ФФУ введе рейтинг стадіонів


Комітет ФФУ з питань стадіонів запровадить спеціальну систему оцінювання та рейтингу футбольних стадіонів.

ФФУ введе рейтинг стадіонів


Найближчим часом комітет складе свій рейтинг стадіонів.

Найвищий статус матимуть стадіони, на яких буде дозволено проведення матчів єврокубків. Далі – стадіони, на яких дозволять проведення матчів УПЛ, і вирішальних етапів Кубка України. Потім – стадіони, придатні для матчів першої ліги та другої ліги.

Будь-який клуб УПЛ отримає право на проведення домашнього матчу на будь-якому зі стадіонів України, який дозволений для проведения. Те ж буде і в першостях ПФЛ, і в вирішальних стадіях Кубка України.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Sport Arena
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
xozo26
Случайно наткнулся на сайт с договорными матчами в футболе, не поверил что такое может быть, но решил проверить, уже несколько матчей зашло отлично, наверно единственный сайт с реальными договорняками. Сайт - insider4bet. c o m
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 12
xozo26
Случайно наткнулся на сайт с договорными матчами в футболе, не поверил что такое может быть, но решил проверить, уже несколько матчей зашло отлично, наверно единственный сайт с реальными договорняками. Сайт - insider4bet. c o m
Відповісти
0
0
fekti08 (Житомир)
В кого кращий стадіон- той в премєрлізі, а не за спортивним принципом


Відповісти
0
0
yaspas74 (тернопіль)
Трохи неправильно сформульовано.Правильно так, в кого кращий стадіон-на ньому
грають в ПЛ.А хто грає це інше питання.Хто заслужив по спортивному принципу,і в кого
є кошти на оренду-той і грає.
Відповісти
0
0
Ukraine über alles (Haifa)
Смысл этих рейтингов, выдающихся раз в год? ЗА состоянием следить нужно постоянно! А то будет как в Одессе - вроде бы все осенью было супер, хоть Лигу Чемпионов принимай, а на весну поле лысое. И толку от тех рейтингов?
Відповісти
3
1
yaspas74 (тернопіль)
Є зміст.Рейтинг це не тільки стан газону,а й багато інших факторів.А сам газон потрібно
моніторити постійно,це зрозуміло.Можуть бути такі форс-мажори що і на НСК неможна
зіграти.
Газон в Одесі це швидко вирішувана проблема.Тут головне зрозуміти глобальну проблему.
Відповісти
0
0
antagonist (Купянск)
Прежде чем составлять рейтинг, не мешало бы сформулировать четкие критерии, которые должны выполняться не только на момент лицензирования, но и на момент проведения каждого матча. Чтобы не получилось как обычно, список составили в кабинете, а там, хоть трава не расти.
Відповісти
3
0
yaspas74 (тернопіль)
Це само собою зрозуміло.Для прикладу стадіон фіналу ЛЧ моніторять протягом року.
Відповісти
0
0
Igorotchok (Львов)
1 місце - Львів Арена !!!
Відповісти
1
2
yaspas74 (тернопіль)
Львів-Арена.НСК.Дніпро.Металіст до них взагалі питань бути не може.
В Одесі питання газону.Полтава,Запоріжжя,Луцьк,Маріуполь,Динамо-теж думаю пройдуть.
Всі інші будуть мати недоліки.Основний це стан газону.Але це моя суб"єктивна думка.
А як буде побачимо.
Відповісти
1
1
K-Spirit (Киев)
А какие этапы Кубка Украины являются решающими? 1/8, 1/4 или 1/2 финала? Я тогда начну смотреть сразу с решающих этапов, зачем смотреть ничего не решающее. 1/4 Полтава - Шахтер это наверное был ничего не решающий матч - ну и фиг с ним.
Відповісти
4
0
yaspas74 (тернопіль)
В Лізі Чемпіонів теж є критерії.Одні стадіони для кваліфая,інші вимоги для групового етапу,
а фінальну гру можна проводити лише на вибраних.Таких в Європі не багато.Якщо не помиляюсь
вмістимість не менше 50 000 і тд.
А в кубку України вирішальним я б вважав 1/8 фіналу.Чому? Тому що саме тоді повинні стартувати
8 найкращих клубів ПЛ по результатах попереднього чемпу.Хоч якась мотивація буде в другій 6-ці.
А до 1/8 грати на стадіонах,які регламентовані для нижчих ліг.
Відповісти
1
0
yaspas74 (тернопіль)
Давно пора відкрити очі вболівальникам.І тоді все стане на свої місця.
І ще важливо доповнити,якому стадіону,що потрібно зробити,щоб вийти
на вищий рівень.Одним тільки газон,іншим стільці,табло,освітлення,вишки для
знімання,к-сть місць,туалети,роздягальні і тд.
Було б цікаво.
Відповісти