Дружини футболістів Динамо підготували привітання з Днем захисника України

Напередодні свята - Дня захисника України, дружини футболістів "Динамо" звернулись до всіх, хто захищає нашу землю. (Вірш П. Маги)

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Maldini (Киев)
А чем им ещё заниматься?
Відповісти
2
3
Повернутись до новин
Коментарі 28
Maldini (Киев)
А чем им ещё заниматься?
Відповісти
2
3
moderator
nerov (FCSDonetsк)
14.10.2016 12:55
Заблокований п. 4.4
Відповісти
8
2
СВААРИЙ (Донецк)
С праздником Покрова Пресвятой Владычицы нашей Богородицы и Приснодевы Марии!
Відповісти
3
11
kotigorok (Чернігів)
Молодці! Є ще у нас патріотичні дівчата! Усіх зі святом!
Відповісти
14
5
Олексин (Н.)
Аксіому з теоремою про те, що кроти (і з підкротячниками, заодно) - антиукраїнська мразь, зайвий раз демонструє оця гілка.
Відповісти
12
7
СашаХМ (KM)
Видео с поздравлениями от ШД будет? Или кроты по норам?
Відповісти
20
13
nerov (FCSDonetsк)
НЕТ!
Відповісти
4
13
oda1979 (Запорожье)
апалченец или любитель руссийского мира?
 
19
8
Консул (Новоград-Волинський)
Слава і подяка захисникам України !
Відповісти
25
7
Олексин (Н.)
це жінки з патріотичного клубу вітають...

А кроти з підкротячниками навіть патріотичні футболки проігнорують! І чи потрібна така мразь в Україні?
Відповісти
20
18
nerov (FCSDonetsк)
У нас Страна была до 2014 года!!!Так отстаньте,и живите СЧАСТЛИВО без НАС!!!!!!
Відповісти
9
29
Олексин (Н.)
та ідіть на..., хто вас тримає? Тільки на нашу територію не лізьте. Я погоджуюсь на тихий кордон по лінії фронту... І взагалі - забирайте собі всіх кротів з підкротячниками, та грайте на пампас арені... по прикладу Криму.
 
22
8
oda1979 (Запорожье)
На Киев и Берлин уже никто не собирается воевать?
 
22
4
андрей1981 (Черкаси)
так а якого хєра ти тут робиш? читай новини з лістовок захарченко і прочього непотребу
 
21
7
evraz (Черновцы)
ты сильно не восклицируй, гимнастические козлы и пластиковые трубки от Торнадо спрятаны в надежном месте и ждут своего часа
 
7
2
Red_Cat (Харків - це Україна!)
вот когда вы все ватники свалите из Украины в вашу горячо любимую п№;орашку, тогда в Украине начнется нормальная жизнь. валите отсюда, вас здесь никто не уважает и не ждет.
 
2
0
shtrunc (Донецк-Хайфа)
Чего ты за других переживаешь? Сиди в углу и сопи себе спокойно, патриот ....
Відповісти
1
9
ukrop68 (Львів)
Молодці!
Відповісти
23
6
hizzzi (Ялта)
Сначала грешным делом подумал, что они мужей своих поздравляют и не понял их то за что поздравлять. Потом выяснилось, что поздравление обращено к украинским воинам, хорошее поздравление.
Відповісти
20
5
Кропива (Кропивницький)
Дякуємо.
Відповісти