьетнама
__________________________________________________________________________________
... и все из ночных клубов...

Відповісти
0
0
kuzanya (звенигороДКа-Писечно)
[quote datetime="2015-12-22 21:39:11" author="FCZK-1922"]в Тайланд опасно,там в клубе под шафе Темка может попасть на бабушку которая будет по совместительству и дедушкой)[/quote] Знаешь старый анекдот??
Пускай сосёт,может бухать бросит...
Відповісти
1
0
небритый мужик (Черкассы)
90bc6e0be0c8a31_tmp Тайланд и Тёма..
Відповісти
1
0
FCZK-1922 (Кировоград)
в Тайланд опасно,там в клубе под шафе Темка может попасть на бабушку которая будет по совместительству и дедушкой)
Відповісти
1
0
M&M (Lviv)
Таиланд 100%, спорю на ящик коньяка.
Відповісти
2
0
kuzanya (звенигороДКа-Писечно)
КНДР.
как пик ..
Відповісти
2
1
ser-gio (kiev)
во всех этих вариантах есть море, что важно для агтемки)))
мечтать не вредно
Відповісти
1
0
Цап-царап (Харків)
Хороший опрос:

http://football24.ua/home/showSingleNews.do?u_yaki...



Відповісти
1
0
Stuntriding (Киев)
Тёма, Таиланд и Вьетнам))) Тепло, пляжи и напрягаться сильно на поле не нужно)))
Відповісти
2
1
Dozenko (NewYork)
в футбол он наигрался, так что Тайланд наверно оптималочка
Відповісти
4
0
Н-Махно (Мариуполь )
[quote datetime=" 22.12.2015 19:06 " author="F_e_d_y_a (Черкассы)"] " В Таиланде по моему очень строго за пьянку за рулем так-что скорее всего Вьетнам." [/quote]на пляж потянуло
Відповісти
1
0
F_e_d_y_a (Черкассы)
В Таиланде по моему очень строго за пьянку за рулем так-что скорее всего Вьетнам.
Відповісти
3
0
vs-vorota (Alexandriya)
Таиланд и Вьетнам - там его место.
Відповісти
2
0
Kremenchugane (Кременчуг)
Агент украинского форварда Артема Милевского Александр Панков : "Есть предложения из Греции, Польши, Таиланда и даже уникальное предложение из Вьетнама.... Ноо... Горняк- спорт... Отличный вариант... Мы согласны...))
Відповісти
5
0
footboliare (Мир город)
Таїланд )
Відповісти