Зозуля продав медаль фіналіста Ліги Європи за 210 тисяч гривень

Форвард дніпропетровського "Дніпра" Роман Зозуля закрив аукціон з продажу своєї медалі фіналіста Ліги Європи.

Стартова ціна лота становила 10 тисяч гривень. За нагороду торгувалися і вболівальники, і спортсмени. Зокрема, форвард "Динамо" Артем Кравець пропонував за медаль 70 тисяч гривень.

Однак виграла ставка в 210 тисяч гривень, яку заплатив Олександр Кисельов - дзюдоїст з Дніпропетровська.

Кошти від продажу медалі Роман Зозуля пообіцяв направити на потреби військових в зоні АТО.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Veminal (Киев)
круто - молодец Зозуля -человек РЕАЛЬНО делает а не бабалолит и не пиарится.. главное на эти деньги самому все покупать необходимое для армии, а не доверять фондам..
Відповісти
4
3
Повернутись до новин
Коментарі 26
Veminal (Киев)
круто - молодец Зозуля -человек РЕАЛЬНО делает а не бабалолит и не пиарится.. главное на эти деньги самому все покупать необходимое для армии, а не доверять фондам..
Відповісти
4
3
Stuntriding (Киев)
[quote datetime=" 03.01.2016 14:36 " author="Пiвоборонець (Харкiв)"] " [quote datetime="02.01.2016 17:05" author="Stuntriding (Киев)"]"Показать вложенную цитату[quote datetime="02.01.2016 14:08" author="balamyt (Boston)"]" Если бы Роман действительно играл в Финале ЛЕ ....то ценил бы эту награду ..Больше. Это все равно что продать Звезду Героя ...такими вещами Не торгуют.....даже в Благотворительных целях ..есть и другие источники..."[/quote][/quote]Кс сожалению, это сейчас единственный способ собрать хоть какие-то деньги на армию." [/quote] Тогда возникает ВОПРОС.........кабмин и пеця отчитались-похвалились о 100% укомплектованности армии......... И где деньги?!? Где эта укомплектованность и т.п.?! Так вот кто за этих правителей глотку рвал, пусть идёт к ним и спросит!!! А мы послушает, какую им очередную сказку-перемогу сочинят.........
Відповісти
2
3
Пiвоборонець (Харкiв)
[quote datetime=" 02.01.2016 17:05 " author="Stuntriding (Киев)"] " [quote datetime="02.01.2016 14:08" author="balamyt (Boston)"]" Если бы Роман действительно играл в Финале ЛЕ ....то ценил бы эту награду ..Больше. Это все равно что продать Звезду Героя ...такими вещами Не торгуют.....даже в Благотворительных целях ..есть и другие источники..."[/quote]А правительство смотрит на всё это с высока и ржёт с простого народа, мол и дальше денюжку свою шлите........." [/quote]Кс сожалению, это сейчас единственный способ собрать хоть какие-то деньги на армию.
Відповісти
2
1
Spokoyno (Киев)
Шановний просто є люди які вважають, що їм всі і все винні...
Що вони цяці ... а всі інші прислужники са... мі знаєте кого.

На превеликій жалі поки так зване "болото" переважає у нашому товаристві, тому ми поки з багнюки не виберемося :/
Тому клич "Видавлювати з себе раба... по краплі", актуально як ніколи.

Відповісти
1
3
Stuntriding (Киев)
[quote datetime=" 03.01.2016 13:10 " author="Spokoyno (Киев)"] " "Не скиглить, беріть лопату"... ;-) сказав би Ваш улюбленець Азіров...Про інше.... мабуть при урці Вам було краще... перебували у фаворі...Про Сталіна... дійсно він влаштував моїм предкам "жахливе життя"... при цьому його треба було хвалити і за те що і мого діда посадив і за те що у батьків було "щасливе дитинство"... молодість. Видно Ваші предки і тоді були у фаворі... Дійсно були репресовані і були ті хто репресував :/" [/quote] ...кушай рошенку морковную и будь счастлив...
Відповісти
1
5
Stuntriding (Киев)
[quote datetime=" 02.01.2016 19:32 " author="Spokoyno (Киев)"] " А що Ви пропонуєте? Одразу віддати рашистам усе? При тирані кобе ... мільйони наших громадян взагалі згинули від репресій... що тоді треба було казати :/Нормальні люди чудово розуміють, що БАТЬКІВЩИНА, це не завжди чи зовсім не її керівники... а СЕБЕ і СВОЮ країну ТРЕБА ЗАХИЩАТИ... До речі Ви теж можете "попіаритись" перерахуйте пару сотень тисяч для воїнів АТО... чи для поранених. Хоч кило мандаринів сиротам купить." [/quote] Вы так и будете Сталина вспоминать при ЛЮБОМ случае? Ты ещё Ленина забыл добавить, ну и по накатаной, всё политбюро бывшего СССР вспоминай, главное себя сделать несчастными и ущемлёнными))) таким как ты, всё мешало и будет мешать, что бы не делалось в мире!
Вам два года назад, жилось фигово? Захотелось адреналина? Только вот он у вас вылез не оттуда..........
Я уже давно писал, о помощи людям, из-за ситуации на Донбассе. Есть те, кто это делает МОЛЧА и не пиарит себя любимого, на всю страну! Не буду хвастаться , но иногда общаюсь с некоторыми нынешними *старыми* игроками ДК, так вот они молча и без пиара помогают людям!!! А тут устроили аукционы, да ещё и с продажей медальки (которую кстати и не заслужил!) Ну то его проблемы.
А пока, кого вы там себе выбрали в правители, вот у них и просите денюжку...........
Відповісти
3
2
Spokoyno (Киев)
"Не скиглить, беріть лопату"... ;-) сказав би Ваш улюбленець Азіров...
Про інше.... мабуть при урці Вам було краще... перебували у фаворі...
Про Сталіна... дійсно він влаштував моїм предкам "жахливе життя"... при цьому його треба було хвалити і за те що і мого діда посадив і за те що у батьків було "щасливе дитинство"... молодість. Видно Ваші предки і тоді були у фаворі... Дійсно були репресовані і були ті хто репресував :/
Відповісти
3
3
Red_Cat (Харків - це Україна!)
странный поступок. с одной стороны, помощь АТО - дело очень правильное и патриотичное. а с другой стороны, продавать награды - это в какой-то мере кощунство.
Відповісти
5
3
dynamo kiev #1 (Charlotte)
Мда, похоже ещё нет
Відповісти
2
4
jmagik (Стаханов (Харків))
Чекаю новини: "Зозулі повернули медаль фіналіста ЛЄ"
Відповісти
3
4
Степанович (Ивано-Франковск)
[quote datetime=" 02.01.2016 17:31 " author="kotigorok (Чернігів)"] " Зіркою героя нагороджений приміром Литвин, і що? Молодець, Роман, а усі в Україні (не ватники), хто чекає, що Шоколадний та Кролик будуть вирішувати зараз і тут усі проблеми можуть скоро прокинутися у таких самих терористичних заповідниках як на сході Україні. Хт очим може. Ще раз респект Зозулі. Це не постійно ниючі Цигани та Сруни..." [/quote]Роман молодец,а вот насчет Кролика и Шоколадного ты гонишь.Тогда ты сам бери булаву и спасай страну,иначе ты прав заповедник,похуже,чем там,где уже цены меньше,чем в Киеве.
Відповісти
4
3
kandagar80 (артемовск)
да какая булава.он только писюном махать может в сторону Шахтера
Відповісти
3
6
Stuntriding (Киев)
[quote datetime=" 02.01.2016 14:08 " author="balamyt (Boston)"] " Если бы Роман действительно играл в Финале ЛЕ ....то ценил бы эту награду ..Больше. Это все равно что продать Звезду Героя ...такими вещами Не торгуют.....даже в Благотворительных целях ..есть и другие источники..." [/quote]Тут не поймут, написанное тобой))) Мальчик пиарится как может))) Ну пусть продолжает дальше. А правительство смотрит на всё это с высока и ржёт с простого народа, мол и дальше денюжку свою шлите.........
Відповісти
5
11
MU 0710 (Харьков)
уже не смешно даже...а печально всё это видеть и слышать..Кучме пусть спасибо скажет.за такой геройский поступок..
Відповісти
3
10
Spokoyno (Киев)
А що Ви пропонуєте? Одразу віддати рашистам усе? При тирані кобе ... мільйони наших громадян взагалі згинули від репресій... що тоді треба було казати :/

Нормальні люди чудово розуміють, що БАТЬКІВЩИНА, це не завжди чи зовсім не її керівники... а СЕБЕ і СВОЮ країну ТРЕБА ЗАХИЩАТИ...

До речі Ви теж можете "попіаритись" перерахуйте пару сотень тисяч для воїнів АТО... чи для поранених. Хоч кило мандаринів сиротам купить.
Відповісти
7
3
Fata Morgana (Запорожье)
[quote datetime=" 02.01.2016 14:18 " author="roman79 (Харьков)"] " лошара" [/quote]Это подпись?
Відповісти
16
7
Гoрeц (Киев)
Это не только его подпись, это его и сущность
Відповісти
18
3
roman79 (Харьков)
лошара
Відповісти
10
15
balamyt (Boston)
Если бы Роман действительно играл в Финале ЛЕ ....то ценил бы эту награду ..Больше. Это все равно что продать Звезду Героя ...такими вещами Не торгуют.....даже в Благотворительных целях ..есть и другие источники...
Відповісти
12
16
Гoрeц (Киев)
http://fakty.ua/171520-legendarnyj-garrincha-umer-...
Відповісти
2
2
dynamo kiev #1 (Charlotte)
Действительно такими вещами не торгуют.Это заслуга. Это прямая обязанность правительства заниматься всеми этими вопросами, а не высасывать из людей деньги патриотизм. Понимаю сейчас много людей будет против моих слов, но так должно быть. Люди добрые пещерный век уже прошёл !!!
Відповісти
10
7
kotigorok (Чернігів)
Зіркою героя нагороджений приміром Литвин, і що? Молодець, Роман, а усі в Україні (не ватники), хто чекає, що Шоколадний та Кролик будуть вирішувати зараз і тут усі проблеми можуть скоро прокинутися у таких самих терористичних заповідниках як на сході Україні. Хт очим може. Ще раз респект Зозулі. Це не постійно ниючі Цигани та Сруни...
Відповісти
9
7
Comment06 (Украина)
Мужик и патриот! А новую медаль (не финалиста, а победителя), надеюсь, еще получишь!
Відповісти
16
9
Гoрeц (Киев)
Делай Рома делай, пока есть возможность, при новом контракте ты врядли будешь таким щедрым.
Но всеравно ты молодец!
Відповісти
4
14
маклауд (Украина)
Молодець, Роман!!!
Відповісти
15
11
Rust78 (Запоріжжя)
Молодчага!
Відповісти