Лугачов: Якби мене послали військовим на загальний фронт, я б застрелився


Екс-гравець молодіжної збірної України - про конфлікт Росії і України

Лугачов: Якби мене послали військовим на загальний фронт, я б застрелився


Колишній півзахисник московського "Спартака" і молодіжної збірної України Єгор Лугачов прокоментував конфлікт між Росією і Україною.

- Мені планували зробити паспорт, щоб заявити за Росію, але потім виявилося, що це нереально, тому що я був заграний за іншу збірну.

- Ви були згодні грати за Росію?

- Так, але якось говорив в інтерв'ю, що російський гімн співати не буду. Такий скандал роздули, що я боявся на вулицю вийти. Хоча все просто: я вважаю, що є одна батьківщина - де ти народився. Це як з батьками: не можу навіть уявити, коли вітчима називають татом.

Але це не говорить про те, що я не поважаю Росію і її гімн. Російський гімн мені шалено подобається, коли чув його перед матчами, мурашки йшли по шкірі. Але написали так, ніби я до нього негативно ставлюся. Ні, це не так. Просто моє серце належало б іншій країні, навіть якби я грав за Росію.

- Як поставилися до конфлікту Росії та України?

- Для мене це дикість. До сих пір в голові не вкладається, як таке може бути. Якби я був військовим, і мене послали на загальний фронт, я б застрелився.

- Багато хто вважає, що в усьому винні американці.

- Політика настільки перекручена тема, що можна довго розмовляти. Я вважаю, що якби люди хотіли, вони давно про все домовилися б. В даному випадку кожен йде на свій безглуздий принцип.

- Деякі українці відмовляються від переходу в російські клуби. Ви б перейшли?

- Якщо клуб зацікавлений, то чому ні? Так, я патріот, але що значить патріотизм? Що, я повинен ходити і кричати, що я такий? Можна спокійно любити країну всередині себе, а не ходити і доводити, що вона краща за іншу. Я не бачу в цьому сенсу. Коли я жив в Москві, мене називали хохлом. Для когось це образливо, але я не бачу нічого поганого. Так, я хохол, і що? Лаятися з цього приводу дивно.

- В Україні розвинені антиросійські настрої?

- Та немає такого. Звичайно, є люди, які нагнітають, але вони існують скрізь.

- Якщо москвич пройде по Києву і буде розмовляти російською, йому нічого не зроблять?

- Та тут половина російською розмовляє. Ще частина нетямущим суржиком - у мене вухо ріже, коли чую цю промову. Якщо розмовляєш українською, то говори українською. Російською – значить, російською. Взагалі, можливо, тільки на західній Україні будуть косо дивитися на російськомовного, але це ж повний ідіотизм.

Нагадаємо, що Єгор Лугачов починав професійну кар'єру в московському "Спартаку", але не зміг закріпитися в команді і відправився в оренду в київський "Арсенал". Також виступав за "Полтаву", "Гірник-Спорт" і "Колос", в якому і завершив кар'єру в 2015-му році у віці 27-ми років. Після завершення кар'єри став перукарем.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Євроспорт
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
moderator
Katoric (Днепропетровск)
22.09.2016 23:15
krakow (Херсон)
23.09.2016 08:58
Заблоковані п. 4.8
Відповісти
1
2
Повернутись до новин
Коментарі 25
moderator
Katoric (Днепропетровск)
22.09.2016 23:15
krakow (Херсон)
23.09.2016 08:58
Заблоковані п. 4.8
Відповісти
1
2
kia123
вот его инстаграм если что. там ему ваши комментариибыстрее дойдут
instagram.com/lugawvili
Відповісти
0
0
Alex51 (Kyiv)
Криза жанру у редакції? Нового цилюрника з-за канави знайшли?
Відповісти
5
1
krakow (Херсон)
P.S. Sorry,забыл уточнить.На коже лобка.
Відповісти
3
1
krakow (Херсон)
U.A.Футбол! Вы с "патриотом" Егоркой,с одного семейства мурашек.На коже.
Відповісти
3
2
Батанчег (Лиман)
"Да, я патриот, но что значит патриотизм? Что я должен ходить и кричать, что я такой? Можно спокойно любить страну внутри себя, а не ходить и доказывать, что она лучше другой. Я не вижу в этом смысла."

Кстати патриотом нынче не только модно но и выгодно стало быть, бизнес проекты свои депутатами продвигаются на ура если они по-громче кричат и рисуют флажки на столбиках или их холуи это делают.А конкурентов выбивают начиная с того что вата, сепар ну а дальше проще - стадо особо не думает.

Так что он правильно написал, что Родину нужно любить внутри себя а не Кричать об этом на каждом углу, как барыга наркотой торгует только здесь патриотизмом. Вам сколько патриотизма отсыпать?
Відповісти
3
6
футбол-гол (большой,но не очень)
Его называли в Массцкве хохлом и ему это нравилось,а их в ответ называть козломордыми он не пробовал?Может они тоже от этого балдели, как он от слова хохол?
Відповісти
13
3
Ramses-ua (Запорожье)
Полумерный патриот)
Відповісти
5
2
Veminal (Киев)
он как би-сексуал - родился натуралом но потом его стало клонить к "блу" -но пока еще не определился
Відповісти
6
5
moderator
Katoric (Днепропетровск)
22.09.2016 22:00
Попередження п. 4.8
Відповісти
3
8
Katoric (Днепропетровск)
Не нравится - правда глаза колет? Тогда зачем провоцировать людей такими вбросами и новостями? Или ожидали пламенных восторгов? Меняйте тон и подачу материала - об этом вам говорят читатели,но вы умышленно стравливаете и раздуваете ненависть! Поэтому я считаю, что у авторов материалов вместо мозгов вата!
Відповісти
12
2
Барселиниус (Кривой Рог)
Заем такое вкидывать? Достали уже своей простотой.
Відповісти
3
5
мы за динамо (киев)
Русский гимн мне безумно нравится, когда слышал его перед матчами, мурашки шли по коже.
А глисти не ворушились?
Відповісти
20
4
olexadovbusch (Івано-Франківськ)
*...Конечно, есть люди, которые нагнетают, но они существуют везде...*
*...Вообще, может быть, только на западной Украине будут косо смотреть на русскоговорящего, но это ведь полный идиотиз...

Сам був на Західній Україні??? Ні???
Якраз через таких, як ти, які тут не були, але "нагнетают" своїми дебільними фразами і почався той конфлікт, який переріс в справжню війну...

*Русский гимн мне безумно нравится, когда слышал его перед матчами, мурашки шли по коже...*

А український? Мабуть навіть слів не знає, патріот... І таких там в тих збірних 90% - результат відповідний...
Відповісти
13
4
Пiвоборонець (Харкiв)
Согласен. И раскалывает Украину, если судить по форумам, включая этот, вовсе не Западная Украина, а, условно говоря, Волынь - пространство между Западной Украиной и Киевом.
Відповісти
3
1
Инспектор (Донецк)
Откуда сайт вату выкапывает, нахрен он нужен такой патриет
Відповісти
17
2
Katoric (Днепропетровск)
Ватная редакция- ватные новости!
Відповісти
10
4
Igorotchok (Львов)
"Вообще, может быть, только на западной Украине будут косо смотреть на русскоговорящего..." Ідіот блін, ти був на тій Західній Україні, що такі провокативні припущення робиш ? Та скільки живу ( кілька десятків років) у Львові , кожного дня чую рос. мову усюди - в транспорті , магазинах , на роботі !!! Рос мова, друга у Львові після украхнської засіб спілкування !
Відповісти
14
3
Your Frend
Якесь ні риба, ні м'ясо. І, до речі, на московитомовних ніхто косо в західній Україні не дивиться, якщо ти людина, а не ватник.
Відповісти
14
3
Світлий (Кам'янське)
Хто це такий?! Про що інтерв'ю?! І для чого?
Відповісти
16
2
Счётчик шансов (Полтава)
А слабо поехать на матч СКА Хабаровск - Спартак, где сидит 3 подряд сектора солдафонов армии России, сесть по центру среднего сектора между ними и крикнуть
"Слава нації, смерть ворогам!" ?

)))
Відповісти
8
2
vlad920 (І-Ф)
Ок, давай на фронт!
Відповісти
8
2
vetalmiheyZP (Запорожье)
Ещё один кормилец...
Відповісти
15
4
SSFC (Белозерье)
Парикмахер - круто...Еще круче - застрелиться нежели защищать свою родину. Слабый человек, безвольный!
Відповісти
20
5
rubizhansky (Рубіжне)
Яснопонятно все. "Искаженная тема", б...
Відповісти