Суркіс: Завдання - вийти з групи в раунд плей-офф


Призидент Динамо - про задачі на турнір

Суркіс: Завдання - вийти з групи в раунд плей-офф


Президент "Динамо" Ігор Суркіс поділився думкою про майбутніх суперників киян в Лізі чемпіонів.

- Якщо дивитися на жеребкування в цілому, нам могла б попастися і сильніша група, з тієї ж "Барселоною", "Баварією", "Реалом" в складі. Природно, за іменами ці команди значно сильніше, але в якому стані вони знаходяться зараз, коли сезон тільки починається, говорити дуже складно. Рік на рік, як самі розумієте, не схожий.

Що стосується нашої групи - за складом вона дуже рівна. У будь-якому випадку, ми ставимо завдання не меншу, ніж в минулому сезоні - вийти з групи в раунд плей-офф. З усіма командами можна грати. І "Дніпро" це показав, рік тому в півфіналі Ліги Європи зігравши з "Наполі". І з "Бешикташем" ми грали, і з "Бенфікою" грати можна. При цьому потрібно виходити на поле і демонструвати свої найкращі якості. Чітко дотримуватися тренерську установку, показати величезну мотивацію, бути сконцентрованими. За таких ігор всі скучили - і гравці, і вболівальники. Ми ж будемо в кожній грі ставити максимальні завдання.

- Турнір для "Динамо" починається домашньою грою з "Наполі"...

- Ви знаєте, календар нинішньої Ліги чемпіонів для нас дзеркальний торішньому. Тоді ми починали групу будинку, і вдома ж її закінчували. Календар абсолютно прийнятний. У будь-якому випадку, у нас будуть три матчі вдома і три на виїзді. Починати турнір завжди краще на позитиві, щоб команда отримала впевненість. Я сподіваюся на наших уболівальників, які прийдуть і підтримають команду на стадіоні. При цьому, користуючись можливістю, ще раз хочу попросити їх поводитися на трибунах цивілізовано, пам'ятаючи про наших торішніх проблемах. В останньому турі в матчі з командою, яку ми перевершуємо по класу, граючи без глядачів, мали дуже великі проблеми. Виграли 1:0, але могли і не пройти далі. А були б на грі вболівальники, запевняю вас, зіграли б набагато успішніше. Гравці насамперед демонструють свій клас і всю свою майстерність саме для глядачів.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
kentrp (Львів)
Суркіси ,Ахметови,Ярославські,Коломойські та інші - біда для нашого футболу.Поки футбол на Україні не стане бізнесом а далі буде забавкою для олігархів не буде у нас збірної та гравців.
Можливо " Карпати" та " Дніпро" спробували новий шлях розвитку.Що з того вийде побачимо.
Можливо нічого.Але брати гроші на свої клуби за рахунок бюджету та рівня життя населення України - злочин.Через це у деяких "буратін" такі зарплати що ніхто не хоче з європейських середняків навіть намагатись їх придбати.Бо касу платять не свою а "колгоспну". Ось вороги розвитку футболу на Україні.

Відповісти
0
2
Повернутись до новин
Коментарі 34
kentrp (Львів)

Відповісти
0
2
TIRAN (Донецк)
ржу с МинУСатОРОВ, которые минусуют даже такой коммент :
"и насчёт качества трансляций в интернете ты тоже неправ - можно легко найти трансляции в отличном качестве без дёрганий (пусть и на английском, польском, ... - по фиг)"
ничего, скоро 1 сентября - пойдёте в школу, будете учить уроки (если есть к этому способности)
Відповісти
0
3
antin-ag (Київ)
Гравці насамперед демонструють свій клас і всю свою майстерність саме для глядачів.
-----------------------------------------------------------------------------
БРЕХЛО!!!
Згадуємо 2 травня 2016 року - наступний день після потрійного проникнення від напівдублюючого складу Шахтаря. І слова Шубкіса , Реброва та гравців: "Вони(Ми) - пересвяткували дострокове чемпіонство.
Не ходіть їх підтримувати. Не витрачайте гроші, час та нерви на людей, які живуть в іншому, власному, світі. Яким на нас вболівальників плювати з висоти.
Відповісти
0
0
TIRAN (Донецк)
вот таким неравнодушным, хоть и из стана соперников, пожму руку при встрече!
Відповісти
0
3
СВААРИЙ (Донецк)
Соиневаюсь, что даже при таком везении со жребием, дк выйдет из группы, команда сейчас находится в глубочайшем кризисе и дна своего падения еще даже не видит в перспективе, нарик это понимает, потому и ставит задачу выйти из группы. Ду маю, и 3е место в группе будет не плохим результатом. Сугубо ИМХО, а там глянем....
Відповісти
1
2
TIRAN (Донецк)
лучше бы, канеш, вышли и с большим количеством очков, а так - жизнь покажет
Відповісти
0
2
СВААРИЙ (Донецк)
Нет, не лучше... Пусть жрут, что натворили, чем раньше, тем лучше... Сори за раздражительность.
 
0
2
Nikon7171717 (Днепродзержинск )
Команды нормальные с такими можно играть и выходить с группы просто обязаны.Если не выходить с группы с такими командами,делать в ЛЧ нечего,как в случае с Шахтёром.
Відповісти
5
0
Харьков 74 (Харьков)
раунд плей-офф чего, лиги чемпов или лиги европы и там и там плей-офф или это на случай так невдобно получилось, я обещал весну но не уточнил где
Відповісти
2
3
TIRAN (Донецк)
ну, тут и так понятно, что речь шубейкина о ЛЧ, а там будем посмотреть ))
Відповісти
0
7
Spokoyno (Киев)
Шановний, звідки стільки НЕНАВИСТІ?
Невже Ви досі не зрозуміли, що саме вона принесла пожежу до Вашої оселі :(
А Ви продовжуєте горіти люттю.
Будь ласка схаменіться. Вас ніхто не примушує чи читати дописи при Динамо, ні любити його, чи столицю, чи інші частини нашої країни. Спробуйте "не плюватися" навкруги! До Вас же більш толерантно будуть відноситись.
 
6
0
TIRAN (Донецк)
а то, что группа вполне проходная, нужно доказать игрой, а не словами. вот к зиме и увидим
Відповісти
2
2
-=dionis=- (Kharkov)
выйти из группы. размечтался
Відповісти
1
6
Spokoyno (Киев)
Дійсно група рівна... авжеж Є більш сильні команди але різниця у класі така, що перемога не гарантована НІКОМУ. Тобто можна вийти з групи, якщо Динамо буде демонструвати кожного свій НАЙКРАЩИЙ футбол... тому що навіть показник у 90% може принести поразки чи нічию.
А зможе ДК зіграти у такому шаленому ритмі???
Але, як то кажуть: "Надія вмирає останньою"...
якщо їй лопатою не допомогти ;(
Відповісти
1
0
Veminal (Киев)
вообще-то группа "ровная" с большим натягом - Наполи очевидный фаворит да и Бенфика к сожалению лучше Динамо сейчас..
Відповісти
2
1
Spokoyno (Киев)
Про "ровная" Ви у Шахтаря спитайте... Реал, ПСЖ. Ну нема у нас таких команд.
Так, Лестер та Динамо З на жаль не випали... а всі інші далеко не кращі із своїх кошиків.
Уявіть попали би до Барселони та МС... чи Баварія та Атлетико. Тоді б про почесні поразки розмова йшла б... А так шанси Є! На жаль і на 4 місце теж.


 
2
1
Олексин (Н.)
адміни, що за переклад автоматами? Чому, наприклад, фразу "Тогда мы начинали группу дома" ви калічите на "Тоді ми починали групу будинку"???
Відповісти
3
0
vik1974 (Kirovograd)
ИС по делу говорит, не смотря ни на что, группа ровная, если ответственно подходить к каждому матчу (а не тушеваться), то можно выходить даже с первого места.
Відповісти
9
0
Инспектор (Донецк)
Для великого клуба мелко плаваем-с
Відповісти
3
14
ЭксЛуганск (Запорожье)
Вот все же интересная у вас ватников психология!
Сидишь в Донецке, каков большой футбол полностью забыл. Как тот молокосос, который никогда в жизни эту самую штуку живой не видел: а больше всех рассуждает. Нет! Лучше, как тот столетний дедушка, который шёл с расстёгнутой ширинкой, а ему девочка говорит: дедушка! У вас там шнурочек висит!
Ну ведь футбол то ты в самом лучшем случае видеть по компьютеру в Интернете. А какое там качество всем известно: то дёргается, то смыкается!
Ну чего ты цепляешься к Президенту и хозяину действительно великого Украинского клуба?
Я понимаю: Вам, ватникам все Украинское - как быку красная тряпка. Но ведь вы же сами такую жизнь выбрали. Иди себе на российские сайты, рассуждай о шансах Ростова: он вам теперь хозяин. Вы ж ведь хоть и негласно по Путинской квалификации входите в Южный федеральный округ.
Чего вам делать на украинских сайтах? Только гадить!
Відповісти
14
7
TIRAN (Донецк)
зачем ярлыки вешать по одному только городу? или здравый смысл отсутствует? тебя тоже легко можно к ватанам приписать по этому принципу, т.к. присутствует Луганск и не факт, что, покинув его, вата не переехала вместе с тобой
пиши о футболе, а не ура-патриотствуй - будет намного продуктивнее

 
4
7
Инспектор (Донецк)
Ты знаешь, я даже не обижаюсь, потому что ты даже не понимаешь какую глупость ты написал.
Это еще надо посмотреть кто из нас ватник.
И моей вины в том что я оказался в такой ситуации, как и сотен тысяч людей кому дорого все украинское- нет.


 
6
6
TIRAN (Донецк)
и насчёт качества трансляций в интернете ты тоже неправ - можно легко найти трансляции в отличном качестве без дёрганий (пусть и на английском, польском, ... - по фиг)
 
0
5
Харьков 74 (Харьков)
на счет Ростова ты не прав, благо ДК разведено было а так не факт. Здесь уже многи рассказывали как сначала Андерлехт порвет, потом уж точно Аякс, а вышло как вышло, Ростов по модели напоминает Атлетико Мадрид, правда исполнители не такие, но за счет физики могут и передовить, как Рубин в свое время Барсу
 
1
3
Veminal (Киев)
а Аякс великий клуб? а Стяуа ? где они куда они выходят?
Відповісти