Карпати оригінально запрошують на матч з Шахтарем


"Леви" запрошують заповнити Львів Арену

Карпати оригінально запрошують на матч з Шахтарем


Львівські "Карпати" випустили оригінальний промо ролик присвячений майбутньому матчу з "Шахтарем".

Відзначимо, що поєдинок мужду "Карпатами" і "Шахтарем" відбудеться в п'ятницю, 12 серпня. Початок матчу о 20.00.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
loki5555 (Одесса)
Что тут не понятного-Шахтёр всегда был,есть и будет "зайвим" в Львове
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 11
loki5555 (Одесса)
Что тут не понятного-Шахтёр всегда был,есть и будет "зайвим" в Львове
Відповісти
0
0
Цап-царап (Харків)
http://cs633228.vk.me/v633228750/40956/CzuCT1j8Es4...
Відповісти
0
0
djayzer (Львів)
Кібіц повністю підтримую ваш пост. Прийшов до каси за 45 хв. до матчу, в касі сказали що білети лише по 100 грн , коли прийшов на стадіон офігів сектора навпроти всі пусті ( таке враження що все було зроблено тупо для камер які були направлені в один бік. 10 000 на стадіоні точно небуло ....
Відповісти
1
0
Dimonych (FCSD)
Тупая идея, как по мне. В этот раз совсем не остроумно.
Відповісти
2
5
Kibic1964 (Львів)
ФК «Карпати», перш ніж запрошувати на матч,нехай навчаться ПРИЙМАТИ вболівальників.А вчитись то, не треба далеко ходити – у ФК Шахтар. Вчора на матч з ДК черги доквиткових кас були шалені , на матч попав на 25 хв. Причому прийшов до Арени за 20 хв. до початкуматчу (розумію що вартувало прийти і раніше, але ж не 45 хв. стояти за квитком).
В спеку, при 10 тис. глядачів на Арені , буловідкрито дуже мало буфетів, які вкрайповільно працювали – бачив один буфет на сектори від 1 по 11, (як було по ін.секторах не бачив). Купити щось попити за перерву так і не вдалось.
Відповісти
2
1
Криміналіст (Львів)
По-перше треба приходити швидше, як не як неділя, чого варто глянути на більшість європейських країн, де за годину до матчу стадіон вже повний, по-друге квитки продаються в інтернеті, можна було спокійно купити завчасно і не паритись, щодо буфетів, то це мінус, але зрозуміло, що таким чином клуб економить на оренді, бо кожен додатковий буфет, сектор, туалет - це додаткові кошти за оренду. Тут лише два виходи: 1 - повний стадіон і тоді все працює і відкрите, 2 - збільшення вартості квитків для окупності комфорту. Ну або третій - багатий власник для якого мільйон туди, мільйон сюди не проблема.
Відповісти
0
1
Вано (Lviv)
Народ будьте попроще... Що ви підтексти шукаєте?
Відповісти
5
2
Dozenko (NewYork)
сейчас бы сплавить своего 10-летнего ребенка, чтоб попекаться,! Главное сплавить обязательно НА ФУТБОЛ! Ведь это лучшее место куда может пойти 10-летний ребенок САМ!!! Очень оригинальная реклама (нет)
Відповісти
12
3
Русланбай (Рівне)
А я от дивлюся на сучасні молоді сімї , які здається враження, тільки і думають куди спихнути своє чадо. І хочеться запитати - ну навіщо ви тоді його родили ? А ще постає питання що з цього покоління виросте ? Вчора у вечері ( 22:45 ) стою на балконі. Чкрез дорогу з кабака виходить молода пара з грудною дитиною...............
Відповісти
8
1
powerful (Киев)
мне показалось, то надоедливый младший брат
Відповісти