ОСК Металіст знеструмили через величезний борг


Клуб Курченка рік не платив за електрику

ОСК Металіст знеструмили через величезний борг


ОСК "Металіст" вже близько тижня відключений від енергопостачання. Директор ОСК "Металіст" Роман Пец прокоментував дану ситуацію.

"ОСК "Металіст" знеструмили за величезні борги ФК "Металіст" перед "Харківобленерго". Клуб не платив за електрику близько року, і за цей час набігла досить велика заборгованість.

Світло може з'явиться в будь-який момент. Може, 7 липня, може, 8. Ми займаємося цим питанням. Деякі гроші клуб перерахував нам, і ми ведемо переговори з "Харківобленерго", щоб вони відновили електропостачання на стадіоні якомога швидше", - сказав Пец.

Відзначимо, що директор ОСК "Металіст" не став озвучувати конкретні цифри заборгованості, але запевнив, що вони дуже великі.

Раніше, за великі борги перед комунальними структурами суд заарештував все майно "Металіста"

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
citysite.kh.ua
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Autentop (Харьков)
Стадион находится в собственности Области. Спрашивайте со с Райнина!
Відповісти
0
1
Повернутись до новин
Коментарі 17
Autentop (Харьков)
Стадион находится в собственности Области. Спрашивайте со с Райнина!
Відповісти
0
1
Цап-царап (Харків)
Гепа, не узнать вас в этом гриме...

Відповісти
2
1
Autentop (Харьков)
Райнин, вы шота тоже плохо маскируетесь.
 
0
1
z111965 (Kharkiv) (Харків)
Стадіон знаходиться у власності держави, області, міста, клубу. Долі різні.
Щось давно не чутно з приводу Металіста пана КернЕса, який весело й піднесено бігав з папірцями у листопаді-грудні 2012, і пана Добкіна, син якого на ЄВРО-2012 виводив на газон Металіста вартістю €3 млн. найкращого футболіста сучасності Роналду.
Відповісти
4
1
negoro (kharkov)
Спрашивайте у Гепы с Дупой за всё!
Відповісти
5
2
Счётчик шансов (Полтава)
[quote datetime=" 07.07.2016 12:28 " author="Пiвоборонець (Харкiв)"] " 100%Стадион - собственность города, а не Курченко, в любом случае нужно что-то решать: устраивать концерты, сдать в аренду Шахтёру, свидетелям Иеговы, а не сидеть на месте." [/quote]
Свидетелям Писца сдавать в аренду.
(А таковых очень много, т.к. течение современное)
Відповісти
1
2
max_lugansk (Луганск)
А зачем включать? для кого? Дешевле будет потом поле перестелить, чем платить за свет :) А вообще нужно сдавать в аренду (Шахтер, Заря, Сталь, Олимпик). Только Леонов не понимает, что если не сдавать в аренду, с Запорожьем будет тоже самое, т.к. город пустой стадион содержать финансово не может.
Відповісти
8
2
За Украину! (Днепропетровск)
Tебе, понятливый, Леонов в подъезде нассал?
Відповісти
1
3
Пiвоборонець (Харкiв)
100%
Стадион - собственность города, а не Курченко, в любом случае нужно что-то решать: устраивать концерты, сдать в аренду Шахтёру, свидетелям Иеговы, а не сидеть на месте.

Відповісти
3
1
antagonist (Купянск)
Какие претензии могут быть в данном случае к клубу. Стадион находится в собственности города, вот пусть теперь господин Кернес и отчитается о том, что он нахозяйствовал.
Відповісти
16
1
Цап-царап (Харків)
Изначально надо было жечь вату...
Что бы не нагорало электричество...

Відповісти
9
6
KpuBexa (Киев - Купянск)
То чувство, когда 3 комментария до тебя написали аутисты
Відповісти
19
1
небритый мужик (Черкассы)
та снимайтесь уже нафиг, нищета Курчинская, дно. Болелы Харькова, вы шо не знаете где он живет? Сожгите его к чертовой матери, где атошники?? решайте шо то. Чё как инфантильные ёпрст.
Відповісти
2
11
dimon7777777 (Херсон)
Доскакались!
Відповісти
4
21
Я живой! (Кам'янське)
Курченко веде себе як остання падлюка, а ви про "доскакались"!? Коли умнішати почнете, га?
Відповісти
13
3
Счётчик шансов (Полтава)
Вот и полюбуйтесь, до чего довели Металлист паны Ярославский и Стороженко!

За свет не плачено год и даже субсидия не оформлена! (не более 20% отдохода власныка)
Відповісти
2
22
beatles (Крыжополь)
И не говорите!
Сегодня еще у меня на кухне посуда не мытая, наплевано в коридоре...до чего же страну довели гады, а?
Відповісти