Чемпіон Європи 2009 став поліцейським


Дмитро Кушніров приміряв форму правоохоронця

Чемпіон Європи 2009 став поліцейським


Колишній захисник київського "Динамо" і юнацької збірної України, з якою завоював золоті медалі Чемпіонату Європи - 2009 Дмитро Кушніров тепер працює в українській поліції.

З "Динамо" Кушніров пішов в 2014 році, перейшовши в латвійську "Даугаву". Однак закріпитися в основному складі цієї команди захисник не зумів, і надалі виступав лише за "Даугаву-2".

Нагадаємо, що екс-футболіст "Кременя" Євген Апришко в минулому році пройшов всі етапи відбору в поліцію і також став правоохоронцем.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Dynamo.kiev.ua
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
footboliare (Мир город)
Держи вора! )
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 8
footboliare (Мир город)
Держи вора! )
Відповісти
0
0
Dozenko (NewYork)
[quote datetime=" 09.02.2016 11:29 " author="Диман diZAZter (ZP)"] " вот как играет талантливая молодежь киевского дунама" [/quote]молодежь других клубов Ринату звонит и не понятно кем она работать будет через 5 лет.
Відповісти
15
2
Червяк (Донецкая)
Хорошая новость. Футболист он был никакой. Молодёжку своего возраста отбросил назад. Может полицейским будет нормальным.
Відповісти
5
2
simargl (Чернигов)
очень сложно без особых способностей закрепиться в хорошем футбольном клубе....да и век футболиста не долог ...
не вижу ничего зазорного в том что парень пошел работать в полицию ...
Відповісти
12
1
kotigorok (Чернігів)
Два дауни вже ізпражнилися. Удачі Дмитру!
Відповісти
9
4
Павленко Александр (Запорожье)
Печально...Из страны делают государство из постапокалиптических фильмов и игр. Если хочешь не сдохнуть от голода иди работай в ментуру, армию, сбу, прокуратуру, обьеденяйся в группы активистов, чтобы хоть как-то защитить себя или своих близких. А из остальных хотят сделать серую массу, которая ничего не может добиться в своей стране без чувства силы и оружия...
Парень молодец, хоть как-то выжить нужно...
Відповісти
4
12
Диман diZAZter (ZP)
вот как играет талантливая молодежь киевского дунама
Відповісти
4
17
ПетроФ (Луцьк)
Дімонич, і не надоїло ще тобі воняти? Краще розкажи, яких успіхів добились представники кротівні з тієї чемпіонської збірної.
Відповісти