Найближчим часом Тайсон оголосить, за збірну якої країни буде грати


Футболіст очікує оголошення офіційної заявки збірної Бразилії

Найближчим часом Тайсон оголосить, за збірну якої країни буде грати


Півзахисник "Шахтаря" Тайсон поки не дав остаточної відповіді на пропозицію прийняти українське громадянство і виступати за збірну України.

За наявною інформацією, переговори представників ФФУ з Тайсоном і його агентом йдуть на протязі останніх декількох тижнів. Фінальний, як очікувалося, раунд відбувся вчора, однак, як повідомляють джерела shahta.org, хавбек "Шахтаря" так і не дав на них своєї остаточної відповіді. Тайсон вважає за краще дочекатися, чим закінчиться історія з його нібито викликом до збірної Бразилії.

За неофіційною інформацією, яку підтверджують деякі вітчизняні ЗМІ, прізвище Тайсона дійсно значиться в списку гравців, яких Титі викличе на вересневі матчі відбору до ЧС-2018 проти Еквадору і Колумбії. Але офіційно в Бразилії заявку ще не оголошували і збираються зробити це тільки в наступний понеділок, 22 серпня

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
shahta.org
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
TIRAN (Донецк)
дайте событию состояться, а потом уже и копья ломайте
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 12
TIRAN (Донецк)
дайте событию состояться, а потом уже и копья ломайте
Відповісти
0
0
вервольф-13 (Бабурка)
Искренне желаю ему удачи в сборной! Сборной Бразилии. Ну хоть так может до наших околофутбольных чиновников дойдёт, что натурализация - это не "временный выход", а глухой тупик.
Відповісти
2
0
Veminal (Киев)
только не за Украину - а то потом озабоченые будут на мозги капать(ка с Дэвичем) что-бы его постоянно вызывать иначе мы чемпионат мира не выиграем без него..
Відповісти
1
0
MaveriK (Київ)
Тайсон, это тебе не китайское меню!!!!!
Відповісти
2
1
Maldini (Киев)
А я знаю за какую страну будет играть Тайсон-за Гондурас и то те ещё подумают:взять его или нет!
Відповісти
2
2
Morphyk7 (Черновцы)
ты знаешь только как в носу ковырять
Відповісти
3
2
kotigorok (Чернігів)
Думаю з Тайсоном та бернардом зможуть перевершити рузультат півфіналу на домашньому ЧС...
Відповісти
1
1
Лекарь (село Дарница)
Пусть играет за Бразилию. Хотя, уверен, больше 1 раза его туда не позовут.
Відповісти
10
1
redhead_lg (Kharkiv)
Либо одноразовый вызов в сб. Бразилии, либо шанс стать постоянным игроком сб. Украины. Хммм....
Відповісти
3
2
asa____ (Харьков)
Как бы я хорошо не относился к Тайсону, но нафиг надо такое. Эдмар- было совершенно понятна мотивация. Девич- хотел выступать на высшем уровне и разосрался с тренером сборной сербии. Тоже мотивация понятна., да еще и со стороны Металлиста была мотивация, я так думаю. Но эти двое на поле работали за себя и за остальных. "глаза горели" . А вот с Тайсоновскими переговорами с менеджером..., это блин фигня , а не игрок сборной.
Відповісти
8
3
Mariupol_ua (Мариуполь)
Ну вот Тайсон и будет ждать понедельника, только потом он ответит да или нет )
Відповісти
3
1
dynamo kiev #1 (Charlotte)
Не думаю, что это легко сменить гражданство. Поиграет немного и что потом? .... Я бы не решился на такое
Відповісти