У Кривому Розі створили однойменний футбольний клуб


Існувати клуб буде на кошти громадської організації.

У Кривому Розі створили однойменний футбольний клуб


Громадськість Кривого Рогу заявили про створення в цьому місті футбольного клубу з однойменною назвою, який буде покликаний повернути великий футбол на тамтешні стадіони.

- Громадська організація на 100% є засновником ФК "Кривий Ріг", щоб кожен член клубу був безпосередньо власником клубу. Це не просто меценатство. Це не просто спонсорство. Кожен член клубу стає власником футбольного клубу, - сказав Олександр Ліпатов, директор громадської організації "Клуб Кривбас".

Існувати ФК "Кривий Ріг" буде на кошти громадської організації. Поки що команда буде грати на першість області, необхідні папери для участі в якому вже були подані, а 22 квітня відбудеться перший матч в турнірі.

Матчі і тренувальний процес новостворений клуб буде проводити на стадіоні "Будівельник", з яким вже підписано відповідний договір.

Відзначимо, що на поточний момент в Кривому Розі немає жодного футбольного клубу з професійним статусом.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Барселиниус (Кривой Рог)
В городе крутятся миллиарды (!) долларов, а проф. фут. команды нет. Парадокс...
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 13
Барселиниус (Кривой Рог)
В городе крутятся миллиарды (!) долларов, а проф. фут. команды нет. Парадокс...
Відповісти
1
0
жека-киев (биг виладж)
Собрать команду и создать клуб, это разные вещи)))
Хотя, деятелям с ПФЛ пофиг, они и сборную погорелого цирка примут, лишь бы взнос внесли.
Відповісти
3
0
Pomidoroff (Черкассы)
Кто в состянии финансировать футбол , как ни рудокопы? В Горплавнях один ГОК и команда без фин проблем. В Крывом Рогу 4 или 5 ГОКов и стадионы - сам Бог велел иметь 3 про клуба (по лигам) и школа-интернат. Осталось оганизовать все это в дело - нужны умные и успешные менеджеры. Боже поможи!
Відповісти
4
0
Dimka26 (Чернигов)
А почему Горняк не реинкарнировать? Фк Мариуполь, Фк Кривой Рог. Гениальные названия.
Відповісти
1
2
xo66it (Оболонский Рейх)
так Горняк жив, просто играет на область
через год планирует возвращаться во Вторую
Відповісти
3
1
Кваша73 (Придніпров'я)
Так і відновлений Кривбас там грає з 2015 року. Тільки грошей немає, щоб грати у всеукраїнських змаганнях.
 
0
0
biatlonist_84 (Рубежное)
Гірник можна лише муміфікувати, а не реінкарнувати.
Відповісти
1
1
xo66it (Оболонский Рейх)
а что, выборы скоро?
Відповісти
0
5
Azovfan Mariupol (Мариуполь)
Кривой Рог !!! Удачи вам !!!

Відповісти
2
0
Azovfan Mariupol (Мариуполь)
Кривой Рог !!! Удачи вам !!!

Відповісти
3
0
Azovfan Mariupol (Мариуполь)
Кривой Рог !!! Удачи вам !!!

Відповісти
3
0
Azovfan Mariupol (Мариуполь)
Кривой Рог !!! Удачи вам !!!

Відповісти
4
1
izi2008 (Київ)
Успіху в реалізації проекту. Таке величезне місто як Кривий Ріг має повинно все таки професійний клуб і грати як мінмум в Першій лізі. Але всьому свій час. В Херсоні та Харкові також пройшло перезавантаження історичной важлих клубів свох міст та регіонів. Кривий Ріг має один з кращих хокейних та баскетбольних клубів України. Футбол має також розвиватись.
Відповісти