Віда був затриманий поліцією за водіння в нетверезому стані


Хорват позбувся прав

Віда був затриманий поліцією за водіння в нетверезому стані


Захисник київського "Динамо" Домагой Віда позбавлений водійських прав за водіння в нетверезому вигляді.

Згідно поліцейському протоколу футболіст був затриманий 4 листопада, о 4.50 ранку хорват в Києві на вулиці Скоропадського - за кермом свого автомобіля.

Алкотестер показав вміст в організмі Види 1,5 проміле алкоголю - це багаторазово перевищує допустиму норму.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
F@ust (Прага)
По хорошему, 1.5 промилле - это не критическое опьянение. Плохо, но не фатально. Имхо, если это не фейк, то Виде за этот протокол можно выдать приз "стальные яйца". Да, он нарушил, но имел смелость ответить по закону. Например, все знают про парочку Милевский и Алиев, но что-то ни разу не проходили подобные новости, хотя я уверен, что ребят по синему делу останавливали неоднократно. Так что Виде моё уважение за протокол. Насчет лишения прав: насколько я знаю, именно суд решает каким будет окончательное наказание и очень вероятно, что на первый раз он отделается просто большим штрафом. Кстати, вспоминается новость о молодых игроках Шахтера, которых остановили прямо на Крещатике, кто помнит это "Ахметову звони" :), резонанс был больше, но что-то я не помню, чтобы в новостях проходила информация об итоге дела.
Відповісти
0
2
Повернутись до новин
Коментарі 42
F@ust (Прага)
По хорошему, 1.5 промилле - это не критическое опьянение. Плохо, но не фатально. Имхо, если это не фейк, то Виде за этот протокол можно выдать приз "стальные яйца". Да, он нарушил, но имел смелость ответить по закону. Например, все знают про парочку Милевский и Алиев, но что-то ни разу не проходили подобные новости, хотя я уверен, что ребят по синему делу останавливали неоднократно. Так что Виде моё уважение за протокол. Насчет лишения прав: насколько я знаю, именно суд решает каким будет окончательное наказание и очень вероятно, что на первый раз он отделается просто большим штрафом. Кстати, вспоминается новость о молодых игроках Шахтера, которых остановили прямо на Крещатике, кто помнит это "Ахметову звони" :), резонанс был больше, но что-то я не помню, чтобы в новостях проходила информация об итоге дела.
Відповісти
0
2
1anopa (Kirovograd)
1 ноября Вида был в Лиссабоне, умники))))
Відповісти
1
4
belarus_1978 (Харьков)
Думаешь бухал до 4 го ноября.
Відповісти
3
0
Dimonych (FCSD)
Это да, а задержан он был рано утром 4 ноября.
Видимо, посмотрел Лигу Европы и накатил за результаты украинских клубов :)
Відповісти
4
1
Колобок (Одесса)
Кастрировать и выслать из страны в 24 часа! За последний год пьяные мажоры людей на улицах погубили-покалечили больше, чем москали наших военных в АТО :(
Відповісти
1
1
мы за динамо (киев)
Не кожному колобку вистачить глузду зрозуміти, що потрібно законодавством закріпити неможливість уникнути відповідальності за вчинення ДТП в стані сп"яніння. А шо толку коли мусорня буде всіх обнюхувати, продовжувати брать на лапу, потім судді, прокурори відпустять, звісно за гроші, всіх до одного мажорів хоч пів Одеси вони передавлять? А всім нам знову любуватись ментовськими шнобелями винюхуючими поживу в наших авто. Все до цього вже йде.
Відповісти
0
2
Колобок (Одесса)
Жодному задинамывцю не вистачить глузду зрозумыти, що хабары мусорам-прокурорам-суддям у данному випадку буде давати Суркыс. Адже кожен задинамывець твердо знаэ, що у всых негараздах наших винен ахмэтка. В москалыв лампочки викручуэ ы у лыфтах сцить Обама, а в задинамывцыв Выду споюэ та выдкуповуэ його выд правосуддя Ахмэтов.
 
1
1
мы за динамо (киев)
В протоколі не вказана ні причина зупинки автомобіля ні причина проведення тестування на алкоголь. Менти повернулись? Тепер що знову чекати уродів з палицями на дорогах та перенюхування всіх і вся? Мабуть зарплат на домінікани не вистачає, не кажучи вже про квартири-машини і трошки мільйонів готівки.
Відповісти
2
4
c99baf (Харьков)
Полицаи оказались болельщиками"Шахтёра".
Відповісти
1
1
Dimonych (FCSD)
Как раз полицай оказался болельщиком Динамо с 16летним стажем, о чем у него в фейсбуке и написано.
Відповісти
3
1
krakow (Херсон)
И,еще вопрос ув. форумчанам .Это фуфло на пол экрана,с предложением кого-то "отфинляндить",только у меня?
Відповісти
0
0
c99baf (Харьков)
У меня уже"отфинляндилось"...
Відповісти
0
0
krakow (Херсон)
И ежу понятно,спешил на тренировку.Встал пораньше.Размялся,разогрел мышцы.Все как обычно проффи.Просто,не повезло.Команда проскочила,а его побрали.А,за что тогда,Милевского погнали,никто не в курсе?
Відповісти
4
2
СВААРИЙ (Донецк)
То , что под шафе , так кому какое дело? Вон некоторые бухие на мероприятиях выступают. А вот за руль не стоило, дал бы таксистам заработать, зачем лишний шум?
Відповісти
9
0
OLOLLO (Vinnitsa)
Позбавити прав може тільки суд, а вони забрали посвідчення і видали тимчасове
Відповісти
5
1
ПетроФ (Луцьк)
Те що він випив, то особисто мені до лампочки., нехай хоч ужирається до срачки, головне щоб якісний футбол показував. А от те що сів п'яним за кермо, то інша справа. За подібне треба карати по всій "строгості закону". Але, треба дочекатись реакції ДК або офіційних повідомлень від поліції, тоді стане зрозуміло фейк це чи ні.
Відповісти
10
0
Toni (Львiв)
Віді ще дуже повезло,можливо поліцейські йому життя врятували.Грав би за Шахтар в часи ригоналів,фіг би який мєнт в данєцку наважився його зупинити крім стовба.
Відповісти
6
11
СашаХМ (KM)
от ж Вида лошара не шоб позвонить Авакову или на крайняк Сырне а тот Ахметову чтоб порешал )))
Відповісти
11
4
Айлюлю (Рим)
Вида ещё в Загребе отличился за открытие банки пива в клубном автобусе и был оштрафован на 100 тыс. евро))) а тут какое то вождение в нетрезвом виде)))
Відповісти
7
2
debrecalo (Берлин)
Згадую минулорічний факт, коли затримали гравців молодіжного складу ФК Шахтар. Так там доказ був, відео. А тут, що? Водійське посвідчення видане в Україні. Ну хіба Віда коли грав в Хорватії був таким бідним, що неназбирав на автомобіль і на посвідчення водія.
Відповісти
7
7
antagonist (Купянск)
А может предыдущее удостоверение тоже забрали за подобное)))))
Відповісти
7
4
Dimonych (FCSD)
Только не молодежного, а юношеского.
А так везде в Европе выдаются временные или постоянные водительские удостоверения страны пребывания часто.
Відповісти
6
5
кадий (Стаханов)
Та видел Вида все эти виды.
Відповісти
4
2
Старичок (Киев)
Факт задержания есть - есть, права его - его, подпись его - его, а все ошибки в протоколе не снимают обвинения в вождении автомобиля в не трезвом состоянии. Но для нас важно другое - самый надежный игрок команды (по словам Реброва) готовится к очередной игре по методу Милевского. Молодежь, равняйтесь на Виду! Какие требования можно выдвигать команде, если там идёт полный распад и разложение?
Відповісти
21
1
Счётчик шансов (Полтава)
Как Вида может быть задержан в виде?
Відповісти
8
0
трамвай за трамваєм (найкращий)
шо - поставіть Віду на від ?
Відповісти
8
0
debrecalo (Берлин)
Ребятушки, подивіться уважно на протокол. Йе ж фейк чистої води. По-перше (місце роботи) - безробітний. ФК Динамо Київ - це ж приватна організація, і якщо є контракт то людина вважається працевлаштованою. По-друге (громадянство) - Україна. Ну люди добрі зоч робіть в фотошопі, але ж дивіться в деталі.
Відповісти
7
11
Усе буде добре (Київ)
Мабуть так складають у нас поліцейські протоколи. Між іншим, адвокати Віди повинні взути UA-футбол за несанкціоноване розголошення персональних даних: адреса і т.п.
Але таки дійсно мабуть у Динамо кепські справи.
Відповісти
10
1
oda1979 (Запорожье)
Просто Вида расстроен игрой ДК и не выдержал.. Хотя смиешно конечно после интервью Реброва о лидерстве Виды в команде..
Відповісти
12
2
moderator
Шановні форумчани, переконливе прохання дотримуватися правил спілкування на сайті !
Відповісти
3
3
жека-киев (биг виладж)
Так они и играют
Відповісти
7
1
2502SeRg (Беловодск)
А можно разъяснение, пожалуйста, а то я немного не догнал по поводу строки "місце роботи". Почему он "тимчасово не працює"? Получается он не плательщик налогов, а получает З/П просто в конверте? Или я не правильно понял.
Відповісти
15
1
мы за динамо (киев)
А яке кому діло до того де хто працює? Можливо якраз в той момент Віда якраз і не працював(судячи з протоколу таки дійсно забавлявся) Чисто совдеповська форма протоколу, яку давно пора змінити. Звести взагалі до мінімуму спілкування поліцейського та водія.
У мене питання зовсім інші. Спіймався один Віда, а де інші? Мало віриться, що він на самоті вирішив пропустити чарочку. Цікаво чи Ребров ще там десь позаду чи може раніше не проїхав? Там зараз всі рибрята стараються. І ніяких претензій.
Відповісти
6
3
Русланбай (Рівне)
Ну якщо вже Віда за кермо пяний сідає.......... То з клубом геть справи кепські. Ні Ребров , ні Суркіс для них не авторитети . Тому і зрозуміло чому така гра.
Відповісти
22
0
alexz- (харьков)
Легкая степень, через 2 дня была игра с Днепром.
Відповісти
13
1
kotigorok (Чернігів)
Це провокація телеканалу Футбол. Віда - повний абстінент...
Відповісти
4
25
Dimonych (FCSD)
Какой же ты смешной, бобропропагандист
Відповісти
23
18
III (Lviv) (Львів)
Краще бути смішним ніж тупим і без почуття гумору, як деякі представники FCSD.
 
15
20
kotigorok (Чернігів)
Відсутність почуття гумору ознчає відсутність мізків...)
 
11
18
e.a.pedash (Ясиноватая/Бердянск)
Это была шутка! :-)
 
7
0
satellite (Харьков)
http://terrikon.com/posts/260830
Відповісти