Юрист Шахтаря: Динамо розділяє всі твердження, що Шахтар - це не український клуб


Юрист "Шахтаря" на вважає правильним коментувати заяву "Динамо", щоб не підливати масла у вогонь

Юрист Шахтаря: Динамо розділяє всі твердження, що Шахтар - це не український клуб


Юрист "Шахтаря" Андрій Харитончук прокоментував заяву прес-служби "Динамо" щодо висловлювань Несенюка.

"Ми ініціювали цей процес не для того, щоб розпалювати ворожість серед уболівальників. Ми пішли цивілізованим шляхом і звернулися до Комітету з етики з метою розібратися в цій справі. Вважаємо, що необхідно дотримуватися повагу по відношенню до суперника, до уболівальників і тримати себе в певних моральних і етичних рамках.

Відповідати і коментувати заяву "Динамо" не вважаю правильним, таким чином ми тільки поділлям масло в вогонь. "Динамо" теж немає сенсу відповідати нам, вони повинні дати пояснення Комітету з етики.

"Динамо" ще раз засвідчило цією відповіддю, що не засуджує дії свого співробітника, таким чином, підтримує його висловлювання. Тобто, "Динамо" і його керівництво розділяє всі образи на нашу адресу, твердження, що "Шахтар" - це не український клуб, що це якийсь проект всередині країни, що нам потрібно забиратися ...

У цих словах прямі заклики до розколу і конфлікту в суспільстві. Якщо це не зупинити сьогодні, що буде завтра? У понеділок ми будемо вимагати від Комітету дати свою оцінку також і відповіді "Динамо".

Ми очікуємо справедливу оцінку. Абсолютно впевнений в нашій правоті, тому як порушений цілий ряд положень кодексу. Це навіть розуміють вболівальники "Динамо", які також негативно висловлюються на адресу співробітника київського клубу", - сказав Харитончук виданню "Сегодня".

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Сегодня
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
GolfGTI (Северодонецк)
давно пора бомжам выписыватся с Украины и ехать на Ахметку, где их там ждут. и не будет песен про "ну услышьте дамбас"
Відповісти
5
3
Повернутись до новин
Коментарі 56
GolfGTI (Северодонецк)
давно пора бомжам выписыватся с Украины и ехать на Ахметку, где их там ждут. и не будет песен про "ну услышьте дамбас"
Відповісти
5
3
moderator
Игорь Федишин
27.11.2016 10:43
Заблокований п. 4.4
Відповісти
4
0
vlotko (Броди)
Шановний адмін, я вже декілька днів мовчу, не приймаю участі в обговоренні, але під моїм ніком пишуть інші автори, вони самі від цього обуруються я від таких дій також обурююся. Прошу слідкувати за адресацією.
Відповісти
2
0
Лихтенберг (Киев)
Вот так!!!!Стоило просто выпустить такую статью,журналишкам...как массы забушевали....так вас и качают и делят,а также сводят и заводят....массово....
Відповісти
2
1
veresen
Футбол – це не просто гра, а соціальне явище, що сприяє розв’язанню соціально - економічних проблем, об’єднує мільйони людей в Україні і усьому світі незалежно від їх соціального стану, національності, політичних, релігійних чи інших вподобань.

Регіональні федерації, спортивні товариства, Професіональна футбольна ліга, асоціації, клуби, їх офіційні особи і команди, футболісти, арбітри, офіційні особи ФФУ, фахівці з футболу та усі інші учасники футбольної діяльності – наголошують на тому, що зможуть більш успішно співпрацювати на благо футболу за умови дотримання законодавства, статутних і регламентних норм ФІФА, УЄФА та ФФУ, виконання своїх обов’язків з чистою совістю і шаною один до одного.

Органи управління ФФУ або її колективних членів мають право тимчасово відсторонювати особу, яка порушила Кодекс, від виконання своїх обов’язків і надсилати справу про правопорушення до органів футбольного правосуддя ФФУ або відповідних (дисциплінарних) органів колективних членів ФФУ для застосування дисциплінарних санкцій у відповідності до Дисциплінарних правил ФФУ.
Дисциплінарні санкції застосовуються за результатами розслідування, та встановлення фактів порушення даних норм. Обвинувачена сторона надає пояснення з приводу обставин порушення, має право брати участь у заходах, спрямованих на встановлення істини у справі.
Будь-яка особа, яка вчинила кримінально каране діяння,
несе відповідальність у порядку, встановленому законодавством України.

Дія положень Кодексу разом з положеннями Статуту та регламентними нормами ФФУ поширюється на всіх колективних та індивідуальних членів ФФУ, кожного, хто працює або задіяний у футболі.

ffu.org.ua/files/ndocs_748.pdf
Відповісти
0
0
vik1974 (Kirovograd)
Более того, сегодняшний Шахтар, символ единства Украины. Душа клуба- это его болельщики, а не администрация, душа страны- это народ, а не власть.
Відповісти
6
2
vik1974 (Kirovograd)
Все клубы Украины должны с уважением относится друг к другу, не имеет значения Карпаты это Днепр, Александрия или кто то другой. Шахтар флагман Украинского футбола, его краса, а ультрас горняков проявляет себя как настоящие патриоты страны. Ноги предательства (сепаратизма) растут отовсюду, в том числе и с Киева (фамилии перечислять не стоит, все и так их знают). Любые попытки разделять, оскорблять и т.д. болельщиков по клубному или териториальному принципу, нужно рассматривать через призму сепаратизма, со всеми вытекающими.
Відповісти
6
1
дядько вова (миронівка)
Не лайтесь хлопці, просто цим клоуном що пише не "розжигать" а сам "розжигает"потрібно занятися компетентним людям.
Відповісти
3
0
svm777 (мариуполь)
мама Реброва и сейчас живет в Горловке,а квартира Сережина в 500м.записана на нее .я могу привести массу примеров того как люди и близко не имеющие отношения к Донецку воровали янтарь,лес работали в Польше не платя не копейки своей стране,строили надземные и подземные замки,колядовали по два лимона зелени,убивали людей только за то что те ходили по их лесу...сколько привести примеров или это опять Ахметов заставлял.легче всего бездарнось в управлении клубом переложить на плечи кого то.как то странно Заря перешла в другой пул покритиковала Шахтер и уже своя в Луганск ехать не надо.к нам в Мариуполь за последнее время приезжало столько людей любящих Украину,что вам даже в Киеве не снилось и Несенюкам и Суркисам до этих людей расти и расти,одна Ада Роговцева чего стоит и ни кто не боится сюда ехать,а вот Динамо обхезалось и ИМ не пустили в ПЛ,а пустили команду которая и сейчас в своем мирном городе не играет и поля и базы не имеет,а нас опять схавать хотят.ребята я родился и вырос в Украине и не вам выбирать где мне жить и что делать.пусть Несенюк приедет и расскажет это все ребятам которые стоят в Песках,Авдеевке,Марьинке,Широкино,Водяном кому где жить и играть.Маркевичь приезжал с ребятами и от них такого ни кто не слышал.......................
Відповісти
4
1
mizu (Южноукраїнськ)
Може в Шахтарі є непогані лбди, але політика клубу далеко не проукраїнська. Чому какашки на лопасті кидають палкін, Морозов, Денисов і інші біснуваті працівники ШД , а вибачатись повинен ДК. Ви пам'ятаєте, щоб ШД за щось вибачився? Я - ні. Хоч грязюки було вилито чимало. Несенюк поряд з ними - ангел.
Відповісти
4
7
ser1977 (Черкаси)
що ви творите ублюдки, що шахтер, що динамо виконують одну й ту ж програму по розколу країни бл.ді ви, горіти вам в пеклі, в одному казані сукотини...
Відповісти
3
9
moderator
панк1986 (Павлиш)
26.11.2016 17:28
Заблокований п. 4.3
Відповісти
8
2
Sasha98 (Харьков)
А когда-то на любом футбольном форуме все спорили и бодались только из-за футбола.Совсем недавно я думал,что УПЛ будет в ТОП-5 чемпионатов.И это было вполне реально.В такое время наоборот надо объединяться,а не говорить людям с Донецка и Луганска,что это все из-за них,а на людей,живущих на Львовщине - "бандеровцы", и связывать политику с футболом,как это сделал Несенюк.Все ждут,когда уже война закончится,и по новостям будут говорить как строят школы,больницы,дороги,спортивные сооружения и т.д.,а не то,сколько военных убили,кто живет без воды и тепла и показывать разрушенные дома и судьбы..Надеюсь,совсем скоро мы забудем о словах "сепаратизм","бандера","оккупанты" и тому подобное,и будем радоваться жизни,а также конечно победам наших футбольных клубов
Відповісти
19
2
Dimonych (FCSD)
Мы все этого ждем и надеемся, и надо стараться для этого, и начинать с себя, со своего поведения и слов. Именно поэтому я считаю то, что говорят несифигнюки недопустимым и ведущим к расколу.
Відповісти
7
11
shtrunc (Донецк-Хайфа)
Золотые слова!
Відповісти
5
5
Цап-царап (Харків)
Но не твои...
И тебе даже на
матрицу не ложились...

 
4
2
vlotko (Броди)
Слова конечно хорошие и спорить нечего. Но вот сколько я себя помню (и в Харькове часто бывал) - люди и с Харькова, и с Донецка, и вообще с восточной Украины - всегда называли запад Украины - "бандерами".

"Сепаратизм" и "оккупанты" - мы не забудем (такое забыть тяжело, как и любое другое зло), а вот про "бандер" и "бандеровцы" - то это именно тот случай - когда "хочешь изменить мир вокруг себя - начни ИМЕННО с себя".
Відповісти
10
2
vlotko (Броди)
Опять я "vlotko (Броди)"!
Администрация - что за НАХ?
 
3
0
serti (Харьков)
А я сколько себя помню (уже шестой десяток лет)- из моего окружения по жизни и работе "бЕндерами" жителей Западной Украины называли только 2(две) Тупые П...зды, они же сейчас бздливые ватницы. Бздливые- потому как тихонько киздят по углам, на акции протеста не выходят... А их тупость с годами только прогрессирует.
 
9
2
Dimonych (FCSD)
Вообще, слепость, пропаганда, недопущение других позиций (при этом собственное двоемыслие постоянно), защита "своих" несмотря ни на что у динамовцем очень похожа на поведение ваты.
Відповісти
9
12
waleo (Киев)
не скажешь,почему тебя почти всегда минусуют? Я допущу, что ваты намного меньше тут, чем здравомыслящих.
Відповісти
11
11
oda1979 (Запорожье)
Не писди. Весь тобой написанный треп можно ещё как то воспринимать до того, как стрелять начинают и кровь не льётся.. поздно песни петь, любитель бразильцев..
Відповісти
14
5
донтист (днепропетровск)
Если бы всех,кто пытается добавит масла в огонь и в так воюющей стране,аккуратненько,как в первые дни мобилизации подбирали прямо на улице и отправляли туда,где слышен трель пуль,они бы тогда не "ля-ля-кали".А то,звездеть безнаказанно у нас считается за достоинство.Почему то руководство Динамо целуется в десна с Медведчуком и никто не намекает даже ,что они живут за счет сепаратистского бабла.
Відповісти
12
4
Dimonych (FCSD)
Они не просто целуются с ним в десна, динамо это и есть команда медведчука, кума путина и партии СДПУ(о), в которую еще заставляли всех футболистов вступать и агитировать за них. И Януковича они вместе с Шевченко поддерживали, напоминаю, хотя у них свой клан. И там много людей а-ля фирташ, григоришин, кравчук и вова енакиевский поучаствовали, капитал и документы у них на Кипре, налогов они платят процентов 20% от всех финансовых потоков проходящих через клуб и т.д.
Відповісти
12
11
shtrunc (Донецк-Хайфа)
Как же этот срач уже достал!!! В сотый раз напоминаю так называемым патриотам:
1. В военное время af_design (Украина)26.11.2016 17:04-у нас не война, а АТО, почуствй разницу.
2.Не с Донецка начиналось, и не с Луганска, а с Крыма. Ахметов сдал п-ов и не дал приказ оборонять территорию государства?
3.Жить будем, где хотим, т.к. страна такая же ваша, как и наша, и не надо посылать к идейным братьям, тем более, что кому они братья, те с ними и живут. Хотя тоже не факт, людям просто некуда ехать и не за что.
4.Повторюсь, форумчане, замахали вы уже делить людей на ваших и наших,неприятие спортивных успехов ШД делает из вас нелюдей, типа Олексина(Н.).
Відповісти
13
19
Глюк Львів (Лемберг)
"Динамо" ще раз засвідчило цією відповіддю, що не засуджує дії свого співробітника, таким чином, підтримує його висловлювання. Тобто, "Динамо" і його керівництво розділяє всі образи на нашу адресу, твердження, що "Шахтар" - це не український клуб, що це якийсь проект всередині країни, що нам потрібно забиратися ...
---
Тобто те що Шахтар не засуджує дії своїх земляків можна вважати свідченням підтримки сепаратистських рухів Донеччини? А те що Мармазова не звільнили за поширення пропаганди банди Стрілкова і ідей новоросії варто розцінювати як те що Шахтар поділяє його думку? Правильно ми зрозуміли юриста Шахтаря?
Відповісти
16
4
Dimonych (FCSD)
Все, кто поддерживает несенитници несифигнюка - прямо поддерживает сепаратизм и реагировать на них надо точно так же.
Обратите внимание, как динамовский, ффушно-васильевские проплаченный тролль олексин призывает к убийствам, ненависти, несвободе, сепаратизму, расколу. Это и есть их настоящее лицо. С такими людьми у нас не будет страны.
несифигнюк должен ответить за свои поступки или репутация динамо опустится еще ниже.
Відповісти
7
19
af_design (Украина)
Факт остается фактом. То что сейчас творится в Донецке и Луганске в большей части виноват ахметов и компания. Могли ли они как то повлиять? не знаю, думаю что могли. По итогу имеем огромное количество переселенцев, большая часть которых все равно винит украинцев и при этом живет в Киеве и других городах, хотя давно уже могли бы вернутся к идейным братьям. И такая же команда, которая и нашим и вашим. В военное время такого быть не может. Хватит нам уже братьев которые в самый подлый момент могут ударить ножом в спину.
Відповісти
20
3
ukrop68 (Львів)
Керівництво шахтаря,його шавки на ТВ,та деякі футболісти,це чисто антиукраїнські елементи,які в іншій країні давно сиділи б в тюрязі,звідки вийшов їх пахан яник! Про,вбивцю ахмєта,мова окрема! Його взагалі четвертувати потрібно,а шавки співають йому дифірамби!!!
Відповісти
17
10
панк1986 (Павлиш)
Зачем же вы пустили этих "шавок"к себе в бандерлогию??Гоните их тогда,пусть в Харькове играют.А у вас пусть воскресший вермахт с бандеровцами играет.
Відповісти
6
21
Sasha98 (Харьков)
Можно легко судить по интеллекту человека,когда он Львовщину называет "бандерлогией",людей,живущих на Львовщине - "бандеровцами",и,когда еще он рассуждает о сложившейся ситуации и использует слово "фашизм" или ему подобные.Поздравляю,у вас полный набор)
 
18
2
ukrop68 (Львів)
застрілься,придурок! само зрозумі,що намалювало! фашик тупоголовий!
 
12
3
shtrunc (Донецк-Хайфа)
Неснюку бухать бы поменьше, глядишь, и просветление разума наступило бы.
Відповісти
10
17
Почти киевлянин (Киев)
Несенюк - идиот, люди, его поддерживающие, - идиоты. Вы можете не любить Донбасс, его людей, Рината, НО нести ахинею ... Как он там говорит: анличане приглашают реальных звезд? А к нам они пойдут? Или у нас уже чемп уровня английской лиги? Шахтер растит звезд и продает и это плохо? Ну так же поступают ВСЕ команды португальского и голландского чемпионатов. А команды Бельгии, Австрии, Сербии, Хорватии, Польши, Чехии, Скандинавии, Швейцарии, что не так? Несенюк - идиот, которому его ненависть затмила все остальное. Разум пострадал первым.
Відповісти
15
20
anatoliy_rv (Ровно)
Несенюк конечно трепло ещё то ...
Но мне обидно вот за такое : **Такие высказывания, будь они сделаны рядовым болельщиком, никому не интересны и не подлежат рассмотрению в Комитете по этике ФФУ.** Так что болельщики _ ВЫ никто и зовут ВАС никак , им просто наплевать .
Відповісти
18
5
pya22 (Знам'янська Хунта)
утверждения, что "Шахтер" — это не украинский клуб...
мягко говоря - вранье, украинский, потому что создан и зарегистрирован в Украине
...что это какой-то проект внутри страны...
проект. и проект ахметова и компании. и что здесь не так? или клуб принадлежит народу донбасса? наверное так думает юрист?
...что нам нужно убираться...
ну, если есть такое желание, то дело хозяйское...

а, вот, руководство клуба, администрация и часть игроков, впитали в себя меркантильную маргинальность, которая противоречит определенным взглядам на вещи остальной части страны Украина и сродни той мути, которую уже не одно десятилетие втюхивает "великий" северный х-фактор...
Відповісти
19
3
БезумныйОтФутбола (Харьков)
Це витримки з інтерв'ю пана Несенюка, яка дала поштовх для виникнення нинишньої ситуації :
Де грають вихованці академії «Шахтаря»? В «Шахтарі» грають бразильці. Якби не було ліміту, грало б там десять бразильців. Просто сказав Луческу, що захист український. «Шахтар» — це бразильська команда. Я не розумію. Ніде в світі немає бразильської команди. Так, в Англії, в Іспанії грають іноземці, але кожен із них — зірка. Є, на що дивитися. Ніхто ніде не зробить бразильську чи аргентинську команду. Там запрошують реально зірок, а тут запрошують і чекають, поки він стане зіркою. Бернарда запросили, 20 мільйонів заплатили — і п'ятий рік чекають, коли він стане зіркою. На цьому місці міг би вирости український футболіст, стати гравцем збірної, поїхати грати за «Арсенал», за «Мілан». Ми таким чином закупорили цю штучку, найсильніша команда, яка у нас грає — бразильська. Я вже не кажу про те, звідки гроші взялися — це предмет для іншої розмови.

Більше того, якщо продовжувати про інвестиції «Шахтаря», вони там, де кожного дня повідомляють, скільки людей загинуло. Наінвестувалися. Якби «Шахтар», коли почалася війна, підняв жовто-блакитний прапор і сказав: «Ми українці, ми за Україну!»... Є приклади окупованих територій. На Кіпрі в 1974 році турки незаконно анексували півострова. Є команда Фамагуста з окупованої території, але вона грає за Кіпр. Є Азербайджан, де команда «Карабах» з окупованої території. Вона грає за Азербайджан. А у нас «Шахтар» грає за «какую-то страну». Президент клубу третій рік не з'являється на публіці. Ахметов невідомо де, раз на півмісяця з якогось бункера щось в інтерв'ю скаже. Це взагалі незрозуміла ситуація. Повісьте прапор, що ви українці, що ви за Україну. Ви ж кажете, що весь Донбас за вас уболіває. Ось і все, весь Донбас стане за Україну — і війна закінчиться. Хто вам заважає? Думаю, з цього треба починати. Фактично всередині України якийсь проект. Те, що це не український проект — це 100%. Це якийсь приватний проект, м'яко кажучи. Якщо ви граєте в чемпіонаті України, будьте українцями,будьте патріотами. Нарешті примусили гімн співати з третього року якихось футболістів. Якщо ви кажете, що у вас все гаразд — їдьте грати в Донецьк. Чому ви не їдете туди? Їдьте на свою «Донбас Арену», якщо ви такі патріоти Донбасу. Чому ви сюди приїхали? Вам же так погано було в Україні. Ми пам'ятаємо, як до 2014 року «Шахтарю» було і те погано в Україні, і те, на стадіоні. Чого ж ви живете всі в Києві? Вони всі в Києві ж живуть, і нічого страшного, не помирають від української мови, українського прапора, всі живі. Думаю, вони не хочуть назад їхати, їм тут добре. Інвестиції — це коли вкладають в команду, яка грає для своїх уболівальників. Хай їдуть грати для своїх уболівальників."

Сказати, що це каже нормальна людина, дуже важко. Фраза про Бернарда просто вбила. Пан Несенюк певно забув, що кроти змогли побудувати таку структуру маркетингу, (яка ДК сниться й досі), завдяки якій команда стала здібною заробляти неймовірні гроші на трансферах. Це раз. Друге: щоб там не казали, люди люблять ходити на ЦІКАВИЙ футбол, а не на "бей беги, а там как получится". Яскравий приклад - остання гра Динамо зі Сталлю, куди прийшло 4000 осіб. Третє. Цей "неукраїнський проект" приносить нам бали у еврокошик, що дає змогу тій же Зорі з молодими українськими пацанами грати у групі ЛЄ. Четверте. "Це взагалі незрозуміла ситуація. Повісьте прапор, що ви українці, що ви за Україну. Ви ж кажете, що весь Донбас за вас уболіває. Ось і все, весь Донбас стане за Україну — і війна закінчиться." Тут зовсім No Comments. Якби так усе було легко, можно було повісити прапор, і пополченська нечисть з російськими "новоросійцями" згинула додому, так би і зробили.
Я к Шахтарю завжди відносився нейтрально, але казати, що це "якийсь проект всередині України", то треба мати в своїй голові не дуже багато клепки.
Відповісти
9
23
Глюк Львів (Лемберг)
Хто так і зробив би? Хто????????? Ахметов???? Мармазов????? Що зробив Шахтар коли на трибунах кричали Расія і Бєркут????? Що зробив Шахтар коли його вболівальники освистували гімн України???? Що зробив Шахтар коли різали його ультрасів на донецькому Євромайдані???? Світлини либлячих морд гравців якої команди ми бачим на блокпостах в обнімку з бойовиками????
А щодо Несенюка. Прочитайте його ПОВНІСТЮ. В людини є своя позиція щодо того якою має бути українська команда. Наївна така позиція де він каже запрошувати одиницв грааців з топ-50 грпвців світу. Наївна пощиція що бразильський легіон в чемпіонаті це не чесно і не спортивно. Людина в принципі мислить реаліями далекими від сучасного футболу. Але така думка має право існувати і вона існує по всьому світу тому і появляються такі команди як Юнайтед оф Манчестер...
Але то що городить тепер Шахтар, його прихильники і юристи це ще більший маразм ніж в Несенюка. Мені ця реакція нагадує реакцію бухого який чіпляється за вирвані з контексту фрази у пошуках непотрібного конфлікту, так щей просит щоб хтось когось вигнав, "а то я абіжусь". Ну смішно ж. По моєму людям клерок не вистачає.
Тому я не розумію що саме не подобається Шахтарю. Те що вони не є українською командою у розумінні Несенюка? Чи те що Несенюк вважає що Шахтарю не правильно ховати голову в пісок, в оцінці того що відбувається на Донбасі?
Може хтось скаже що праціаник Динамо не має права... Вибачте, сепар Мармазов пише що його серарська позиція не заваджала йому працювати в ШД...
Відповісти
21
8
shtrunc (Донецк-Хайфа)
Несенюк, успокойся!
 
10
20
Sasha98 (Харьков)
А в якому матчі скандували ці слова та освистували гімн?Мені здається,що у самозваній "днр" багато прихильників ШД зосталося,от керівництво й не йде на радикальні кроки щодо українізації футбольного клубу.Але якщо керівництво не підтримує Україну, як країну,а не державу,то тут треба вже не нам сваритися та сперечатися,а,щоб СБУ звернула на це увагу..Я підтримую та вболіваю в єврокубках за Шахтар,вважаю,як і більшість населення України.Слова Несенюка неприпустимі, як для футбольного функціонера,йому треба займатися футболом,бо Динамо вже майже нижче плінтуса.Звісно,я дуже хочу,щоб Шахтар на якеь свято вийшов на матч у вишиванках,пролунав гімн,а на День Незалежності на сайті не тільки привітання у декілька рядків було,а хоча б відеозапис,як було у Динамо.Не повинно бути так,щоб на День шахтаря привітання більше та гучніше,аніж на День Незалежності..Але,на жаль,"маємо шо маємо"...
 
16
2
БезумныйОтФутбола (Харьков)
Те, що Ахметов по меньшій мірі "косвенно" винен у нинішній ситуації не викликає жодних сумнівів. Просто він сподівався, що до фактичного відділення території не дійде, а вийшло, що в гру втрутилися більш значні гравці, і потім від нього вже мало що залежало.
Я прочитав Несенюка. І я не розумію зовсім позицію людини. Він каже про Бернарда - а що, Динамо не купляло достатньо розкручених бразильців та аргентинців (Дуду, Майкл, Робрерто Нані, Гильерме)? І що потім? У будь-кому випадку, майже кожниий президент буде намагатися робити гроші на футболі, тим більш, якщо мова йде про Динамо. І що в плані продажу змогло добитися Динамо, а що Шахтар? Окрім продажу Шевченка та Реброва згадати майже нічого. Та коли це було.. Я намагаюсь аргументувати свою позицію лише у футбольному плані, а не політичному. Хоча, безсумнівно, політика та футбол - зараз речі взаємозалежні.
 
8
1
Dimonych (FCSD)
Це далеко не вперше він демонструє таку жалюгідну поведінку, але до цього моменту його ігнорували. Але тут він взагалі вийшов з під контролю та перетнув всі людяні межі.
Відповісти
11
17
slon35 (Комарно)
Що ти ,хлопче,знаєш про людяні межі?Розкажи нам про людяні межі Ахметова,про людяні межі Януковичів,Єфремових і інших"годувальників" України.І розкажи нам ,хто привів цю бидломасу до влади?Не твій маргінальний регіон?Так що сиди і обтікай,людяний ти наш.
 
15
11
За Украину! (Днепропетровск)
А ну проДОНЭЭРЬ нам какое отношение Шахтер имеет к тому, что Заря в группе ЛЕ? Если ты утверждаешь, что Шахтер причастен к развалу Днепра, тогда конечно благодаря Шахтеру Заря в группе ЛЕ.
Відповісти
8
4
БезумныйОтФутбола (Харьков)
А у тебя если твоя позииция не совпадает с другой сразу "Продэнерь"? Ну хотя бы потому, что там половина игроков бывших или настоящих были "вырощены" или принадлежат кротам? А в развале Днепра благодарите своего еврея, которому сейчас не до футбола. Мы уже через это прошли, похоже, ваша очередь. Только вам опускаться с финала ЛЕ намного больней.
 
5
3
Олексин (Н.)
таких гомосеків, як рінахові кроти - оскорбити не можна.
Їх треба, щонайменше, скрізь посилати. Як максимум - мочити.

Втім, в конкретному випадку достатньо і правди, яку назвав Микола Іванович. Яка полягає в тому, що їхній клуб - антиукраїнський. Як є антиукраїнська вся їхня структура, аж до кротоканальї. Хоча би через це: " Хакери "злили" листування, як "Інтер" та "Україна" узгоджували сюжети з "ДНР"" - http://www.depo.ua/ukr/war/hakeri-zlili-listuvanny... Або; "Телеканал "Україна", який належить донецькому олігарху Рінату Ахметову, 13 квітня показав серіал "Не зарікайся", в якому в позитивному контексті показують терористів "ЛНР"" http://espreso.tv/news/2016/04/15/kanal_quotukrayi...

Вважаю, що Кочетов з комітетом розберуться.
Відповісти