Телевізор за фінал. Конкурс від Triobet, присвячений вирішальним матчам сезону

UA-Футбол спільно з букмекерською конторою Triobet проводить конкурс, присвяченого фіналам Кубка України, Ліги Чемпіонів і Ліги Європи.

Правила гранично прості. Щоб стати володарем 43-дюймового телевізора чи планшету ASUS Transformer Pad TF0310CG, вам потрібно зареєструватися на сайті Triobet, зробити мінімальний депозит і зробити будь-яку ставку на один з фіналів єврокубків. Зареєструватись можна за посиланням тут>>.

Нагадаємо, в цю середу Кубок Ліги Європи розіграють "Ліверпуль" і "Севілья", "Шахтар" і "Зоря" зустрінуться 21-го травня, а 28 травня в битві за Кубок Чемпіонів зійдуться мадридські "Реал" і "Атлетіко". Свою участь в конкурсі підтверджуєте в коментарі під цією статтею, в якому вказуєте логін на сайті Triobet і ID ставки. Незалежно від того, виграла Ваша ставка чи ні, Ви вже претендент на приз. Спочатку за допомогою сервісу Random.org визначаємо двох володарів телевізорів, потім за тим же принципом розігруємо два планшети. Один учасник не зможе виграти обидва головні призи.

Якщо Ви просто зареєструвалися на сайті Triobet, але не зробили депозит і, відповідно, ставку, Ви можете отримати в якості втішного призу безкоштовну ставку вартістю 5 євро. Однак для цього вам потрібно вгадати переможця одного з фіналів. Десять переможців будуть визначені шляхом жеребкування серед тих, хто зробив правильний прогноз, який разом з логіном реєстрації на сайті Triobet потрібно залишити в коментарі під цим анонсом.

Зрозуміло, що після 21:00 18-го травня ми не будемо брати до уваги прогноз на матч "Ліверпуль" - "Севілья". Дедлайн по Кубку України - 19:00 21-го травня. Прогноз на гру "Реал" - "Атлетіко" можна буде залишити до 21:00 28-го травня. Переможці будуть названі 31-го травня.

Звичайно, Ви можете спробувати виграти і телевізор чи планшет, і безкоштовну ставку. Тоді Ваш коментар під цією статтею буде виглядати наступним чином:

1. Логін
2. ID ставки
3. Прогноз на один з фіналів

Залишається тільки побажати удачі, і нехай Вам пощастить!

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
mishanya-lutsk (Луцьк)
Шановні адміністратори сайту - коли будуть результати конкурсу? І взагалі Triobet в курсі що ви не провели конкурс належним чином та не виконали взяті на себе публічні зобовязання? Якось дивно бачити відсутність реакції, як мені раніш здавалось - вельми авторитетного спортивного ресурсу Країни...
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 34
mishanya-lutsk (Луцьк)
Шановні адміністратори сайту - коли будуть результати конкурсу? І взагалі Triobet в курсі що ви не провели конкурс належним чином та не виконали взяті на себе публічні зобовязання? Якось дивно бачити відсутність реакції, як мені раніш здавалось - вельми авторитетного спортивного ресурсу Країни...
Відповісти
0
0
mishanya-lutsk (Луцьк)
Шановні адміністратори сайту - коли будуть результати конкурсу? І взагалі Triobet в курсі що ви не провели конкурс належним чином та не виконали взяті на себе публічні зобовязання? Якось дивно бачити відсутність реакції, як мені раніш здавалось - вельми авторитетного спортивного ресурсу Країни...
Відповісти
1
0
Firehit (Poltava)
Обещали на прошлой неделе в почте, но наивно было рассчитывать на держание слова второй раз, когда 31-го уже один раз не были объявлены победители...)
Відповісти
1
0
Консул (Новоград-Волинський)
Треба починати юридичну роботу за невиконання публічних умов конкурсу з Юнібет. Переможцям не надані призи.
Відповісти
0
0
Цибуля Андрій (Михновка)
Що з результатами?
Відповісти
0
0
mishanya-lutsk (Луцьк)
1) mishanya-lutsk@ukr.net
2) 2150995151
3) Реал Мадрид
Відповісти
0
0
Firehit (Poltava)
1) HaLiGAToR
2) 2150823346
3) Атлетико Мадрид
Відповісти
0
0
Brutto (Житомир)
1)na***na@gmail.com
2) 2150789412
3) Реал Мадрид - Атлетико Мадрид Число голов: Меньше 2.5

Відповісти
0
0
Консул (Новоград-Волинський)
Коли будуть надані призи за конкурс з Юнибет ? Результати були оголошені 18 травня.
Відповісти
0
0
Lehab19 (Луцк)
Мабуть ніколи!!! Мене дивує Ваша "мовчанка" щодо визначення переможця конкурсу. Адже Ви один із претендентів на головний приз!!! Немає скріншота Рендом. ЯК ВИЗНАЧАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯ???
Відповісти
0
0
Консул (Новоград-Волинський)
Треба якось діяти. Я відправив листа на електрону скриню сайту - повна тиша. Почекаю ще тиждень та буду радитись з юристом.
 
0
0
MARQUES (Донецк)
serega25121@mail.ru
Атлетико
Відповісти
0
0
MARQUES (Донецк)
serega25121@mail.ru
Атлетик
Відповісти
0
0
AmatorGiga (Rivne)
1.amatorfifa@meta.ua
2.2150255719
3. Real M
Відповісти
0
0
kocengmalek (bandung)

I'm thinking to start playing online poker, saw that website, seems to be a good place ...
http://bola-88.com
Відповісти
0
0
fun4ola (Киев)
1. fun4ola@gmail.com
2. 2149088697
3. Обе команды забъют голы (Заря - Шахтер)
Відповісти
0
0
vlad_74 (харьков)
1. vlad_c063@mail.ru
2. 2149087243
3. Шахтёр
Відповісти
0
0
Klava555 (Киев)
Galaxy4tab@mail.ru
2149080126
Shakhtar
Відповісти
0
0
Firehit (Poltava)
1. HaLiGAToR
2. 2149005271
3. Шахтер
Відповісти
0
0
FCDK FAN (Киев)
Исправляю. Логин изначально неверно ввел

puf.thebest1@mail.ru
2148981068
Шахтер
Відповісти
0
0
FCDK FAN (Киев)
Или если под логином имеется в виду почтовый адрес, то

puf.thebest1@mail.ru
2148981068
Шахтер
Відповісти
0
0
FCDK FAN (Киев)
Или если под логином имеется в виду почтовый адрес, то


puf.thebest1@mail.ru
2148981068
Шахтер
Відповісти
0
0
FCDK FAN (Киев)
Evgeniy Levin
2148981068
Шахтер
Відповісти
0
0
Цибуля Андрій (Михновка)
1. andriy_c94@ukr.net
2. Шахтер.
Відповісти
0
0
Bankir13 (Днепропетровск)
1. aleksandr.bespalko@gmail.com
2. 2148617171
3. Шахтер
23148617171214861717121486171712148617171214861717121486171712148617171214861717121486171712148617171
Відповісти
0
0
Wermut (Одесса)
est.88@i.ua
Атлетико
Відповісти
0
0
Dime (Житомир)
Я просил правила написать, а вы комменты трете. То что сверху - это не правила.
Відповісти
2
0
Dime (Житомир)
Не понял, а чего комментарии потерли? Нет, такой конторе, которая комменты трет, доверия нет.
Відповісти
2
0
sd_888 (Каменское)
1. dovbun_1991@mail.ru
2. 2148470336
3. Реал
Відповісти
0
1
sd_888 (Каменское)
1. dovbun_1991@mail.ru
2.2148470336
3. Реал
214847033621484703362148470336
Відповісти
0
1
vlad_74 (харьков)
1. vlad_c063@mail.ru
2. 2148208539
3. Барселона
Відповісти
1
1
OZZI (Тростянець)
А чому не ПСЖ, чи Челсі, я от думаю, що хтось із них виграє фінал ;(, чи ти той мерчандайзер.....чуть язика не зломав...
Відповісти
0
1
char06@inbox.ru (Moscow)
На сайте букмекера нет информации о конкурсе, так как он проходит совместно с http://www.ua-football.com и полностью на сайте.
Відповісти