Леоненко: Дніпру 15 місяців не платили грошей, але ніхто з гравців не відмовився від розкішного життя


Футбольний експерт Віктор Леоненко - про штрафи для футболістів української Прем'єр-ліги

Леоненко: Дніпру 15 місяців не платили грошей, але ніхто з гравців не відмовився від розкішного життя


Експерт каналу "Футбол1" Віктор Леоненко розповів про штрафи для футболістів в клубах УПЛ.

"Ігор Суркіс сам мені казав, що він Мілевського штрафував кілька разів, але це не допомагало. Якщо людина тупа і бухає, то нехай платить штрафи. Але розміри штрафу повинні відповідати зарплаті. Яка місячна зарплата - такий і штраф.

Втім, українські футболісти настільки багаті, що нічого не бояться. Ось "Дніпру" 15 місяців не платили грошей, але ніхто з гравців не відмовився від розкішного життя і не продав своїх елітних автомобілів.

Футболісти розпещені. Вони змінюють бутси, як мобільні телефони - щомісяця. І чекають нові моделі. Хіба їх налякаєш штрафом?", - передає слова Леоненко" Плюс Спорт".

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Плюс Спорт
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Днепрюк (Днепропетровск)
Ох и скот этот алканоид леоненко. Что за привычка считать чужие деньги? Меньше бухай и сможешь себе на Рождество кеды себе купить ))
Відповісти
1
1
Повернутись до новин
Коментарі 19
Днепрюк (Днепропетровск)
Ох и скот этот алканоид леоненко. Что за привычка считать чужие деньги? Меньше бухай и сможешь себе на Рождество кеды себе купить ))
Відповісти
1
1
af_design (Украина)
То о чем сказал Леоненко, можно сказать по другому. Ответьте мне на вопрос, почему к нам едут игроки из европейских чемпионатов зарабатывать деньги. С какой это поры, в Украине с уровнем минимальной зарплаты 50 у.е. футболисты получают зарплаты выше чем в Европе????? И вы считаете это нормальным?
Відповісти
0
1
af_design (Украина)
То о чем сказал Леоненко, можно сказать по другому. Ответьте мне на вопрос, почему к нам едут игроки из европейских чемпионатов зарабатывать деньги. С какой это поры, в Украине с уровнем минимальной зарплаты 50 у.е. футболисты получают зарплаты выше чем в Европе????? И вы считаете это нормальным?
Відповісти
3
1
af_design (Украина)
То о чем сказал Леоненко, можно сказать по другому. Ответьте мне на вопрос, почему к нам едут игроки из европейских чемпионатов зарабатывать деньги. С какой это поры, в Украине с уровнем минимальной зарплаты 50 у.е. футболисты получают зарплаты выше чем в Европе????? И вы считаете это нормальным?
Відповісти
4
1
Обєктивно (Львів)
...що Ви всі налетіли на того Лео....в певній мірі він правий...порівняйте наші зарплати 3-5 тис..і іхні 30-50 тис. зелених...звичайно що вони зажрались і баловані...програли-виграли..получили те саме...а попробуй ти прожини на роботі брак..що буде..а..так що ..що з чим порівнювати..
Відповісти
3
3
Днепрюк (Днепропетровск)
Дружище, если у тебя 3-5 тыс зарплата, то иди в футболисты и у тебя будет 30-50 тыс и про тебя в пьяном бреду брякнет леоненко )
Відповісти
1
2
Your Frend
Хто про що, а ванючка про гроші.
Відповісти
4
2
Инспектор (Донецк)
У наших футболистов, как правильно подметил Леоненко запас прочности не хилый.
Так что кормить семьи есть за что на много-много лет вперед
Відповісти
4
3
ПетроФ (Луцьк)
Запас є ну у всіх. От одному, весною вже не було чим кормити сім'ю.
Відповісти
4
2
kotigorok (Чернігів)
Мабуть на денатурат перейшов, ахметівський холуй.
Відповісти
9
4
gulik (Киев)
Леон-киллер ))) Жабой душит недругов
Відповісти
9
3
Arsen Semenofff (Вiнниця)
"ЖАБА"!!!
Відповісти
7
3
Счётчик шансов (Полтава)
(На Днепр можно)
Відповісти
2
9
ПетроФ (Луцьк)
Яка, все таки, велика жаба у Леоненка.((
Та яка тобі різниця. скільки получали футболісти, не ти ж їм з своєї кишені плоатив.
Відповісти
9
3
voroncov (Киев)
Ну в принцыпе если он не в курсе существует еще бонус за рекламу , депозиты да люди просто тратят на себя а не бухают как проклятые хотя Леоненко этого не понять так как профукать все и продаться за гроши его кредо по жизни
Відповісти
9
4
Счётчик шансов (Полтава)
Леоненко, перестань лить грязь на Динамо! )
Відповісти
5
8
krakow (Херсон)
И,на бутсы!)
Відповісти
0
0
СашаХМ (KM)
а то, что они на это зарабатывали лет 5-10 его не смущает? Или они за полтора года всё разбазарили )
Відповісти
6
3
Gary Busey (Харьков)
Но деньги то когда-то заканчиваются! Или они заработали бездонный куль?
Відповісти