Шаблій: Гусєв працевлаштується за межами нашого континенту


Агент Вадим Шаблій розповів про пошук клубу для колишнього півзахисника "Динамо" Олега Гусєва.

Шаблій: Гусєв працевлаштується за межами нашого континенту


- З Гусєвим все добре. Він виглядає на 18. Тренується щодня і перебуває у відмінній формі. Китай? Не так це й просто. Думаю, він би з радістю. Швидше за все, він працевлаштується за межами нашого континенту, - написав Шаблій в Instagram.

Нагадаємо, що Гусєв прийшов в "Динамо" влітку 2003 року. За цей час він ставав п'ятикратним чемпіоном України, п'ятиразовим володарем Кубка України, три рази завойовував Суперкубок України.

У грудні 2016-го року стало відомо, що Гусєв покинув розташування "Динамо" і став вільним агентом. Згодом гравець заявив, що не розглядає варіанти продовження кар'єри з України.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
14714785 (Чернігівська обл)
нада в тренери хвате грать уже
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 12
14714785 (Чернігівська обл)
нада в тренери хвате грать уже
Відповісти
0
0
lera khoima (Киев)
Удачи Гусеву в трудоустройстве !
Відповісти
0
0
scorpius (Mak-Ck)
Географы....)))
Евразия это материк, деляшийся на 2 континента, раз Шаблий говорит про другой континент, то это может быть и Китай, и ближний Восток, и Азербайджан какой-нибудь, короче всё чтотугодно, только не Европа)
Відповісти
1
1
Alex-696 (Немирів)
Слово "Материк" есть синонимом слова "Континент". Материк (континент) Евразия делится на две ЧАСТИ СВЕТА - Европу и Азию. Так что "географ" у нас ты.
Відповісти
0
1
Глюк Львів (Лемберг)
Варіантів не багато: Пн.Америка - США, Канада і навіть Мексика; Пд.Америка - Бразилія; ну і Австралія.
Відповісти
1
0
krakow (Херсон)
Есть свои нюансы. В США и Канаде,надо уметь держать клюшку в руках.В Мексике,варить мет. В Бразилии, танцевать.Остается,только Австралия и Новая Зеландия.
Відповісти
0
2
krakow (Херсон)
Ну,раз даже с Китаем проблематично,игроку в отличной форме и кожей младенца,то дела с трансфером неважные.Трудоустроится за пределами футбола...Может, Антарктида?
Відповісти
1
2
kandagar80 (Бахмут)
с кожей младенца в Антарктиде ,ни.костюм пингвина нужен.
Відповісти
0
3
Нечь (Зірка Кропивницький)
Может к Нинковичу в Австралию?
Відповісти
3
0
pya22 (Знам'янська Хунта)
Китай? Не так это и просто. Думаю, ... он трудоустроится за пределами нашего континента...

географы, а где пределы нашего континента?
Відповісти
1
3
Dimka26 (Чернигов)
Наш континент Евразия, если не знал, Гусев типо будет играть в США.
Відповісти
2
2
dynamo kiev #1 (Charlotte)
Капец, ты в школу ходил ?
Відповісти