Саленко: Канал Футбол винен мені зарплату за півроку


Олег Саленко розповів про роботу на телебаченні

Саленко: Канал Футбол винен мені зарплату за півроку


Колишній футболіст "Динамо" Олег Саленко розповів про роботу на телеканалі "Футбол.

- Після падіння в прямому ефірі вас перестали запрошувати на телебачення. Як вважаєте, це тому, що всі були переконані, що ви були п'яний?

- Та не був я п'яний! За цим на будь-якому каналі жорстко стежать, це їхній імідж. Ось уявіть: мене гримують, я спілкуюся з людьми перед ефіром. Почули б запах або з поведінки зрозуміли - ніхто б в кадр не пустив.

Я після падіння ще два місяці працював на каналі "Футбол", але потім почалися затримки по зарплаті. Я сказав: "Заплатіть - тоді телефонуйте". Так ми і розсталися - вони досі винні мені за півроку. Зараз всім даю інтерв'ю, крім "Футболу", - сказав Саленко.

Слідкуйте за нами:


Оцініть цей матеріал:
Поділитися з друзями:
Джерело:
Євроспорт

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Коментарі (13)
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
moderator
Morphyk7 (Черновцы)
20.09.2016 22:38
Попередження п. 4.13
Ответить
+1
-2
Столярчук Дмитро (смт. Клевань-2)
Чеши в рОСІЮ - футбольний зрадник, а можливо і не тільки. Хай "матушка россия" тобі гроші платить, ти ж її бомбардир чемпіонату світу 1994 року.
Ответить
0
-2
Столярчук Дмитро (смт. Клевань-2)
Чеши в рОСІЮ - футбольний зрадник, а можливо і не тільки. Хай "матушка россия" тобі гроші платить, ти ж її бомбардир чемпіонату світу 1994 року.
Ответить
0
-2
Столярчук Дмитро (смт. Клевань-2)
Чеши в рОСІЮ - футбольний зрадник, а можливо і не тільки. Хай "матушка россия" тобі гроші платить, ти ж її бомбардир чемпіонату світу 1994 року.
Ответить
+1
-1
аалекс ( Крым)
Слабые отмазки
Ответить
+1
0
Джаба Канкава (Днепропетровск)
На шарнирах...
или ПарижсоборскойБогоматери...)))
Ответить
0
-1
Realexandro (Kharkov)
А когда протрезвел, вспомнил, что где-то работал.
Ответить
+8
-2
СашаХМ (KM)
так тот канал кроме вещания футбольных матчей без звука и не нужен никому, там такие АНАЛитики, что только кротам и можно смотреть, те им лижут а те радуются и думают что так и есть всё на свете. Морозова послушать только чего стоит ))))
Ответить
+15
-13
Your Frend
І чого брехати? Всі бачили, як ледве язиком ворочав перед тим як впав.
Ответить
+13
-3
Столичний князь (Київ)
Краще взагалі не звязуватись з цыією донецькою помийкою як ТРК Футбол. У них є алкаш Леоненко. Одного і так вистачить.
Ответить
+15
-13
Morphyk7 (Черновцы)
не знаю какая там помойка, но тебя мойдадыр не спасёт скорее всего
Ответить
+12
-9
satellite (Харьков)
Читаю и ржу шо конь!!!!
Ответить
+13
-5
ВладимирШ (Днепропетровск)
Нахер ты кому нужен со своими интервью! АЛКАШ!
Ответить