Тимощук: Думаю, я в будь-якому випадку залишуся в спорті


Екс-гравець збірної України - про своє майбутнє

Тимощук: Думаю, я в будь-якому випадку залишуся в спорті


Колишній півзахисник збірної України Анатолій Тимощук розповів про плани на майбутнє після завершення контракту з "Кайратом".

- У будь-якому випадку, я думаю, що залишуся в спорті. Зараз розглядаю пропозиції щодо продовження своєї футбольної кар'єри або початку тренерської кар'єри. Є хороші варіанти і пропозиції. Більше, звичайно, на тренерську посаду... Зараз всім, хто звертається до мене, прошу дати мені відпочити, тому що був довгий і насичений сезон, багато важких матчів було, чемпіонат Європи... Влітку не вдалося відпочити, тому хочу зараз взяти невелику паузу, а потім вже думати про те, як рухатися далі.

- Російські ЗМІ часто сватають вас в "Зеніт" в помічники Мірчі Луческу... Можете якось прокоментувати цю інформацію?

- Ми давно з Містером в хороших відносинах. Коли є можливість – телефонуємо один одному або зустрічаємося, вечеряємо разом. Це спілкування залишилося ще з часів "Шахтаря" і, я думаю, що Луческу потрібна інформація про те, що відбувається в клубі, в місті, з уболівальниками і не більше того. Поки я ще не прийняв рішення, але пропозиції в мене є.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Sport.ua
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
viajador (Lutsk)
"Останусь в спорте" - кто бы сомневался )))
Не добавил "в российском спорте".
Відповісти
2
0
Повернутись до новин
Коментарі 15
viajador (Lutsk)
"Останусь в спорте" - кто бы сомневался )))
Не добавил "в российском спорте".
Відповісти
2
0
AssyrianUA (Харьков)
Пока есть футболки, от спорта далеко не уйдет.
Відповісти
2
1
moderator
York (Донецк)
14.12.2016 21:08
Заблокований п. 4.4
Відповісти
2
0
ser-gio (kiev)
тимо год вообще не напрягался, ни в работе, ни в жизни
Відповісти
2
1
York (Донецк)
Одни пля скачут, другие по референдумам ходят, лошары!
Відповісти
2
6
York (Донецк)
Вот вы все ущербные! Обозленные и завистливые! Тимощук великий игрок, который выступал за великие клубы! К тому же,он хороший человек! А политику засуньте себе в одно место, которым вы думаете!
Відповісти
5
8
pidros2016 (Киев)
Иди толя к нам в голодрищенск помощником тренера может выпросишь футболок на команду. Ни стыда ни совести футболер гре...ный.
Відповісти
4
3
Одесския моряк (Одесса)
И не стыдно же упоминать,что не отдохнул летом из-за ЧЕ,клоун.Закончил бы сам,красиво,как мужик,а так останешься в памяти у болельщиков как настырный попрошайка футболок.
Відповісти
6
3
konon69 (Полтава)
Толян оставайся в Зените, может мистер на ужин пригласит!!!
Відповісти
3
2
Lyganck (Луганск)
Про Зенит говорит аж слюни бегут
Відповісти
5
3
Male (Донецк)
Пусть в Зените удовлетворяет свои патриотические чувства, украинец,блин.
Відповісти
5
3
Цап-царап (Харків)
Есть ещё и спортивный бридж...
https://youtu.be/c1xpnTKP2V8
Спортивный бридж официально признан Международным
олимпийским комитетом в качестве вида спорта:
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%80%D0%B8%D...

Відповісти
2
3
pilips111 (Чернигов)
Толя, отдохни. А в спорте оставаться не надо, пожалуйста.
Відповісти
2
1
friday13 (Івано-Франківськ)
в збірну давай. там ти ще свого останнього слова не сказав, останньою футболкою не обмінявся. клоун тоха.
Відповісти
7
4
vadooo (харьков)
Да, Тимоха еще та мурена!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти