Фанати Десни пікетуватимуть ФФУ


Рішення атестаційного комітету ФФУ викликало невдоволення в уболівальників

Фанати Десни пікетуватимуть ФФУ


Вчора "Десна" підтвердила інформацію, поширену в ЗМІ, що ФФУ збирається протягнути в УПЛ "Верес" замість "Десни", порушуючи при цьому спортивний принцип.

Ця новина викликала бурю невдоволення в уболівальників чернігівської команди, і вони збираються відстоювати право свого клубу грати в елітному дивізіоні українського футболу. Сьогодні вранці фанати Десни збиралися їхати до Києва пікетувати Будинок футболу.

Відзначимо, що президент ФФУ Андрій Павелко поки ніяк не відреагував на даную ситуацію.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
satellite (Харьков)
Только так и никак по другому!!!!
ЭТОТ МАРАЗМ надо рубить на корню!!!
Удачи вам ребятки!!!!
Відповісти
3
0
Повернутись до новин
Коментарі 18
satellite (Харьков)
Только так и никак по другому!!!!
ЭТОТ МАРАЗМ надо рубить на корню!!!
Удачи вам ребятки!!!!
Відповісти
3
0
_kovA_ (Харьков)
Этот дом футбола, эту клоаку уже поздно пикетировать, его уже давно пора разобрать по кирпичику вынося его обитателей вперёд ногами.
Відповісти
2
0
Stuntriding (Киев)
Здание не виновато! Красивое здание! Зачем рушить?!))) Лучше вытравить всех обитателей оттуда, а здание деткам отдать! А то ломать мы все умельцы , а строить НЕТ!!!
Відповісти
2
1
Nemiroff (Киев)
Навіщо нам такий футбол здався де все вирішується в кабінетах? Справделиво б було щоб інші клуби не відмовчувалися б при цьому, бо завтра вони можуть опинитися на місці ф.к Десна.
Якщо Павелко не змінить своє рішення то ганьба всьому українському футболу!!!
Відповісти
3
0
yaspas74 (тернопіль)
Я завжди за розумні рішення.Я підтримував тех поразку Полтави,тому,що там
був просто принцип.Я підтримую формат турніру,тому що розумію,що поки
реально нема 16 команд.Але даної афери,я зрозуміти неможу.
Якщо і була така позиція ПЛ,то вона повинна бути озвучена хоча б на початку
року.Що кому доробити,щоб пройти атестації.Це повинні були знати всі.
Не готовий стадіон в Чернігові?Так пів ліги грає на орендованих,зіграє і Десна
на Оболоні чи ще десь.Нема фіннансування чи керівництво відмовилось від клубу,
такого я не чув.Та що там говорити,більшість прихильників самого ВЕРЕСА проти
такого рішення.Я теж скоріш за Верес(все-таки сусіди)але по-спортивному принципу
а не так.
ШАНОВНІ КЕРІВНИКИ.НЕ ДОПУСТІТЬ ФУТБОЛЬНИЙ МАЙДАН,ВКЛЮЧІТЬ РОЗУМ!!!!!
Відповісти
4
0
Инспектор (Донецк)
///один не хороший орган под названием федерация футбола Украины///

Так может этому органу сделать радикальное обрезание?
Відповісти
2
0
Stuntriding (Киев)
Коллега, с точки зрения медицины, обрезанием не спасти, только ампутация!!!
Відповісти
1
0
smelyj005 (киев)
Павелко,ты полный непрофессионал.ГНАТЬ ТЕБЯ НАДО В ТРИ ШЕИ.что за откаты?почему Верес?Чернигов завоевал второе место в первой лиге,значит он входит в премьер-лигу.БЕЗ ВАРИАНТОВ.
Відповісти
3
0
Fata Morgana (Запорожье)
Я предлагаю ВСЕМ клубам кому предложат в ФФУ занять место Десны пойти в отказ или бойкотировать следующий сезон 2017-18 в первой лиге! Это - солидарность клубов и она должна сработать, так как любой клуб может оказаться на месте Десны!! А козлов из ФФУ которые занимаются такой хренью гнать из федерации в три шеи!!! Справедливости дорогу!
Відповісти
5
0
TIRAN (Донецк (Украина!))
а я предлагаю ВСЕМ клубам Премьер-лиги бойкотировать матчи с Вересом, тогда они закончат сезон с 96 очками и разницей мячей 96-0 - рекорд всех футбольных лиг!!!
мировая футбольная общественность забудет про недавнее чемпионство Лестера: Верес - ВКВР! мальчишки будут хотеть быть похожими на многих игроков этого непревзойдённого клуба!!!))) Барселона, МанЮнайтед, Реал, Ювентус, трепещите -
в сезоне ЛЧ 2018-2019 году вас разделают под орех парни из...ффу!)))
Відповісти
2
0
Sever60 (Чернигов)
Во сколько начало?
Відповісти
0
0
simargl (Чернигов)
Ответ от федерации - заказ спецподразделения КОРД ,14 экипажей патрульных и автозаки... аргументы как при Януковиче.
Будет правильно , если Верес откажется от такой аттестации.
Народный клуб ,такие кости ,не должен глодать...!!
Відповісти
3
0
Golfik25 (Киев)
вот это правильно, и желательно с чем нибудь для эффекта.
Відповісти
8
0
мы за динамо (киев)
А ще було б добре щоб і ультрас ВКДК та інші підійшли з аргументами.
Відповісти
10
0
TIRAN (Донецк (Украина!))
а ты идёшь? или тока погудеть?
Відповісти
0
0
ser1977 (Черкаси)
тримайтесь, всі чесні люди за Вас!!!
Відповісти
11
0
ser1977 (Черкаси)
нажаль це єдине, що можна і потрібно зараз робити щоби Ваш голос почули...
Відповісти
10
0
simargl (Чернигов)
Павелко понравилось когда клубы хлопают дверью?! Днепровскую питарду хочет к себе в кабинет)))...
думаю к 10 часам начнется рабочий день и будет какой-то ответ от бравофедерации ,иначе могут быть проблемы у всех...и у фанов с законом и у чиновников с майном...
Верю в то ,что здравый смысл победит...!!!
Відповісти