ФФУ відрахувала двох прихильників "русского міра" з тренерських курсів


ФФУ більше не навчає людей працюють на окупантів

ФФУ відрахувала двох прихильників "русского міра" з тренерських курсів


Віце-президент Федерації футболу Криму Олег Комуняр на своїй сторінці в facebook розповів, що ФФУ швидко відреагувала на його звернення з приводу того, що за рахунок України проходять навчання люди, які підтримали окупацію Криму.

"За низкою хороших подій зовсім забув поділитися з вами ще однією важливою новиною.

Центр Ліцензування Федерації Футболу України розглянув звернення Федерації футболу АР Крим з приводу навчання Шевченко Сергія Яковича за програмою PRO-диплом УЄФА, який в даний момент є головним тренером сімферопольської футбольного клубу "ТСК", який проводить свої матчі на тимчасово окупованій територій АР Крим, а також дозволяв собі риторику невизнання територіальної цілісності України, і має паспорт громадянина РФ.

За результатом розглянутого звернення Сергій Шевченко був відрахований з програми навчання. Також відрахований був і В'ячеслав Бєляєв - прихильник "русского мира". Для якого "Крим - Росія" (Сам він ходив на "референдум і не приховує цього), в Україні - Хунта, а "прокурор" Криму Поклонська - говорить тільки правду.

Щоб не допустити такі непорозуміння в подальшому, федерації з регіонів АР Крим та зони проведення АТО надаватимуть гарантії по кожному кандидату.

Дякую керівництву Федерації Футболу України за оперативний розгляд і вирішення даного питання!", - Написав функціонер

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
beatles (Крыжополь)
Пусть обращаются в суд, если считают что ущемили их права, или же, как вариант, проходят лицензирование в московии - это уже их проблемы!
Вот когда бы абсолютно все организации Украины поступали так со всеми сторонниками "русского мира", мир наступил бы быстрее! Очень хороший пример -страны Балтии!

И, пожалуйста, не гоняйте воду из пустого в порожнее. Вас тут слишком много, уважаемый! Не посчитайте за оскорбление!
Відповісти
1
1
Повернутись до новин
Коментарі 34
beatles (Крыжополь)
Відповісти
1
1
oda1979 (Запорожье)
Клиенты?? Так тогда ситуация ещё проще!!! Просто идите нах, мы не хотим предоставлять Вам наши услуги:)))) жалоба в УЕФА? А с какой формулировкой простите??
Відповісти
1
0
мы за динамо (киев)
Які люди?
Дихлофос, хлористе вапно(якщо хтось пам"ятає), білизна , кальцінована сода а не суди потрібно застосовувати в подібних випадках.
ПС І мити руки дезинфікуючими засобами. А то вже ну такі вимоги до всяких гельмінтів, що так ненависні єврогеї з їх гуманністю будуть шоковані своєю жорстокістю.
Відповісти
2
4
oda1979 (Запорожье)
По щучьему велению, по моему хотению. Этого достаточно.
Відповісти
2
0
Iron Man (Олександрія)
Лентопротяжку заело? Или смешулю дурашливую включил? Тебе уже отписали по данному вопросу, попугай.
Відповісти
2
1
мы за динамо (киев)
Не буде вам ніякого персонального суду. Осудять скопом, та вже ООН прийняла резолюцію.Смердиш ти на цю тему лише тому, що реальне покарання трохи затримується. Ну і сподіваєшся розчинитись в величезній шоблі свинорусзьгеміра(параші)
Відповісти
2
4
oda1979 (Запорожье)
А вот и нет. Собственник может уволить по любой, даже самой дикой причине. А ходить по судам и отстаивать свои права это прерогатива сотрудника..
Відповісти
2
0
veresen
погоджуюсь, треба дотримуватись закону. і все що стосується них, має бути по закону. Срна отримав тренерський диплом від ФФУ, значить іноземці, можуть ліцензуватись в межах інших країн. Напевно в Україні, ну дуже легко отримати такий диплом, порівнянно з іншими країнами, що навіть злосні сєпари тут проходять навчання :)
Відповісти
3
2
мы за динамо (киев)
Ти ж тільки що відписувався, що відповідальність повинна наступати по рішенню суда, а не коли хтось счітаєт.? Гібридна тупість - один з проявів інформаційної війни в свою чергу - складової гібридної війни. Так что молодчінка, грамотно рассуждаіш. Тільки, зрозуміло що слухач твій --- саме підгулявша вата, трохи притухша після втрати надій на за два дня да Кііва дайдьом.
Відповісти
5
3
veresen
попробуйте таку думку, висловити в Росії :) і побачите в якому юридичному полі працює Крим.
Відповісти
9
0
мы за динамо (киев)
Ти вже набрид своїм включенням тупого.
Але вже так і бути
На парашу- в РФ, для того непорозуміння це ще м"яке означення. Раша не охоплює всього спектру презирства до тієї субстанції.
Парашна свиня --- подивись в дзеркало, відірвавшись від дуроскопа-ТВ.
Відповісти
8
4
kalya (Симферополь)
Молодчинка! Грамотно рассуждаешь!!!!!
Відповісти
6
10
evraz (Черновцы)
подари ему цветы
Відповісти
2
1
enginer (Киев)
Шановний ви напевне забули, що ффу це громадська організація, що забороняє звертатись в суди, тому все зроблено вірно і правильно!
Відповісти
1
0
kentrp1 (Львів)
"падонкавский и тюремно-активисткий стиль"!?!?!. Поясніть будь-ласка глибоко інтелектуальний та філософський вислів!!!!!!!!
Відповісти
7
4
rjhxb61@ukr.net (киев)
Во всем цивилизованном мире за коллаборационизм сажают в тюрьму. Отчисленные с курсов еще легко отделались.
Відповісти
8
6
мы за динамо (киев)
Бояришніка прийми та заспокойся. Якщо квартира державна то напуй на парашу, тут твої сподівання можуть бути виконані. ЖКХ тільки господарсько-комунальними справами займається, ці не виселять. Спробуй ще шось смішне про трамвайне депо тут промичати. Ніколи не думав що в Одесі вижили недоумки. Там же досить серйозний природний відбір.
Відповісти
10
9
miguel (Киев)
Причина отстранения, что эти двое слишком хитросделанные, хотели и рыбку съесть, и на путина сесть. Хвалят росиюшку, но при этом кормятся в Украине. Топили на рефередуме за рашку - чемодан-вокзал-нижний тагил, там и обучайте местных петухов из навоза футболу.
Відповісти
12
7
мы за динамо (киев)
Вражаючу купу лайна вивернув. Таку можна накласти мабуть тільки від харчування цим же лайном через дуроскоп парашаТВ.Може твая страна щось там і прахаділа в 37-м, а ось моя тільки страждала від таких прахадімцев. Няша Поклонська порушила присягу і на цьому вся її правда закінчується. Паспорти це питання вартістю пару тисяч тугриків, дрібниці. Прав ніхто нікого не позбавляв, а ось від споживання нашого шматка хлібу парашних свиней обов"язково необхідно лопатою по рилу відганяти. Любими шляхами, способами. Хочеш хватать на вулиці всіх хто не співає гімн --- іди хватай. Павєсєлі Одессу. А з розстрілами навіть не мрій, руки повисмикуєм і в жо..№у вставим.
Відповісти
11
10
oda1979 (Запорожье)
Ффу это всеукраинская общественная организация. ФИФА и УЕФА вообще фиолетово кто на курсы ходит и кого отчислили. Патриотизм это внутренне дело ффу:))) так что можешь жаловаться и даже в суд сходить:)) это как получение прав на вождение автомобиля. Что бы тебе понятнее было.
Відповісти
1
0
Ivan UA (Северодонецк)
все правильно. нечего парашникам вякать
Відповісти
1
2
veresen
в українських центрах ліцензування ФФУ, ну може можуть :) але тоді нехай їдуть до... Польщі.
Відповісти
2
0
veresen
тобто, Шевченко Сергей і Вячеслав Беляев, на даний час будучи російськими громадянами, які проживають на території анексованого Криму, не можуть навчатись в українських центрах ліцензування. а тим більше, якщо вони підтримали незаконний односторонній реферндум, то це вже стаття 110. Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.
Відповісти
6
2
veresen
Анексія (лат. annexio — приєднання) — це насильницьке приєднання державою всієї або частини території іншої держави в односторонньому порядку. За міжнародним правом анексія — один з видів агресії і спричиняє міжнародно-правову відповідальність.
Відповісти
4
0
ferzz (Gluhiv)
Пусть эти ватаны в Абхазию едут обучаться.
Відповісти
6
2
veresen
Шахтер - чемпион!!! (Одесса) , а в якому юридичному полі, на сьогодні, працює Крим? ото ж бо, як тск і російські громадяни свіввідносяться з ФФУ, загадка.
Відповісти
8
1
трамвай за трамваєм (найкращий)
якось я був на футболі у Львові .
грали випадково Таврія і Динамо києвське .
і гола забив на 77-й мІнуті Шевченко Сергій Якович .
потім Сірьожа бігав по Дружбі з прапором .

а теперь ему хАрашо там где ему хАрашо .

і що ми хочемо від людини савецкой національності ?
він народився в Киргизіі , місто Кара-Балта ... там ево родіна
Відповісти
8
6
Sins (Київ)
Якщо таку наволоч заохочувати, то завтра вже якийсь недолугий Одесит вирішить від’єднатись, або ще гірше піти воювати за терористів, треба було саджати до в’язниці!
Відповісти
8
8
leonov1 (Днепропетровск)
Глава комитета по этике ФФУ коммунист полковник КГБ СССР в отставке господин Кочетов и это сделает своей заслугой. Вы учите тут как с такими поступать а в это время полковник КГБ СССР учит вас этике футбола))))Киевляне войдите в дом футбола и вынесите эту комуняку в мусорный контейнер или только тут писать умеете ?
Відповісти
7
9
мы за динамо (киев)
Тим більше!!! Які претензії до патріотів? Щурі самі себе нехай жеруть.
Відповісти
7
4
Tolstoy (Лівий берег)
мля! всего лишь отчислили!? а арестовать *удаков за коллаборационизм не надо
Відповісти
10
10
Денис Донецк (Донецк)
Вице-президент Федерации футбола Крыма Олег Комуняр ------ да с такой фамилией сам должен был заявление по собственному написать)))
Відповісти
9
7
m_odessa (Odessa)
А стукачок Олег Комуняр сторонник украинской войны?
Відповісти
7
17
Lion Killer (Львів)
Відчислили і добре. Тільки їх слід відравляти відразу під арешт або на каторжні роботи.
Відповісти