Курченко: Я врятував Металіст від розорення


Опальний олігарх Сергій Курченко в черговий раз заявив, що не покине "Металіст".

Курченко: Я врятував Металіст від розорення


Сергій Курченко, який переховується нині від українських правоохоронних органів в Росії, запевнив, що ще повернеться в Харків і відродить "Металіст".

- Футбол - це хобі, витрачати гроші на нього можуть тільки ентузіасти. Будь-спортивний клуб - справа витратна, що не приносить фінансових дивідендів. Фактично, купивши клуб "Металіст" в 2012 році, я врятував його від розорення. Тоді настав термін виплати багатомільйонного кредиту, який колишній його власник, харківський горе-бізнесмен Ярославський, був не в змозі погасити. Він благав мене купити клуб і отримав за нього, в результаті, дуже серйозні гроші. У мене було бажання зробити команду фаворитом української першості. Багато що вдалося. Придбав не тільки клуб, але і стадіон "Металіст", розвивав школу дитячого футболу.

Результат? "Металіст" вийшов у Лігу чемпіонів. Але багатьом кортить. Сьогодні мене звинувачують в несплаті податків, комунальних платежів. Тактика проста - довести ситуацію до краху, а потім перехопити "впавший" прапор. Дуже зручна схема. Під виглядом допомоги клубу нібито виплатити комунальні борги і під цим приводом забрати його собі. Забавно, що погріти руки на цьому намагається той же Ярославський. Негоже в поважному віці займатися дрібним шахрайством. Але я "Металіст" не покидаю. За ним майбутнє. Команда себе ще покаже як в Україні, так і на міжнародних змаганнях.

Нагадаємо, що в лютому 2013 року Курченко був обраний президентом "Металіста". У лютому 2014 Курченко покинув країну, перебравшись до Росії. На даний момент Сергій Курченко розшукується правоохоронними органами України.

Слідкуйте за нами:


Оцініть цей матеріал:
Поділитися з друзями:
Джерело:
mk.ru

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Коментарі (33)
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Цап-царап (Харків)
Не без помощника:
http://www.bbc.com/ukrainian/news-39666589
Ответить
0
0
niggs (Днепропетровск)
Кто в курсе, он какую съел таблетку? Синюю или красную?
Ответить
0
0
Просто Квашин (Харьков)
Петушара рамсы попутал...Любитель мужчин надеется вернуться в Харьков...Ему действительно подходит фамилия Кудкудахченко...Но этот петушинный мальчик может и не виноват...Дядя Гепа купить МЕТАЛЛИСТ заставил - думали править украинцами будут вечно...
Ответить
0
0
antagonist (Купянск)
Курченко прав, он не позволил разорить Металлист. Он разорил его сам.
Ответить
+4
0
Вболівальник (Київ)
По кудкудахченко вопросов нет. Вопросы есть по копирайтерам сайта. Не надоело перепечатывать всяких дегенератов со всяких помойка.сру? Самим не противно? Ах, ну да, рейтинги не пахнут. Хохлобыдлус мэншовартиснус ординариус.
Ответить
+1
0
svat1303 (Днепропетровск)
"Не гоже в почетном возрасте заниматься мелким жульничеством". Надо воровать по крупному,как я
Ответить
+1
0
alibabas (Харьков)
Да хотел Ярик продать Металлист. Он сам говорил, что в 2012 году бюджет клуба был 4 млн$ в месяц и он надеялся отбить вложенные бабки на лиге чемпионов, но тут всплыл договорняк 2008 года и стало понятно, что клубу светит дисквалификация в еврокубках. Ничего личного, это чистый бизнес. И контракт Тайсона был у Ярика, и он сам говорил, что продажа Тайсона своему другу Ренату было частью сделки по продаже клуба.
Истерики, что клуб забрали - для ограниченных, вон у Курченко до сих пор никто не может забрать клуб и никто не заберет пока он с него последний цент не выжмет.
Ответить
+4
-4
Saturn (Киев)
Гамнюк
Ответить
+5
-1
Firehit (Poltava)
да он троллит вас)))
Ответить
+3
-1
старий фан (Рівне)
А суть цієї пісні такова. "Металіст" в Україні не з'явиться, допоки Курченко не продасть бренд або не об'явить банкротство. А судячи з його заяв цього робити він не хоче. Всі інші "Металісти-1925" будуть лише тезками того клубу і ніякого відношення мати до "Металіста" не будуть, навіть якщо ним володітиме Ярик. На мою думку саме це він хотів донести Ярославському.
Ответить
+4
0
negoro (kharkov)
По-видимому кто-то наступил на яйца этому Петуху, раз он поёт жалобные песни, хотя в Харькове осталось много его поклонников, например тот же самый Кутепов, директор школы Металлист. Есть и другие, которые ждут и не дождутся, когда вернётся этот персонаж со своей шоблой-иоблой. Не дождётесь. Болельшики не дадут. Сожгли чучело, сожгут и самого... Надоело объяснять недоумкам, что Курченко только обещал, а платить - не платил, и это ещё задолго до смены власти!
P.S.: Хотелось бы упомянуть ещё о некоторых персонажах этого представления... о бывших главах футбольных федераций области и города, расхваливавших "молодого и приятного человека" - Добкина и Кернеса. Не будь их, команда до сих пор бы играла в Премьер-лиге.
Ответить
+7
-1
24sa11go (Винница)
при ньому і команда була і доляр був по вісім))))
Ответить
+7
-2
Ramses-ua (Запорожье)
белое называть чёрным а чёрное белым -яркий пример русскомирного мозга .Молодец,садись- пять
Ответить
+13
-3
Сеш (Днепропетровск)
А кто минвсует? Кто любитель Курочкина? Интересно просто поражать.
Ответить
+8
-2
aladin83 (Киев)
К чему эта статья???
Ответить
+9
0
metall5291 (Kharkiv)
Никто и никогда не принимал всерьез этого персонажа.
Ответить
+11
-3
NikeFootball (Івано-Франківськ)
Ха-ха...
Ответить
+2
-3
ВладимирШ (Днепропетровск)
Курочка-хохотушка обозвалась и,как всегда, несет ахинею.
Ответить
+10
-3
Сумчанин (Сумы)
Ну и что интересно харьковские на этой ветке против него и слово не написали.видимо ждут недождутся его возвращения.ведь при нем же команда была.а сейчас нет.значит он хороший, а вы на него гоните.
Ответить
+6
-9
юрец-700 (Харьков)
да надоел он уже порядком и че на больного внимание обращать ,он как туман - рассеется
Ответить
+12
-4
svatra25 (Донецк)
Да не только харьковские, пол Украины молчит.
Ответить
+4
-10
konon69 (Полтава)
ЧМО , такой клуб развалил!!!
Ответить
+19
-5
Я живой! (Кам'янське)
Ребята, да он живет в параллельной реальности, судя по последним его вьюхам!)
Ответить
+18
-5
андрей1981 (Черкаси)
Я спас Металлист от разорения. Яйці ти свої спас від разбієнія, здриснувши в рашу
Ответить
+28
-6
pya22 (Знам'янська Хунта)
якщо по справжньому - то правильно було б - яйця)
але, зважаючи на прізвище спасітєля...
Ответить
+2
-5
Харьковчанин (Первая Столица)
Ярик наверняка не так прост как многим кажется, но Курченко, есть Курченко в любом случае, т.е. зицпредседатель.
Ответить
+6
-6
Счётчик шансов (Полтава)
Кес ки спас?
Ответить
+3
-3
lbvrf (одесса)
А чувак совсем отбитый ))
Ответить
+18
-5
MAX85 (Олександрія)
З'явиться раз на пів року, пердне щось, і знову зникне... Краще б ото вже не вилазив взагалі!!! Продав би "Металіст" небайдужим (тому ж Ярославському), замість повного його знищення...
Ответить
+12
-5
Цап-царап (Харків)
http://www.ua-football.com/news/tag/%D0%A1%D0%B5%D...

Ответить
0
-5
Сеш (Днепропетровск)
Ну трындеть не мешки ворочать. Так что то такэ
Ответить
+10
-4
RAng (Kyiv)
Кто ему дурь поставляет???
Ответить
+33
-4
pya22 (Знам'янська Хунта)
не читал источник, но вопрос поддерживаю!
Ответить