УЄФА перерахував ФФУ 12 млн гривень на будівництво стадіону у Чернівцях


Стадіон буде розрахований на 1000 глядацьких місць

УЄФА перерахував ФФУ 12 млн гривень на будівництво стадіону у Чернівцях


Мер Чернівців Олексій Каспрук заявив, що в УЄФА виділили кошти для Федерації футболу України в розмірі 12 млн гривень на будівництво в місті футбольного стадіону. Стадіону буде розрахований на 1000 глядацьких місць.

За умовами УЄФА Чернівецька міська рада має забезпечити благоустрій прилеглих територій, включаючи достатню кількість паркувальних місць, зупинок і тротуарів.

Відзначимо, що після побудови стадіон перейде в комунальну власність. Разом з цим, на вимогу УЄФА Федерація Футболу України може скористатися правом оренди земельної ділянки на тривалий термін.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
ramaio (Днепропетровск)
Вроде есть неплохой стадио, его бы довести до ума! Как раз хватило бы этих денег, даже с учетом 50%го отката...
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 11
ramaio (Днепропетровск)
Вроде есть неплохой стадио, его бы довести до ума! Как раз хватило бы этих денег, даже с учетом 50%го отката...
Відповісти
0
0
viajador (Lutsk)
Для чого називати "стадіоном" шкільну галявину для тренувань?
Відповісти
3
0
leonov1 (Днепропетровск)
А чего вы ждали? Что суркис откажется от своих привычек отмывать деньги?договорился с администрацией черновцов договорился с УЕФА сам выделил деньги. черновцы предоставят смету о выполненых работах на 12 миллионов в реальности затратят 2-3 от силы лям себе в карман остальные суркису)
Відповісти
2
3
Overdrive (Харьков)
По условиям УЕФА Черновицкий городской совет должен обеспечить благоустройство близлежащих территорий, включая достаточное количество парковочных мест, остановок и тротуаров.
- На сколько миллионов?
Відповісти
0
0
СашаХМ (KM)
следуя по ступеням гдето так на стадион выделят около 120 тыщ, ну а дальше понятно работники и т.д. потырят и ничего не закончено, зато те кто у корыта будут при бабле, дети на щебне бегать и т.д.
Відповісти
0
0
TirpiZ (Макеевка/Киев)
Против Черновцов ничего против не имею
Відповісти
1
1
TirpiZ (Макеевка/Киев)
Зато на один золотой "срал" станет больше
Відповісти
1
1
e.a.pedash (Ясиноватая/Бердянск)
А на хрена он нужен, этот стад? Кто там будет играть? Пацаны? Короче, деньги на ветер...
Відповісти
3
5
c99baf (Харьков)
Деньги не на ветер,а по карманам чиновников.
Відповісти
1
1
CHAMPION (Одесса)
ну значит стадиончик будет тысяч за 120... ну если повезет, конечно)
Відповісти
2
3
Кудесник (Луганск - Украина)
Наивные в этом УЕФА....
Відповісти