Зозулі повернули медаль фіналіста Ліги Європи, яку він продав на аукціоні


Роману Зозулі повернули медаль фіналіста ЛЄ, продану на аукціоні

Зозулі повернули медаль фіналіста Ліги Європи, яку він продав на аукціоні


Переможець благодійного аукціону, який організував футболіст "Дніпра" Роман Зозуля, на зустрічі з гравцем наполіг на тому, що срібна медаль фіналіста Ліги Європи повинна залишитися у гравця.

Про це повідомляється в групі програми "По той бік поля" в Facebook.

зозуле вернули медаль

"Так буде справедливо і правильно", - сказав дзюдоїст з Дніпропетровська Олександр Кисельов, повертаючи медаль футболістові.

"Як я можу Вам віддячити?", - єдине, що вимовив футболіст. "Просто фото на пам'ять і нехай наша участь допоможе хлопцям на передовій!".

зозуля и медаль лиги европы

Олександр Кисельов із друзями прийняли рішення викупити срібну медаль з фіналу Ліги Європи, вказавши фінальну ставку аукціону, яка склала 210 тисяч гривень. Кошти вже передані організаторам - благодійному фонду "Народна Армія".

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Цап-царап (Харків)
Отчёт о закупках:

http://football24.ua/home/showSingleNews.do?zozuly...




Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 18
Цап-царап (Харків)
Отчёт о закупках:

http://football24.ua/home/showSingleNews.do?zozuly...




Відповісти
0
0
Fata Morgana (Запорожье)
Молодцы парни! Вот это ЛЮДИ и я понимаю! Но без дермеца некоторых комментаторов, к сожалению, на сайте никак не обходится!..
Відповісти
11
4
vazil (СДонецк-Харьков)
Отмыв бабла продолжается. Как там документы Корбана? Ведь в них фигугрировал некто Зозуля и очень приличные деньги.
Відповісти
4
12
дай миллион (Харьков)
новость ни о чём .
Відповісти
5
14
Днепрянин (Днепр)
Это твой ватный мозг - ни о чем
Відповісти
11
4
gulik (Киев)
[quote datetime=" 13.01.2016 17:13 " author="jmagik (Стаханов (Харків))"] " Треба було сагу на три місяці запілити!" [/quote]Це зветься піар. Але в данному випадку піарили не Зозулю чи Кисельова, саму акцію. Що, в принципі, добре, бо народ вже трішки втомився благодійністю займатися. Да і ресурси не безмежні
Відповісти
8
4
jmagik (Стаханов (Харків))
P.R. це називається! Не можна було просто вдвох внести допомогу у розмірі 200000 грн? Ні! Треба було сагу на три місяці запілити! Щоб красиво було з емоціями! Молодці що допомогли, але дарма робили це в такий спосіб....
Відповісти
9
13
jmagik (Стаханов (Харків))
Та ладно!!!!!!!!!!!!!!! Взагалі неждан!!!!!!!!!!!!! :)))))))))))))))))))))))) Тут одне з двух! Або я був правий, або я Ванга!!!!!!!!!! :))))))))))))))))))))))
Відповісти
5
9
Парус2 (Dnipro)
так Ванга і так завжди була права )))
Відповісти
4
1
Dneprovez_Max (Днепропетровск)
Якась падлюка з ватастану мінусує...
Відповісти
20
10
Skomoroh11 (Тернопіль)
Обидва Люди і Особистості.
Молодці!!!!
Відповісти
23
7
kotigorok (Чернігів)
Молодці!
Відповісти
17
8
Skomoroh11 (Тернопіль)
Вибач, я випадково мінуснув.....
Хотів на свій мінус лайкнути, може покаже цих gідорів, що мінуснули за одне слово "Молодці"
Відповісти
3
3
Stuntriding (Киев)
И это было предсказуемо)
Что тут можно добавить? ........да просто помолчим......
Відповісти
10
6
Днепрянин (Днепр)
Молодці!
Відповісти
19
5
igro (Симферополь)
Кто-то этот сюжет предсказал как только эта сага началась)))))))))
Відповісти
11
18
kostjan+ (теребовля)
Багато хто. Але, всерівно, Зозуля - МУЖИК!!!
Відповісти
26
7
Octavia (Warsaw)
На второй фотке прям как Зозуля из куска картона сделан))))
Відповісти