У Маріуполі проспект Ілліча можуть перейменувати на честь покійного президента "Іллічівця"


Дане рішення буде розглянуто депутатами міськради в ході сесії 28 січня

У Маріуполі проспект Ілліча можуть перейменувати на честь покійного президента "Іллічівця"


Найближчим часом десятки вулиць, проспектів та провулків в Маріуполі отримають нові назви згідно Закону України "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки".

Згідно з проектом рішення Маріупольської міськради, проспект Ілліча носитиме ім'я покійного президента "Іллічівця" і генерального директора Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча Володимира Бойка.

Назва була затверджена жителями Маріуполя під час громадських слухань, які проходили 18 вересня минулого року.

Дане рішення буде розглянуто депутатами міськради в ході сесії 28 січня. Швидше за все, воно буде прийнято, оскільки у депутатів залишилося дуже мало часу до закінчення терміну, наданого законом. В іншому випадку назву проспекту змушений буде дати губернатор Донецької області Павло Жебрівський.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
0629.com.ua
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
kotigorok (Чернігів)
Краще би на честь президента шахтаря...
Відповісти
0
1
Повернутись до новин
Коментарі 11
kotigorok (Чернігів)
Краще би на честь президента шахтаря...
Відповісти
0
1
Н-Махно (Мариуполь )
[quote datetime=" 19.01.2016 12:22 " author="Pomidoroff (Черкассы)"] " Топоним Ильич в смысле Ленин - один из большевистских идиотизмов. Сколько в СССР было мужиков у которых папу звали Илья? Думаю Бойко сделал для Мариуполя больше , чем любой из них. Про название клуба надо думать. Не Жебривскому же его называть весной? Можно просто ФК "Мариуполь" или Марик или Азов." [/quote]ты прав 155 процентов
Відповісти
1
1
Pomidoroff (Черкассы)
Топоним Ильич в смысле Ленин - один из большевистских идиотизмов. Сколько в СССР было мужиков у которых папу звали Илья? Думаю Бойко сделал для Мариуполя больше , чем любой из них. Про название клуба надо думать. Не Жебривскому же его называть весной? Можно просто ФК "Мариуполь" или Марик или Азов.
Відповісти
1
1
e.a.pedash (Ясиноватая/Бердянск)
А когда же переименуют "Ильичёвец" и как он будет называться? Неужели ФК "Бойковец"?
Відповісти
1
1
Седнев Виталий
Называть улицы или города в честь каких-либо событий или людей имеет смысл не раньше чем серез 50 лет после этих событий или смерти тех людей. Когда все уляжется и будут видны. реальные результаты событий и деяний людей. Тогда уж точно не будет поспешных переименований.А сейчас декомунизация проводится методами комунистов. И вскоре хлынет волна новых переименований.И проспект Бойко переименуют в проспект Яценюка или другого Бойко (того чьи вышки).
Відповісти
3
0
Н-Махно (Мариуполь )
[quote datetime=" 19.01.2016 00:16 " author="OPOSTAL (Харьков)"] " хорошая идея. Бойко очень много сделал для Мариуполя и зарплаты при нём были нормальные" [/quote]это можно и не обсуждать на сессии горсовета-все таки семеныч был человек с большой буквы
Відповісти
1
4
Н-Махно (Мариуполь )
[quote datetime=" 19.01.2016 00:46 " author="Олексин (Н.)"] " а як ця ідея виглядає з точки зору законодавства про декомунізацію, врахрвуючи, що Бойко - був головний спонсор партії Мороза?" [/quote]вспомнила бабка колы дивкою была
Відповісти
1
4
OPOSTAL (Харьков)
хорошая идея. Бойко очень много сделал для Мариуполя и зарплаты при нём были нормальные
Відповісти
3
1
benderisimus (Львов)
Вважаю хороша ідея.Говорять що хорошим мужиком був Бойко і зробів багато для міста.Та вирішувати жителям міста.Головне щоб не навязували думку наші телепні депутати.Від совка треба позбуватись але жителі повинні самі дати назву.Кого вони вважають достойним.
Відповісти
5
1
Олексин (Н.)
а як ця ідея виглядає з точки зору законодавства про декомунізацію, врахрвуючи, що Бойко - був головний спонсор партії Мороза?
Відповісти