Павелко: Клуб і вболівальники перекреслюють майбутнє Металіста-1 925 у Другій лізі


Президент ФФУ прокоментував інцидент під час фіналу аматорського чемпіонату.

Павелко: Клуб і вболівальники перекреслюють майбутнє Металіста-1 925 у Другій лізі


Президент ФФУ Андрій Павелко прокоментував поведінку харківських фанатів під час фіналу аматорського чемпіонату між "Металістом 1925" і "Агробізнесом".

- Це ще одне підтвердження, що безпека - це окреме питання для всієї України. Якщо вболівальники хочуть прийти на стадіон, вони повинні бути в безпеці. При такій можливості відродження команди, ми бачимо, що клуб і вболівальники перекреслюють своє можливе майбутнє у Другій лізі. Думаю, в атестаційного комітету виникне дуже багато запитань з приводу цих інцидентів.

Зупинити це можна на рівні силових структур нашої країни. Це ще одне підтвердження, що це може бути і в Києві. Ми говорили про Маріуполь, але там таких випадків не було. А ми сьогодні бачимо, що в центрі Києва необхідна концентрація всіх правоохоронних органів для того, щоб працювати з тим, щоб під час масових заходів було безпечно нашим людям. Найближчим часом на Верховній Раді ми будемо розглядати закони про безпеку стадіонів, і про безпеку людей на стадіонах. В Європі розроблена ціла концепція, якщо ми її не приймемо, нас можуть лише права проводити європейські матчі.

Що стосується Ліги чемпіонів, то там буде вже зовсім інший рівень роботи з уболівальниками, і там буде більшість уболівальників з усієї Європи, а наших представників неконтрольованих емоцій, які не вміють контролювати емоції, там буде дуже мало. Кожен квиток буде іменний, кожен квиток буде по паспорту, і тут буде легко їх знайти.

Сьогоднішні події ще раз показали, що лібералізація відносин повинна бути завжди з дуже чіткими завданнями правоохоронних органів, - резюмував Павелко.

Нагадаємо, що під час фіналу чемпіонату України серед аматорів фанати "Металіста 1925" влаштували безлади на трибунах так і на полі. Арбітр достроково завершив гру за рахунку 4:0, на користь "Агробізнесу".

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
FootballHub
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
alibabas (Харьков)
Завтра фанат металлиста насцыт на забор, давай из-за этого не пустим клуб во 2-ю лигу)))
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 33
alibabas (Харьков)
Завтра фанат металлиста насцыт на забор, давай из-за этого не пустим клуб во 2-ю лигу)))
Відповісти
0
0
simargl (Чернигов)
Надеюсь это была провокация. И не факт ,что лютовали харьковчане. Черную футболку одел и уже ультрас ))? А как же перемирие ??
Или эти не в теме??? Вычислить , отловить, спросить.
Напасть на болел просто на трибуны это гниль... там были дети ,женщины,пожилые люди ....
Відповісти
0
0
yaspas74 (тернопіль)
Звичайно кілька десятків "да у нів" не можуть бути лицем Харкова,але гидкий плювок
в бік міста і клубу зробили.Таке пробачати неможна.Думаю не так важко вичислити
цих відморозків,хоча б когось.А далі самі всіх здадуть.Це підлі труси які бігли по 5-6 чоловік
на одного вболівальника з невеликого містечка.
Відповісти
3
0
antagonist (Купянск)
Не собираюсь оправдывать идиотов, НО... Организация финального матча, которая включает в себя, в том числе, и вопросы безопасности, это забота ФФУ. И заявление Павелко,похоже, является просто попыткой уйти от ответственности за безобразную организацию матча.Типа, мы сейчас сделаем вброс о том, чтобы не допустить команду во вторую лигу и пусть все спорят именно об этом. А мы, со своими косяками, отсидимся в кустах.
Відповісти
2
0
андрей1981 (Черкаси)
Обістрався Павелко так обісрався... витертись то зможе, але смердіти ще довго буде
Відповісти
4
0
LEVgcUqs (Чернігів)
Паделко або дур... або таким прикидається." Это еще одно подтверждение, что это может быть и в Киеве. Мы говорили про Мариуполь, но там таких случаев не было." Говорилося про безпеку зовні в Маріуполі а не про порядок на стадіонах, який повинна забезпечити ФФУ. А Паделко перевертає з хворої голови на здорову. Що він цим хоче показати, свою некомпетентність і все.
Відповісти
1
0
Червяк (Донецкая)
Разве безопасность этого матча обеспечивали харьковчане? Организацией матча занималась ФФУ, возглавляемая господином Павелко. Это его нужно наказывать.
Відповісти
2
1
shoor (Харьков)
Провокацией попахивает... Точнее просто воняет)
Відповісти
3
3
Гаринча (Киев)
В Киеве безопасность не можешь обеспечить, а про Мариуполь балаболил...
Відповісти
4
2
RJ Baker (Мариуполь)
т.е. получается если назваться фаном некоего господина Х., которого возможно и не знаешь даже, прийти на его работу, устроить там дебош - то тебе ничего не будет, а господина Х. уволят? хм... как все просто оказывается..
Відповісти
4
0
Асседо (Одесса)
- Бэримор, кто там опять на стадионе шумит?
- Всё как всегда: пи...сы, сэр.
Відповісти
7
1
simargl (Чернигов)
Всё сделано было именно что б не пустить ... уверен что вся эта эстрада была спровоцированна и срежисирована... вот наср@ла когда-то Десна в борщъ ФФУ,уже и хозяева сменились и игроки и тренеры, а обида осталась. Ррррраз и не пустили в ПЛ...,а 1925 не пустят во 2 лигу.
Браво федерация.. . Вирус доедает остатки совести...
Відповісти
9
6
vl@dimir (Ровно)
Я смотрю у тебя все виноваты...
Десну не пустили в ПЛ - виноват Верес,
Дебилы выбежали на поле - виновато ФФУ.
А головой думать уже не надо???
Відповісти
0
0
Pawełek (Lwów)
Ні, допустити Металіст потрібно!
І команда не слаба, фінанси є, інфраструктура, стадіон - це все є!!!
Але просто зробити для виховання вболівальників - паро матчів при пустих трибуна...
Відповісти
5
6
Цап-царап (Харків)
К авторам, могли бы вы название клуба писать в кавычках,
что бы поисковик не путал Металлист и "Металлист 1925"?..
Відповісти
7
0
жека-киев (биг виладж)
Во второй лиге и так сейчас 17 команд, добавить один агробизнес, как побеителя - остальные свободны.
Відповісти
7
1
мы за динамо (киев)
Верце --- верзе.
Відповісти
1
1
небритый мужик (Черкассы)
обезьяны все эти ультрасы, дикари тупорылые, дети в основном, взрослых людей там нет.. сперматоксикоз.
Відповісти
17
2
мы за динамо (киев)
Тому то мене більше дивують прокльони які посилають на їх адресу не в міру гарячі вболівальники із цього та інших сайтів, та і сам павдлюка. Питання потрібно вирішувати без лишньої злоби, тихо, ввічливо з диференційованим підходом у повній відповідності до ступеня проявлених агресії ультраса, а ні в якому разі не тупим мусорським кийком. Але і обов"язковим реагуванням на такі виходки на стадіонах. Тільки цивілізованим реагуванням(до якого в першу чергу дуже далеко нашій владі та й суспільству) без мусорського звірства, яке неминуче приведе до загострення конфлікту.
Відповісти
1
0
мы за динамо (киев)
Не менші а то й більші дикуни наше так зване "доросле" суспільство, яке ось так тупорило реагує на звичайну хуліганську витівку ультрас. Зате терпить корупцію, самі залюбки продаються за жменю гречки на любих виборах, продали за безцінь самих себе, Україну разом з футболом олігархату. Пацани переростуть і вгамуються, але з них ніколи не буде продажної, бидлуватої мусорні. Не вони зараз ганяють контрабас через лінію розмежування з ордло.
Вони тільки можуть приїхати на футбол в Маріуполь та трохи розворушити сепарське кубло, старанно оберігаєме відомими козлами. Ось павелка і готує підгрунтя для застосування мусорні, а більшість на цьому сайті підспівує. Гаранти безпеки "нєдадєланиє".
Відповісти
0
2
yaspas74 (тернопіль)
Хуліганська витівка-це те що вони зірвали матч.А те,що вони напали на вболівальників
іншої команди яких було разів в 10 менше забрали атрибутику,це гниль.Сумніваюсь що твої
"герої" пішли б на такий крок в інших умовах.
 
2
0
мы за динамо (киев)
Цьому козлу тільки попусти так відразу всю країну в барак спробує перетворити. Дешеве намагання заховатись за мусорськими щитами від людського гніву під різними начебто праведними приводами. Бруківкою по куполу і прийде до тями. Не так вже довго залишилось чекати як хтось думає. Темпи якими ця шобла накопичує негатив безпрецедентні.
Відповісти
6
11
veresen
яку ще кримінальну відповідальність за правопорушення на стадіоні? все вже давно описано в кримінальному кодексі, наприклад хуліганство і т.п. просто відповідальність таких ось юнаків перед законом дискридитована і будь-який наїзд на них з боку правоохоронців буде сприйматись, як порушення прав хуліганів. натисність на них
Відповісти
12
0
Met (Харьков)
Андрей Павелко: "клуб и болельщики перечеркивают свое возможное будущее во Второй лиге"
Стосовно "вболівальників" усе цілком зрозуміло. Там повністю ганебна поведінка, яку аж нічим та ніяк не виправдаєш.
Стосовно ж другого: клуб... До чого тут клуб? Павелко щось знав заздалегідь? Про що мовчав?
Після таких слів просто складається враження, що він щось таки знав. Та, мабуть, й не тільки він. Ось тільки що?
Відповісти
9
2
Харьковчанин (Харків)
давно пора было ввести уголовную ответственность за преступления на стадионе! Почему стадион - это зона безнаказанности и беззакония?
Відповісти
22
0
Golfik25 (Киев)
ты и твое говнчное ффу гробят футбол, уяснил выкидишь?
Відповісти
13
3
Цап-царап (Харків)
Что может уяснить выкидыш...
Відповісти
11
2
НикНиколаев (Минск)
Вот и весь "талант" наших рукамиводителей: против U-17, U-19 Десны в Киеве выставили "бронезащиту", а здесь ума не хватило
Відповісти
12
3
Tiranozavr (Харьков)
Клуб и болельщи.Сорвавшие сегодняшний матч-просто бестолко
Відповісти
5
2
Металлнавсегда (Харьков )
Не оправдывая действий фанатов, но пусть Павелко расскажет как и кем была организована безопасность матча и как он Верес в ПЛ протащил
Відповісти
20
5
мы за динамо (киев)
Нічого дурнішого за те що після ганебного обдристання в питанні безпеки верце тепер ця одноголосноізбрана чучала я давно не чув. Тупість безпрецедентна. Невже не можна вирішувати такі питання по-тихому, з користю для оточуючих. Відеоматеріалів скільки завгодно і дефіциту мусорні немає. Вирішить питання в судах і додому раненько з нарядом та постановою 30 діб арешту та примусових робіт на соціально значущих роботах. Тільки щоб за хабар зіскочити не було можливості, але це вже фантастика.
Відповісти
12
0
Алекс-Звягельский (Новоград-Волинськ)
НЕ ДОПУСКАТЬ ОРКОВ ВО ВТОРУЮ ЛИГУ!!!!!!!!!!!
Відповісти
16
5
first capital (Харьков)
на себя посмотри
Відповісти