Віталій Віценець завершив карєру ᐉ UA-Футбол

Загальні новини

Гравець займеться агентською діяльністю
UA-Футбол
17.07.2016
неділя
17:13
Віталій Віценець завершив кар'єру
Рейтинг публикации
Гравець займеться агентською діяльністю
Читайте на русском: Виталий Виценец завершил карьеру

Український півзахисник Віталій Віценець прийняв рішення повісити бутси на цвях. Про це повідомив агент вже колишнього футболіста Вадим Шаблій.

"Віталій Віценець ще кілька років тому вважався одним з найталановитіших футболістів України. Він пограв у збірних України різних вікових груп, у 19 років дебютував у складі першої команди "Шахтаря", який у той момент насолоджувався тріумфом у Кубку УЄФА.

Але футбольна доля виявилася досить жорсткою до талановитого хлопця. Через травми Віталік змушений завершити кар'єру.

Кар'єру футболіста, але не кар'єру у футболі. Компанія ProStar рада повідомити: Віталій Віценець поповнив штат наших співробітників. Ми 4 роки працювали разом з Віценцем-футболістом. І вважаємо, що його життєвий інтелект, людські якості, досвід і розуміння сприйняття як позитивних, так і негативних моментів у футбольному житті, стануть найважливішими складовими успіху в майбутній кар'єрі футбольного агента. Точніше, по-сучасному, посередника", - зазначив Шаблій на своїй сторінці в соціальній мережі інстаграм.

Відзначимо, що 25-річний Віценець є вихованцем "Шахтаря". На професійному рівні крім першої команди "гірників" виступав за "Шахтар-3", "Зорю", "Іллічівець" і "Севастополь". Останній офіційний матч він провів ще в грудні 2013 року.

Читайте найцікавіші новини футболу в Telegram, Facebook і Viber
Підписуйтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Коментарі (12)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Увійти
NikeFootball (Івано-Франківськ)
Дуже жаль...Самого травми мучать...
Ответить
+2
-1
ser-gio (kiev)
карьеру он так и не начал, и до травмы.
не было у него желания прогрессировать... та же болезнь, что и в ДК
Ответить
0
-8
СашаХМ (KM)
каким боком тут ДК???
Ответить
+2
0
Vadim Vadim
Жаль, очень жаль!
Ответить
+5
-1
Alex51 (Kyiv)
Шкода, нехай йому пощастить за межами поля.
Ответить
+7
-1
RADNYK (Київ)
Дуже шкода, така сумна доля для зовсім молодого хлопця. І дуже талановитого. Хоча, якщо його агент Шаблій, то йому світіло щось на зразок Рубіна чи Амкара у північного сусіда. Але не можна не відмітити, що той в цьому випадку поступив шляхетно - надати роботу за таких обставин - респект.
Ответить
+6
-2
Русланбай (Рівне)
Я фанат я не футболіст, я не знаю. Але в мене є друг, батько якого ще при союзі був воротарем Металурга З. Так от він стверджує - якщо молодого футболіста постійно мучать травми , і той закінчує до 27-и . Значить людина задля швидкого переходу у дорослий футбол , в юності сидів на ДОПІНГУ. Кучу прикладів він наводив. Я йому вірю.
Ответить
+7
-4
Eskeldp (Днепропетровск)
Множество футболистов играет серьёзно до первой серьёзной травмы. Множество боксёров дерутся до первого нокаута, после чего им обеспечена хрустальная челюсть и старость с большим количеством головных болей. Такова жизнь. Не надо видеть везде сплошной негатив и обман, его итак слишком много в нашей жизни.
Ответить
+12
0
onmial (Киев)
Там история была про врача-коновала, который на мениске операцию делал.
Ответить
+4
-1
Червяк (Донецкая)
Допинг понятие очень растяжимое. В какой-то мере современный профессиональный спортсмен без допинга невозможен. если у человека какая-то связка или хрящик все время рвется и не срастается как нужно: при чем здесь допинг?
Ответить
+4
0
Potuzhny (Чернигов)
После травмы колена, полученной в 2013 году, Виценец стал жертвой врачебной ошибки - футболисту удалили весь латеральный мениск. По сути всё это время он пытался оправиться после неудачной операции.

Ответить
+6
0
Н-Махно (Мариуполь )
жаль
Ответить