Артем Мілевський "Міля". Документальний фільм

Артем Мілевський "Міля". Документальний фільм

2+2 Автор UA-Футбол

Фільм каналу 2+2 розповідає про те, як складалася кар'єра Артема Мілевського в останні роки, як він сьогодні оцінює події, які призвели до того, що він був змушений покинути "Динамо".

Про абсолютно різного Артема Мілевського розповість друг Олександр Алієв, телеведуча Валерія Крук, з якою, за чутками, Артем був заручений, і яку до сих пір називає "найкращою жінкою у своєму житті", менеджер і друг "Мілі" Олександр Панков, президент київського "Динамо" Ігор Суркіс.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
trustme (Сумы)
Геній то Ібрагімович. А Мілевський просто пограв у футбол. Так, приніс деяку радість любителям. І на тому спасибі. Білорус, дуже добрий. Мабуть геній повинен бути злим.

,
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 12
trustme (Сумы)
Геній то Ібрагімович. А Мілевський просто пограв у футбол. Так, приніс деяку радість любителям. І на тому спасибі. Білорус, дуже добрий. Мабуть геній повинен бути злим.

,
Відповісти
0
0
Spokoyno (Киев)
Ну і куди ж згадка про Динамо без ляп-ляп ;-)
Чого ж вони нічого путнього не роблять... за що хоч копієчку "розумникам" дали.

Це ж так тяжко зрозуміти, що генії бувають не тільки добрими, а і не дуже добрими...
своїми вчинками. Ну і хоч трохи спробувати зрозуміти інших. Хіба може сподобатись, що людина яка могла своєю грою прикрасити гру / посилити будь-який клуб... грає абияк для себе... Це як Феррарі занедбати до рівня розвалюхи.

Ну і порівняння з Мессі це взагалі ні в які ворота. То інший рівень таланта! Та і 99% праці теж. Хоча "обожнювачів Лео" з їх ляп-ляп РЕАЛьно теж вистачає.
Відповісти
0
0
ser-gio (kiev)
ха-ха.... иконоборцы при сумме зарплаты алкалоида впадают в благовейный трепет и готовы объявить его мессиией)))))))
раболепство и выслуживание и перед царем и перед псарем - неискоренимо)
Відповісти
1
1
alex 66 (Кременчуг)
Я так понял из фильма, что чувак до сих пор не понял,что в Украине он был публичной личностью, где-то лидер если хотите с перспективой, а он что я такого сделал, что обо мне говорят вот так???? В Европе ему комфортно, да пожалуйста.........и ни о чем не жалей и не ной.
Відповісти
1
1
C.O.fan (Odessa)
Фильм оставил двоякое впечатление!
Відповісти
2
0
Spokoyno (Киев)
Дійсно непересічна людина... мабуть найталановитійший у цьому столітті...
Але у "генія футболу" не перетворився.

А саме смішно зараз збіжиться купа осіб, що за рік заробляють менше ніж Артем за вечір міг спустити та почнуть давати йому поради, як жити.

Я теж не у захваті, що Мілевський не став справжньою ЗІРКОЮ Динамо, і не допоміг клубу піднятися на більш вищий рівень! Але то його життя і його справа та відповідальність!
Відповісти
0
1
trustme (Сумы)
Ібрагімовичу 34. Три останніх сезони в ПСЖ. 180 матчів за три роки, 156 голів. Зараз переходить в Манчестер до Моуріньо.
Мілєвский в 31 козам хвости крутить.
Коли не жаліє, то він не фтболіст.
Відповісти
1
1
yshpak (Киев)
Ключевая фраза фильма: "Я ни о чем не жалею"
Відповісти
3
0
FCZK-1922 (Кировоград)
кто бы что не говорил,а футболист он очень сильный,жаль не раскрыл свой потенциал полностью, его ждало большое будущее,эх Миля сам загубил свою карьеру.
Відповісти
6
3
Кольцов Алексей (Николаев)
"Синяя Миля"..или нет, не так, "проМиля"..
Відповісти
5
1
Dozenko (NewYork)
8-я Миля
Відповісти
2
1
AndreyFCDK (Киев)
Всетаки считаю, надо было его в Ливорно отпустить.

Но с другой стороны нервов он вытрепал конечно порядочно =)
Відповісти