Старцев: Футбол поза політикою. Я не політик


Старцев пояснив, чому став віце-президентом Кримського футбольного союзу

Старцев: Футбол поза політикою. Я не політик


Колишній воротар "Дніпра", "Металіста", "Таврії" та інших українських клубів Максим Старцев в коментарі MatchDay пояснив мотиви стати віце-президентом федерації футболу Криму.

"Федерація футболу Криму є співзасновником Кримського футбольного союзу зі спеціальним статусом УЄФА. Це не державна служба, і на сьогодні не має ніякого відношення до Російському футбольному союзу. Для мене це новий щабель у житті, так як я зможу реалізувати себе як футбольний функціонер і займатися саме тим, у чому можу принести користь. Я хочу займатися розвитком дитячого футболу. УЄФА, під чиєю егідою знаходиться кримський футбол, позначив цей напрямок пріоритетним. У мої найближчі плани входить знайомство зі станом справ в кримському дитячому футболі. У мене вже заплановані зустрічі з тренерами, вивчення інфраструктури, проведення дитячих турнірів ", - зазначає Старцев.

"Всю свою футбольну кар'єру я провів в Україні. І завжди віддавав усього себе футболу, українському футболу. Я український футболіст, і хочу продовжувати працювати в футболі. Два роки своєї кар'єри я віддав сімферопольської" Таврії ", з якою виграв Кубок України. Тепер хочу внести свій вклад в розвиток кримського футболу як функціонер. Моя сім'я давно живе в Криму - діти ходять в школу, налагоджений побут. Розумію, що для багатьох моє рішення стало несподіваним. За останні дні почув про себе багато всякого. Намагаюся не звертати на це уваги і зосереджую на футболі. Футбол поза політикою. Я не політик ", - зазначив Максим Старцев.

Нагадаємо, після анексії Криму Росією місцеві клуби заявили в третій за рангом дивізіон російського чемпіонату. Однак після того, як ФФУ не визнала входження місцевої федерації футболу в РФС, УЄФА заборонив кримським командам виступати в російській першості. Був створений Кримський Футбольний Союз, який і займається організацією і розвитком регіональної ліги.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
MatchDay
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
ice21 (Vinnitsa)
"Я не політик, я #зрадник" М. Старцев.
Відповісти
3
3
Повернутись до новин
Коментарі 19
ice21 (Vinnitsa)
"Я не політик, я #зрадник" М. Старцев.
Відповісти
3
3
Днепрянин (Днепр)
[quote datetime=" 04.03.2016 17:34 " author="kalya (Симферополь)"] " Чем же тебе бабушки "насолили"?" [/quote]4fec93d645ec704_tmpd50ca3c4d193fdd_tmp
Відповісти
2
3
moderator


Golfik25 (Киев)
04.03.2016 15:52
Попередження п. 4.4
Відповісти
3
1
Дед Федот (Харьков)
На данный момент в Крыму нет украинской власти. И когда будет не известно.По его логике и некоторых здесь присутствующих продать душу дьяволу не грех за какие то блага?А как же Небесная Сотня?А погибшие Герои на Донбассе? А просто совесть будет давать жить?Ватнику(безбожнику) конечно да.Бог судья.
Відповісти
5
3
Golfik25 (Киев)
правильно смолвил, а шавки хай лают дальше))
Відповісти
3
4
Veminal (Киев)
я не политик - я СТРАУС ...
Відповісти
5
2
Revelator (п. Новый)
Кто платит зарплату этому "нечиновнику"? Какой у него паспорт и гражданство?(сомневаюсь, что украинский и украинское). Какой в опу "футболбезполитики"? Любой спорт (как и все остальное в нашей жизни) существует по законам политического строя страны, в которой существует. Или футболисты и функционеры проводят соревнования не соблюдая законы?
В данном случае Старцев выполняет и соблюдает законы России. Страны окупанта. И никто его к этому не принуждал.
Відповісти
7
3
almagely (Днепродзержинск)
Я согласен с Максимом. На его месте поступил бы также.
Відповісти
4
9
leonov1 (Днепропетровск)
Что вы разорались то? Старцев живет и работает в украинском Крыму он работает в региональной лиге Крыма. УКРАИНСКОГО КРЫМА потому как Крым официально это украинская территория и то что на украинской земле сейчас агрессор виноват далеко не Страцев а те кто делили властные полномочия в Киеве после майдана и забыли что власти нужно защищать свою территорию.
Відповісти
7
7
Marcelino (Запорожье)
100%
Відповісти
3
5
Golfik25 (Киев)
что ты им доказываешь? они ионут только зрада зрада лаить, при этом писать и говорить на русском и говорить Крым наш, а как только кто то поехал в Крым на так у них взрыв кишки.
Відповісти
4
3
leonov1 (Днепропетровск)
да я и не стремлюсь доказать ничего никому))Гражданин Украины работает и живет на украинской земле развинвает крымский а значит украинский футбол..Что получает зарплату в рублях......ну так кто допустил что на территории украинского крыма ходят русские деньги? не старцев. я бы не понял если бы он перешел в РФФ или российский клуб в это время как пилявские и селезневы с зинченками. а так заслуженый человек живет в своем доме в своей стране и ждет пока власти Украины вспомнят что Крым это Украина
 
2
2
Инспектор (Донецк)
А какое гражданство у этого "неполитика" ?

Футбол вне политики. Я не политик", - отметил Максим Старцев.Источник: http://www.ua-football.com/ukrainian/news/14570839...

Відповісти
5
4
Днепрянин (Днепр)
Оставь свои тупые отмазки ватноголовым крымским бабушкам. Зрадник він і в Криму і будь де - зрадник!
Відповісти
10
5
kalya (Симферополь)
Чем же тебе бабушки "насолили"?
Відповісти
3
4
viajador (Lutsk)
Г...н.
Відповісти
7
5
footboliare (Мир город)
І український паспорт...
Відповісти
5
4
footboliare (Мир город)
Старцев здав Крим.
Відповісти