Ярмоленко на фан-секторі Динамо


Андрій Ярмоленко зустрівся з фанатами київського Динамо.

Ярмоленко на фан-секторі Динамо


Суботній матч Динамо - Карпати капітан киян дивився разом з уболівальниками на фан-секторі.

Ярмоленко встретился с фанатами

Ярмоленко на фан-секторе

Після нічиї проти Олександрії у Ярмоленко розмова з уболівальниками не задалась. Звинувачення посипалися з двох сторін. І щоб вирішити це питання, Андрій запропонував домовитися про зустріч, де в спокійній обстановці вислухати один одного. Фанати Динамо ідею підтримали.

Як повідомляє ультрас київського клубу на своїй сторінці в Фейсбуці, відбулася серйозна чоловіча розмова:

"Андрій пояснив свою позицію, і підкреслив, що бажання негативно повестися щодо когось із представників руху у нього не було."

Ярмоленко и ультрас Динамо Киев

Швидше за все на цьому конфлікт буде вичерпано. Динамо Київ, як ніколи, цього вівторка, потрібна підтримка своїх уболівальників.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Maxam (Чернівці)
гопота...
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 9
Maxam (Чернівці)
гопота...
Відповісти
0
0
___Kada___ (Харьков )
А если бы ДК проиграли, Ярмола бедняга бы обосрался)
Відповісти
0
1
AndreSem (Киев)
Не варто приділяти стільки уваги ультрас. Хто вони такі? Від них одні тільки проблеми. Вболівальник - це не огалділа ультра. Серед бравих пацанів з файерами більшість взагалі далека від футболу. Половина схибнута на ідеології, хоча не розуміє суть, інша половина йде за стадом.
Відповісти
6
2
yaspas74 (тернопіль)
Значить є що ховати.Хоч виглядає дико.З теперішніми технологіями
вичислити не проблема.Було б бажання.
Особисто нічого не маю проти фанів.Вони лице команди.Їх підтримка відчутна,
і без неї футбол буде сіруватий,але треба теж розуміти,що їм не все дозволено.
Відповісти
2
3
e.a.pedash (Ясиноватая/Бердянск)
Странно... Вместо того, чтобы похвалиться тем, что сфоткались с Ярмолой, фаны зачем-то затёрли свои лица, как какие-то преступники...
Відповісти
10
5
c99baf (Харьков)
Замаскировались от военкомата,возраст и на"срочную"и на войну...
Відповісти
2
3
Decoy7 (Украина)
если люди чисты перед законом: зачем пиксилят себе лица? или не чисты ?
Відповісти
12
5
win (Lviv)
Молодці, що зустрілись і поспілкувались. Думаю, що всі крапки над і розставили. В єдності гравців і вболівальників сила!
ЗІ Ще б в Карпатах так (
Відповісти
8
4
вручий (Светловодск-Киев)
А где балаклавы, ведь это модно... Ярмола не позорься.
Відповісти